Pokus o atentát na Trumpa – nové podrobnosti naznačujú dron!

09/02/2021

Ako sme sa dozvedeli minulý mesiac, guľka prípadného vraha zasiahla, ale neprenikla cez Trumpovo okno do spálne, keď 26. januára skoro ráno spal. Nepriestrelné sklo, ktoré nedávno nainštaloval, mu pravdepodobne zachránilo život. A balistickí odborníci, ktorí najskôr špekulovali, že výstrel vznikol z vrtuľníka vznášajúceho sa pri pobreží, túto hypotézu zamietli kvôli pravdepodobnejšej premise – ozbrojený dron.

Zdroj blízky Trumpovi pod podmienkou anonymity poskytol spoločnosti Real Raw News viac informácií o šokujúcom pokuse o atentát a následnom vyšetrovaní.

„Trumpov vyšetrovací tím po získaní záznamov radaru od spoločnosti Palm Beach Intl a stanice pobrežnej stráže USA, Lake Worth Inlet zmietli zo stola teóriu o ozbrojencovi vo vrtuľníku. Letiská . Ani jeden z radarov nezaznamenal žiadnu helikoptéru v okruhu 15 míľ od Mar-a-Lago medzi 3:00 – 4:00 toho rána.“

Aj keď je radar nedokonalá technológia – a helikoptéry sú malé – väčšina civilných a vojenských radarových systémov využíva technológiu nazvanú Multilateration, techniku ​​na zisťovanie polohy „vozidla“ na základe merania času príchodu energetických vĺn so známou rýchlosťou, keď šíria signál buď do jednej, alebo do viacerých systémových staníc. Stručne povedané, keby tam bol vrtuľník, radar by to zistil.

Trump na to samozrejme neprišiel úplne sám. Na interpretáciu radarových údajov Trump najal odborníka ozbrojených vzdušných síl na dôchodku kapitána Anthonyho Vance, ktorý bol 12 rokov operátorom na kontrolnej veži na základni Andrews, ktorá sa potom volala Andrews Airforce Base. Po odchode z armády bol Vance vedúcim veže v medzinárodnom letisku JFK, čo jedno z najrušnejších letísk na svete. Väčšinu svojho života strávil výkladom radarových nuáns.

„Vance študoval záznamy a povedal si, že si je na 99% istý, že keď sa guľka dotkla okna, v blízkosti Mar-a-Lago sa nenachádzal žiadny vrtuľník. Trump mu uveril, ale stále bol zúrivý a chcel odpovede. Po dôkladnejšej kontrole radarových záznamov uvidel Vance niečo, o čom si myslel, že by mohlo zaujímať Trumpa.“

Protokoly odhalili štyri povrchové kontakty, alebo lode v okruhu troch míľ od Mar-a-Lago v čase útoku.

Schopnosť radaru detegovať a sledovať kontakty na povrchu závisí od niekoľkých premenných – morských a atmosférických podmienok, veľkosti plavidla a čo je najdôležitejšie od toho, či má loď stožiar. Čím vyšší je stožiar, tým väčšia je šanca, že bude odrážať radarový signál k zdroju.

Vance zistil, že najbližší kontakt bol nehybný asi pol míle od pobrežia, keď guľka narazila do okna. Počas niekoľkých minút tento kontakt smeroval na západ a zrýchlil na 30 uzlov. Jedinou západnou pevninou sú Bahamy, ale radar stratil smer po tridsiatich kilometroch. Tieto objavy prinútili Trumpovcov zavrhnúť teóriu vrtuľníka a zamyslieť sa nad tým, že z lode bol vypustený dron.

Trump požiadal o pomoc bývalého leteckého inžiniera General Atomics, Stephena Duckwortha, s cieľom podporiť teóriu bezpilotných lietadiel. Duckworth mal rozsiahle oprávnenie a hral kľúčovú úlohu vo vývoji americkej armádnej stíhačky MQ-1 Predator UMV.

Duckworth ako možných vinníkov vylúčil komerčne dostupné drony, ale Trumpovi povedal, že na mieru vyrobený dron vybavený gyroskopickými stabilizátormi a pokrokovou nočnou viditeľnosťou, alebo tepelnou optikou mohol teoreticky vystreliť zbraň pripevnenú k podvozku.

„Viete, že CIA má tieto veci?“ Duckworth údajne povedal Trumpovi. „Viem, že máme silné, nesmierne silné zbrane, aké nikto nikdy nevidel, ale podrobnosti nepoznám.“ Preto musím za vysvetlenie platiť chlapom ako ste vy, “odpovedal Trump.

Náš zdroj uviedol, že Vance podporil teóriu dronov, pretože radarový prierez malého dronu je malý na to, aby sa zabránilo detekcii, najmä ak bol dron potiahnutý materiálom absorbujúcim žiarenie, alebo stealth (splývajúcou s okolím) farbou, ako to údajne naznačuje Duckworth.

Na záver náš zdroj hovorí, že Trump si myslí, že za pokus o atentát je zodpovedný Joe Biden a jeho „pánovia“ z Deep State, avšak nebude verejne obvinený, kým nezíska nezvratné dôkazy spájajúce „ospalého“ Joeho so zločinom.

Zdroj

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Vlasta
Vlasta
3 years ago

Bože ochraňuj Trumpa

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK