Posolstvo člena Aliancie – Rona Gilesa 22.03.2021

11/04/2021

Príde čas, keď sa človek potrebuje postaviť a zodpovedať za dary a talenty, ktoré dostal. Toto je pre mňa taký čas. Moja pravda a moje pohľadávky budú rozdané, aby sa mohli postaviť aj ostatní, ktorí boli rozkladaní na kúsky rôznymi guru a „všetko videl, všade bol“ typmi do tej miery, že zjavné Pravdy sa pre nich stali bezmocnými. Odpad prichádza k svojmu koncu. Staviam sa proti tomu.

Som súčasťou Aliancie. Nehovorím za nich ani nemám oprávnenie konať v ich mene. Informácie, ktoré posielam z klávesnice ako príspevky pre ostatných na čítanie, však boli Alianciou úplne potvrdené skôr, ako sa dostanú k iným. Takže ak to ešte nemám správne, naďalej dostávam informácia a upravujem, kým to neurobím správne a to nielen obsahom, ale aj spôsobom prezentácie, aby mohla prebiehať skutočná komunikácia. Svojim príspevkom venujem veľa hodín, aby boli Nebesá spokojné s tým, že pre ľudí, ktorým nebo chce, aby sa tieto informácie poskytovali, sú presné na 97 – 100%. Ak to, čo zverejňujem, vo vás nerezonuje, potom to nebolo určené pre vás, ale je to určené pre mnoho ďalších.

Ako dozorca spoločnosti Láska vyhrala (LWS) sú mojím humanitárnym projektom akčné plány tejto spoločnosti. Trvalo tri roky, kým som ju dostal tam, kde je, a len z Božej milosti a za pomoci niekoľkých ďalších si stojím za tým, čo som dostal ako svoj príspevok pre humanitárnych pracovníkov. Akčné plány slúžia ako pomocné prostriedky pre humanitárnu pomoc pri uskutočňovaní ich posvätných humanitárnych projektov. Akčné plány LWS budú umiestnené na kvantovom počítači ako aplikácie, rovnako ako QFS, kvantový internetový systém a mnoho ďalších aplikácií, ktoré podporia našu posvätnú prácu.

Nevidel som dôkazy od jediného guru, ktorý by rozdával svoje informácie bez ohľadu na to, či sú na Con Calls, alebo iba zverejňujú svoj odpad, že by mali potuchy o čom hovoria. Ani jeden z nich netvrdí, že čerpá svoje informácie z Aliancie, ani neuznáva existenciu Aliancie. Ak to nedostávate priamo zo zdroja (Aliancia), odkiaľ to máte? Aliancia je kľúčovým faktorom pri rozdávaní informácií. Žiadny z guru nezískal svoje informácie od Aliancie, ŽIADNY.

Nie je nič konzistentné s ich diabolským kmeňom, čo podporuje ktoréhokoľvek humanitárneho človeka pri získavaní väčších finančných prostriedkov, ktoré potrebujú na dosiahnutie všetkého, čo pre nich Aliancia chystá. Guru vystavujú program proti tomu, aby humanitárne organizácie dostali prostriedky. Vymýšľajú všetky hlúposti, ktoré nájdu, aby ľuďom zabránili získať pravdu. Zamestnávajú vás zvedavosťou, čo do pekla robia banky a bankári a ich spolupracovníci tým, že sa podieľajú na čomkoľvek humanitárnom, keď sú nepriateľom Aliancie a ľudí. A každý z týchto rádoby poskytovateľov dôležitých informácií predpovedá dáta akoby bola ich hromada hovien lepšia ako hromada niekoho iného. Ak to nie sú bábky Cabal, preukázali by svoju integritu a vyhodili svoje bezchybné zdroje a buď by sa dostali z „podnikania“ poskytovateľov informácií, alebo by našli niekoho, kto má preukázané zdroje, ktorým môžu dôverovať. Ale nerobia to preto, lebo majú u prdele vás, alebo vaše humanitárne projekty. Nechajte ľudí hladovať a starať sa o seba. Je im to jedno. Všetko je to o peniazoch, nikdy nie o humanitárnych projektoch. Ach, ale ak je, majú pre vás jeden, napríklad ČERVENÝ KRÍŽ, ktorý robí veľa dobrého, ale väčšinu peňazí si berie pre svoju chamtivosť. Elita perie peniaze prostredníctvom neauditovaných charitatívnych organizácií a nalieva si ich do svojich hlbokých vreciek, ako to robia pracovníci Hlbokého štátu. Vidíte, čo sa títo bastardi snažia urobiť ? 

Nie je žiadna osoba z Aliancie, ktorá by vám niekedy povedala, aby ste požiadali bankára alebo správcu majetku, alebo inej bankovej spoločnosti zaoberajúcej sa správou majetku, aby sa podieľal na vás, alebo na vašich fondoch. Ak sa mali zapojiť, prečo by im Aliancia namiesto vás nedala peniaze? Ak máte v úmysle využiť služby bankára, alebo správcu bohatstva, získate iba kúsok toho, čo by ste mohli dostať. Buďte múdri. Na svojich fondoch nezarábame ako bankári a správcovia majetku. BODKA. Nemajú byť súčasťou tímu Aliancie humanitárnych pracovníkov.

Nie je jediný človek z Aliancie, ktorý by vám ponúkol 12 – 22, alebo koľko miliónov dolárov za 100 biliónov zim dlhopisov. Aliancia používa vysokú nominálnu hodnotu, Zim Bonds, z konkrétneho dôvodu a tým je získať vám peniaze, ktoré potrebujete na uskutočnenie svojich humanitárnych projektov. Budete potrebovať kvintilióny, aby ste mohli urobiť čo i len kúsok z toho, čo sa bude diať. A tu skáčete cez guru vymyslené obruče a beháte v burine a hľadáte, ako získať pár miliónov za 100 biliónov zim dlhopisov vysokej hodnoty, pretože nejaký Cabal pajác vám povie, že v nich sú peniaze a musíte hrať ich hru. Hovadina. Urobil by to skutočne suverénny človek, aby sa podlizoval k hráčovi z Deep State? Nie, nakopali by ich zadky späť do močiara, kam patria. Nech s nimi jedná Boh, my nemusíme.

Ak si ako humanitárny pracovník vôbec myslíte, že by sa k vám Aliancia takto správala, neviete, kto je Aliancia. Ani len netušíte, koľko ľudí prišlo o život, keď sa snažili zbaviť pedofilov, aby ste mohli robiť svoju prácu. Aká facka mužom a ženám, ktorí nasadili svoje životy, len aby vám poskytli príležitosť zmeniť svet a vy necháte spodinu, aby vám poskytovali informácie, ktoré vás zavedú zo správnej cesty. Vytiahnite si hlavu zo zadku a uzrite denné svetlo. Nemajú vám čo ponúknuť – zbavte sa ich zo svojho života.

Takže ak sa považujete za humanitárneho človeka, ktorý si zaslúži prostriedky na vykonávanie vašej humanitárnej práce, prečo nevyberáte, kde získate svoje informácie? Určite lákajú do svojej pasce humanistov aj lakomcov. Rezonuje vám ich jed ako pravda a stále sa vraciate po ďalšiu dávku? Myslíte si, že by Ministerstvo obrany stále spolupracovalo so svojimi poskytovateľmi kontaktných informácií, ktorí nikdy nemali pravdu tri, alebo viac rokov? Chceli by ste poslať svojho syna, alebo dcéru do vojny s týmito poskytovateľmi informácií ako zdroj informácií o ich bezpečnosti? Prečo by ste im potom dali dôveryhodnosť druhý, alebo tretíkrát, keď vám dali nesprávny dátum, zvlášť keď vám najväčšia príležitosť, aká sa vám kedy naskytne, pozerá priamo do tváre. Prečo. Prečo.

Prišlo k všetkej hlúposti, ktorá sa deje, už vám niekedy napadlo v humanitárnej oblasti, že tu nie sú pre vás, ale pre tých, ktorí v tom sú len pre peniaze a nie pre humanitárnu prácu? Nepotrebujú chamtivci získať od niekoho informácie? Je to tu. Niekoľko miliónov na zakúpenie ďalších hračiek. Nechajte ich, aby mali svojich poskytovateľov informácií, a choďte nájsť tých, ktorí vám poskytnú pravdu.

Ľudia sa ma stále pýtajú, kedy sa RV uskutoční, takže vidím to takto.

1. Všetkých 209 krajín, ktoré sa zaregistrovali do programu GESARA, musia byť v súlade s programom GESARA pred uskutočnením RV. Keď uvidíte Trumpa znovu v predsedníctve obnovenej republiky, potom viete, že táto časť sa začala diať. Mnoho krajín je na pokraji súladu s normou GESARA vrátane Číny. Môže sa to stať veľmi rýchlo.

2. Je potrebné úplné zverejnenie informácií o páde centrálnej banky a zradnom spôsobe, akým Cabal zaobchádzal s čínskymi staršími a ich dračími rodinami. Toto je podmienka, ktorú si Starší stanovili pre použitie svojho zlata pre QFS.

3. V prípade Intel Dinar Chronicles musí dôjsť k zatknutiu Guru, ktorí uverejňujú príspevky na IDC, a ktorí svojimi falošnými informáciami poškodili RV a humanitárnych pracovníkov, nelíšia sa od médií hlavného prúdu. Môžu to byť rovnako zločiny proti ľudskosti, alebo zrada. Keďže sú títo ľudia stále okolo a tiež štruktúra, ktorá ich podporuje, nemôžeme robiť svoju prácu slobodne. Deep State by nás zabil, keby zistili, kto sme a neboli by sme odstránení. Zatknutie môže prísť týždeň, alebo dva pred RV, aby skutoční humanisti našli, kde leží pravda a mohli bez zásahu vykúpiť naše meny a ZÍSKAŤ veľké peniaze, ktoré na svoju prácu potrebujeme. Môže sa tak stať skôr, ako si myslíme.

4. Pod radarom môže byť ukryté viac.

Medzi ľuďmi, ktorí vedia, že apríl bude našim mesiacom, rastie konsenzus. RV je riadený udalosťami a nie dátumom, alebo sviatkom. Keď budú všetky udalosti dokončené, stane sa to. Môžeme dôverovať Aliancii s Ježišom, Svätým Germainom a ďalšími vystúpenými Majstrami na čele. Sme požehnaní a milovaní.

Požehnanie všetkým a všetkým, buďte požehnaním.

Ron Giles

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Kvantový počítač, aký je dobrý?Nedávno sme zistili, že kvantový počítač (QC) zaznamenáva všetky konverzácie prostredníctvom elektronickej komunikácie a možno aj konverzácie od jedného jednotlivca k druhému. Musím byť šialený, keď chcem také niečo povedať, ALE zvážme, čo je tento počítač zač a prečo bol v tejto dobe "vypustený" na satanistov. Kvantový počítač (CU) je darom…
  Tags: a, na, je, to, sa, ako
 • 10000
  Pozemská aliancia, Boží dar pre ľudstvoExistuje veľa otázok týkajúcich sa RV a Aliancie, na ktoré by si človek mohol sám odpovedať, ak by skutočne pochopil zloženie Pozemskej aliancie . Ako vždy, aj tieto informácie sú mojím pochopením z môjho výskumu. Ak správa rezonuje vo vás, potom bola určená pre vás.  Úvod V septembri -9. 2001 sme mali o 9:00…
  Tags: a, na, sa, to, je, z, správy
 • 10000
  O Charliem Wardovi trochu negatívne"Charlie Ward bol blízkym priateľom nielen Q, ale aj čínskych starších." Tieto informácie poskytol IBA Charlie Ward. Pokiaľ viem, neexistovalo žiadne potvrdenie treťou stranou. Vezmite do úvahy, že väčšina informácií, ktoré vyhlasujú, že Charlie Ward je „priateľ s Q“ a je v akomkoľvek spojení s čínskymi staršími, pochádza iba od…
  Tags: a, je, to, z, na, sa, správy
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Světlana
Světlana
1 year ago

A jaké země podepsali? I Česko?

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK