Prečo veľa Pracovníkov Svetla vôbec nepracuje pre Svetlo

18/05/2021

Správa od galaktickej federácie

Pravdepodobne ste narazili na tých, ktorí hovoria iba o „láske a svetle“, o anjeloch alebo mimozemšťanoch, ale nikdy nespomínajú satanskú pedofilnú kanibalistickú kabalistickú elitu tejto planéty, ktorí vás zotročujú tisíce rokov.

Niektorí majú dokonca drzosť povedať, že sa musíte držať ďalej od tých, ktorí to robia, že ide o 3D koncept, ktorý vám zabráni vo vzostupe …

Odkedy vychádza nevedomosť z pravdy? Svetlo je informácia, preto tma je nedostatok informácií. Aby ste mohli vystúpiť do reality piatej dimenzie, ktorá rezonuje s frekvenciou bezpodmienečnej lásky, musíte ako rasa zvýšiť vibrácie. Toto je spodný riadok. SVETLO JE PRVÉ. Keď človek čelí zlu na tejto planéte a stane sa informovaným, svetlo vstúpi do buniek bytosti a zmení jej frekvenciu.

SCHOPNOSŤ UCHOVÁVAŤ SVETLO JE PRIAMO PROPORCIONÁLNA KU ODVAHE VIDIEŤ TMU.

Bolo to ľudstvo, ktoré hľadelo inam, neskúmalo, nezaujímalo sa, nechcelo poznať bolestivú temnú pravdu o ich planéte, zosmiešňovali „konšpiračných teoretikov“ a ich kolektívne kognitívne disonancie, ktoré splnomocňovali zlo na páchanie obludných zločinov na ľudských deťoch.

Neobviňujeme vás. Temná cabala mala podľa plánu udržať vás v komfortných zónach. Ale teraz sa doba drasticky zmenila …

Existujú aj takí, ktorí si stanovili za svoje životné poslanie zvrhnúť cabalu a prebudiť ľudstvo k trpkej pravde satanizmu, pedofílie a kanibalizmu na tejto planéte. Pozdravujeme vašu mimoriadnu odvahu, veľkí bojovníci Gaie.

A varujeme vás pred tými, ktorí tvrdia, že musíte iba milovať a odpúšťať a všetko bude v poriadku.

Radi by sme zdôraznili, že súhlasíme s tým, že meditácia, vizualizácia a modlitba sú mocné, krásne a veľmi potrebné a tí, ktorí to robia, sú úžasné bytosti svetla.
Všetci pochádzate z rovnakej podstaty, ale všetci ste rozdielni. Každý držíte kúsok z celku a jeden je rovnako dôležitý ako druhý.

ALE sú takí, ktorí tvrdia, že to je všetko, čo je potrebné, a NIKDY sa nezameriavajte na nič temné. A to, drahí, nemôže byť zo svetla …

Keby to urobil každý na vašej planéte, kto by zachraňoval deti s podzemných tunelov? Osem miliónov detí zmizne po celom svete ročne a nemožno ich zachrániť iba meditáciou, modlitbou a zvýšením vašej vibrácie. Prinajmenšom nie, ak by ste všetci robili iba to …

Kto hovorí, že to je všetko, čo musí každý urobiť, je agentom temnoty. Títo ľudia sú infiltrovaní zlými duchmi, ktorí sú k nim pripútaní, a nemajú o tom potuchy.
Nič nemôže byť ďalej od pravdy. Nič nemôže byť ignorantskejšie a sebeckejšie.

A nič nemohlo ukázať viac, koľko strachu títo ľudia nosia. Ako sa títo ľudia desia pred trpkou pravdou.

Sú tu, aby vás rozptýlili svojimi kanálmi vzostupu lásky, svetla, odpustenia a zvýšenia vašich vibrácií.

Balans je kľúčom ku všetkému. Balans je kľúčom k oslobodeniu vašej planéty. Sledujte novinky, skúmajte bolestivú pravdu, ale nezabudnite na meditáciu a starať sa o seba.

Celé ľudstvo bolo pod lockdownom. Teraz je ten správny čas na výskum.
Teraz je ten správny čas pozrieť sa hnusnej a desivej pravde do očí.

Čo sa stane, ak tak urobíte? Budete vydesení. Budete sa báť. Budete znechutení. Budete mať bolesti. Budete plakať.

Väčšina pracovníkov svetla:
Existuje iba láska a svetlo
Nedokážete ma presvedčiť o opaku

Rumi hovorí: „Musíte si nechať zlomiť srdce predtým, ako sa otvorí. Rana je miestom, kde vstupuje svetlo. „Po počiatočnom šoku sa budete veľmi hnevať. To je miesto, keď začnete prispievať k dobru tejto planéty.

Prečo? Pretože chcete, aby to všetci vedeli. To je jediná šanca, ako sa môžme zbaviť zla tohto sveta.

Najprv sa osvieťte a nepočúvajte tých, ktorí nenosia pochodeň pravdy, a hovoria vám, aby ste ju ignorovali. Potom posuniete pochodeň ďalej a ďalej a ďalej…
Vaša nevedomosť je ich silou!.

Svetlo vždy prichádza prvé. Svetlo je informácia pravdy. Musíte čeliť pravde, zbaviť moci cabalu, potom vybudovať nový svet založený na láske a svetle.
Prečo sa im hovorí Ilumináti? Ilumináti znamenajú osvietení! Pretože vedia, čo vy nie.

Ak chcete vytvoriť nový svet, musí najskôr zomrieť starý. Starý svet je svetom temnoty. Takže, prineste najskôr svetlo do toho sveta, láska je to, čo nasleduje po vykonaní prvej práce. Vrstva po vrstve musia byť rozbité lži, podvody, násilie a kontrola.
Tento svet je vo vojne. Táto vojna je duchovnou vojnou.

Dobro vs zlo.

Toto je Boh vs Satan. Anjel vs Démon. IQ vs AI. Láska vs strach. Nepodliehajte strachu, ale nezatvárajte oči, keď sa objaví škaredosť. Držte sa vo svetle. Túto vojnu za vás nebude bojovať nikto. Nie je dovolené, aby do týchto bojov zasahovali iní ET, ako tí, ktorí sú v ľudských telách. Toto je vesmír slobodnej vôle. Nie je dovolené zasahovať do vašej slobodnej vôle. Máte na starosti svoju budúcnosť.

Áno, Galaktická federácia vás vedie a pomáha vám, ale TOTO JE VAŠA PLANÉTA, VÁŠ BOJ!

Vy ste nositeľmi svetla. Chceme vás tiež informovať, že tento boj už vyhráva svetlo a všetko, čo sa deje, je hra s časovými osami. Ako rýchlo sa veci pre vás zmenia, je teraz úplne vo vašich rukách. Nikto nepovedal, že budete sedieť pri meditácii a tým, že to urobíte sami, zmeníte systém frekvencie od kontroly po slobodu. Opäť sú tu tí, ktorých úlohou je iba to … ale títo nie sú väčšinou na vašej planéte. Vzostup funguje krok za krokom.

Najskôr príde svetlo. Svetlo (pravda) uľahčuje proces otvárania srdca, ktorý povedie k bezpodmienečnej láske.

Niekedy tento proces trvá roky … Zatiaľ tam nie ste.

Vašou úlohou je vrátiť svetlo späť do tejto ríše.

Máme vás radi, veľkí bojovníci svetla. Šírte pravdu ďalej.

Teraz nadišiel ten čas, aby sa prebudili všetci okolo vás.

Zdieľajte tieto informácie vo forme videí a textov s každým, koho poznáte, a zasaďte mu semienko do vedomia. To je všetko.

A neverte tým, ktorí vám hovoria, aby ste to nerobili alebo tým, ktorí hovoria, že sa nič nedeje. pretože nie sú evidentné dôkazy. Toto sú agenti temnej strany, proti ktorej bojujeme. Rozlišujte.

Ak chcete zmeniť tento svet, musíte najskôr vedieť, čo presne na ňom bolo zlé …

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 93
  O konci vojnyThor Han, veliteľ plejádskej flotily Galaktickej federácie hovorí o oslobodzovaní podzemia, o éterickej mriežke našej planéty o Ashtarovi a chemtrails.Channeling: Elena Danaan (9. máj 2020)T: Ahoj Elisa, bol som veľmi unavený, ale už pracujem na inej úlohe a už sa cítim lepšie. Práca, ktorú som predtým robil, bola to veľmi…
  Tags: a, je, to, sa, na, sú, vzostup, svetlo
 • 85
  V súčasnosti sa prekrývajú dve realityChanneling Áno, fungovanie vášho sveta bolo veľmi dlho založené na potrebe nadvlády, či už v malom kontexte alebo všeobecnejšie na globálnej úrovni. Mnoho vojnových dobrodružstiev prerušilo vaše svetové dejiny a prinieslo nešťastia, utrpenia a masakry vyplývajúce z tejto pasce neustálej mysle v ľudskej bytosti, falošnej sily, ktorú chce vnútiť iným. V…
  Tags: sa, a, na, vás, že, je, vzostup
 • 84
  Stará sila prežívaKoľkí z vás ešte neotvorili oči pre pravdu, ktorá sa už zhmotnila a je na Zemi definitívne upevnená! Koľko z vás je stále uväznených v strachu, ktorý sprevádza ľudstvo po celú dobu! Uväznení v starej viere, pretože skúsenosti prežívané počas nasledujúcich inkarnácií boli v skutočnosti naplnené bolesťami, utrpením a manipuláciami…
  Tags: a, sa, je, to, že, na, vás, vzostup
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
miloš
miloš
3 years ago

Ďakujem, presne.

Raamil
Raamil
3 years ago

Ale toto je zjednodušené, asi ako keď maličkým deťom opatrne prvý krát sa prihovárame.

Treba si vyhrnúť rukávy, tzn. – čištota tela (v srdci), dynamické vitálno (oblasť pod pupkom), osvietená myseľ („overmind“ a vyššie), milujúce a vyžarujúce srdce („inner sun“ awakening) a istú dušu (prísne riadenie sa Najvyšším).

Koľko poznáte takých na PLANÉTE?

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK