Pozeráme sa na film?

24/07/2021

Všetci poznáme frázu “pozeráte sa na film.“ Vidíme veľa potvrdení toho, že veci mnohokrát nie sú tak ako vyzerajú, ale že je to určitý typ filmu, divadlo pre ľudí. Žijeme v šialenej dobe a dnes nás už nič neprekvapí. Lenže je skutočne všetko len film?

Nie, to nie je. Táto fráza vzišla od Q a slúži ako poukázanie na to, že mnoho členov cabaly už nie je medzi nami, ale sú nahradení klonom alebo dvojníkom. Takýto “klon“ hrá ďalej rolu dotyčného bez toho, aby o tom vedela široká verejnosť. Robia to tak preto, pretože je ich príliš veľa na to, aby to nejak “ututlali.“ Dôkazov a potvrdení toho je dosť a kto má otvorenú myseľ a vie si spájať súvislostí, ten to ľahko spozná. Takže v istom zmysle môžeme povedať, že sa pozeráme na film. Ale!

Pri všetkých tých rečiach o filme a popcorne môže mať človek pocit, že všetko je to dopredu naplánovaný film, ktorého my sme len nezaujatí diváci, čo pochopiteľne tak nie je! Osobne sa snažím vždy tieto výrazy nedávať do správ, ak sa niekde vyskytnú, pretože ma pri nich vždy strasie v duši a je to tak z nejakej príčiny.

Ide hlavne o náš postoj a nie frázy, ale faktom je, že tieto frázy v človeku vyvolávajú pocity odovzdanosti a pasivity. Niektorí sú chorobne zameraní na to, že všetko je to vopred stanovené, že sa to spraví samo a že všetko čo máme robiť my, je sa pozerať na šou. Týmito frázami sa ľudia ukľudňujú a čiastočne odovzdávajú svoju zodpovednosť do rúk druhých. Znie to upokojujúco, že niekto sa postará o naše sračky a my môžeme byť v úplnom pokoji, lebo všetko je iba film.

Určité veci sú naozaj film ako napr. fakeový prezident Biden. Takáto rola slúži na zobudenie verejnosti. Je to úplný výsmech, že takýto človek je prezidentom USA. Je to tak samozrejme zámerne a je to v réžií bielych klobúkov. Biele klobúky majú v dnešnej dobe pod palcom mnoho vplyvných ľudí a politikov. Nemusia to byť klony alebo dvojníci, ale boli donútení spolupracovať a prijímať od nich rozkazy.

Avšak to, čo sa deje na planéte Zem nie je žiadny film! A už vôbec nič nie je dopredu stanovené. Je stanovené víťazstvo svetla na Zemi, ale nie to kedy a za akých podmienok sa to udeje, pretože to určujeme všetci spoločne. Keby to bol len film, nepotrebovali by nás a nedali by nám o sebe vedieť, alebo naopak by nám dopredu povedali čo sa bude diať a kedy. Určité časti operácie boli predvídané a stanovené. Však vieme: Budúcnosť potvrdzuje minulosť. No teraz sme v záverečnej fáze prebudenia a hlavne čistenia ľudstva takých rozmerov, aké tu ešte nebolo. Ak sa pozrieme z vyššieho nadhľadu na to, čo sa deje na planéte Zem, je smiešne to nazývať filmom. Určite nie v dnešnej dobe. Sme v dobe súboja o ľudské duše a Božieho súdu. Keby Boh dopredu vedel, kto sa ako zachová a kto si vyberie svetlo, a kto temnotu, žiadne súdenie by predsa nemuselo byť. Lenže Boh to nevie. Boh vidí výsledky našich rozhodnutí a na základe toho vidí, čo nás čaká, avšak nevie ako sa v danej chvíli rozhodneme. V tom spočíva slobodná vôľa.

Dnešná doba je plná chaosu a tak je to dobre. Dobre pre nás. Nikto z nás nevie ako presne a kedy sa veci vyvinú. Keby sme vedeli ako všetko dopredu dopadne, vôbec by sme nevyvíjali vlastnú duševnú silu v tomto boji, pričom to je hlavný zmysel v dnešných časoch. Už rok a pol žijeme v neustálom chaose a vypätých situáciách, aby sme boli aktívni dušou a aby nás to vyburcovalo odhaliť samých seba. Všetky tie situácie boli obrovskou príležitosťou ukázať, čo je v nás. Vlažný človek je pred Bohom tak málo ako človek temný. Teraz je práve ten čas ukázať, či sme hodní svetla. Či vieme aj v chaose mať vieru.

Viete, prečo si nepamätáme svoje minulé životy?

Pretože za každým dostaneme na oči “duchovnú pásku,“ aby sme si ich nepamätali. Keby každý z nás dopredu vedel, čo ho ešte musí kvôli jeho karme postihnúť a vedel dokedy, nesnažili by sme sa. Bol by to pre nás viac film ako aktívny, duševne naplnený život. Takto nás všetky ťažké situácie učia vyvinúť vlastné sily, skúmať sa, snažiť sa zmeniť… A toto je rovnako prípad tohto “filmu.“

V tomto boji dobra so zlom je vopred stanovené víťazstvo svetla, pretože pochopiteľne vo stvorení nie je silnejšia moc ako Božia. No toto víťazstvo pomáhame zhmotňovať my všetci a tým určujeme konečný dátum konca útrap. Majú svetlé sily dostatočnú kontrolu na to, aby sa začal verejný pád cabaly? Samozrejme, je to možné. Ale tiež nemôžu urýchliť veci podľa našich predstáv; čakajú na určitú úroveň kolektívneho prebudenia ľudstva. Sme naozaj v biblických časoch a súboji vekov.

Možno práve váš blízky človek, ktorý bol na vakcíne, tu časom medzi nami nebude, pretože nebol dostatočne svetlý na to, aby mu to neuškodilo a nebude sa mu dať pomôcť ani v med bed ani ničím iným.

V tuneloch zomierajú vojaci, ktorý tam bojujú s tým najhorším a zachraňujú tam deti, ktoré boli vystavené veciam, ktoré by nebol schopný vykonať nikto, kto má zdravú ľudskú dušu.

Je to film? Myslím, že sa zhodneme, že nie je.

Častokrát sa tí dobrí infiltrujú medzi zlých a naopak tí zlí sa vydávajú za dobrých, takže niekedy sami nevedia kto je kto. V každom štáte na Zemi musia odhaliť a tajne odstrániť zločineckú skupinu. Musia odhaliť, kto v tom ide, v čom ide a mať na to dôkazy. Nejde tu o pár zlých ľudí, ale státisíce. Desiatky rokov dlhý plán. Nemáme predstavu s čím všetkým sa musia potýkať pre naše oslobodenie.

Pôvodne nás mali postihnúť ďaleko horšie veci. Tie najhoršie proroctvá sa však vďaka inkarnovaným hviezdnym semenám nenaplnia a miesto toho sme tu mali iba nejaký covid. Je to samozrejme pre každého ťažká doba, ale nie tak ťažká, aká mala byť. Tak to všetko prosím majme na pamäti a nezľahčujme prácu dobrých síl a hlavne našu úlohu v týchto časoch.

Netvrdím, že by sme nemali byť radostní, ani nič podobné. Pozitívnymi vibráciami, svetlom, radosťou a láskou pomáhame zhmotňovať do reality nový život. No mali by sme pritom mať na pamäti, čo pre nás naši osloboditelia robia a nebrať to na ľahkú váhu.. Mali by sme sa miesto toho učiť hlbokej úprimnej vďačnosti.

A nedávajme svoju zodpovednosť na plecia druhým, nebuďme len nezúčastneným divákom, ale naopak, aktívnym hercom!

Všetci máme silu, ktorú by sme mali využiť tu a teraz, pretože to nie je iba o nich, ale aj o nás a teraz je to hlavne o nás! To my všetci určujeme, ako sa svetlým silám bude dariť v tomto biblickom čistení. Každý sám a všetci spoločne.

Daniel

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Qanon ako spása?Prebieha čistenie zeme od temnoty, prebúdzanie a súčasťou toho sú aj informácie z oboch strán, ktoré nám pomáhajú k rozhodovaniu, nútia nás uvažovať o veciach a tak si vybrať stranu. Qanon je súčasťou týchto informácií a prebudenia. Celý Q-plán je záchranné koleso, bez ktorého by sme sa z tejto zakorenenej…
  Tags: a, to, je, sa, na, v, nás, sme, že, úvahy
 • 10000
  Víťazstvo svetla nie je samozrejmosť! Je to majstrovský plánTo, že prebieha čistenie a ukotvenie svetla na tejto Zemi je dané a nezvratné. Ako sa hovorí: nič nemôže zastaviť to, čo prichádza. No nemali by sme brať toto víťazstvo ako samozrejmosť. Toto nie je len o odstránení zlých politikov a bankárov. Je to ďaleko obsiahlejšia operácia a nesiaha len…
  Tags: a, sa, to, je, na, sme, úvahy
 • 10000
  Qantujte!Bojovníci svetla! Je čas hrdo sa posaviť na stranu svetla, na stranu pravdy. Je čas začať vibrovať na vyššej úrovni. Prichádza čas žatvy, čas čistenia a spolu s tým čas svetla. Prichádza úplné vyhladenie všetkej temnoty, nastolenie Božieho poriadku, príliv a ukotvenie svetla na Zemi. Boží súd, prevrat svetov, Tisícročná…
  Tags: a, to, je, v, sa, na, úvahy
Subscribe
Notify of
guest
8 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Daniel.

jirik
jirik
2 years ago

zajímavý a pravdivý článek. Díky

*****A nedávajme svoju zodpovednosť na plecia druhým, nebuďme len nezúčastneným divákom, ale naopak, aktívnym hercom!*****
Být aktivním hercem je velmi obtížné, většina prostě na COVID věří, stejně tak věří tomu co sdělují MSM. Nedávno jsem se bavil s jedním človíčkem o nakažených českých olympionicích…..ten dotyčný si jede svou, podle sdělení z MSM……

Irča
Irča
2 years ago

Velmi dobře řečeno, díky Danieli!

matyas
matyas
2 years ago

Moc pěkné.

Ghaia
Ghaia
Reply to  matyas
2 years ago

Tadesco si běžně plete pojmy s dojmy. Probíhá válka a každý jeden uvědomělí by měl bojovat za Nový svět. Ti lidi si myslí, že stačí sednout na gauč a Nový svět bude Boom boom, bez jejich aktivity. BLBOST. Ten kdo je pasivní dává tiché ano zlu. Pamatujte na to. A ku*va bojujte!! Pokud si myslíte, že stačí vědět o zlu a to je automatická vstupenka k Novému světu, tak se probuďte. Na konci války zůstane 2,5mld lidí. NWO bude ale neudrží se – ale každý jeden na tom musí pracovat!

Král Miroslav
2 years ago

Tadesco ? Vyhodili mě, protože jsem jim nastavil zrcadlo. Samé boom. Pořád dokola dávali články o viru, na který vakcína nepůsobí a že to říkají světoznámí virologové. Polopravdy. Vakcína nepůsobí,protože viry neexistují a ten covidový už teprve ne ( je to chřipka a ta není vir + 5G). Tímto způsobem i tzv. probuzené lidi utvrzují v tom, že se máme bát viru a čekat na ty „správnou“ vakcínu.
Vzpomeňte na události kolem schvalování povinné hexavakcíny. Prošlo to jen o jeden hlas.
A zdůvodnění ? Že by neočkované děti mohly nakazit ty očkované…….. A stejné fráze se používají i dnes na covid. Když se zeptáte očkovaného, proč nosí respirátor,když je očkovaný, buď je to bez odpovědi nebo že by se mohli nakazit těmi nezodpovědnými neočkovanými… Když jsem se loni na na jaře ptal i mladých lidí, proč nosí roušky, tak že prý jsou zodpovědni. Další otázka byla, proč nebyli zodpovědni roky zpátky,když tu bylo každoročně 1,5 milionů skutečně nemocných, ne pozitivních, na chřipku. Bez odpovědi. Hexavakcíny se u nás zavedly někdy v polovině 90.let.A v nich je hliník na neplodnost a rtuť na zdebilnění a brzkou smrt. A ta tehdejší miminka jsou dnes rodiči, kteří opět dávají své děti očkovat a samozřejmě jdou i na svou popravu v očkovacích centrech. A když se zeptáte, proč se nechal Babiš očkovat, tak často neví. S nápovědou, že je vakcína bezpečná. A po otázce, zda ví, že ho v Tel Avivu nepustili jako neočkovaného do očkovacího centra, tak mi začnou nadávat, proč útočím na Babiše, nebo, že je to nezajímá. Těmto lidem není pomoci. A pravdě neuvěří, ani když jim ji řeknou v médiích.
Pár lidí se mi podařilo odradit od očka, mám z toho dobrý pocit. Mnoho lidí jsem přesvědčil, že nemají nosit respirátor, označení otroků. Dívám se na Olympiádu a chce se mi blít, když vidím ty sportovce-ovečky,které i na stupně vystoupí v roušce a musí si sami pověsit medaile na krk.
Asi to tak musí být, že se tímto světovým testem IQ Země vylidní. Covid ukázal na lidské zrůdy a také na ty,kteří jsou slabomyslní,i když mají tituly před a za jménem.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK