Pozemská aliancia, Boží dar pre ľudstvo

05/03/2021

Existuje veľa otázok týkajúcich sa RV a Aliancie, na ktoré by si človek mohol sám odpovedať, ak by skutočne pochopil zloženie Pozemskej aliancie . Ako vždy, aj tieto informácie sú mojím pochopením z môjho výskumu. Ak správa rezonuje vo vás, potom bola určená pre vás. 

Úvod

V septembri -9. 2001 sme mali o 9:00 , zničenie Dvojičiek a veže č. 7. Zem zistila, že DS to so zachovaním kontroly nad Zemou myslí smrteľne vážne. Dokonca až do tej miery, že zabijú alebo zničia kohokoľvek a čokoľvek, čo im príde do cesty.

O 10:00 mal Alan Greenspan naplánované verejné vyhlásenie NESARA, nového zákona, ktorý bol nápravou nezákonných aktivít bankového priemyslu v súčinnosti s vládou. Toto verejné oznámenie by splnilo požiadavky na uvedenie NESARA do pozitívneho práva.

Prečo NESARA?

Banky a vláda nelegálne zadržiavali rodinné domy na stredozápade. Tieto farmy vlastnil Allodial Title, ktorý farmám dával pôdne patenty. (Patent na pozemky poskytuje právnu ochranu pred nelegálnymi zhrabávačmi pôdy.) Je nezákonné vylúčiť akýkoľvek majetok vo vlastníctve spoločnosti Allodial Title. (USA Inc. si myslia, že sú vlastníkmi pozemkov, keď im zabránili v prístupe k Federálnej republike. Nerešpektujú naše vlastnícke práva.)
Majetok s týmto druhom vlastníctva môže previesť iba vlastník nehnuteľnosti dobrovoľne; to znamená, že ho nemožno odobrať inými prostriedkami. Predmetné nehnuteľnosti sľúbil pre banky nevedomý, nevinný vlastník ako záruku za úver. Nemal inú možnosť, založiť pozemok, alebo nebude pôžička. Prepadnutie nehnuteľnosti bolo zapísané do úveru, ak by nebol splatený včas. To bolo v rozpore so zákonom; banky to vedeli a vedeli to aj okresní úradníci z krajských vlád. Úradníci zaznamenali prevod vlastníckeho práva k bankám bez dobrovoľného podpisu zákonného vlastníka. Išlo o čistý podvod spáchaný a odôvodnený nezákonným založením Ameriky do rúk USA, Incorporated.

V dôsledku toho bol zákon NESARA pozastavený na nasledujúcich 20 rokov. Musel byť zavedený dôkladný plán s vojenskou presnosťou, aby sa toto zlo – spôsobené nelegálnym systémom centrálnych bánk, ktorý uviedol Ameriku do dlhového otroctva, ktoré dnes existuje – napravilo.

Opýtal sa niekto verejne nejakého politika, komu vďačíme za štátny dlh? Kto požičal USA peniaze, ktoré vytvorili z ničoho, a potom nám účtoval úrok z týchto peňazí? Vinník: Federálna rezervná banka, súkromná organizácia vlastnená trinástimi bankami. Toto je najväčšie vládou podporované parodovanie, aké kedy bolo spáchané proti ľudstvu na tejto zemi.

VŠETKY naše dane z príjmu idú na zaplatenie dlhu z pôžičiek Federálneho rezervného systému. Nikdy nemôžeme splatiť dlh. Fed nechce, aby boli pôžičky splatené, chcú iba splátky ich úrokov. Približne 20% až 30% príjmu Američanov ide týmto trinástim rodinám do vrecka. Otázka je prečo? Kto sleduje záujmy ľudí, určite nie niekto z našich vysoko vážených, ale skorumpovaných politikov? JFK to skúsil – zastrelili ho.

Centrálna banka má chápadlá vo všetkých aspektoch našej republiky. Neexistuje spôsob, ako sa môžeme, alebo by sme sa kedy mohli dostať spod týchto satanských démonov. Ovládajú tiež celý svet. Kto nám môže pomôcť? Kto môže poraziť týchto bezduchých ničomníkov? Milióny modlitieb po stovky rokov vyšli a prosili Boha, aby nám pomohol. Božské načasovanie je všetko.

Vo svojom milosrdenstve náš zdroj Boh presunul na miesto plán, ktorý premôže týchto démonov, ktorí prajú ľudstvu smrť. Plán sa len začal? Nie, hrá sa už stovky, ak nie tisíce rokov. Plán je zničiť zlo medzi nami a dosiahnuť Zlatý vek ľudstva. Všimnutie si kontrastu dobra proti zlu si vyžaduje čas, a potom sa človek rozhodne. Nie je to Božia chyba, takže pre nás po celý čas má/mal plán.

Pozemská aliancia; kto sú?

1. Nanebovzatí majstri, anjeli a ďalšie nebeské entity z duchovných nefyzických ríš. (toto je naše osobné spojenie s Alianciou, každý človek ho má)

Každá z týchto skupín má svoje vlastné právomoci, ktoré poskytujú úplnú ochranu plánu na úspech. Nešlo len o porazenie nepriateľa. Cieľom bolo založiť novú Zem slúžiacu ľudstvu. Medzi výhody patrí nový systém riadenia; Zákon NESARA a GESARA a nový finančný systém slúžiaci potrebám ľudí; Kvantový finančný systém.

Nebeské ríše sa všemožne usilovali pomôcť pri zániku tých, ktorí nám vzali slobodu voľby a pomáhali v úsilí o životnú slobodu a hľadanie šťastia, ktoré je základom našich ústavných práv. Nebesia prišli so schopnosťou poznať všetky osoby na zemi; poznať ich potreby a želania, ich talent a vedomosti a tiež ich srdcia. Mali tiež vedomosti o tom, kde sa nachádza nepriateľ a ako ukončiť ich opovrhnutiahodnú nenávisť voči ľuďom a odstrániť ich z tejto časti stvorenia. Je potrebné povedať, že prišli zastaviť satanistov a zachrániť deti a osoby, ktoré boli predávané za účelom sexuálnych aktivít. Som si istý, že sú tu, aby vytvorili spravodlivosť pre tie vzácne duše, ktoré boli mučené, zabité a sexuálne zneužívané. Ľudská rasa tu už nie je na to, aby podporovala ich satanské rituály.

2. Dobrotiví mimozemšťania a ich technológie.

Mimozemšťania prišli s pokrokovými zbraňami, ktoré mohli pozemšťania použiť. Prišli tiež s Všeobecnými pravidlami angažovanosti. Nemôžu za nás zatknúť našich nepriateľov, ale môžu nám pomôcť s ich technológiami. Môžu však nepriateľa zasiahnuť, ak o to budú požiadaní, keď bude situácia nad schopnosti Bielych klobúkov bojovať proti špičkovej technológii nepriateľa.

Plán obsahoval zamestnanie bojovníkov na oboch stranách závoja. Na nájdenie a porazenie zakoreneného nepriateľa musí byť k dispozícii najvyššia technológia. Zlo má technológiu, ktorá ďaleko presahuje možnosti pozemských bojovníkov, takže túto technológiu bolo treba importovať z pokrokových, benevolentných Hviezdnych systémov, ktoré disponovali technológiou, ktorá sa ukázala ako účinná proti votrelcom. Ich technológia nebola útočnými zbraňami vojny, ale skôr to boli obranné zbrane založené na láske a sebaurčení. Tým sa zabránilo akejkoľvek karmickej zodpovednosti.

3. Biele klobúky a ďalší pozemšťania vrátane prezidenta Trumpa, prezidenta Jinpinga a prezidenta Putina a mnohých ďalších svetových vodcov.

Medzi Biele klobúky patrí mnoho armád sveta, ktoré sa považujú za vojsko na zemi. Títo ľudia nesú hlavnú záťaž spojenú s nepriateľom. Sú to ľudia, ktorí sa vystavujú nebezpečiu pre dobro ľudstva. Viete si predstaviť hrôzu ísť do temného tunela, aby ste našli nepriateľa, podstúpiť prestrelku a skoncovať so zbabelcami, ktorí ublížili našim deťom, a potom uvidieť polámané, mučené a zohavené telá detí, keď visia na vlásku života? Vrecká na zvratky sa vydávajú spolu s bojovým vybavením. Dúfajme, že títo odvážni muži a ženy budú mať k dispozícii MedBed posteľ, aby si vymazali spomienky, aby mohli prísť domov za svojimi rodinami a mať aspoň trochu normálny život. O deti a ďalšie obete bude postarané, to je isté.

To je Aliancia. Toto sú prvky štruktúry Aliancie. Nie je ťažké vidieť, že sme v dobrých rukách. Keď (ne) trpezlivo, čakáme kým statoční muži a ženy víťazia v bitke, rozhodnime sa venovať svoje životy a finančné prostriedky na dokončenie boja proti chudobe a tragédiám, ktoré ľudstvo prežilo v rukách týchto neľudských zločincov. Príde náš čas, keď Boh rozpúta svoju armádu pracovníkov svetla, aby priniesli slobodu ľuďom na zemi. Sme súčasťou plánu. Sme napojení na Alianciu. Ukážeme sa.

Vďačný slúžiť.

Ron Giles

Zdroj

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Palino
Palino
3 years ago

Allodial Title nie je vlastník ale forma vlastníctva pôdy resp. nehnuteľností v USA. https://en.wikipedia.org/wiki/Allodial_title

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK