Pozemská Aliancia (1. časť)

30/11/2021

David Wilcock: Sme tu s Coreym Goodom, zasväteným človekom, a v tejto epizóde sa s ním dostanem k veľmi zaujímavým veciam týkajúcim sa opozície voči cabale, Pozemskej aliancie, ľudí, ktorí sú v prvej línii tu na zemi a snažia sa o nastolenie mierovej spoločnosti, alebo možno nie. Takže to je jedna z vecí, o ktorých musíme hovoriť.

Corey, vitaj v relácii.

Corey Goode: Ďakujem.

David: Keď sa ľudia začnú zaoberať touto témou o veciach, ako je 11. september, na internete je taký rozšírený, všadeprítomný pocit paranoje, zúfalstva, strachu a nenávisti voči cabale. Existuje opozícia voči cabale, ktorá presahuje rámec blogerov?

Corey: Určite. Každý jeden nepriateľ, ktorého si za stovky rokov vytvorili, každá skupina, ktorú si znepriatelili, každé zverstvo, ktoré za tie stovky rokov týmto krajinám spôsobili, sa nakoniec vybudovalo do bodu, v ktorom sa všetci spojili.

Všetci majú svoje vlastné kultúrne bolesti a hádam niektorí z nich majú rôzne plány na odplatu, ktorú by chceli vidieť vykonanú na nepriateľovi, ktorého nazývame cabala. Iní by možno chceli len niekoľko zmien. Myslia si, že svetová vláda je aj tak nevyhnutná a cabala to chcela urobiť zlým spôsobom, tak prečo ju neskolaudovať a neurobiť to správnym spôsobom?

Napriek tomu, že mnohé z týchto aliančných skupín majú rôzne programy a predstavy o tom, čo by sa malo stať s cabalou, keď ju premôžu, odložili mnohé rozdiely bokom a spojili sa pre spoločný cieľ, ktorým je poraziť cabalu.

A to je kľúč k tomu, prečo bola cabala taká úspešná. Skladá sa z mnohých rôznych syndikátov ľudí s mnohými rôznymi systémami viery a programami, ale nejako našli spôsob, ako spolupracovať. Tých 0,01 % z nich našlo spôsob, ako spolupracovať, aj keď sa mnohí z nich naozaj nemajú radi, aby presadili kontrolu nad Zemou.

Aliancia postupuje podľa rovnakej príručky, dáva sa dokopy s ľuďmi, s ktorými by za normálnych okolností nespolupracovali, vytvárajú voľné spojenectvo a snažia sa zvrhnúť finančný systém, ktorý táto cabala vytvorila za posledných 100 rokov, alebo sú vlastne uprostred toho, čo chcú urobiť, a chcú ho nahradiť.

David: Takže si myslím, že ľudia, ktorí to skúmajú, cítili, že cabala kontroluje centrálne bankovníctvo v každej krajine. Podplatili alebo skompromitovali všetkých vodcov v každej krajine. Vodcovia sú vydieraní, a preto dokonca aj ľudia, ktorí sú pomerne súcitní a rozumní ľudia, majú rozšírené presvedčenie, že táto cabala jednoducho prenikla do každej krajiny, do všetkých aspektov spoločnosti. Čo teda povieš týmto ľuďom, keď počujú o myšlienke spojenectva a oni: „Ja tomu jednoducho neverím?“.

Corey: No, aliancia existuje a je pravda, že táto cabala je majstrom v infiltrácii a skutočne infiltrovala prvky Aliancie Zeme. A viete, je to problém, ale podobne ako Aliancia BRICS…

David: Hovoríte o Brazílii, Rusku, Indii, Číne, Južnej Afrike, to je BRICS.

Corey: Presne tak, spojili sa a vytvorili takmer novú svetovú banku a finančný systém, aby konkurovali západnému alebo kabalistickému bankovému systému.

David: A ty hovoríš o Ázijskej banke pre investície do infraštruktúry alebo AIIB.

Corey: Presne tak. Postupom času krajiny ako Čína pomaly skupovali dlhy a tiež prírodné zdroje od krajín, ktoré vlastnila cabala, pretože ich finančná Ponziho schéma sa pomaly, pomaly začala rúcať.

David: Teraz sme počuli, že Čína v skutočnosti drží – oficiálne čísla sa hádam pohybujú okolo 2 až 3 biliónov dolárov, ale neoficiálne čísla hovoria o 4 biliónoch dolárov amerických dlhopisov a amerického dlhu. To zjavne výrazne prevyšuje bohatstvo, ktoré zostalo v tomto západnom svete orientovanom na Federálne rezervy a cabalu.

Corey: No, zlata tu zostalo veľmi málo. Existuje dôvod, prečo všetky veľké banky práve teraz nakupujú striebro ako šialené a vytvárajú si jeho zásoby. V žiadnom z trezorov, v ktorých by malo byť zlato, zostalo veľmi málo zlata.

David: A čo Fort Knox?

Corey: Ten istý príbeh. Je celkom dobre známe, že vo Fort Knoxe je veľmi málo zlata, ak vôbec nejaké.

David: No, Nemecko požiadalo USA o vrátenie 3 000 metrických ton svojho zlata z Federálneho rezervného systému.

Corey: Až kým sme im potichu nepovedali, že ho nemáme.

David: A áno, odpoveďou bolo: „No, možno o 100 rokov vám to budeme môcť vrátiť.“ A tak sa to stalo. Takže je to Ponziho schéma, ktorá je v tomto bode založená len na tlačení peňazí zo vzduchu? Existuje ešte nejaká skutočná zábezpeka?

Corey: V tejto chvíli sú to samé nuly, jednotky a počítače. Nechápem, ako je možné, že všetky tieto rôzne bubliny ešte neskolabovali.

David: Si jediný, kto to tak cíti, alebo to tak cítia aj ostatní členovia Aliancie?

Corey: No, počul som, že v súvislosti s poslednými rokovaniami chcú teraz členovia Aliancie vstúpiť a nedovoliť, aby sa západný dolár a západný finančný systém úplne zrútil, ale aby sa dostali na pokraj zrútenia a potom vstúpili, odkúpili ho za zníženú cenu a pripojili ho k svojmu novému finančnému systému. A viete, každý už roky a roky počúva sľuby o odpustení dlhov, jubileu a peniazoch, ktoré sa budú dávať ľuďom podľa ich veku, podľa toho, koľko majú závislých osôb, a podobne.

A ľudia to už počuli tak často, že sa tomu vysmievajú, ale na týchto stretnutiach sa o tom otvorene diskutuje. Takže je to súčasťou diskusie a rokovaní.

Revalvácia všetkých mien, o ktorej sa diskutuje, je veľmi kontroverzná a väčšine ľudí sa nepáči. Chudobnejším krajinám sa to páči, pretože mnohé z nich chcú, aby sa všetky meny oceňovali rovnako. Teraz by to USA a dokonca aj Čínu a ďalšie krajiny v obchode veľmi znevýhodnilo, ale to je jedna z vecí. Alebo keď hovoria o vyrovnaní podmienok, hovoria o zmene hodnoty všetkých mien na rovnakú.

A dokonca aj v rámci Aliancie Zeme existujú skupiny, ktorým sa tento plán vôbec nepáči, a chcú kĺzavú stupnicu založenú na HDP a množstve ďalších čísel a informácií, ktorým – nie som ekonóm – naozaj nerozumiem. Hádzali na mňa všetky tieto informácie a ja nerozumiem ekonomickému žargónu, ale v podstate som rozumel.

David: Vieš o tom, že Aliancia má k dispozícii záznamy z bezpečnostných kamier, ktoré sú veľmi kompromitujúce pre cabalu?

Corey: Áno.

David: A v akých formách prichádzajú, o ktorých vieš?

Corey: V každej forme. Majú všetko od e-mailov, textových správ, telefonických rozhovorov, videí, zvukových záznamov. Majú satelitné snímky vecí, ktoré si rôzni ľudia objednali, a snímky v reálnom čase… Teda, majú všetko.

David: Takže je celkom možné, že by mohli byť najatí príslušníci americkej armády, aby prešli tieto zábery a pokúsili sa vybrať to najlepšie z najlepšieho.

Corey: Áno, to by bola poriadna fuška. Pri všetkom tom dolovaní dát, ktoré urobili, aby zhromaždili všetky tie údaje, chápem, prečo by potrebovali pomoc. Je to dosť náročné, keď sa to všetko musí prejsť.

David: Pravdepodobne jedna z najzákladnejších otázok, ktoré si ľudia budú klásť, je, prečo je, dočerta, celá táto vec taká záhadná? Prečo Aliancia nemôže jednoducho povedať: „Hej, tu sme. Ideme proti cabale. Tu je naše oznámenie. Tu je to, čo títo ľudia robia, a jednoducho o tom začať otvorene hovoriť. Prečo musia všetko tak tajiť, že ľudia, dokonca aj takto neskoro v hre, stále pochybujú o ľuďoch ako vy a ja, ktorí o týchto veciach píšu online. Prečo jednoducho neprídu a nepovedia, čo robia?

Corey: Povedal by som, že v podstate vyšli von a povedali, čo robia. Otázka je, prečo o tom západné médiá nepíšu?

David: No, uveď mi príklad, ako vychádzajú von a hovoria, čo robia.

Corey: Len Rusko vychádza s rôznymi informáciami a otvorene sa vyhráža USA, že zverejní rôzne druhy informácií, ktoré zhromaždili, viete, vrátane 11. septembra. Vyhrážali sa, že predložia dôkazy o tom, že 11. september bol buď vnútropolitickou akciou, alebo že USA vedeli, že sa to stane, ale sedeli a nič neurobili. Deje sa toho dosť veľa, o čom západné médiá neinformujú alebo informujú len tak naoko.

David: No, myslíš si, že v tejto chvíli má cabala stále takú kontrolu nad svetovými médiami? Keďže ich televízne siete sú po celom svete, filmy idú po celom svete, myslíš si, že môžu jednak veľmi ľahko vytvoriť propagandu, ktorá porazí akúkoľvek iniciatívu Aliancie, a že môžu navyše zabiť každého, kto sa v tejto chvíli začne pokúšať vyjadrovať sa k Aliancii?

Corey: Majú slabnúcu kontrolu. Kedysi mali úplnú kontrolu, ale skupina Aliancie Zeme… V televízii sa začína objavovať čoraz viac zaujímavého obsahu, ktorý by za normálnych okolností cabala neschválila, aby sa objavil v televízii, viete, rôzne filmy. Myslím, že zoznam by mohol pokračovať ďalej a ďalej. Takže áno, kedysi mali úplnú kontrolu nad týmito médiami, ale táto kontrola sa očividne vytráca. Ich kontrola nad všetkým sa vytráca, takže budeme svedkami toho, že sa bude objavovať čoraz viac týchto informácií.

V súčasnosti prebiehajú tajné rokovania medzi Pozemskou alianciou a rôznymi skupinami cabaly o tom, ako zverejňovať informácie, pričom sa v podstate dohodli, že informácie budú zverejňovať pomaly. Hlavným dôvodom, prečo chcú uvoľňovať informácie pomaly, je to, že mnohé z nahromadených údajov, o ktorých sme práve hovorili, poškodzujú obe strany, pretože obe strany sa v minulosti dopustili zločinných vecí.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 97
  Juan O Savin: Celý život som na to čakal, nemôžu zablokovať Boha a sám diabol to vie - 1. časťTu sú prepísané kľúčové body Juan O Savin prehral 1. apríla stávku, že blázni už nebudú pri moci. Trump je v skutočnosti náš riadne zvolený a zložený miestoprísažný prezident, len nie verejne ... zatiaľ. Prezident Trump je skvelý prezident a jeho rodina je skvelá rodina. USA sú mocne vojensky chránené, aby…
  Tags: a, to, sa, je, v, že, správy
 • 95
  Nevyhnutná časová líniaAk sa chcete dozvedieť viac o aktuálnych (z roku 2021) úrovniach schopností kvantovej mechaniky "cestovania v čase" sledujte mini sériu DEVS. Pripomína to svedectvo Billa Wooda o tajnom vládnom programe „cestovania v čase“. (Star Gate/ Project Yellow Book) Podľa BW obaja hráči (Q a Cabal) vedia, že hra skončila. Je…
  Tags: sa, v, a, je, že, o, to, správy
 • 94
  Juan O Savin: Všetko je o deťoch, o návrate Ameriky do starých koľají a o jubilejnom rokuV prvom rade je to všetko o deťoch: ich záchrana a vyhnanie strašného démonického satana uctievajúceho moru DS, ktorý infikoval všetky aspekty Ameriky. Potom sa Amerika a planéta vráti do starých koľají. Je to mrzutosť, keď Juan hovorí o deťoch, ale toto je hrozná pravda, ktorej musí svet čeliť. Juan…
  Tags: a, to, sa, v, je, o, že, správy
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Ingrid
Ingrid
2 years ago

Srdečná vďaka 🙏😘🍀

maria450
maria450
2 years ago

Ahojte
dakujem.ň
Vznikla nova stranka JUDr.Harabina, na ktorej je toho viac.

Analýza právneho stavu JUDr. Štefan Harabin


Je potrebne pocuvat aj poslednych Pjakinov – co sa deje v Rusku a EU.

Raamil
Raamil
2 years ago
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK