Pravda si nájde každého!

04/06/2021

Po celé veky boli ľudia udržiavaní v „hypnóze“ a odvádzaní od pravdy. Neboli odvedení nasilu, boli to pokusy, ktoré sme neodhalili a dovolili sme, aby sa zrealizovali. Mocná elita, ktorá z pozadia riadila aspekty nášho života nám vytvorila dokonalú falošnú realitu. Po celý ten čas nás zotročovali vlády a korporácie, lož nám bola podsúvaná ako pravda a naopak, boli sme kŕmení tými najväčšími svinstvami v jedle, liekoch, vode a aj vzduchu, o histórií a našich životoch nám bolo poskytovaných len toľko vedomostí, aby sme boli dostatočne múdri, ale zároveň stále pre nich hlúpi. A napriek tomu sme boli v ilúzii, že sme slobodné a uvedomelé ľudské bytosti. Cielene z ľudí vytvorili tupé stroje, ktoré sa hlbšie nezaujímajú nad dianím vo svete a o tom, čo je pravda a čo klam, alebo si prinajlepšom trochu zanádavajú na súčasný systém a ďalej pokračujú v bežnom živote. Odstrihli sme sa od svojej duchovnej podstaty a tým sme sa stali príliš ľahkou korisťou. Mysleli sme si, že vieme všetko a pritom sme vedeli hovno. Vždy sme vedeli iba to, čo chceli aby sme vedeli. A kto bol dostatočne drzý a dovolil si ísť hlbšie na koreň veci a prišiel s vlastným názorom, ten sa jednoducho označil za konšpirátora, pretože nezdieľal názor väčšiny.

Toto všetko sa deje aj teraz, no vďaka súčasnej dobe o tom vie ďaleko viac ľudí. To bol zmysel týchto časov. Predtým sa ľudia starali len o svoje bežné pozemské starosti, zatiaľ čo mocná elita v pozadí si mydlila ruky na svoje temné plány na zotročenie ľudstva. A tak celý svet zasiahla „strašná pandémia“, vďaka ktorej sa museli ľudia nejako zachovať. Už to nebolo len o bežných maličkostiach života, pretože celý svet bol v napätom stave a začala prestrelka protichodných informácií, ktoré sa dostali do každej duše a tak ľudia boli vyzvaní každý jeden, aby k tomu zaujali postoj. A na tom ako sa rozhodli bolo pekne vidno, či sa riadili rozumom alebo vnútorným hlasom, či sa chytili do diablovej pasce alebo ukázali, že slúžia Bohu. Myslím, že každý vie kto je kto. Ľudia čo sa riadia len čisto rozumom sú tí, ktorí zo zatajeným dychom sledujú aké nové opatrenia si vláda vymyslela, aby ich mohli poslušne plniť a tým „zachraňovať životy“. Sú to tí, ktorí sa nevedia dočkať, kedy si konečne nechajú do tela pichnúť ten nebezpečný, neoverený odpad, pretože sa chcú vrátiť do normálu a v televízore hovorili, že je to pre nás dobré. Bez toho, aby len na sekundu pohli rozumom tým správnym smerom, jednoducho tupo počúvajú to, čo im kážu páni „odborníci“, ktorí sú platení tými istými farma firmami, ktoré zhodou okolností majú na starosti výrobu tých pochutiniek, ktoré propagujú.

Ľudia čistého ducha sú naopak tí, ktorí nemajú v sebe úplne utlmený svoj vnútorný hlas a riadia sa tým, čo cítia, že je správne. Pretože to je to, čo sme každý dostali ako dar, aby sme sa vedeli v tomto stvorení riadiť tým, čo je správne. Sú to tí ľudia, ktorí miesto toho, aby počúvali to, čo im hovorí pán v obleku, skúmajú a uvažujú, či je to naozaj pravda. To sú tí, ktorí sú označovaní ako „konšpirátori“, ktorí nemajú čo robiť, len vymýšľať a šíriť neoverené hoaxy, pretože asi majú osoh z toho, keď niekto naletí na tieto ich klamstvá.
Títo ľudia sa dopustili najväčšieho zločinu a to toho, že nezdieľajú názor väčšiny. Hrdo sa hlásim k tej druhej skupine.

Takže aj keď dnešná doba nie je ľahká, poskytla nám úžasnú príležitosť vidieť svet naozaj taký, aký je. Plný zla a ovládaný mocnou elitou, pre ktorú sme len dobytok. Bola to pre nás možnosť a nutnosť ukázať, či sa chceme vrátiť do starého matrixu, v ktorom prevládajú „cnosti“ ako peniaze, moc, snaha ovládať a všetky tomu podobné nízkovibračné záležitosti.

Na Zem totiž prichádzajú vlny svetla, ktoré nás majú za úlohu pozdvihnúť. Deje sa veľký planetárny posun, a preto bolo nutnosťou prejsť týmto ťažkým obdobím pred zrodením nového. Pred budovaním nových systémov je najskôr potrebné, aby sa odhalila pravda a všetko to, čo nám doteraz bránilo vo vzostupe.
Je to pre nás úžasná príležitosť uvedomiť si, kde je pravda a vidieť svet taký, aký je.

Teraz nehovorím o nejakom falošnom prevrate, ako to bolo veľakrát v minulosti. Toto je skutočný súboj medzi dobrom a zlom, je to veľký celoplanetárny posun ľudstva. Práve teraz sme súdení Božím mečom, preto je teraz dôležitejšie ako kedykoľvek predtým pochopiť, čo sa deje s nami a so svetom. Je dôležité postaviť sa na stranu svetla, kým ešte máme tú možnosť. Prebieha skutočný duchovný boj a súčasťou tohto boja sú informácie, vďaka ktorým sa nielenže rozhodujeme čomu veriť, ale v tejto chvíli si tým vyberáme svoj osud.

Čakajú nás obrovské zmeny po hmotnej aj duchovnej stránke. Čo konkrétne nás čaká nie je pre nás v tejto chvíli až tak dôležité; dôležitý je pre nás prítomný okamih, pretože sa teraz rozhodujeme, či aj my budeme tí, ktorí sa budú smieť podieľať na vytváraní nového Zlatého veku ľudstva.

Čoskoro začne pravda vychádzať v zrýchlených účinkoch na svetlo sveta a zasiahne aj tých, ktorí sa jej tak úpenlivo vyhýbajú. Tak sa má stať predtým, ako sa ľudstvo začne vibračne posúvať na vyššiu úroveň. Pravda si nájde každého!

Daniel

Zdieľať článok

Podobné články

 • 96
  Kto môže za všetko zlo, ktoré sa na planéte Zem deje a ako ho odvrátime?Mnohí, čo hľadáme pravdu sme spoznali všetko zlo, ktoré sa na planéte Zem deje. Spoznali sme všetky plány elít na zotročenie ľudstva, plán na zmenu DNA cez vakcíny, adrenochróm a prosto všetko zlo, čo k týmto ľuďom patrí. Vieme, kto sú a vieme, čo robia. Vieme, že to zlo siaha…
  Tags: a, to, sa, na, sme, je, v, čo, úvahy
 • 95
  Qantujte!Bojovníci svetla! Je čas hrdo sa posaviť na stranu svetla, na stranu pravdy. Je čas začať vibrovať na vyššej úrovni. Prichádza čas žatvy, čas čistenia a spolu s tým čas svetla. Prichádza úplné vyhladenie všetkej temnoty, nastolenie Božieho poriadku, príliv a ukotvenie svetla na Zemi. Boží súd, prevrat svetov, Tisícročná…
  Tags: a, to, je, v, sa, na, čo, úvahy
 • 95
  Ako nájdem pravdu?Chcem v živote nájsť pravdu v dôležitých životných otázkach a žiť ňou. Chcem sa riadiť tým, čo je správne a byť schopný odsúdiť to, čo je nesprávne, ale ako viem, čo je správne a čo je pravda? V dnešnom svete rozhádzaných hodnôt a rozpoluplných názorov je napohľad ťažké vyznať sa…
  Tags: je, a, to, sa, v, na, čo, sme, úvahy
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
1 year ago

Ďakujem Daniel.

Raamil
Raamil
1 year ago

Presnejší výraz je „pomätenosť“.

Ak si niekto myslí, že to všetci sa posunú na vyššiu úroveň vedomia, tak „budúcnosť“ ktorú svojím tretím okom vidia je falošná.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK