Prečo toľko ľudí teraz zomiera takmer vždy po podaní vakcíny a ďalší iní majú vážne komplikácie?

15/04/2021

To je vysvetlené niekoľkými faktormi.

1. energetický. Vibrácie Zeme rýchlo narastajú. Vakcína proti umelo vytvorenému vírusu nesie rovnaké „umelé“ prvky, čo znamená veľmi nízku vibráciu, ktorá je v nesúlade nielen s ľudským telom, ale aj energetickým priestorom, ktoré ho obklopuje. V ľudskom tele začína svoju deštruktívnu prácu primárne na energetickej úrovni. Začína „meniť frekvenciu“ všetkých orgánov ľudskej ľudskej činnosti, ktoré sa už automaticky prispôsobujú nové vibrácie Zeme a vyraďujú z rytmu. Inými slovami, vakcína energicky vtiahne človeka späť do 3D sveta. Reakcia človeka závisí na tom, ako ďaleko emocionálne a mentálne je v 3D svete ponorený. Ľudia s veľmi nízkymi vibráciami, ktorých vedomie nedosiahlo úrovne, ktoré umožňujú naladiť sa na nové vibrácie Zeme, dokázali „vstrebať“ túto cudziu látku na nízkych vibráciách a dokážu s ňou nejakú dobu žiť. Tí, ktorých vibrácie sú s danou látkou v nesúlade, na ňu reagujú veľmi bolestivo. Ich telo ju odmieta všetkými možnými spôsobmi, ktoré sa prejavujú rôznymi druhmi komplikácií. Práve úroveň ľudských vibrácií vysvetľuje rôzne reakcie na jednu látku.

2. placebo efekt – pozitívny a pozitívny. Človek si po prečítaní rôznych článkov o zázračných vlastnostiach vakcíny mentálne a emocionálne „vyladí“ svoje telo, aby ju prijalo. Toho, kto našiel materiály o jeho škodlivých účinkoch, sa zmocňuje strach o život, ktorý v ňom spúšťa mechanizmy sebazničenia, k čomu do veľkej miery prispieva sama vakcína, ktorá je určená práve k tomu.

3. fyzický stav osôb v čase podania vakcíny. Dokonale zdravý mladý organizmus po určitú dobu dokáže odolať niekoľkých účinkom liečby. Každý má svoju vlastnú „bezpečnostní rezervu“. Telo oslabené ďalšími chorobami sa vzdá takmer vždy. To vysvetľuje veľa úmrtí na lieky u starších osôb. Všetky tri faktory sú navzájom neoddeliteľne spojené a môžu ovplyvňovať vývoj udalostí v individuálnych kombináciách. To vysvetľuje rôzne reakcie na jednu látku u rôznych ľudí. Najodolnejšie voči vakcínam sú plazy ako umelo vytvorená rasa. Jej vibrácie sú s vakcínou na rovnakej vlnovej dĺžke. Práve na to boli zameraní tí, ktorí tento obludný experiment vytvorili. Plazom bola pridelená rola „lokomotívy“, ktorá svojím príkladom ťahá celý „vlak“ ľudstva. Preto sa teraz pripravuje najširší experiment, kde je koncentrované veľké množstvo týchto tvorov stelesnených v ľudských telách. O ďalších účinkoch na božskú časť človeka sa toho povedalo dosť v iných správach.

Vakcína bola vyvinutá na základe 3D plazích programov a je schopná spôsobiť nezvratné procesy v Božskom zákone človeka a v skutočnosti ho pripraviť o dušu. Ako sa to môže stať, keď tieto pojmy vibrujú na úplne odlišných úrovniach? Vakcína obsahuje geneticky naprogramovanú RNA, po zavedení do ľudského tela je spustený mechanizmus reverznej transkripcie, ktorý číta RNA a prekladá ju na DNA, čo môže byť začlenené do genómu mitochondrií a do genómu bunky. Za spojenie s Vyššími aspektmi je zodpovedná epifýza a ako „transformátor“ prenáša informácie a vracia ich už spracované z božského hľadiska v podobe intuitívnej výzvy, alebo telepatické komunikácie. Je len jednou zo zložiek Božského trojuholníka. Ľudský genóm so všetkými „darmi“ a „nastavením“ prijatými od mimozemských civilizácií a rás, ktoré sa podieľali na jeho „zdokonalení“ je v čistej (pôvodnej) podobe nesmrteľný. Toto je časť, ktorú Duša odnáša po smrti fyzického tela do vyšších svetov, kde zostáva až do svojej ďalšej inkarnácie. A nachádza sa v epifýze. To je dôvod, prečo si neživí tvorovia vytvorili celý kult pre extrakciu adrenochrómu, ktorý im poskytuje aspoň dočasné omladenie a získanie bezprecedentnej sily. Aby bránili nášmu spojeniu so Stvoriteľom, aby nás urobili podobných sami sebe, aby nás znížili na ich úroveň, temné bytosti široko inzerovali používanie a konzumáciu potravín a nápojov, ktoré majú vysoký obsah chemických zlúčenín, ktoré pri požití „kalcifikovali“ epifýzu, čím tlmili božské svetlo v človeku. Fluoridové zubné pasty sú toho ukážkovým príkladom. Človeka odlišuje od plazov, alebo ORION energetická štruktúra a aktívne (funkčné) šuškovité teliesko – epifýza.

Ako fyzický orgán je prítomná v akomkoľvek ľudskom tele, ale môže byť aktivovaná iba u ľudí. Prirodzene, ak jeho vibrácie a úroveň vedomia stúpnu na určitú úroveň. Tekutý kryštál nanočastice zavedený do ľudského tela počas očkovania „kalcifikuje“ epifýzu. Z ľudského genómu tak zmizne jeho božský kód a človek prestane byť človekom, premení sa v bytosť nižšieho stupňa. „Častice duše očkovanej osoby sa „kalcifikujú“, to znamená, že sa sama zničí.“ Samozrejme sú tu ďalšie aspekty očkovania. Energetickým aspektom je rovnaká úroveň vibrácií a vedomia. Voľba nechať sa zaočkovať, alebo nie môže v živote človeka dozrieť, ak má pochybnosti, obavy a ďalšie trojrozmerné programy. Ak je človek svojim vedomím nad treťou dimenziou, potom vo fyzickej realite pre neho taká situácia jednoducho nebude priťahovaná – nebude rezonovať. Právnym aspektom je fungovanie univerzálnych zákonov. „Sebazničenie“ znamená súhlas samotnej osoby s očkovaním, to znamená právo nakladať so životom, mysľou a telom – samotný zákon slobody voľby. Pokiaľ nie je vo vedomí človeka žiadna agresivita a strach, potom mu podľa Zákona podobnosti (reflexia) jednoducho nemôžu dať vakcínu násilím.

Mnohí z vás sú v rozpakoch a neviete, čo očakávať od vašich blízkych, ktorí podľahli všeobecnému vzrušeniu a nechali sa očkovať. Nedôjde u nich k žiadnym drastickým zmenám, ktoré by vás mohli ovplyvniť. Budú v nich prebiehať zmeny, pretože teraz v nich bude prevládať hmotná zložka a tá duchovná postupne zanikne. Budú sa viac ako inokedy starať o svoje zdravie, pretože k unáhlenému kroku ich viedol strach o ich životy, s čím plazy počítali. Títo ľudia začnú pozorne načúvať sami sebe a budú hľadať nové neznáme príznaky choroby, ktoré ich budú tlačiť k tomu, aby užívali nové dávky silne propagovaných vakcín. Skutočne budú mať príznaky, pretože látky k tomu boli začlenené do všetkých typov vakcín ponúkaných ľuďom. Koniec koncov to bol presne ich cieľ: naštartovať v ľudskom tele reťazec nevratných procesov vedúcich k sebazničeniu. Chcem, aby ste boli pokojní ohľadne toho, čo sa deje. Neplytvajte svoju duševnú silou a energiou na to, čo nie ste schopní zmeniť. V tomto prípade už nepomôže akákoľvek reč o zákonoch vesmíru, o duchovnej práci vedúcej k uzdraveniu a dokonca ani o psychosomatike, pretože duša tejto osoby je už slepá a hluchá. Začína žiť podľa programov, ktoré boli zavedené vakcínou. Navonok si u tejto osoby možno nevšimnete žiadne zmeny, ale jeho energetická zložka je už úplne iná. Nie je už schopný ísť nad rámec trojrozmernosti. Sám vliezol do klietky a zavesil na ňu zámok. Taký človek bude žiť tak dlho, ako mu osud dovolí, ale už bez duchovných vzostupov a pádov, bez živých emócií a duchovnej úcty, ktorá je vlastná božské bytosti. Bude sa sústrediť len na seba a na svoje problémy a ak sa bude starať o svojich blízkych, bude to skôr zo zvyku, pretože tak to je akceptované. Pripravte sa, že úprimnosť a teplo z vášho vzťahu zmizne. Neukazujte týmto ľuďom súcit a necíťte sa previnilo, že ste im nemohli zabrániť v unáhlene kroku. Im to nepomôže a vám to vezme silu a energiu, ktorú teraz sami toľko potrebujete, aby ste nezakopli a dôstojne kráčali svojou vlastnou cestou.

Článok: Covidové vakcíny znemožnia kontakt s dušou

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 83
  1000 rokov mieru; Vývoj z 3D do 5D vedomiaPri všetkom tom strachu a neistote, ktoré visia vo vzduchu, mnohí z nás pociťujú pokoj a optimizmus, pokiaľ ide o budúcnosť. Spočiatku to išlo pomaly, malé posuny v našom vedomí, staré paradigmy prestali vyhovovať. Ťaženie k prijatiu našej duchovnosti a nasledovaniu múdrosti našej duše. Začali sa prebúdzať Hviezdne semienka, Pracovníci…
  Tags: a, v, sa, na, je, to, vzostup
 • 81
  Vzostup na 4D / 5D, pohľad do blízkej budúcnosti technológií, fyziky kvantovej ríše a veľmi možných časových línií udalostíNajväčšou vecou na načasovaní udalostí je kolektívny nárast vibrácií. Toto sa tiež nazýva Schumannova rezonancia, ktorá sa za posledných pár rokov, najmä v tomto kalendárnom roku, výrazne zväčšila kvantovými skokmi. Čo to znamená? V podstate priblíženie sa k Bohu božským myslením a svetlom. Áno, vyššia frekvencia, svetlejšie ľahšie telo, menej husté. Toto sa posúva k…
  Tags: a, je, v, na, sa, to, vzostup
 • 80
  O konci vojnyThor Han, veliteľ plejádskej flotily Galaktickej federácie hovorí o oslobodzovaní podzemia, o éterickej mriežke našej planéty o Ashtarovi a chemtrails.Channeling: Elena Danaan (9. máj 2020)T: Ahoj Elisa, bol som veľmi unavený, ale už pracujem na inej úlohe a už sa cítim lepšie. Práca, ktorú som predtým robil, bola to veľmi…
  Tags: a, je, to, sa, na, v, vzostup
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK