Operácia Londýnsky Most, projekt Looking Glass, adrenochróm | Tiana Islam & Charlie Ward (2.časť)

23/12/2021


Tiana: Počula som o mužovi v austrálskom Melbourne, ktorý sa chystal zaočkovať svoje 9-ročné dieťa, hoci jeho druhý 14-ročný syn mal po druhej dávke Pfizeru problémy so srdcom. Niektorí ľudia potrebujú rodičovský preukaz, lebo čo to, dočerta, je? V ten istý deň bol syn prevezený do Kráľovskej detskej nemocnice v Melbourne, kde mu diagnostikovali zápal srdca. V ten istý deň tiež odporučil všetkým rodičom, aby dali svoje deti zaočkovať, hoci jeho 14-ročný syn bol napojený na monitor srdca. Jednoducho to nechápem.

Charlie: Jeden muž mi povedal, že má C., a ja som sa spýtal, ako to viete? Odpovedal, pretože mi to povedal môj lekár. Povedal som, že neverím, že ho máte, pretože neexistuje. Spýtal som sa ho, či by sme mohli urobiť experiment. Aký druh experimentu? Poznám dvoch lekárov, jedného vedca a jedného biológa, ktorý sa špecializuje na túto oblasť. Chcel by som, aby prišli k vám domov a dôkladne vás vyšetrili. A všetci štyria v priebehu dvoch dní potvrdili, že má chrípku, nie C. Presne tak. Jeho argument bol, že prečo sa cítim tak zle, keď som bol predtým prechladnutý a necítil som sa tak zle?

Štyri dôvody: nosil masku, takže jeho imunitný systém bol oslabený; spoločenský odstup, ktorý oslabil jeho imunitný systém; necvičil a bol mimo slnečného svetla, pretože bol v uzavretom priestore, takže jeho imunitný systém bol opäť oslabený; bol dvakrát očkovaný, takže jeho imunitný systém bol oslabený. Jediná dobrá vec je, že všetci štyria lekári a vedci sa nezhodli na tom, ako veľmi bol jeho imunitný systém zničený. Jeden z nich povedal, že je zničený asi o 25 %, čo ho dostalo do veľmi nebezpečnej situácie. Dvaja z nich uviedli, že to bolo 30 až 40 %, čo ho dostalo do kritickej situácie a vedec povedal, že viac ako 50 % jeho imunitného systému bolo zničených. A to ho posúva veľmi blízko k terminálnemu stavu.

Tiana: Panebože, a to sú všetci v Anglicku, nielen v Anglicku, ale všade, kde práve prebieha kríza a všetci sa vracajú na univerzity. Dokonca aj moja sestra, ktorá nebola očkovaná, sa na univerzite stretáva s ľuďmi, ktorí boli očkovaní, a teraz sa u nej objavilo veľmi silné krvácanie z nosa, veľmi nepravidelný menštruačný cyklus, jednoducho veľmi zvláštne, ako bolesť hrdla. Je na tom naozaj zle. Pravdepodobne je to chrípka, ale je to naozaj zlé. A neviem, či je to z nárastu bielkovín, jednoducho to nedáva zmysel. Stará sa o seba veľmi dobre, takže to nedáva zmysel.

Charlie: Vedome som sa rozhodol, že sa nebudem o nikoho starať, ale posilním svoj imunitný systém užívaním iných doplnkov. Každý deň užívam asi 20 alebo 30 rôznych doplnkov stravy a pijem čaj z borovicového ihličia. Chránim sa tým, že si budujem imunitný systém, pretože vonku je to nebezpečné. Budujem si imunitný systém, aby bol proti týmto ľuďom dvakrát silnejší.

Tiana: Hlavné médiá to však označujú za najhoršiu zimu v histórii. Na tik-tok sú virálne videá, kde ľudia hovoria o tom, že je to najhoršie prechladnutie, aké kedy v živote mali, ale sú to väčšinou očkovaní ľudia, že? Pretože ide o cytokínovú búrku z proteínu spike. Panebože, tá propaganda je taká skutočná.

Charlie: Nazvime to tak, ako to naozaj je. Vlády nám klamú, médiá nám klamú, propaganda to robí trochu lepším, ale nie je to tak. Sú to len kecy a lži. Je to banda klamárov. Nech už sú mainstreamové médiá ktokoľvek, sú vážne zapletené. Chcem povedať, že svetové médiá ovláda šesť ľudí. Niektorí ľudia by povedali, že 4, pretože dve z nich sú si veľmi blízko. Všetci majú svoje vlastné scenáre, o ktorých hovoria a všetci hovoria to isté a sú to všetko lži. Ale ich deň sa blíži. Vďaka Bohu za ľudí, ktorí robia to, čo my a prezentujú pravdu. Nútia ľudí pochybovať, pretože jediný rozdiel medzi pravdou a lžou je ten, že pravda dáva zmysel. Lži jednoducho nedávajú zmysel. Problémom je, že politici mali pravdu v tom, že svet je hlúpy. Povedali, že ľudia si nevedia vytvoriť vlastný názor, pretože sú hlúpi, takže je dosť smutné, že dokázali, aký je svet hlúpy.

Tiana: Je veľmi, veľmi smutné, že veľká časť populácie je úplne hlúpa. Jednoducho to nechápu, takže nemajú prehľad o všetkom, čo sa deje vo svete, a preto sú veľmi jednorozmerní a úzko zameraní. Nedokážu pochopiť celkový pohľad na čokoľvek. Všetko je to o tom, ako jedna vec súvisí s druhou, a je to veľmi zjednodušené a neexistuje spôsob, ako sa s nimi rozlúčiť.

A viete, Charlie, teraz som si tiež uvedomila, keď som čítala niektoré príspevky v Telegrame, že keď Q spomenul výstrel, ktorý bude počuť po celom svete, v skutočnosti mal na mysli vakcíny. Čo v podstate znamená, že celý škandál sa bude šíriť po celom svete, a myslím, že sme všetci tak zúfalí, že? Vidieť, ako to vychádza, a tiež vyjadriť svoj názor. Cooperovci povedali, že prvé obvinenie, ktoré bude šokovať svet, bude pravdepodobne Joe Biden. Myslím, že to bude prvýkrát v histórii, keď bude zatknutý skutočný úradujúci prezident. Neviem, kto iný by to mohol byť. Myslím si, že by to mohlo byť dosť ďalších ľudí, ale myslím si, že Joe Biden by všetkých šokoval.

Charlie: Bude veľmi zaujímavé, ako sa to bude vyvíjať, a teraz začíname vidieť, že keď Trump zverejňuje svoje správy, pod slovom Trump sa teraz píše prezident Trump. Pozrite sa na oficiálne vyhlásenie, kde sa pod ním píše prezident Donald J. Trump. Takže je to všetko na očiach. Nikdy nerezignoval, v žiadnej fáze. Boli sme v prechodnom období, keď bola armáda väčšinou pod kontrolou. Médiá hlavného prúdu by vás chceli presvedčiť, že Biden má všetko pod kontrolou, pretože to je to, čo robia, ale snažia sa kontrolovať naratív.

Prechádzame procesom, ktorý začína vírusom, potom vakcínami, 5G, vzburou, inváziou mimozemšťanov. Počkajte chvíľu, invázia sa deje, keď sme hovorili o prekračovaní hraníc, nazývajú sa nelegálni cudzinci a je to invázia do Ameriky. Ale keďže ide o nekonvenčnú vojnu, mnohé signály si vysvetľujeme nesprávne, pretože naše mozgy sú úplne zmätené, a potom si zrazu uvedomíte, čo je to vlastne mimozemská invázia. Nelegálni cudzinci prekračujú hranice, pretože administratíva alebo prezident Biden skončili. Absolútne nič ich nezastaví a my dvaja poznáme Alfa Sunnyho. Teraz je v Amerike v Kalifornii, ale musela odísť. Nie je smiešne, že musela ísť cez Mexiko, aby sa dostala do Ameriky?

Tiana: Nemôžeš si to len tak vymyslieť a nechať ľudí odísť, áno, teraz je to tak očividné, je to jednoducho úprimná pravda. Ale keď už hovoríme o mimozemšťanoch, chcem povedať niečo o Markovi Zuckerbergovi. Viem, že sme všetci počuli, že Facebook sa premenúva na Meta, však? Čo v hebrejčine znamená mŕtvy. Takže áno, je to celkom vhodné. Teda obe reklamy na Facebooku. Zuckerberg sa mi zdal dosť mŕtvy a chcem to trochu rozviesť, pretože keď sa pozriete na to, čo robí, znie to naozaj ako nejaká dystopická nočná mora. V skutočnosti sníva o expanzii nie do vesmíru, ale do kyberpriestoru. Zuckerberg chce naprogramovať lepší pozemný zážitok, ktorý bude kurátorsky zabezpečovať Facebook. Hovorí, že si to môžete predstaviť ako Metaverse, stelesnený internet, v ktorom namiesto toho, aby ste si obsah len prezerali, ste v ňom. Je to desivé, znie to ako niečo vytrhnuté zo stránok sci-fi románu. Každá dôležitá časť nášho života sa stáva digitálnou sieťou, ľudia pracujú z notebookov a v zasadačkách a cez zoom. Kedysi sme mali susedov, teraz máme sledovateľov, čoraz viac detí hrá len digitálne hry namiesto toho, aby išli hrať futbal, basketbal, mnohé dievčatá sú nové Makeup príbehy na Instagrame. Neviem, na čom záleží viac, či na tom, ako vyzeráte v reálnom živote, alebo na tom, ako vyzeráte na Instagrame. Je to šialené a v podstate všetko je digitálne, vaši priatelia, vaša práca a vaša identita. Myslím, že je najvyšší čas, aby sme sa všetci stretli osobne, inak tiež žijeme v metaverse. A tiež všetci títo odborníci na klímu, je ich veľmi veľa.

Charlie: Myslím, že ak pochopíte, že Boh stvoril človeka, Boh stvoril planétu, na ktorej žijeme, je to živý organizmus, ktorý Boh stvoril pre nás. Musíme sa starať o to, čo máme. V skutočnosti je na severnom a južnom póle viac ľadu ako kedykoľvek predtým. Snažia sa túto skutočnosť zakryť a je veľmi zaujímavé, ako skrývajú pravdu a zverejňujú svoj program, pretože ide o získavanie peňazí pre skorumpované organizácie. Začíname vidieť, ako sa médiá podieľajú na živote. Pozrite sa, planéta sa otepľuje a ochladzuje už tisíce, desaťtisíce rokov a máme o tom dôkazy a títo ľudia si úplne vymýšľajú. Vieme, že BBC sú kompulzívni klamári, keď žijete v bažine, stanete sa bažinatým tvorom, všetci sú tam. Hovoril som však s niekým, kto pracuje pre BBC, a ten nemal ani potuchy, čo sa deje. O mojom kanáli nemal ani potuchy, ani tušenia. Nechápal, prečo sledovanosť tak rýchlo klesá. Nechápal, prečo má kanál na YouTube a jeho čísla sa nezvyšujú. To sa nemôže stať, pretože svet sa prebúdza a onu žijú v tejto komore ozveny mainstreamových médií, kde veria vlastným lžiam. Vyrastal som v náboženstve Call Plymouth Brethren, ktoré mi vymylo mozog do takej miery, že som sa hádal s každým. A ja som mal pravdu a oni sa mýlili. Takže teraz už viem, aké to je, keď vám takto vymývajú mozog. Včera som v televízii sledoval futbal a množstvo podprahových vecí, ktoré sa tam objavujú, je nechutné, absolútne nechutné. Ale takíto ľudia si to vo svojej programovanej mysli stále neuvedomujú. Každý kanál vysiela veci, ktoré majú naprogramovať vašu myseľ, aby vás udržali v matrixe.

Blížime sa k Veľkému prebudeniu, v ktorom sme teraz v procese záverečnej hry a všetky lži budú odhalené. Všetko bude odhalené, pretože temnota nemôže existovať vo Svetle. Svetlo odhaľuje temnotu. Jedinou výhodou tmy je, že odhaľuje hviezdy. To je všetko. Práve teraz začneme jasne vidieť, ale mnohí ľudia nebudú, ich oči sa budú otvárať veľmi pomaly, ako keď sa zrazu pozriete do svetla, musia sa prispôsobiť. Teraz si pripravujem oči. Moje oči sú na to pripravené a veľa ľudí, ktorí sa na nás pozerajú, je pripravených to vidieť. Ale mnohým ľuďom bude trvať dlho, kým to uvidia, bude im trvať dlho, kým spracujú, čo sa deje. A potom sa, samozrejme, zaoberáte hrdosťou, pretože je veľmi ľahké ľudí upokojiť, a to je najťažšie. Je to fascinujúce obdobie, keď len žijete a čakáte, čo sa práve deje.

Deje sa tu veľa vecí, ktorým nebudeme rozumieť. Jediné, čo teraz mám, je veľmi otvorená myseľ. Takže keď ľudia niečo hovoria, skúmam to a zisťujem, nerobím si úsudok, len sa to snažím zistiť a potom sa rozhodnem. Rozprávam sa s ľuďmi ako Michelle Fieldingová, duchovnými ľuďmi, ktorí rozumejú tomu, čo sa deje. Pochádzate z oblasti sveta, ktorá je neuveriteľne duchovná. V Bangladéši, Indii, Pakistane, na Srí Lanke, v tejto časti sveta, je veľa žien, starších žien, o ktoré sa môžete oprieť a opýtať sa ich, ako to vidíte vy? Hovoria jasne, pretože sú prepojení. Už mnoho, mnoho rokov, stovky, ak nie tisíce rokov, sú napojení na duchovnú úroveň, ktorá je ďaleko nad nami. Pochopili nás, duchovnú stránku, viete, keď idú ku Gange, ich spojenie s vodou. Musíme sa naučiť spojiť s tým, čo je v nás a keď dostaneme otázky ako Julian Assange, John F. Kennedy mladší, princezná Diana, všetky tieto veci, o ktorých nevieme, aká je pravda, musíme sa spojiť s našou duchovnou stránkou. A práve tu nájdeme odpovede. Tam nájdete odpovede, nie v mainstreamových médiách, ani v knižniciach. Nájdete ich vo svojom vnútri. A títo ľudia majú schopnosť spojiť sa. Nikdy sa mi to nepodarilo. Stále sa učím o projekte Looking Glass, o pohľade do budúcnosti, aby som videl, čo sa stane. Bolo pre mňa fascinujúce pokúsiť sa to pochopiť a porozumieť channelingu, kde ľudia môžu channelovať a prísť na to. Musíme sa spojiť so sebou samými vo vnútri víťazstva, tak sa dostanete do piatej dimenzie, spojením sa s tým, čo je vo vnútri, a dôverou vo svoju intuíciu. Dôverujete svojmu Stvoriteľovi.

Tiana: A máte nejaké novinky o aktualizáciách RV? Môžete mojim nasledovníkom vysvetliť, na čo presne sa RV vzťahuje a čo to znamená? Čo je to vlastne výkupné centrum,

Charlie: Revalvácia nám v podstate vracia to, na čo sme mali nárok, všetky dane, ktoré sme zaplatili, všetky úroky, ktoré sme zaplatili, pretože to bolo nezákonné a nemorálne. A revalvácia meny sa dotkne mien, ktoré boli úplne znečistené skorumpovanými režimami, ako napríklad Zimbabwe, Vietnam a Irak, a mnoho ďalších krajín, kde sú meny zničené korupciou, Venezuela atď. Takže revalvácia meny vráti ľuďom to, čo im právom patrí a čo bolo ukradnuté cabalou, deep state a rôznymi režimami. Takže keď sa dostaneme k procesu – sú dve oblasti: prvú som vysvetlil a druhou sú humanitárne peniaze. Tak kedy? Svoje zoomy som už odovzdal do mega súboru a suma, ktorú za ne dostanem, určuje len to, koľko dobrej práce môžem urobiť. Čím viac ich získam, tým viac práce s nimi môžem urobiť. Takže v tomto smere som na rovnakej lodi. Čo sa týka vietnamského dongu a irackého dinára, budú existovať výmenné kurzy prostredníctvom nákupných centier alebo bánk alebo o tom, ako to je. Výkupné centrá budú po celom svete a ide o to, čo je vo vašej duši. Pokiaľ ide o to, aké výmenné kurzy dostanete, na čo chcete peniaze? Niektorí ľudia nedostanú nič, pretože chcú peniaze len za niečo, čo je zlé, možno za drogy alebo obchodovanie s deťmi. Ale pretože sa nachádzame v kvantovom svete kvantového vedomia, môžete povedať, že to chcete, ale ono nebude počúvať vaše slová. Podľa môjho názoru bude v tíme, ktorý bude viesť rozhovory s každým človekom, niekto, kto je mimozemšťan z inej planéty, ktorý bude posudzovať obsah vášho srdca, obsah vašej duše. Ak je teda vaša duša čistá a vaše úmysly sú dobré, nezáleží na tom, aké sú vaše slová, ale aké je vaše srdce a aké sú vaše úmysly. A je tu aj možnosť, že ak peniaze miniete nerozumne, môže ich stiahnuť, vezme si ich späť. Takže ak sa snažíte kúpiť drogy alebo ho použiť na obchodovanie s deťmi či pedofíliu, zastaví vás na autobusovej zastávke ešte skôr, ako sa tam dostanete. Ak ste dobrý, dáme vám viac, a ak ste zlý, nič. S kvantovým vedomím si zachovávate svoju suverenitu. Zachováte si možnosť prijímať vlastné rozhodnutia. Viete, že máte kontrolu ako živá duša. Na temnej strane by ste boli korporáciou, ktorú ovládajú. A tu sa to trochu zvrtne, pretože Číňania, Komunistická strana Číny, teraz hovoria, že očkovaní, pretože sa im zmenila DNA, sú kontrolovaní a vlastnia ich ako korporáciu. Páni, teraz zašli tak ďaleko, že povedali, že keď už nie ste živá duša, ste ich majetkom, pretože vám zmenili DNA a vlastnia vás.

Tiana: Z histórie sme sa nič nenaučili, pretože história nám nepovedala o tom, čo sa stalo s našou výmenou, čo sa stalo po druhej svetovej vojne, čo sa stalo za nášho života. Musíme pochopiť pravdu, a keď ju pochopíme, ľudí to prebudí. Ale ľudia sa už neprebúdzajú, takže tento a budúci týždeň menia taktiku a tento a budúci týždeň sa dejú veci. V podstate to bude posilňovač. Žijeme v úžasnej dobe, Charlie, a sme na ceste k tisícročnému mieru. K tej tisícročnej časti je ešte dlhá cesta, ale sme na najlepšej ceste.

Charlie: Viete, mnohí nováčikovia nechápu, že Trump naozaj musel pripraviť pôdu na to, aby boli tieto politické rodiny typu Rothschildovcov zničené. Počas prvých štyroch rokov v úrade by sa mu to nikdy nepodarilo, pretože mainstreamové médiá by ho označili za diktátora, čo už urobili. Čo teda urobil? Využil sa ako návnada pretože pochopil, že vedia, že má všetky informácie potrebné na ich zničenie. Pripravil všetky tieto pasce a vedel, že budú vyšetrovať jeho dane a jeho rodinu a všetky jeho firmy a jeho nadáciu a jeho komunikáciu, jeho vlastného advokáta, dokonca až do takej miery, že vždy, keď si mysleli, že ho niekde chytili do pasce, v skutočnosti len vytvoril precedens a majstrovsky umožnil svetu, aby videl, že keď oni môžu vyšetrovať jeho, prečo by nemohli vlastenci vyšetrovať ich. Optika. Myslím si, že to bolo také geniálne a že vieme, ako sa to skončí, pretože Trump nám už povedal, že vyčistí bažinu, takže sa jednoducho musel najprv očistiť od všetkých priestupkov na verejnosti. A v zákulisí odvádza úžasnú a neuveriteľnú prácu. A vy a ja sme boli trolovaní a jediné, čo ma motivuje, je, keď si uvedomíte, ako veľmi bol trolovaný, ako veľmi bol zneužívaný a napriek tomu tam stále bojuje za nás. A to ma inšpiruje. Bolo skvelé ťa vidieť, vyzeráš úžasne. Som naozaj šťastný, posielam veľa lásky, ahoj.

Tiana: Viem, že máte v týchto dňoch veľa práce, ale už sa neviem dočkať nášho ďalšieho rozhovoru. Ďakujeme.
Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Gene decode diskutuje s Nicholasom Veniaminom o aliancii NATO a ľudskom mäse v rýchlom občerstvení (1.časť)https://www.bitchute.com/video/2N8SdgOZefIa/ Nicholas: Dobrý deň a vitajte. Dnes tu máme Gene-a Decode-a a dnes budeme diskutovať o konvoji, Ukrajine a spojenectve Gene, ďakujem, že si sa ku mne pripojil. Ako sa máš? A čo si robil? Gene: Je to rovnako bláznivé ako vždy. Pozeráme sa na našu platformu, aby som mohol…
  Tags: a, to, je, sa, v, čo, že, na, update, udalostí
 • 96
  Benjamin Fulford (17.5): Ľudská obeta na Chrámovej hore satanistov nezachrániIzraelský minister pre kriminalitu Benjamin Netanjahu a jeho spolupracovníci satanisti zinscenovali ľudskú obeť na Chrámovej hore v zúfalej snahe udržať si moc a vyhnúť sa súdnym procesom za vojnové zločiny, tvrdia zdroje z Mossadu. Britské spravodajské služby tiež potvrdzujú, že sa uskutočnila masová vraždiaca akcia, ale podrobnosti o tom, čo…
  Tags: a, sa, na, že, v, je, to, ako, update, udalostí
 • 96
  Simon Parkes aktualizácia - 30.01.2022https://youtu.be/KZf14M_nv6U Ešte predtým, ako začneme. Niekto v Spojených štátoch zverejnil video o mne, v ktorom vzniesol vážne obvinenia a neskôr ho stiahol. A táto osoba ma spomenula menom a ja som ho vôbec nespomenul. V skutočnosti som nespomenul nikoho. Je zábavné, že ide o situáciu okolo generála Flynna a ja…
  Tags: to, a, sa, je, že, v, na, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
10 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem za článok.

Dosť ma zarazilo, keď charlie povedal, že satanské zločiny kráľovnej nebudú pravdepodobne odhalené a zachová sa jej dobrá tvár. Tak isto odhalenia zločinov budú prebiehať roky. Som z toho dosť sklamaný, že niektoré satanistické monštrá nebudú verejne odhalené. Čakal by som, že ak chceme zmeniť celý systém, tak musíme začať od znova a to povedaním celej pravdy, nech je akokoľvek bolestivá.

jirik
jirik
Reply to  Ivy
1 year ago

Měl bych jeden dotaz – kdysi bylo sděleno, že se bude v TV vysílat „sestřihový film“ o událostech co se na této planetě dělo – mělo to být vysíláno 24 hodin v 8 hodinových opakováních; a to po dobu několika dní.
Je to stále v plánu nebo už se s tím nepočítá?

Dle plánu mělo být lidstvi sděleno 5-10% skutečných událostí. Dle předpokladů 4-6% lidstva by zprávám, které jim by měly být sděleny nedokázalo uvěřit….

Jedna věc je sdělení pravdy, a druhou věcí je, jakým způsobem bude tato pravda sdělena a v jakém rozsahu.
Malý příklad: fizer vakcíny, které jsou nyní píchány do lidí, mají být jejich výsledky sdělenyaž po asi 75 letech – to opravdu není anio normální ani morální. Otázka je jestli informace o nábožeství,…, královské rodině bude sdělována zpětně a kdy!?

rudo
rudo
Reply to  jirik
1 year ago

mihli sa nejake info, ze v Nemecku niektore stanice nemaju vysielaci program,
ak som to pochopil spravne jedna sa o dni 28.12 – 2.1.

takze to by mohol byt ten cas, snad, dufajme.

cez “ Vianoce “ nas nechaju oddychovat a relaxovat.

rudo
rudo
Reply to  polarexplorer
1 year ago

toto je nam tazko pochopit
ale v anglo krajinach, celom Commonwealthe
su ludia tak zblbnuti do kralovskej rodiny ze by neprijali ziadne fakty a brali by oslobodzovanie Zeme
ako nejaky teroristicky utok na ich kralovsku rodinu.

nie je to len v Anglicku ci UK (aj ked Irsko vie svoje)

cela Kanada alebo Australia je uplne zblbnuta do kultu kralovskej rodiny.

drviva vacsina by nikdy neprijala realitu a vznikla by obcianska vojna, kde by kazdy sa musel postavit za alebo proti presne podla Bushovho vyroku:

KTO NIE JE S NAMI, JE PROTI NAM !

a vrazdili by sa navzajom az do vyludnenia

ako v straom romantickom Francuzsku : troi musqeteurs

kde sa vrazdili zastupcovia kardinala a kralovnej navzajom.

preto na plynuly prechod bude na prechodnu dobu formalne zrejme WILLIAM+KATE

az kym sa na rodinu zabudne v buducich generaciach.

a bojim sa ze podobne to bude s katalickou cirkvou a Islamom
ze sa dosadi nejaky nevinni papez a pojde sa potichu dalej cez reformacie cirkviev

aby miliardy veriacich neskolabovali, z tym ze cirkev bude pomahat transformacii sveta napriklad deleniu Polska. Co by sa stalo v takej Brazilii, kde katolictvo je fanaticke ?

otazka je postavena takto:

ide nam o pomstu, alebo ide o krajsi zajtrajsok ?

a nasa vyvojova cesta ma pre nas skusku: vieme sa zbavit tuzby po pomste ?

je to pre nas tazky oriesok napriklad : CAPUTOVA KOLIK MATOVIC NAD HEGER LAJCAK DZURINDA LENGVARSKY LIPSIC KISKA a mnohi dalsi a dalsi.

budu sudy, vojenske tribunaly ?

pacifik
pacifik
Reply to  rudo
1 year ago

rudo, perfektne vystihnuté: otázka je postavená takto:
ide nám o pomstu, alebo ide o krajší zajtrajšok ?

áno musíme vycibriť naše vedomie a netúžiť po pomste. mnohí sú jak papagájí opakujú dookola sme vo vojne.
ten lepší zajtrajšok na mikroúrovni robí každý z nás. na makro úrovni je to putin, trump, a další.

ja neviem či existuje Q skupina a biele klobúky a federácie a nevie to 99 % podporovateľov.
žiadne informácie nie sú reálne vedomé a pochádzajú že zdroj je tam alebo tam.
spojenie s matricou je silné a odrhnutie je hlúposť. matrica sa musí zrútiť.

tak že otázka do fóra. ako zmeniť svet na našej mikroúrovni aby matrica padla ?

jana
jana
Reply to  pacifik
1 year ago

Děkuji Ivy i Pacifik.

jana
jana
Reply to  polarexplorer
1 year ago

Společnost je roztříděna, kdo chtěl ví, ostatní ne a nebudou chtít..

Deni
Deni
1 year ago

Dakujem

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK