Odseknutie hlavy hydry – O Trumpovi, tíme Q, NSA, JFK Jr. a čistení bažiny – (3. časť)

14/07/2021

Po návšteve Číny odcestoval Trump v novembri 2017 do Vietnamu, kde sa na verejnej ceremónii postavil mierne dopredu a napravo od vietnamského prezidenta. Tým vyjadril, kto je tam vo vedení. Vietnamci sa potom zaviazali, že sa prestanú podieľať na získavaní detí na účely obchodovania s ľuďmi.

„Veľmi rýchlo kapitulovali. Väčšina z nich neodolala, priatelia. Najväčší boj zvádzal Izrael.

„Je to pre mňa veľká vec. Hovoríte o návšteve jamy levovej, o tom, že po Vietname príde niečo veľké, a o tom, že Trumpova cesta po Ázii sa skončila. V januári 2018 sa Trump zúčastnil na veľmi známom stretnutí vo švajčiarskom Davose, a to práve kvôli všetkým ľuďom, ktorí sa mali stretnutia zúčastniť.

„Bola to dosť veľká vec. Na tomto stretnutí bol aj Soros. Hovoríme o najväčších medzinárodných korporáciách na svete, kľúčových hráčoch, najväčších zloduchoch, ktorí sa stretli vo švajčiarskom Davose. To sú Trumpove slová. Samozrejme, že to nevyšlo najavo. Trump prišiel na stretnutie klasicky neskoro, sadol si do samého stredu stola a v podstate si všetkých okolo seba omotal okolo prsta, pretože on bol šéfom stretnutia.

„Trump vyložil dokumenty a spisy. Začal s obálkami, čo bolo veľmi podobné tomu, čo sa stalo na pohrebe Georgea H. W. Busha, keď prišiel po prvýkrát. Na druhý deň na stretnutí sa mnohí ľudia veľmi zaujímali o to, čo bolo v tých obálkach z predchádzajúceho dňa.

„Na druhý deň na tomto stretnutí poskytol množstvo ďalších informácií o každom z týchto zlých ľudí. Stretnutie však prebehlo veľmi rýchlo. Davos je veľmi desivé miesto vo Švajčiarsku, s jaskyňami a tunelmi pod horami. Mohli ho uniesť sami a oznámiť verejnosti, že došlo k únosu a že nevedia, kde je. Je to veľké! Určite tam nešiel sám. Toto boli Trumpove najzraniteľnejšie momenty zo stretnutia v levovej jame vo švajčiarskom Davose v januári 2018. Na túto cestu musel mať obrovskú ochranku.

„A oni, ako malé vystrašené hlodavce, rýchlo kapitulovali. Trump hral s obálkami v ten prvý večer celkom dobre – nechal ich cez noc vypotiť a na druhý deň im ukázal ďalšie súbory. Kapitulovali a Trump bez nich neodišiel.

„A pamätajte si, že už nejde len o to, aby ste hovorili s Nestlé o tom, aby už nikdy viac neotrávili vodu, ale teraz pracujú pre nás.“ „Čo chceme, aby ste urobili, urobíte, a ak to neurobíte, jedného po druhom vás odhalíme. A nebude to vyzerať ako jedno veľké sprisahanie, budú vás považovať za osamelých bláznov, zvrátených násilníkov na deťoch. Vyberieme si vás osobitne a zjeme vás zaživa,“ povedal Trump každému z nich.

„Takže všetci na tomto stretnutí kapitulovali a to je obrovská vec, pretože ide o najväčšie spoločnosti. Bola tam banka HSBC (britská nadnárodná organizácia poskytujúca bankové a finančné služby), ktorá je zlo. Na tomto stretnutí boli prítomné tváre zla a bol tam aj George Soros.

„Teroristické útoky ISIS výrazne absentujú. Myslím, že sme o ISIS nepočuli už dobrých pár rokov alebo viac. Zmapujme Johna McCaina. Keď bol John McCain nažive, kedy strávil veľa času na Blízkom východe? A kedy bol John McCain odstránený prepustením z armády a pohrebom bez úcty? Pred strelou do zátylku bol z armády nečestne prepustený. Potom ISIS akoby zmizol. John McCain musel dohliadať na to, aby títo idioti robili veci, ktoré robili. ISIS mal na starosti on, preto je toľko záberov McCaina na Blízkom východe so všetkými tými zlými hlavami ISIS.

„Potom Trump odišiel do Indie. A prinútil Indiu, aby pre neho pracovala.

„Potom odišiel do Strednej Ameriky a začal v Mexiku. Amlo (Andres Manual Lopez Obrador, od decembra 2018 úradujúci mexický prezident) je dosť odolný. Nechcel sa vzdať jedenia detí ani svojej moci v prospech Trumpa, ale urobil to.

„Z Mexico City navštívil všetky stredoamerické krajiny a všetci podpísali tieto dokumenty a na všetkých týchto stretnutiach si všetci títo lídri, AMLO nevynímajúc, spínali ruky, stláčali si zápästia, akoby boli zviazané.

„Ideme do Brazílie. Nový brazílsky prezident si myslí, že má najlepšiu prácu na svete, pretože je mimo pozornosti hlavného spravodajského prúdu a v Brazílii môže len znásilňovať a chodiť do banky. Vtedy ho navštívi Trump a povie mu, že odteraz bude pracovať pre neho. Preto zorganizovali verejné stretnutie, na ktorom sa prezident Bolsonaro opäť verejne priklonil k Trumpovi.

„Jedným z prvých činov, ktoré Bolsonaro urobil ako prezident po Trumpovom odchode, a to je veľmi kľúčové, rovnako ako všetky kľúčové zatýkania po Trumpovom odchode z týchto krajín, bolo zatknutie Oprahinho priateľa, krásneho Božieho muža Fariu, ktorý vedie jeden z najväčších obchodov s detskými potrebami a výrobných zariadení na výrobu adrenochrómu na svete. Toto absolútne monštrum a jeden z Oprahiných najbližších priateľov bol zatknutý krátko po tom, ako Trump opustil Brazíliu.

„Potom odišiel do Argentíny, ktorá bola dlho bezpečným útočiskom, pretože je dostatočne ďaleko. Obama plánoval svoj bezpečný útek, ústup, priamo tam, pre prípad, že by sa niečo zlomilo. V Argentíne strávil veľa času, rovnako ako mnoho ďalších ľudí.

A argentínsky prezident, ktorý je tak veľmi skorumpovaný, Mauricio Macri (2015-2019). Je jednoducho brutálny. Trump sa k nemu správal veľmi neúctivo. V Argentíne sa konalo zasadnutie skupiny G7, takže tam mali svetových bankárov. Trump sa k tomu Argentínčanovi tiež správal brutálne, zaobchádzal s ním ako s najväčším odpadom na svete, ktorým aj je. Samozrejme, že kapituloval.

„Tlač to vždy prezentuje tak, že Trump nedodržal protokol. Ale realita tejto veľkej udalosti s argentínskym prezidentom je taká, že Trump jednoducho vstal a odišiel z pódia. Mal pocit, že tam strávil dosť času – asi 5 minút – na fotenie. Je to mocenský krok, ktorý v podstate hovorí druhej strane: ste spodina Zeme, vieme, kto ste, počúvajte, čo vám hovoríme, inak…

„A potom samit G7 v Kanade. Hostiteľom stretnutia bol adrenochromátor Justin Trudeau, ten hrozný pedofil. Bol tam. Angela Merkelová tam bola a bola jednou z tých väčších, ktoré tam Trump chcel mať, a keďže v Bruseli nezohrávala významnú úlohu, chcel na toto stretnutie dostať aj iných ľudí, ale najviac ho zaujímalo práve odovzdanie kanadského prezidenta Justina Trudeaua a nemeckej kancelárky Angely Merkelovej. Obaja urobili to isté, väčšinu stretnutia G7 strávili so zovretými rukami, akoby boli v putách. Trump tiež ukázal Trudeauovi veľa sugestívnych gest, čím na niektoré veci poukázal.

„Jedným z ľudí, ku ktorým sa Trump správal absolútne najhoršie, bol francúzsky prezident Macron, ktorý je veľmi dobre známy tým, že je Rothschildov poskok a strašný adrenochromátor. To, čo Trump urobil s týmto klaunom na verejnosti, pred novinármi a médiami, aby ho znemožnil, bolo skutočne neuveriteľné, a tak prinútil kapitulovať aj Macrona.

„Teresa Mayová v Spojenom kráľovstve odstúpila, aby umožnila Borisovi Johnsonovi prevziať funkciu Trumpovho podporovateľa. Pamätáte si, ako May plakala a nevedela sa ovládať? Skutočným dôvodom, prečo plakala, neboli len všetky veci, ktoré na ňu mali, ale aj skutočnosť, že Trump jej ukázal INTEL NSA, podľa ktorého ju Benátčania skutočne plánovali odstrániť. V skutočnosti sa na ňu plánoval atentát. Trump jej ukázal INTEL všetky podrobnosti o tom, kde a kedy bude zasiahnutá a ako, takže jej v podstate zachránil život. Cieľom jej zosadenia bolo pravdepodobne získať Borisa Johnsona na svoju stranu. Museli tam dostať niekoho iného, koho chceli. Boris Johnson je silná osobnosť. Keď hrá túto úlohu, pôsobí veľmi zle.

„Prejav Borisa Johnsona na pôde OSN ukázal, že existuje zlý mechanizmus, že veci riadi sprisahanie. A potom skončil s Covidom a vakcínou. Odstráňte tohto falošného zlého vládcu od moci. Nečakajte do roku 2020. Johnson by mal byť odvolaný. Je to hrozný premiér obklopený hroznými ľuďmi.

„A potom, samozrejme, jeho slávna cesta do Buckinghamského paláca a veľa dohadov okolo toho, či tam v ten deň vôbec bola skutočná kráľovná, pretože práve ona je známa tým, že má najviac dvojníkov. Trumpovo správanie bolo jednoducho neuveriteľné. Camilla Parkerová bola vo vytržení. Bola pobúrená Trumpovým zjavným nedostatkom protokolu. Trump šiel priamo k princovi Charlesovi, čo je dobrý ukazovateľ toho, že Charles tam vlastne vôbec nebol. Trump sa postavil pred Charlesa a začal sa vzďaľovať tempom, ktorému Charles nestačil. Prešiel ku Charlesovým osobným strážcom a začal sa s nimi rozprávať.

Trumpovi sa podarilo vyfotografovať sa v koženom kresle Winstona Churchilla a vyzerať ako šéf.

„Odtiaľ odišiel do Nórska a stretol sa s Putinom. Na tomto stretnutí boli obaja na pódiu. Putin má futbalovú loptu. Je v tom veľa symboliky, pretože molekula adrenochrómu vyzerá ako futbalová lopta. Pre novinárov, ktorí ich fotografujú a filmujú, to nemôže byť zjavnejšie. Putin odovzdáva loptu Donaldovi Trumpovi a slávne vyhlasuje: „Lopta je teraz na vašej strane, pán prezident.“ Každý teda mohol jasne vidieť, že Putin na tejto verejnej konferencii odkazuje Trumpovi autoritu. „Sme vo vašom tíme, prosím, nenechajte nás zabiť, lopta je na vašej strane a chceme len, aby ste vedeli, že teraz pracujeme pre vás,“ povedal Putin. Som si istý, že nakoniec vyjde najavo, kto s Trumpom spolupracuje v politickej sfére.

„Nebolo to vôbec zlé obdobie, tie prvé tri a pol roka jeho práce. Celkom dobré výsledky. Dokonca aj okrem všetkých tých Trumpových vecí vyčnieva adrenochróm ako boľavý palec. Mechanizmus, ktorý by to všetko konečne oznámil masám, by si pravdepodobne vyžadoval núdzové prevzatie vysielacích sietí. Došlo by k tomu, že jeden kanál by bol dostupný prostredníctvom viacerých zdrojov signálu a bol by to prenos z GITMO, Guantánama, vojenských tribunálov, kde budú všetci títo zadržaní ľudia obvinení a odsúdení.

„Takto to všetko dopadne, to je teraz to hlavné, pretože neexistuje žiadna skutočná obrana. Všetci sa snažili brániť kapituláciou. Kevin Spacey, Geoffrey Epstein a rodina Bushovcov boli na pohrebe GHW Busha, keď im boli odovzdané listy, a potom požiadali o stretnutie s Trumpom.

„Trump príde na pohreb starého dobrého Timberwolfa. Prišiel neskoro, prerušil bohoslužbu. Sedel v prvom rade a prerušoval všetkých bývalých prezidentov a celú bohoslužbu. Túto službu zosmiešnil monštrom známym ako George HW Bush, ktorého krycie meno bolo „Timberwolf“.

„Keď dostali obálky, všetci mali popolavé tváre. A dovoľte mi povedať vám jednu vec. Trump ich mal v ruke. Nechal týchto slávnych ľudí roznášať pizzu. Chápete, aký to má význam?

„Prečo by nechal Kevina Spaceyho roznášať pizzu na verejnosti? Prečo by Donald Trump požiadal Georgea W. Busha, aby počas shutdownu podával tajnej službe pizzu? A prečo by to mala byť skvelá príležitosť na fotografovanie? Je to vyjadrenie podriadenosti a zároveň symbol ich pádu, v neposlednom rade aj preto, čoho boli ľudia z tajných služieb svedkami zo strany týchto zlých ľudí.

„V tretej svetovej vojne boli milióny obetí. Je to jednoducho iné, títo agenti tajnej služby, všetci títo kráľovskí strážcovia, kde Trump slávne predbehol princa Charlesa. Aký odkaz podľa vás posiela kráľovskej stráži? „Milujem vás, chlapci, neviem si predstaviť, čoho ste boli svedkami, len vedzte, že pomoc prichádza.

„Takže je tu kopec obetí a obete číslo 1 sú deti – keď sa čísla objavia, bude vám zle od žalúdka. Toto je tretí svet, tretia svetová vojna. Toto je najhoršia vojna. Nevyzerá to tak, ale je to tak. Zachraňujeme deti a určite stojí za to zastaviť svet, zastaviť jeho pokračovanie.

„S veľkou slávou vyradil Nancy Pelosiovú, Gavina Newsoma, guvernéra Jerryho Browna. Zosadil ich celkom verejne. V skutočnosti sa to stalo po požiaroch v Paradise v Kalifornii… bolo tam video Trumpa s jeho topánkami na zemi, ako kontroluje zdroj požiarov, zatiaľ čo Newsom a Jerry Brown mali ruky zopnuté za chrbtom. Počas celých troch minút chôdze v troskách, v šialenstve rajských požiarov, im bolo povedané, aby mali ruky za chrbtom.

„Trump prinútil newyorského guvernéra Andrewa Cuoma, aby si pod tričko dal piercing v bradavke, a ani jeden novinár nič nepovedal, pričom v jednom zábere si Cuomo musel stiahnuť sako a odhaliť celú prednú časť hrude. Hej, pavi guvernér, prečo máš piercing v bradavke? Zábery, ktoré mal Trump s Cuomom, hovoria za všetko. Nahrávala „večierok“, na ktorom sa vraždili deti, mučili sa a Cuomo mal na bradavkách veľké piercingy.

„Vidíte, že Trump tu dokázal byť dosť tvrdý. „Keď zabíjate deti, musíte byť na tie krúžky na bradavkách hrdí. Čo keby ste si na ďalšiu tlačovú konferenciu zobrali tie krúžky na bradavkách?“ A urobil, ako mu bolo povedané.

„Ak sprisahanie vie, že jeho dni sú spočítané, je veľká šanca, že sa pokúsi vytiahnuť všetky zbrane, ktoré má momentálne vo svojom arzenáli, dalo by sa povedať. Takže vytiahli Georgea Floyda a Black Lives Matter, senzáciu v ich výbave. Boli už tak utlmení a neschopní, oslabení tým, koľko ich lídrov bolo zosadených, takže nemajú v rukáve až tak veľa trikov. Všetko, čo majú, sú mainstreamové médiá, všetka propaganda a strach, ktoré môžu prostredníctvom nich šíriť.

„Očakávame, že teraz bude viac trikov pod falošnou vlajkou, ale nie v takom rozsahu. Soros bol odstránený. Nehovorím, že viem, či bol Soros zavraždený alebo nie, pretože verejný súdny proces so Sorosom by bol presne to, čo chcú. Rovnako ako Oprah. Ľudia kričia: „Keď zabili Toma Hanksa, zabite, prosím, aj Oprah.“ Nie, nechcú robiť takéto veci. Chcú, aby ľudia mali prvý z dvoch súdnych dní, jediný, na ktorom skutočne záleží, a jeden z nich chcú pre Sorosa. Soros bol odstránený, ale myslím, že stále žije. Na týchto súdoch chcú mať tieto kľúčové osoby.

„Tých, ktorých zabili, museli zabiť. Keď je život jedného dieťaťa ohrozený, rozhodnú sa ho popraviť. Takže tí, ktorých popravili, predstavovali najväčšiu hrozbu pre deti, a preto Toma Hanksa zavreli. To nám povedala Rita Wilsonová. Netuším, či je to pravda alebo nie, ale pokojne to mohla byť ona. Videli ste nejaké nedávne fotografie Rity Wilsonovej? Jej posledné fotografie? Zúfalo jej chýba adrenochróm.

„Existuje fotografia Toma Hanksa z Austrálie, na ktorej je Vegemite namazaný na toaste, a zdá sa, že do Vegemitu bol namaľovaný obraz, akási symbolika. Väčšina ľudí neodhalila symboliku. Nevšimli si ani to, že hladina vody v naklonenom pohári, ktorý sa opiera o okraj taniera, na naklonenie vôbec nereaguje. Ľudia hovoria, že je to chyba. Nie, toto je Austrália a zadržala ho americká námorná pechota. A americká námorná pechota, americkí mariňáci, sú tí, ktorí vystupujú z lodí a prichádzajú na pobrežia po celom svete. Vykonávajú všetky medzinárodné zatýkania. Bol na lodi amerického námorníctva. Predpokladám, že v ten deň mal byť popravený. A toto bol jeho posledný odkaz. Obraz obesenca.

„Je to nechutné rozlúčenie (hovorenie o malých chlapcoch, malých deťoch) a ja sa neospravedlňujem. Tom Hanks bol diablom až do samého konca. Ak vás teda zaujíma, prečo bol Hanks vybraný? Pretože nemohli zaručiť bezpečnosť detí, ak by ten muž žil. Aký zlý bol Tom Hanks?

„Všetko vychádza najavo. Čo skutočne robil a za čím skutočne stál. Tom Hanks stál za obrovskou, masívnou organizáciou. Ako to na vás psychologicky vplýva? Ako vás to ovplyvňuje? Mňa veľmi, pretože Toma Hanksa som mal rád ako herca a považoval som ho za celkom slušného človeka. A vedel som, že mám niekoho takého rád, a premýšľal som o veciach, ktoré robil. Chcem sa osprchovať, cítim sa taký špinavý.

Pokračovanie nabudúce..

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Vytriezvenie demokratov - mohol za všetko Trump?Donald Trump už nie je v Bielom dome, táto „chyba voličov“ a „ruský agent“, ako ho prezentovali centrálne americké médiá, už krajinu nevedie a situáciu v krajine pre bežného občana to veľmi  nezmenilo. Táto skutočnosť sa stala predmetom diskusie na kanáli HBO zo strany Trumpových odporcov, počas ktorej dospeli k…
  Tags: sa, a, v, je, to, na, že, správy, trump
 • 98
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
 • 98
  Ako Trumpove vakcíny zabraňujú veľkému resetu a zachraňujú ľudstvo (2. časť)Ak existuje liek, žiadna vakcína nemôže byť nariadená Teraz, keď poznáme ich plány, prichádzame ku kľúčovej otázke: Čo urobil prezident Trump, aby sabotoval tieto šialené plány? Začal presadzovať lieky a terapiu COVID-19. Tým fakticky odstránil všetky právne základy pre povinné očkovanie v Amerike. Pretože vakcínu možno nariadiť len vtedy, ak…
  Tags: a, že, na, sa, to, v, trump, je, správy
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
2 years ago

no ty brdo!!!! sedim pri ranajkach a citam to tu uz asi pol hodinu. Super spravy. dakujem!!!

Daniel
Admin
Reply to  Dana
2 years ago

❤️

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK