Informácie vedúce k poznaniu

Pravidlá obsahu:

  • Obsah môžete voľne šíriť bez súhlasu, budeme radi. Veď preto to všetko robíme, aby sa informácie šírili aj ďalej. V zdieľaní informácií je sila, pretože takto sa dostávajú aj medzi tie neprebudené duše. Takže zdieľajte a šírte pokojne čo len chcete.
  • Môžete kopírovať aj celé články, avšak v tom prípade si myslím, že nie je nadľudský výkon pridať zdroj, odkiaľ to máte. To platí pre tých facebookových vykrádačov, ktorí dokážu skopírovať celý článok zhora nadol, ale nie sú schopní pridať zdroj, aby ľudia vedeli, odkiaľ to info pochádza (asi sa chcú tváriť, že je to ich). Keď toto vidíte ako admin, nie je to príjemný pocit, keď viete, koľko práce a času to stojí priniesť pravidelné info a veru nie je ho u nás málo. Robíme to preto, aby sme šírili pravdu, ale základná logika a slušnosť by mala platiť.
  • Dúfam, že sú tu všetci uvedomelé ľudské bytosti a dokážu toto pochopiť

Pravidlá komentovania:

  • Nepríjemné komentáre mažeme, zastupujeme pravdu a snažíme sa to udržiavať v určitom smere a dobrých vibráciach, tak je samozrejmé, že tu nebudeme pozývať takúto energiu. Nemusia to byť priamo nenávistné komentáre, ide aj o tie, kde je príliš veľká ľudská domýšlavosť. Toto sa týka hlavne duchovných otázok, pretože je medzi nami veľa mudrlantov, čo si myslia, že vedia všetko. V dôležitých duchovných otázkach to môže zaviesť viaceré ľudské duše a teda takéto komentáre mažem. Nech si idú svoje uvedomelé poznatky šíriť inde. To, že pravdu nemajú viem preto, pretože nie som nejaký obyčajný ťuťko, viem čo je správne.
  • To samozrejme platí len pre hlúpe komentáre, pokiaľ ide o konštruktívnu kritiku, to je niečo úplne iné. A tiež to nesúvisí s nevedomosťou. Pokiaľ niečomu nerozumiete a nenašli ste odpoveď na to, čo vás trápi ani v iných článkoch, tak sa pokojne spýtajte 🙂