Odseknutie hlavy hydry – O Trumpovi, tíme Q, NSA, JFK Jr. a čistení bažiny – (4. časť)

15/07/2021

„Odstránenie zločincov z Deep State a všetkých pedofilov a tak ďalej je niečo, čo privíta každý, kto má zdravý rozum. Niečo, čo by chcel každý! Čo sa za tým všetkým skrýva? Ako bude vyzerať svet, keď sa tento systém postupne zruší pod vedením Donalda Trumpa? Keď vstupuje do svojho druhého funkčného obdobia, môžeme si byť istí, že nebude len ďalším prejavom akéhosi nového svetového poriadku jednej svetovej vlády práve pod víziou Donalda Trumpa? A podobne, čo sa stane na konci Trumpovho druhého funkčného obdobia?
V novembri 2024 bude pravdepodobne znovu zvolený. To mu vydrží do roku 2024, keď bude mať 78 rokov. Čo sa stane potom?

„Trump to všetko nechá za sebou. Nebude v tom pokračovať tak dlho. Neuveriteľne ho to vyčerpalo. Dokázal to vo svojom veku, pretože Trump je veľmi pozoruhodná duša. Má silnú vôľu žiť. O Donaldovi Trumpovi sa vie veľa pozoruhodných vecí, o ktorých ľudia nevedia. Jeho zrelosť a múdrosť, ako aj jeho duchovná stránka.

„Keby ste naozaj rozumeli numerológii a symbolike, vedeli by ste to presne, a preto najväčším dôvodom, prečo je toľko vecí viac a sme si nimi absolútne istí, je numerológia a symbolika, ktorú použil tím Q, Q, John F. Kennedy Jr. a Donald J. Trump. Nikdy sa nestalo, že by použili nesprávnu symboliku. Vždy je to perfektné.

„Trump a hnutie Q sa skutočne snažia vytvoriť lídrov. Všetci máme byť vodcami. Preto sa moc vráti do rúk ľudu, ale predtým musíme zistiť, kto vlastne sme. A čo sa deje v skutočnosti. To je Veľké prebudenie a o tom to celé je, preto robíme to, čo robíme, a preto vy všetci robíte to, čo robíte. Snažíme sa vytvárať lídrov, nie nasledovníkov, alebo vytvárať peniaze pre seba. Ide o to, aby si ľudia vytvorili myslenie a spôsob uvažovania – aby išli a objavili svoju vlastnú pravdu. Tam vonku je pravda, ktorú musíme objaviť. Bola pred nami skrytá. Keď si toto všetko uvedomíme, budeme ľuďmi, ktorých potrebujeme a ktorými máme byť.

„Potom môžeme viesť naše vlastné komunity Shambhala úplne bez techno-matrixu a nakoniec aj bez peňazí. Nepotrebujeme politikov a takzvané autority. Nedovolíme, aby sme sa opäť dostali do tejto zložitej situácie a vzdali sa svojej moci.

„Ako si môžeme byť istí, že to Trump urobí? Myslím si, že nám bolo povedané veľa o tom, kto je Trump a aký je, a v určitom momente mu jednoducho musíme veriť. A my musíme dospieť. Musíme sa stať zodpovednými za svoje životy, za svoje rodiny a za svoje činy. Keď sa tak stane, budeme zregenerovaní Vznešení Majstri, ktorí dokážu všetky tieto úžasné veci, budú sa deliť o tento neuveriteľný svet a povedia: „Zbavili sme sa zla, čo budeme robiť teraz?

„A ak sa ukáže, že ide len o ďalšiu psychologickú príležitosť sociálneho inžinierstva, bude to pravdepodobne najkrutejšia hra, aká sa kedy hrala na psychiku verejnosti. Jedna z falošných nádejí. Bolo by, ale viem, že nie je. Nie je to len vyslovenie nádeje, ak poznáte symboliku, ak poznáte numerológiu, viete, že je to všetko pomerne reálne a živé na to, aby to bol sen. Táto realizácia je starodávnym duchovným božstvom, rovnako ako symbolika a numerológia. Je krásna, dokonalá a je to niečo čo stále používajú.

„Trump sa neustále odvoláva na Bibliu ako na najvyššiu a najkrajšiu vec. Najvyššou mocou je Boh, a prečo by sme sa nemohli obrátiť priamo na neho, na Boha? Trik náboženstva spočíva v tom, že sa stáva sprostredkovateľom medzi vami a Bohom. A toto všetko vyjde najavo.

„Veľké veci boli vždy v pláne. Budú pokračovať vo vzkriesení GEORGE zo stránok časopisu GEORGE „Platforma 2020“ na časopis GEORGE s mesiacom v splne nad Mount Rushmore. Donald Trump oznámil, že tam bude. Bolo to na obálke februárového vydania časopisu z roku 1998, ktorý vlastnil jeho najlepší priateľ na svete John F. Kennedy Jr. a ktorý povedal: „Ak by sa môj drahý priateľ Donald Trump niekedy rozhodol obetovať svoj rozprávkový miliardársky životný štýl, aby sa stal prezidentom – bol by nezastaviteľnou silou konečnej spravodlivosti, ktorú by oslavovali tak demokrati, ako aj republikáni.“ – John F. Kennedy Jr. časopis GEORGE, jún 1999.

„Keď počujete tieto príbehy zo zákulisia, že Donald Trump to robí preto, aby pomohol dokončiť to, čo chcel urobiť jeho obľúbený prezident, ktorým je JFK, a aby pomohol splniť sen prezidentovho syna JFK mladšieho, ktorý zašiel tak ďaleko, že predstieral vlastnú smrť a 21 rokov prekračoval prah podsvetia, aby zostavil hlavný plán, ktorý zničí tento falošný technomatrixový svet. „Odhalím vrahov svojho otca, aj keby som mal zvrhnúť celú vládu.“ – John F. Kennedy Jr.

„A potom zmizol, a to je na tom to krásne. A ľudia, ktorí to nechápu, majú v živote hnev. Ľudia, ktorí to chápu, majú v srdci lásku. Títo ľudia, ktorí to nechápu a obávajú sa, že anjelská bytosť v Donaldovi Trumpovi, ktorá toto všetko robí, je nejakým spôsobom zlá, títo ľudia nemajú v sebe lásku a rovnováhu.

„Preto vyučujeme meditáciu, čchi-kung, tai-či, stravovanie – všetky tieto veci budú veľmi dôležité, keď sa posunieme do roku 2021. Uzdravenie je to, čo nastane.

„Spoločnosť sa bude veľmi pomaly vracať do práce a čoskoro budú voľby a po nich, po zimnom slnovrate, keď bude Slnko tak nízko, ako nikdy nemôže byť, nastane čas duševnej reflexie a vtedy sa začnú tieto súdy a v roku 2021 sa to všetko odhalí. Potom bude potrebné, aby sme my všetci pomohli všetkým ostatným plne sa prebudiť a viedli ich k tomu, aby sa presťahovali z miest umierajúceho systému technomatrixu do šambalových komunít, ktoré nakoniec nahradia všetky mestá na celom svete.

„Viem o týchto veciach a viem, že Donald Trump pomáha Johnovi F. Kennedymu mladšiemu pomstiť smrť jeho otca a dokončiť plán. Plánom jeho otca a strýka bolo vrátiť slobodu tým, ktorí majú moc ju uchopiť, a úplne oslobodiť ľudstvo od technomatrice.“

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 90
  Juan O Savin: Celý život som na to čakal, nemôžu zablokovať Boha a sám diabol to vie - 1. časťTu sú prepísané kľúčové body Juan O Savin prehral 1. apríla stávku, že blázni už nebudú pri moci. Trump je v skutočnosti náš riadne zvolený a zložený miestoprísažný prezident, len nie verejne ... zatiaľ. Prezident Trump je skvelý prezident a jeho rodina je skvelá rodina. USA sú mocne vojensky chránené, aby…
  Tags: a, to, sa, je, správy
 • 88
  Tri fázy zverejňovaniaVšetko, čo sa deje, súvisí s líniami a pôvodom ľudstva. Toto všetko bude verejne prezentované, počnúc udalosťami, ktoré sa už dali do pohybu. Tie dosiahnu zlomový bod pre ďalšiu fázu ku koncu tohto obdobia.Odhalenie má tri fázyOdhalenie sa týka nielen tajných projektov, ale v konečnom dôsledku aj skutočnej povahy a…
  Tags: a, sa, je, správy
 • 87
  Odseknutie hlavy hydry - O Trumpovi, tíme Q, NSA, JFK Jr. a čistení bažiny - (1. časť)O zvrhnutí sprisahania napriek všetkému - Trump, NSA, Tím Q a JFK Jr. Donald J. Trump nechcel byť prezidentom Spojených štátov. Povolal ho tím Q a Pozemská aliancia (EA). Potrebovali človeka, ktorý nie je súčasťou Deep State a ktorý by si mohol zaplatiť vlastnú kampaň. Trump nechcel kandidovať. Keď sa…
  Tags: a, sa, je, to, správy

1 Komentár

 1. Jana

  Bože daj 🙏 nech už tento zlý svet skončí 🙏

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.