Posvätná múdrosť vody

19/06/2021

Staroveké národy pochopili, že vodu je možné nielen čistiť a prečistiť, ale aj nabíjať na liečenie a regeneráciu.
Vodu považovali za posvätný zdroj života.
Aj duchovné vedy hovoria o tom, že životná sila je spojená predovšetkým s vodíkom. Vodíkovú vodu dnes používajú športovci a zástancovia zdravia. Mikrozhluková hydrogenovaná voda sa využíva ako najzdravšia forma vody, ktorú možno konzumovať.

Tradičná farebná terapia využíva farebné filtre (s prirodzeným slnečným svetlom) na nabíjanie vody špecifickými frekvenciami pre konkrétne choroby.
Posvätná geometria a kryštály môžu zosilniť účinok, ak sú v komplementárnych tónoch.
Pred desiatkami rokov istý vedec testoval vody zo všetkých aktívnych svätých miest, kde sa diali zázraky. Zistil, že zázračné vody mali dvojitú molekulárnu väzbu, boli usporiadané do mikrozhlukov a nabité liečivou energiou Bieleho svetla.
Zistil tiež, že pokročilí duchovní liečitelia mohli vodu nabíjať približne 100 dní, a to jednoducho tak, že sa modlili a priložili ruky s úmyslom liečiť, čím ovplyvnili energiu na štruktúre vody.
To isté sa deje pri Reiki a pri kladení rúk na ľudí s cieľom liečiť a meniť ich frekvenciu a Svetlo.

Starovekí Esejci (ktorí napísali Zvitky od Mŕtveho mora) sa trikrát denne kúpali v solarizovanej vode.
Mali tiež tri rôzne druhy vody, ktoré používali na posvätné rituály. Druh používanej vody závisel od duchovného vývoja (alebo zasvätenia) kandidáta.
Staroveké cisterny, ktoré putovali podzemnými akvaduktmi, mali takmer vždy prerušované otvory, aby slnečné svetlo mohlo vodu čistiť a nabíjať.
Najzreteľnejšie to možno vidieť v peruánskych púšťach.
Vo výkladoch Edgara Caycea sa hovorilo o tom, že Atlanťania využívali rôzne druhy hornín ako filtre na čistenie vody. Vieme tiež, že niektoré z týchto kryštalických kameňov prepojili so Slnkom , Mesiacom a hviezdami, aby ich nabili životnou silou. Každý typ nabíjania závisel od požadovaného použitia. Rôzne zámery, symboly a načasovanie sa menili a slúžili rôznym cieľom.

Domorodé národy a dnešní poľnohospodári si odovzdali vedomosti o tom, ako pestovať rastliny podľa mesačných cyklov, ktoré sú tiež spojené s vodou v našich telách a v zemi.
Moderná veda dokázala, že voda si uchováva pamäť a je preniknutá zámerom.
Keďže naše telo je z väčšej časti voda, všetko, čo konzumujeme alebo vysielame so zámerom, ovplyvní každý aspekt nášho bytia.

Mnohé z týchto starodávnych vedomostí sa stratili a, žiaľ, aj ich odovzdávanie prostredníctvom generácií poľnohospodárov sa zastavilo, pretože svet sa pomaly zmenil na jednu veľkú farmaceutickú industrializovanú spoločnosť. Príroda a vrodené božské duchovné poznanie ľudskej bytosti a jej Zdroja boli vyradené z rovnice.
Dokonca aj vodu, jeden z našich hlavných zdrojov života, prevzali spoločnosti vyrábajúce vodu vo fľašiach a marketingové stroje. A vládne inštitúcie kontrolujú proces čistenia našej vody, ktorá tečie cez zástavky do našich domovov. Autoritu nad tým, čo pijete, v čom sa sprchujete a kúpete ako v hlavnom zdroji života, by ste mali mať vy a vedomosti o tom, ako vodu čistiť, liečiť a nabíjať, by mali byť bežnými vedomosťami zo základnej školy.

Aby sme mohli vodu, alebo čokoľvek iné úplne vyčistiť, musíme odstrániť aj negatívne odtlačky (alebo deštruktívne disharmonické spomienky), ktoré spôsobujú fyzický rozpad molekúl.
V našom tele, mysli a v našich srdciach.
Dávni svätci, ktorí mali vedomosti (ako deti Zákona Jediného Boha), využívali kombináciu liečebných modalít ako rezonančné frekvencie. To zahŕňalo nabitú solarizovanú vodu, posvätnú geometriu, špecifické kryštály, špecifické farby, energetické víry, kalorické prúdy, elektrické magnetické polia a zodpovedajúce zvuky na dosiahnutie úplného uzdravenia. Bol to oveľa holistickejší prístup k liečeniu, než aký máme dnes.

Dnešné zvukové lôžka a zajtrajšie med lôžka sú najbližšie k tejto technológii. Je to však len jej časť.
Tieto technológie kombinovali vodu so zvukovou frekvenciou, ale ešte nevyužívali ostatné prístupy, o ktorých som hovorila vyššie. Aj tak však ďaleko presahujú iné liečebné metódy, ktoré zahŕňajú akýkoľvek typ technológie. V konečnom dôsledku Boh, Zdroj, božstvo, svetlo v zámere (alebo božské slovo) pohybovať energiami a modernizovať štruktúry, sú naším liečiteľom.

Všetko ostatné sú len zosilňovacie zariadenia, ktoré využívajú prirodzené harmónie a rezonančné frekvencie s cieľom posilniť rovnováhu. Verím, že integrácia hinduistickej tradície akašických záznamov a kresťanskej tradície Knihy proroka Malachiáša bude kľúčom k návratu Posvätného života.

Vody v našom tele sú tu pre náš osobný záznam každej myšlienky ,pocitu a spomienky. Vody Zeme sú kolektívnou pamäťou ľudstva ,a samotnej Zeme. Veľké Prebudenie vám pomôže očistiť, detoxikovať a prečistiť vaše individuálne a naše kolektívne vody a vrátiť vám posvätnú múdrosť a majstrovstvo Božského.

-Odporúčam prosto zamodliť pravidelne vodu. Vziať si ju do rúk a poprosiť o svetlo, silu, poznanie alebo čokoľvek čo si prajete 🙂

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 90
  8 skutočných udalostí, ktoré dokazujú, že cestovatelia v čase existujúFilm Charlieho Chaplina - Mobilný telefón zo 6. januára 1928Na DVD v časti extra k Chaplinovmu filmu „Cirkus“, dostali ľudia prístup ku krátkemu filmu a fotografiám z premiéry filmu v Graumanovom čínskom divadle v roku 1928.… v ktorých sa zdá, že osoba hovorí do mobilného telefónu. Toto presvedčilo mnohých ľudí,…
  Tags: v, a, sa, zaujímavosti
 • 89
  Zakázaná históriaCelá história, ale aj súčasnosť je pretkaná vzťahmi s entitami z iných planét. V starých spisoch a EPOS je zaznamenaných plno veľmi dôležitých informácií o dejinách ľudstva, ktoré oficiálne história tají, ignoruje alebo znevažuje. Okrem iného sa v rôznych spisoch opisuje, ako sa bohovia Anunnaki Nefilimovia pred 200 tisíc rokmi podieľali na…
  Tags: a, v, sa, zaujímavosti
 • 89
  Nacistov inšpirovala kalifornská eugenikaHitler a jeho prisluhovači spravili obeť z celého kontinentu a vyhladili milióny ľudí v snahe vytvoriť takzvanú nadradenú rasu. Koncept nordickej rasy bielych, svetlovlasých a modrookých Majstrov sa však nezrodil s Hitlerom. Táto myšlienka vznikla v Spojených štátoch a pestovala sa v Kalifornii, desaťročia predtým, ako sa Hitler dostal k…
  Tags: a, v, sa, zaujímavosti
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK