Prečo to trvá tak dlho?

12/09/2021

Prečo to trvá tak dlho? Prečo sa neustále posúva termín víťazstva svetla? Prečo sa stále hovorí, že to už bude a nakoniec sa nič neudeje? Mohli už dávno zakročiť? Zavádza naša stránka? Zavádza nás všetkých niekto?

Chápeme, že je to hra energií a vstupuje do toho slobodná vôľa ľudstva, že aliancia jednoducho neurýchli udalosti, ale riadia sa podľa zákonov vesmíru:

Teraz sa však pokúsme pozrieť na veci zo širšieho hľadiska; čo všetko musia sily svetla urobiť pre víťazstvo a to bez vedľajších škôd.

Nebudem týmto textom nikoho prehovárať, že plán je legitímny a nie je to len pasca pre prebudených. Buď posudzujete veci len z pozemského hľadiska a rozumom, alebo sa na veci pozeráte z vyššieho nadhľadu a riadite sa dušou. Nemá význam už v tomto bode niekoho prehovárať. Pokiaľ si myslíte, že by sme my prebudení mali nejakú šancu proti cabale z takmer neobmedzenými financiami, technológiami a podobne, zamyslite sa ešte raz. Títo ľudia budovali svoju aktuálnu sieť desaťročia, priam storočia a prenikli do každej oblasti, kde mohli. Kto študuje pozadie cabaly musí chápať, že ich moc verzus naša moc je niečo neporovnateľné. Podľa zákonov vesmíru síce platí, že pri určitom prebudení, teda nesúhlase s ich nadvládou bude musieť ich systém padnúť, no zlo sa rozrástlo príliš na to, aby to zmizlo len tak “samo.“ Zamotali sme sa do príliš veľkých sietí temnoty a z nich nám môže pomôcť len Božia ruka.

Prečo to teda trvá tak dlho?

Pretože to nie je jednoduché.

My síce zhruba vieme čo sa deje vďaka mnohým informátorom a šikovným ľuďom, ktorí spájajú súvislosti, no my tieto správy čítame z pohodlia domova a nemáme pritom páru proti čomu tí dobrí stoja. Predstavujeme si to ako prosté zatknutie tých zlých, odvysielanie pravdy ľuďom, čo by bola otázka maximálne týždňov a hotovo. Lenže ono také jednoduché nie je. Tento plán sa pripravoval desaťročia a ďalších X rokov sa začal uskutočňovať. Začalo sa čistiť na najvyšších miestach a postupne sa šlo nižšie. Aj keď tí na úplnom vrchole a menšie známe mená ako Hillary, Soros, Gates, Kráľovná a spol. už nie sú medzi nami, lenže čo, keď oni sú len malé percento z celej tej mašinérie? Členovia cabaly sa nepočítajú na tisíce, ale milióny. Je až neuveriteľné, že sa podarilo rozbiť takú sofistikovanú sieť zla.

Proti čomu teda stoja?

Bojujú proti ľuďom, ktorí praktizujú satanistické rituály s deťmi, a teda ľudský život pre nich pochopiteľne nič neznamená. Títo ľudia majú prístup k nebezpečným technológiám/zbraniam a pre nich jednoducho nejestvuje porážka. Buď vyhrajú, alebo nás stiahnu so sebou. Sú to choré krvilačné ľudské bytosti a väčšina z nich ani nie sú 100%-ní ľudia. Svetlé sily musia všetko robiť tak, aby cabalu priamo nekonfrontovali, teda nezahnali do kúta, aby to tu jednoducho celé neodpálili a podobne. Zároveň sa to všetko deje mimo zraku verejnosti.

Zatknúť tých ľudí je jedna časť práce, ale popritom ich musia všetkých odsledovať, nájsť dôkazy, zistiť prepojenia.. Jednoducho sa to všetko musí urobiť legálnou cestou, pretože to nie je žiadny neriadený prevrat. V každom štáte/meste musia na svete musia tieto zločinecké skupiny odhaliť a odsúdiť. Musia tieto skupiny infiltrovať, pričom častokrát sa aj tí zlí infiltrujú medzi dobrých a tak možno niekedy ani sami nevedia, kto je kto. Pozrime sa len na USA, koľko je tam štátov a každý má iné zákony. Na každý štát sa musí vypracovať plán na vykynoženie tohto zla a to bez rozruchu a s čo najmenšími ničivými dôsledkami pre nás ostatných. A treba to vykonať na každom kúte tejto obrovskej planéty. Nehovoriac o takmer 2000 podzemných zariadeniach, ktoré sú rovnako už dlhé roky prepadávané a vyhadzované do vzduchu/zaplavované. Každý vieme, že v tých podzemiach sú nepredstaviteľné hrôzy, a že na to bolo vycvičených desaťtisíce vojakov so špeciálnym výcvikom.

Musia mať podchytené úplne všetko, každú bočnú cestičku a musia počítať so všetkým, čo by sa mohlo pokaziť. Zoberme si už len prezidentské voľby v Amerike. Tiež tomu museli predchádzať dlhé prípravy, aby bolo všetko poistené a vinníkov chytili pri čine. Potom to treba celé vyhodnotiť, vinníkov pozatýkať, ale hlavne tým treba upovedomiť verejnosť. Nemohli by jednoducho verejne prevziať moc s tvrdením, že konajú správne. Musí sa o týchto zločinoch upovedomiť verejnosť, aby nenastala úplná anarchia. My prebudení tie veci dávno vieme, no žijeme tu medzi tupými ovcami, ktoré treba postupne prebrať z tranzu, vymaniť ich z vplyvu programovania a postupne im ukázať skutočnú pravdu. Nie všetci sa samozrejme prebudia, ale určité percento prebudenia populácie sa musí prosto dosiahnuť.

Musí sa odhaliť korupcia v Hollywoode, v politike, v športe… Každého jedného toho zmrda musia legálne dostať a odsúdiť. Známe osobnosti musia nahradiť klonmi/dvojníkmi, alebo to nejako zamaskovať, aby sa nič neodhalilo a neprekazilo to operáciu.

Zároveň musia zaistiť podpísanie/ implementovanie Gesary/Nesary, zaistiť dopravu a strediská med bed, snažiť sa neutralizovať/pozmeniť zbrane cabaly ako 5G, vakcíny a podobne. Je potrebné rozmiestniť armádu a vojenskú techniku po celom svete. Musia rozmýšľať, čo bude, keď verejne padnú vlády. Ako to bude prebiehať, ako sa zavedú nové pravidlá, ako sa budú riešiť všetky detaily operácií a prechodu do zlatého veku. Musia počítať s mnohými premennými. Jednoducho je to nepredstaviteľné množstvo práce.

Zavádza nás niekto zámerne informáciami?

Tak ako všade aj v tomto hnutí je veľa klamných informácií či už s cieľom oklamať druhú stranu, alebo pre nepresnosť zdrojov. Pravda je taká, že aj tí najlepší whistlebloweri majú len obmedzené informácie a pravý plán pozná kvôli bezpečnosti len zopár ľudí.

Ľudí, ktorí majú úplný obraz, spočítate na prstoch dvoch rúk.
Z nich (menej ako 10 ľudí) sú len traja nevojenského zázemia.
Prečo je to dôležité?
Teória hry.
Okrem potenciálneho operátora, ktorý bol poverený rozkazmi (špecifickými pre jeho misiu), nikto iný tieto informácie nemá.
Operátori ich nikdy neprezradia.
Alica a krajina zázrakov.

Ani my nevieme, čo bude a všetky informácie tu slúžia ako dodatočná pomoc, ako načrtnutie aktuálneho diania, ale nemusí byť všetko 100% pravda, preto je potrebné všetky informácie brať s rezervou a hlavne sa na to príliš neupínať. Mnoho ľudí sa príliš upína na konkrétne informácie a potom, keď vidia informáciu, ktorá sa úplne nezhoduje s tou predchádzajúcou, ktorú čítali, tak sa hnevajú, že niekto zavádza. Na informácie by sme sa nemali takto koncentrovať, ale naopak pozerať sa na to z nadhľadu a brať to s rezervou. Toto nemá byť o tom, že dostaneme všetko na zlatom podnose, ale mali by sme sami skúmať a uvažovať, ako to vlastne je.

Často poukazujeme na to, že sa nemáme upínať na konkrétne dátumy. Čo sa bude diať môžeme len predpokladať na základe udalostí, no pravdepodobne to všetko príde zrazu, keď to nebude nik čakať. To, že sa nemáme upínať na dátumy však neznamená, že nemáme zmenu očakávať, pretože tým očakávaním to pomáhame zhmotniť do reality. Mne osobne neprekáža, že sa veci neudiali na jar, alebo v lete ako sme čakali. Mnohých to sklamalo, ale len tých, ktorí sa sklamať nechali. Na druhú stranu to v nás udržiavalo plameň nádeje. Keby nám bolo povedané pred rokom, že Donald Trump nebude prezident, že sa všetko poserie a nebudeme vidieť svetlo na konci tunela, ako by sme sa cítili? Sám som očakával, že inaugurácia neprebehne, že sa veci začnú diať na jar, že to príde v lete atď. atď. Očakával som pozitívne zmeny a ani som si vôbec neuvedomil, že sa to nestalo. Pokiaľ posudzujete veci srdcom, očakávania vám neublížia, pretože to očakávanie si nosíme hlavne v srdci, nie v hlave. Jednoducho to očakávame ďalej a sústredíme sa na udalosti, nie dátumy. Takže trvá to dlho tak preto, pretože sa deje najväčšia operácia, najväčší boj, najväčšie zmeny v histórii ľudstva a to predsa určitý čas trvá.

Jeden z hlavných dôvodov, prečo to trvá tak dlho je, že je to potrebné na otvorenie očí ľuďom. Veľakrát sa o tom hovorí a nie je to len prázdna fráza. Niektorí ľudia sú skutočne tak natvrdlí, že ani po tom všetkom im to nedošlo. Oni jednoducho potrebujú zažiť tyraniu na vlastnej koži, vidieť absurdnosť toho, čo sa deje, vidieť všetky klamstvá vyplávať na povrch a až potom sa prebudia z tranzu, z ktorého sa tak veľmi nechceli prebudiť. Nie všetci sa samozrejme prebudia, to sa nestane. Reč je tu o tých, ktorí síce nie sú ako my, ale majú potenciál k tomu sa prebudiť na duchu, len sa nechali naprogramovať systémom, pretože pochopiteľne nie každý sa prebudí pravde. Takmer každý z nás keby mal tú moc, by napálil EBS do každej obrazovky na planéte a nečakal by na vymyté mozgy. No musíme rešpektovať, že sa musí dosiahnuť určitý stupeň kolektívneho vedomia. Nehovoriac o tom, že stále prebiehajú operácie, ktoré častokrát súvisia so zavedenými opatreniami. Žijeme tu medzi všetkými tými neprebudenými až temnými ľuďmi, a preto musíme zabojovať viac, aby sme pozdvihli kolektívne vedomie a priniesli viac svetla na Zem. To čo zažívame nie je žiadny film ako niektorí tvrdia, no sú to jednoducho plody ľudstva, je to naša karma. Vo vesmíre platí zákon spätného pôsobenia, ktorý vždy prinesie pôvodcovi to, čo si zaslúži. Či už ide o jednotlivca alebo ľudstvo ako celok. A preto pokiaľ dostatočne ľudí ešte nevidí pravdu, tak sa nič nestane, resp. to bude trvať dlhšie. Pokiaľ chcete, aby vám vyrástli pomaranče a zasadíte miesto toho hrušku, tak tie pomaranče jednoducho nedostanete. Je to tak prosté.

Aliancia od nás chce, aby sme si vzali späť svoju slobodu. Nechce od nás, aby sme sa pozerali na film a žrali pri tom popcorn, a preto takéto slaboduché myšlienky na našej stránke nenájdete. Je príjemné a ukľudňujúce si myslieť, že sa to nejako spraví, pretože dobrí chlapci to majú pod kontrolou. Takto sa sloboda nevybojuje. Zmena sa predsa nikdy neudeje nečinnosťou. Aliancia tu nie je na to, aby bez pomoci upratali všetky sračky. Oni sú tu na to, aby odstránili celosvetovú sieť cabaly, ale my sme tu na to, aby sme si tu slobodu a krajší svet vlastnoručne vybojovali! Nemôže prísť vyslobodenie, keď o to bojuje 1 zo 100 ľudí. Tá zmena príde vtedy, keď to kolektívne manifestujeme. Nie je potrebné, aby bolo viac svetlých ľudí ako temných, pretože skutočne svetlá duša má ďaleko väčšiu váhu ako tucet temných. Vo vesmíre platia nemenné zákony, a preto dostaneme len to, čo si pritiahneme, čo zhmotníme do reality. Čím viac ľudí to bude chcieť a bude o to bojovať, tým skôr sa to udeje. Jednoduchá rovnica. Či už je to formou protestu, alebo jednoducho aktívnym odporom voči všetkým nezmysleným výstrelkom. V tomto 5D šachu je teraz ťah na nás.

Táto záverečná fáza je určená na boj. Tlačí sa a bude sa tlačiť na vakcíny a všetko s tým súvisiacim, no to len zapáli oheň v ľuďoch a to dokonca aj v tých, ktorí doteraz neboli ochotní, alebo sa báli bojovať za to cenné.

Tá energia už nie je zďaleka taká aká bola mesiace dozadu. Predtým to všetko pôsobilo temne a hrozivo, pretože to mali pevne v rukách temní páni. No teraz je situácia úplne iná. Z mnohých vládnucich postavičiek, z ktorých šla temná energia, už tá energia nejde. Buď boli odstránení, alebo otočení a podobne. Rovnakú situáciu je cítiť aj v spoločnosti, čo sa týka tohto celého chaosu. Neznamená to, že odteraz pôjde všetko k lepšiemu, no tá energia zla tam už nie je, a preto je toto obdobie je perfektné na boj. Schválne je nám ponechaných mnoho možností a bočných cestičiek. Kto v sebe prechováva ochotu zmeniť súčasnú situáciu a je ochotný pre to bojovať, ten nájde východisko z každej situácie. Buď hľadáte cesty, alebo výhovorky. My sme tá búrka!

Určite by sa dalo o tomto písať veľa a nezachytil som vôbec všetko, čo by som mohol, ale to ani nechcem. Ide o to, aby sme si uvedomili, že je to neskutočne zložitá situácia, ktorá tu nikdy za históriu ľudstva nebola a preto to nebude prebiehať tak, ako by sme si priali. Nemáme predstavu, s čím všetkým sa musí počítať a aké dlhé prípravy a prácu si to vyžaduje na hmotnej, galaktickej a duchovnej úrovni.

Preto to trvá tak dlho.


Mnoho ľudí dnes cíti frustráciu nad tým, čo sa deje. Čítajú u nás a inde správy o víťazstve svetla, no okolo seba vidia pravý opak a preto nás označujú za projekt DS a celé Q za cestu k NWO a podobne… Presviedčať nikoho nebudem, pretože sa napísalo toho naozaj dosť a to, ako to vy príjmete už je len na vás. My sa snažíme prebudiť, ukázať, vysvetliť ale nie sme zodpovední za to, že vy tomu nechápete, že nie ste ochotný sa prebudiť na duši a všetko posudzujete cez svoj rozum a necháte sa zviazať do pút strachu. Preto chcem poprosiť a verím, že pokiaľ sme všetci takí prebudení, že dokážeme veci povedať a inak a nemusíme svojim negativizmom nakaziť všetkých naokolo. To vnútorne zrelý človek naozaj nerobí. Väčšinou sú to práve tí, ktorí by radi v tú vonkajšiu spásu verili, aj keď tvrdia opak. To že my tvrdíme jedno a deje sa druhé poukazuje len na to, že sa teraz prekrývajú dve reality. Tá pozitívnejšiu, “božskú“ časovú líniu pomáhame manifestovať práve my všetci. Nie tým, že nadávame na druhých na blogoch, ale že niečo pre to robíme. Ak ste si mysleli, že ten prerod ľudstva bude jednoduchý a spraví sa sám, ste na veľkom omyle. Prebieha skutočne to veľké triedenie ľudí a teraz si každý vyberáme, v ktorej realite chceme žiť. Preto si dávajte veľký pozor, ako využívate ten zostávajúci čas!

Daniel

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Ako si účinne udržať v sebe svetlo a vieru a brániť sa útokom temnoty?Tento text je určený pre tých, ktorí v sebe majú vieru, snažia sa žiť aktívne vo svetle, avšak niekedy sa cítia depresívne a ovládne ich temnota. Na našej stránke a všade inde sa hovorí veľa pekných a povzbudivých slov, ale slová nie sú všetko. Tie slová treba v prvom rade…
  Tags: a, je, sa, to, na, že, úvahy
 • 10000
  Pozeráme sa na film?Všetci poznáme frázu “pozeráte sa na film.“ Vidíme veľa potvrdení toho, že veci mnohokrát nie sú tak ako vyzerajú, ale že je to určitý typ filmu, divadlo pre ľudí. Žijeme v šialenej dobe a dnes nás už nič neprekvapí. Lenže je skutočne všetko len film? Nie, to nie je. Táto…
  Tags: a, to, je, sa, na, že, správy, úvahy
 • 10000
  Q ako psyop?Pre mnohých nezasvätených je Q len psyop (psychologická operácia) určená na zvedenie zo správnej cesty tých prebudených, o falošnej nádeji, o falošnom mesiášovi a pod. Prečo je to pre nich psyop? Je to tak z viacerých dôvodov. Prvý dôvod je, že si o tom utvorili falošný obraz na základe médií…
  Tags: a, to, sa, je, na, že, úvahy
Subscribe
Notify of
guest
33 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Daniel.

Erik
Erik
Reply to  polarexplorer
2 years ago

Este si zabudol napisat dakujem aj celemu kolektivu ganon 🙂
Tak to pises na tadescu.
Teba tu uz len bolo treba…

A myslite si o mne co chcete teraz vsetci. Ja viem ze vdacnost je dolezita ale u polarexplorera nic ine nevidno. Ziadny nazor, nic, nula.
Akoze jasne, on je nosic svetla. Prisiel sem rovno z tadesca kde vsetci kto nemasti ego marnemu, carstenovi a tereze tak je zcenzurovany, splachnuty ako h…
Tereza napr. reaguje v diskusiach na sprostosti ale ked sa niekto opyta nieco konkretne tak mlci aleco zosmiesni… cisty hnus.

K clanku,
pekne napisane, ale ak to pojde takymto tempom tak sa zmeny nedoziju ani pravnucence mojej 1,5 rocnej vnucky. Ja vidim sice nejake malinke pozitivne zmeny v ludoch okolo mna ale tych oviec je stale nenormalne vela a tych nepreberie nikto a nikdy.

Naladu medzi nami vystihuju najlepsie tie lajky pod prispevkom od „pepeho“. Sam som jeden dal.

Dalo by sa vela pisat, naozaj vela vela, tak dam len jeden priklad. Volby v USA. To dokedy este chcu ratat tie listky v Arizone preboha ziveho?! Plus dalsie dokazy? Kde su?
Ale hlavne ze to mame do frasa. To je ako mat polievku hotovu, uvarenu, ale deti za stolom nic pred sebou. A ja im poviem – mame to decka. Uz sa chapeme?

Dolezita vec – strajky nic neriesia! Absolutne nic!! Ti zmrdi to presedia vo svojich haciendach so samanskym v ruke a na druhy den vam povedia ze idu ockovat vase 5 rocne deti! Takze tu je len jedno riesenie – Generalny strajk, ktory s tymto ovciarskym materialom aj tak nebude.

Na zaver,
uz nic nebudem pisat, vsetko napisal pepe.

Uspesny start do noveho tyzdna.

matyas
matyas
Reply to  Erik
2 years ago

On tady reálně jenom přišel poděkovat 😂 A jestli máš problém s tadescem, tak ho nečti ne. A kdyby jsi tu přestal psát takový blbosti, tak by tě snad taky neubylo. Jestli teda mluvíš z vlastní zkušenosti, a psal si tam podobné výlevy, tak se nediv, že je nezveřejnili. To není cenzura, ale prostá ochrana tamní diskuze. Já tomu stejně nerozumím, tadesco je nejhorší web na světě ale musí to vědět úplně každý..

Erik
Erik
Reply to  matyas
2 years ago

Pridi na hlavne spravy, clanok, nahodne som vybral tento:
https://www.hlavnespravy.sk/po-dansku-pochova-koronu-aj-svedsko/2673932

… a tam ma najdes. Napisal som tam prispevok, kde ta vyzivam na diskusiu. Toto tu nie je prave format na rychlu vymenu nazorov.
Dobre mojko?
Tak ta tam cakam….

jirik
jirik
Reply to  Erik
2 years ago

bude zajímavé sledovat co se o dánsku a švédsku objeví v tisku za několik měsíců

matyas
matyas
Reply to  Erik
2 years ago

No eriku, váš příspěvek jsem nenašel, a to jsem diskuzi projížděl asi 3x. Zřejmě jsem slepý 😀 No nic, zase jsem byl pro jednou ochuzen o inteligentní diskuzi, jdu se skrčit do kouta a snad to beze mne zvládnete 🙂 Pac a pusu, m. 🙂

Erik
Erik
Reply to  Daniel
2 years ago

To mi netreba hovorit. To ja viem aj sam. Kde hovorim, ze STALE citam tadesco?
Kde to hovorim?
Hovorim o svojej skusenosti ked som ho cital = MINULY CAS.
Minuly cas = to co bolo ale uz nie je.
Taktiez kde hovorim, ze JA som tam pisal komenty?
Mate to cele zle!!!

Svoje nazory na niekoho alebo nieci si VYHRADZUJEM ako slobodny clovek!!!
Nema byt nasim cielom sloboda?

Polarexplorera som neurazal… to je moja vec co si ja myslim.
Ved ten ked nieco napisal tak ho dali dole este aj na tadescu… hahaha

Edita jaslovska
Edita jaslovska
Reply to  Erik
2 years ago

Ked citate vsetky prispevky, tak by ste mali byt trpezlivejsi. Ved oni musia urobit poriadky v Amerike, a ta je velka, az potom u nas. Ved po vacsich protestoch chodia poslanci tunelom a sanitkami. Asi nie ste veriaci, preto to mate odo mna tazsie. Skuste si doma pri praci zaspievat, resp. Zatancovat. Ja mam rada dychovku a ine ludove piesne.

Helena
Helena
2 years ago

Hezky jsi to napsal, Danieli. Chápu a rozumím

pacifik
pacifik
Reply to  Helena
2 years ago

Rozhodne súhlasím ohladne tadesca. Na tadesco majú vyššiu hodnotu osoby ktoré tam prispievajú, ja tam chodím stále, nie kvôli marnemu alebo carstenovi. Ja sledujem celkovú situaciu a naladu fora.
Musím skonštatovať že tasdesco prinieslo mnoho krát zastrašujúce informácie a potom akože uklidnovali členov fóra,čo je čistá manipulácia.
Na to akých majú informátorov tak sú mnoho krát vedľa a dávajú info vycucané z iných web stránok asi z nemeckých.
Tak že vážený ak toto nikto nevidí, tak kto je tu prebudený.

pepe
pepe
2 years ago

Uverim tomu az to uvidim na vlastne oci.

Ked uvidim ze:

– bezi EBS, padne ekonomika, nastane panika, obchody prazdne
– vojsko v uliciach a distribucia potravin
– zacne sa distribucia medbeds
– uvidim norimberske procesy popravy a sudy
– rozpad holywoodu
– skutocne zabery z DUMBs
– nastup GESARA/NESARA
– bude dostupna volna energia (TESLA)
– bude dostupny qantovy internet

A mnoho dalsich veci, zatial sa nedeje nic co by tomu nasvedcovalo. A mozno zijem v zlej realite a existuje este nejaka ina kde zijete vy a vsetko co som popisal sa u vas deje.

Peknu slnecnu nedelu 🙂

Pepe

pepe
pepe
Reply to  Daniel
2 years ago

Dakujem za opdoved.

Ano je to uhol pohladu, zijem v realite kde to proste nieje vidiet. A ako sa hovori „papier znesie vsetko“, tak ze ak niekto napise nieco co je nemozne dokazat .., jednoducho az to uvidim uverim a zariadim sa podla toho.

A ak by sa nieco zacalo diat aspon nebudem prekvapeny, ze sa moja realita ruca pred ocami. A deju sa veci o ktorych bezni ludia nemaju ani paru.

pepe

jirik
jirik
Reply to  pepe
2 years ago

pepe: v mém okolí je to obdobné – vypadá to jak v pohádce o šípkové růžence,…k tomu se dělí na různé skupiny, příznivci a nepříznivci ruska, putina, nenávist vůči trumpovi a usa, tábory očkovaných proti bezočkovaným,…..a jediná změna je ta, že jedna známá po okčkování a různých zdravotních procedůrách má rakovinu……

clovek
clovek
Reply to  pepe
2 years ago

pepe pekne si to napísal…Daniel iba žvaní svoje zbožné priania ….to je celé

Jana
Jana
Reply to  clovek
2 years ago

Ty nie si človek, ty si vôl….

tobias
tobias
Reply to  pepe
2 years ago

Hmmm… zajimava uvaha… to je jako kdyby drevorubec rekl kamnum: Kdyz me zahrajes, pak ti dam drevo;-)

Magda
Magda
Reply to  pepe
2 years ago

Takých čo čakajú až uvidia že sa niečo deje ,je veľa ale treba aj priložiť ruku k dielu .Tie protesty čo prebiehajú sú až na smiech koľko málo ľudí tam chodí. Pritom je to jediné čo my môžeme urobiť. Je to nemysliteľné ako málo nám záleží na tom čo sa deje okolo nás. Iba my sami si môžeme vydobyť slobodu, nikto iný to za nás neurobí.Už kvôli tým deťom ,ktoré sa chystajú očkovať oni za nič nemôžu. Týmto utrpia ujmu na celý život, tak málo nám na nich záleží?Je to naša budúcnosť. Protesty za Kuciaka boli v každom meste a pritom všetko bolo inak ,ako sa to prezentovalo v MSM. Teraz je každému jedno ako to zlo ,ktoré tu vidíme dopadne. Tí ktorí tam neúnavne chodia a bojujú za nás všetkých , sú vysmievaní a ohováraní. Mali by sme ukázať svoju silu všetci.

Maria
Maria
Reply to  pepe
2 years ago

„Ty sa stan zmenou ktoru chces vidiet vo svete“ ~Mahatma Gandhi

Nejde o nic ine, iba o to, aby sme si zobrali zodpovednost za to, co sa okolo nas deje. Je len na nas kedy sa odhodlame to konecne urobit. Vinit a davat zodpovednost niekomu inemu je len oddalovanie svojej vlastnej slobody a vitazstva!

Jarmil
Jarmil
2 years ago

Jestli je pravda….Velké ropné podniky již plánují „náhradnické“ strategie, kterými budou nahrazovat jejich vlastní vedoucí pracovníky, kteří byli očkováni. Říká se tomu „plánované nástupnictví“, a podle této ženy ropní manažeři očekávají, že v následujících letech zemře přibližně polovina těch, kteří si vzali tuto vakcínu. A s největší pravděpodobností to tak bude! Je to pravda??????? Mate nejaky info????

Milan
Milan
Reply to  Jarmil
2 years ago

Ďakujem Vám veľmi pekne. A aj za Vaše články a osvetu. Svetlo je víťaz.

Radka
Radka
2 years ago

Děkuji, krásně vyjádřeno ❤

pacifik
pacifik
2 years ago

Nevedel som či mám napísať tú to správu alebo nie. Raz som tu písal že patrím k tým ktorým sa budúcnosť zobrazuje v snoch. Možno si poviete aha ďalší jasnovidec.
Nie som obyčajný človek, len mávam občas sny ktoré mi ukazujú časť budúcnosti ktorá sa neskôr naplní. Nebudem sa rozpisovať koľko deja vu som zažil na základe sna.
Čo je zaujímavé, že vždy je tam sprievodca ktorý to komentuje. A teraz k veci. Sám som sa pýtal ak bude uvoľnená voľná energia prečo sa mi to v snoch nezjavilo.
Asi pred týždňom prišiel sen v ktorom som stretol neznámu rodinu, ktorá mala prijímač na voľnú energiu. Je výzor bol ako uvediem vzor z internetu :Vonkajšia smerová LTE MIMO anténa AS5 mal to 5×5 v štvorci, ale medzi nimi bolo nejaké kocky ako chladiče neviem. Ten chlapík mi hovoril, že výkon je terajších 220 kWh. Neviem asi ročná produkcia. Tak usudzujem že max do 5 rokov, čo pozorujem svoje naplnenie deja vu, tu niečo nové vznikne možno to nebude Teslová energia, ale sa nájde niekto kto to rozbehne. Hnutie voľnej energie a pôjde to ako cunami po celej zemi, chápete ?
Osobne by som bol rád ak by takáto aktivita vyšla od nás ľudských bytostí a nečakali sme mesiáša z minulosti alebo budúcnosti.

Sibi
Sibi
Reply to  pacifik
2 years ago

Veď tie veci sú už k dispozícii len je to ešte dosť drahé. Ale každopádne súbtie vecičky v procese…

10KW MAGNETICKÝ GENERÁTOR

rudo
rudo
2 years ago

aj v mojom blizkom okoli su prevzne ludia, ktori sice chcu slobodu, ale tvrdia ze sa nic nedeje ze zlo vitazi a vsetko smeruje k horsiemu, lebo to vidia okolo seba a citaju vsetku cierne scenare co na nas zlocinci chystaju.

a vravia, ked uvidim ze toto a hento potom uverim

ale nik z nich sa nepyta: co mozem urobit pre vitazstvo? ako mozem vitazstvo urychlit? ako mozem prispiet v boi proti zlu?

iba obvinuju oslobodzovacie sily z pomalosti ci neakcnosti, alebo dokonca pomoci zlu.

ako moze Clovek prispiet k uruchleniu oslobodzovania?

protesty a demonstracie vacsinou bol nastroj zla na dosiahnutie manipulacie, ved si pamatame 89.

kolektivny pasivizmus-odmietanie-ignorovanie by bol ucinny, keby bol kolektivny.

casto sa teraz vyzyva: ved nas vsetkych zavriet nemozu.

lenze kazdy sa boji pripadne je lenivy sa pridat.

na strednej skole raz ucitelka matika dala pisomku ale v den ked to z nejakeho dovodu nebolo vhodne.

cela triada sedela potichu, prazdy papier a pero polozene na lavici, nik nic neprehovoril bolo hrobove ticho, zurila behala po treide ale nic.

Nuz nedala celej triede 5.

musela kapitulovat a pisomka bola v iny termin.

ide o kolektovnu silu

ako v tej pesnicke:

stick your new world order in your arse
we are 99%
together we are mighty

zatial prevlada egoizmus, postoj, tak nech to uz pre mna vybojuju presvedcia ma a ja im laskovo uverim
kazdy hra kralovnu, ktorej treba vsetko strkat pod nos.

pepe
pepe
Reply to  rudo
2 years ago

rudo to bola asi reakcia na moj komentar, nie nechem vsetko podnos stacilo by mi par realnych veci, napriklad video z dumbs, vidiet par procesov z norimbergu atd.., len ze nic nieje, bud to neexistuje a je to cele vymyslene alebo je to velmi dobre strazene tajomstvo, ktore sa k nam nedostane. Potom ale nechapem ako chcu zacat vysielat ebs a videa o sudoch a popravach.

Protestoval som uz X krat, podpisoval tisicky petciii a nikdy sa nic nestalo, doma mam 3 deti zenu, hypoteku, a nemozem prist domov povedat teraz nejdem do prace idem protestovat, pobalte si veci a ideme pod most lebo mozno v nejakej dobe sa nieco stane a budeme sa mat dobre

pepe

hatek
hatek
Reply to  pepe
2 years ago

Pepe: toto co chces, je riadna hlupost. Hral si niekedy piskvorky? Na sach sa radsej nepytam podla takej hlupej reakcie.

Ak by doteraz ukazali Norimberske procesy (NP), tak co si myslis, ze by sa udialo?
Okrem tvojho: „WOW… no, ale to mi nestaci, to boli 10ti idioti, ktorych som nikdy nevidel, ukazte viac!“, by sa zlakli vsetky babky vo vladach vsetkych krajin, vsetci skorumpovani investori by zhrabli prachy, zacali ich zamienat za zlato, striebro, nehnutelnosti (cez biele kone), media by dostali zamienku nereportovat o NP, ale by pekne poslusne zacali okamzite reportovat narasty akcii, fondov, dlhopisov; Financnici by okamzite zacali rozpredavat okamzite vsetko, co uvedu media (hlupym ovcam); To by sposobilo obrovsku spiralu inflacie, znehodnotenia cien, zdrazenie, na pozadi by zacalo stupat zlato a striebro; O takeho polroka by sa este len dostala cela zvysna CABALA aj s babkami na kona, a zacali by lockdowny, nasilne ockovania a pridely potravin len ockovanym (kedze by boli predrazene), vojenske konflikty, imigranti by chytili druhy dych – natlacenych penazi, a penazi z novej fin. krizy by mali neurekom.

A velmi podobne scenare by nastali (jemne v inom poradi) nech by sa spravilo cokolvek verejne. Tu ide prave o to nacasovanie. Pretoze Cabala nemala jeden trapny plan. Tych planov bolo vela. A ak by sa niekto s lepsou verejnou mienkou pokusil nieco naznacit, tak by sa jezuiti onho postarali. Co je horsie, niektori ludia boli tak zmanipulovani, ze aj ti by sa dokazali ozbrojit a vykonat neuveritelne. Cabala mala prsty vo vela zlych veciach. Neslo len o ich uzivanie s detmi a branie adrenochromu. Islo o nimi dlhorocne vykonstruovane procesy – vsetky viedli k postupnej destrukcii ludi.

Verejna kampan proti trafikingu, zneuzivanie deti, pasovanie drog je hlavne na odstavenie financii, odstrasenie dalsich babok „v politike“, darebakov a sucasne ako antikampan mediam pre otocenie verejnej mienky. Vacsina podzemnych oblasti uz bola vycistena, uz zostavaju len taki, co mali sukromne „zahradne party“ a zdroje.

Kto to nevidi, je to jeho problem. Clankov, videi (dokonca aj velmi male useky z dumbs vlozene do velmi dlhych a nudnych youtube videi, aby video tak rychlo nezmazali), obrazky boli zverejnene. Niektore clanky boli viditelne tak podrobne, ze by chcelo vela fantazie, nahod, a velke skusenosti v pisani, aby sa dali povazovat za podvrh. Nuz a vela ich muselo byt vytvorenych pre odlakanie pozornosti.

Momentalne sa napriklad deje na Telegrame velka informacna spust. Pribudaju slavne osobnosti, kazda obcas spomenie, pridajte si tento ucet, on zverejni velmi dolezite informacie v blizkej dobe. O par dni to je dalsie propagovanie dalsich uctov. Ak existuje este nejaka cabalska skupina, co sleduje, kto by mohol nieco zverejnovat, aby ich rychlo odrezali od internetu, zabanovali, zablokovali… navstivili, tak musia mat v tom riadny neporiadok. Dokonca M.Jackson tam ma dva ucty (jeden z nich zverejnoval osobne udaje, ktore ma len on, alebo velmi blizky clovek), McAfee, zverejnoval svoje zive videa a osobne dokumenty – tazko uverit, ze je samoobeseny; princezna Diana (alebo jej rodinny prislusnik), Mel Gibson (ktory desiatku rokov hovoril o tych skupinach), Stalone, Denzel Washington,… a tych uctov nenormalne pribuda a kazdy ucet tvrdi, ze to je ten spravny clovek na pridanie, on vam tiez vela zverejni. Chapete aky informacny chaos pre cabalu vznikol? Vacsinou su to odidenci z Twatteru, You2be, Coapp, FB a robia tam taky informacny chaos, ze aj verim, ze ak ich budu chciet stopnut aj so zverejnenim prepocitavania hlasov… pokusia sa o globalnu cenzuru.

Tie Farma firmy – v tom maju miliardy – necuvnu; Technologicki giganti v tom maju miliardy – nechcu cuvnut; Niektore babky… ked cuvnu, pridu o zivot – cize za kazdu cenu budu vyhlasovat lockdowny. Media klamali, nemozu len tak cuvnut: „sorry, ze sme vam nespravnymi informaciami pozabijali clenov rodiny… uz budeme hovorit do TV „pravdu“. Kto im uveri? A staci taka drobna informacia… kto bonzne toho druheho, jeho zivot moze byt usetreny… Ved prave prichadza obdobie, kedy sa zacinaju bat sami seba. Nielen ze su obkoleseni ludmi, ktorym zacina svitat, ale pri kazdom stretnuti, sa musia okolo seba nervozne obzerat, ci to je prave ten, co ich bonzne.

No v kazdom pripade su klucom ludia a armada. Armada je prostriedok. Ludia su spustac. To znechutenie ludi musi prebehnut. Zakial to ludom nevadi, tak budu zomierat, prichadzat o peniaze, budu vystresovanejsich z protichodnych ocko-opatreni. Farma firmy sa dostanu do krcov, ak ludia sa postavia na odpor; technologicki giganti pridu o enormne zisky ak sa ludia presunu z ich aplikacii; Media to iste… vola sa to vysusenie Baziny. O zvysok penazi ich uz pripravila aliancia. To ludia ich musia prestat podporovat.

Co moze armada robit, ked ludom to v priemere je jedno, nevadi im to? Co ak, vycisti niektore verejne babky, zvysok cabaly sa stiahne, armada bude nasmiech, nakoniec sa aj ti hlupaci preberu a zacnu tvrdit, ze vakciny su super a ze chcu imigranta na pomoc do domacnosti. Takyto hlupy priebeh chcete? Po tolkych rokoch planovania? No to urcite.

Pepe a tebe podobni, nezabijajte cas pisanim trapnych viet. Radsej cas vyuzite vsetci lepsie: studujte! Materialu tu je enormne vela.

Vzdelanie pomoze v rychlosti priebehu a v zotaveni po tej spusti, co napachali.

jirik
jirik
2 years ago

Ako dlho budú žiť ľudia zaočkovaní vakcínami proti Covid-19?
Vzorec pre dĺžku dožitia od Dr. Canderiana
A tak som sa Myla opýtal: „Ako môžu ´zaočkovaní´ s istotou vedieť, ako dlho budú žiť po zaočkovaní?“

Oboznámil ma s informáciami, zvanými „Vzorec pre koniec cyklu“.

A vysvetlil, ako ľahko sa počíta.

„Sila jednoduchosti,“ povedal.

„Od zaočkovania po Koniec cyklu (alebo tiež smrť) je maximálny cyklus desať rokov,“ vysvetlil. „A je nesmierne ľahké ho stanoviť.“

Každý hematológ to vraj vidí v priebehu niekoľkých sekúnd pod mikroskopom, alebo ešte ľahšie pod elektrónovým mikroskopom.

„Percento krvi poškodenej (alebo tiež kontaminovanej) oxidom grafénu má súvis s výpočtom Konca cyklu,“ prezradil.

Povedané inak, „zaočkovaný“ (ako nazýva každého, koho zaočkovali smrtiacou, injekčne podanou biologickou zbraňou eugenickej depopulácie, schválenou na experimentálne použitie), ktorý má v krvi 20%-nú degeneráciu oxidom grafénu, bude, vylúčiac všetky ostatné vstupné kritériá, žiť 8 rokov [10 rokov mínus 20%].

Ten, kto má 70% degeneráciu oxidom grafénu, nebude žiť dlhšie ako 3 roky [10 rokov mínus 70%].

Posledné otázky na Dr. Canderiana
Spýtal som sa Myla, aký účinok majú druhá a tretia dávka a opakované očkovanie a ako menia tabuľku Konca cyklu.

Mylo odpovedal:

„Všetko je to merateľné hematologickými testami. Čím viac dávok a následných očkovaní tí imbecili dostanú, tým horšie bude vyzerať ich krv pod mikroskopom a tým rýchlejšie sa zmenia na hnojivo.“

Nakoniec som sa ho opýtal, ako je možné, že taká skupina elít dokáže tak tajiť plán na zabitie toľkých miliárd ľudí.

Jeho odpoveď bola: „Ty toho o slobodomurárstve veľa nevieš, však, Steve?“

A máte to.

Ako dlho budú žiť ľudia zaočkovaní vakcínami proti Covid-19?

pacifik
pacifik
2 years ago

Rozhodne súhlasím ohladne tadesca. Na tadesco majú vyššiu hodnotu osoby ktoré tam prispievajú, ja tam chodím stále, nie kvôli marnemu alebo carstenovi. Ja sledujem celkovú situaciu a naladu fora.
Musím skonštatovať že tasdesco prinieslo mnoho krát zastrašujúce informácie a potom akože uklidnovali členov fóra,čo je čistá manipulácia.
Na to akých majú informátorov tak sú mnoho krát vedľa a dávajú info vycucané z iných web stránok asi z nemeckých.
Tak že vážený ak toto nikto nevidí, tak kto je tu prebudený.

Maros
Maros
Reply to  pacifik
2 years ago

pacifik suhlasim.

treba aby v rovnaku hodinu, minutu a sekundu vsetci prebudeni vypli hlavny domovy alebo bytovy istic privodu elektriny.
ak nas bude dost po celom svete, nebudu vediet vypadky predpovedat, nastanu problemy s nahlym prebytkom.
je to tiez cesta ako moze ludstvo dat vediet svoju silu.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK