Po očkovaní: Počet úmrtí v domovoch dôchodcov exploduje

15/03/2021

A opäť sa potvrdzuje „konšpiračná teória“ „popieračov Corony“: Očkovanie proti vírusu je nebezpečné.

Toto „žiadni„ covidioti “nenárokujú, ale dokazujú to štatistické údaje. Ako ukazujú nižšie uvedené štatistiky, v domovoch dôchodcov sa úmrtnosť dramaticky znásobila v týždňoch po začiatku očkovania.

Tento reportér informuje o časopise „Our Central Europe“ s odkazom na čísla Inštitútu Roberta Kocha *. Ďalej sa uvádza v časopise: „Zdá sa, že to na politikov a„ expertov “za to málo zapôsobí. Títo ľudia tvrdia, že to nemá nič spoločné s očkovaním – všetko je to iba náhoda. Je dosť možné, že čoskoro sa bude tvrdiť, že všetci zomreli na Coronu, pretože tam bolo príliš málo očkovania. Príslovie „Kto verí, bude požehnaný“ tu nachádza svoje praktické potvrdenie. Nie vždy, ale čoraz častejšie.

Porovnanie úmrtí Corona v nemeckých opatrovateľských domoch vo vekovej skupine nad 80 rokov pred (modrou) a po (červenej) vakcinácii.

Tu uvedené štatistické údaje sú prirodzene neúplné. Prípady zverejnené našimi redaktormi napríklad už 24. januára 2021, tj. 3 týždne po začiatku očkovania, tu nie sú zahrnuté: „Smrť očkovania náhle „ Obete korony “- Po 25% očkovaných zomrelo v domove dôchodcov “ .

* Databáza: Čísla sú pôvodné údaje z RKI a boli zhromaždené prostredníctvom rozhrania API známym Janom-Peterom Wöbkingom. Hovoril s ním po telefóne a momentálne je v kontakte s profesorom Hockertzom a prof. Bhakdim. Zber dát je aktualizovaný denne. Je to iba vrchol ľadovca.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 93
  260-krát viac mladých ľudí umiera z vakcín, ako na samotný COVID-19Americké centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) vyšetrujú smrť muža z Nebrasky, ktorý zomrel krátko po podaní vakcíny na koronavírus (Covid-19). Muž žil v zariadení dlhodobej starostlivosti a mainstream médiá si rýchlo všimli, že má „niekoľko súčasne prebiehajúcich chorôb“. Keby mal muž iba „pozitívny“ test, médiá by tieto koexistujúce choroby a stavy…
  Tags: a, sa, na, v, že, vakcíny, je, zo, sveta, zdravie
 • 92
  V Izraeli znamená odmietnutie očkovania na COVID-19, že „Váš život je v podstate preč“Mnoho ľudí o tom nevie, ale na opačnej polovici sveta v Izraeli je odmietnutie očkovania proti Wuhanskému koronavírusu (Covid-19) teraz rozsudkom smrti. Aj keď zatiaľ izraelská vláda nestrháva hlavy ľuďom za to, že odmietli vakcínu (pozri Zjavenie 20:4), stanovila požiadavku očkovania, aby mohli viesť „nový normálny“ život . „Keď vakcínu nevezmete, váš život sa…
  Tags: v, a, sa, na, že, to, je, vakcíny, sú, očkovania
 • 87
  CDC prinútená súdnym sporom odstrániť tvrdenia, že „vakcíny nespôsobujú autizmus“ zo svojej webovej stránkyCentrum pre kontrolu a prevenciu chorôb čelí žalobe zo strany siete ICAN (Informed Consent Action Network). Del Bigtree, zakladateľ organizácie ICAN, sa rozhodol vyzvať federálnu agentúru, aby zrušila vyhlásenie na svojej webovej stránke, ktoré tvrdí, že očkovanie nikdy nespôsobuje autizmus u detí . Podľa Bigtreeho bolo vyhlásenie stiahnuté z webovej stránky CDC 27. augusta…
  Tags: že, na, a, sa, vakcíny, v, po, zo, sveta, zdravie
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK