Prehľad GCR/RV

23/05/2021

Nasledujúci príspevok je prehľad pre tých, ktorí nevedia, o čom je tento GCR/RV. Väčšina ľudí si myslí, že tieto tri veci sú v podstate tá istá udalosť, čo nie je pravda. Každá z nich je iná.

GCR – Globálny menový reset – má dva samostatné faktory alebo časti celku dokonca.

Prvý faktor: dvestodeväť krajín sveta podpísalo v roku 2014 zmluvu a prostredníctvom systému cezhraničných medzibankových platieb (CIPS) vynuluje hodnotu svojej meny tak, aby bola na parite so všetkými ostatnými krajinami sveta. To znamená, že hodnota jedného dongu bude rovnaká ako hodnota jedného dolára, alebo akejkoľvek inej národnej meny. Skutočná hodnota sa prejaví v medzinárodnom obchode. Globálny reset znamená, že obchodovanie na Forexe za účelom zisku bude mať malú hodnotu, pretože reset stabilizuje meny a nebudú podliehať manipulácii s menou zo strany žiadnej vlády, alebo korporácie. Bude mať vplyv aj na vývozné trhy, aby sa prispôsobila obchodná bilancia krajiny. Je zrejmé, že fiatové meny nebudú v takto štruktúrovanom, medzinárodne vyváženom Kvantovom finančnom systéme (QFS) nikdy fungovať.

Na dosiahnutie tejto parity vytvorilo niekoľko veľmi inteligentných ekonómov (super umelá inteligencia QFS) matematický vzorec, ktorý vzal konglomerát ekonomických údajov, na každý údaj použil vopred stanovenú hodnotu a dospel k hodnote pre každú krajinu. Táto hodnota v porovnaní s inými krajinami súvisí skôr s množstvom meny, ktorá sa v danej krajine dostala do obehu, než s hodnotou jej meny. Faktor použitia množstva meny v ekonomike krajiny musí vyvážiť problém ponuky a dopytu po mene a zároveň zachovať konzistentnú hodnotu v rámci medzinárodného spoločenstva. Problém, ktorý má nemalé dôsledky pre tých, ktorí plánujú svetovú ekonomiku na základe menovej a ekonomickej parity a spôsobu, ako to dosiahnuť.

Druhým faktorom pri resetovaní je digitálna mena krytá zlatom. Podporiť menu zlatom v novom finančnom systéme QFS znamená, že existuje digitálny zlatý certifikát, ktorý hovorí, že tento kus digitálnej meny môžete vymeniť za skutočný kus zlata. To znamená, že na nákup môžete použiť buď kus zlata, alebo kus digitálnej meny krytej zlatom. Digitálne peniaze sa používajú kvôli pohodliu namiesto nosenia kúskov zlata. Obe majú rovnakú hodnotu. Spoločným menovateľom hodnoty každej meny je jej krytie cennou komoditou, alebo aktívom.

Zatiaľ čo „in-ground“ pozemné aktíva (ropa a plyn, uhlie, zlato, striebro, platina, kremík, kaolín, diamanty,…) a iné druhy aktív, ako aj ekonomika krajiny atď. zohrávajú úlohu pri parite tejto meny, zlato je najviditeľnejším a na určenie hodnoty najuniverzálnejším štandardom. V novom digitálnom finančnom systéme QFS sa zlato používa ako vyrovnávací faktor, ktorý tlmí rozdiely v rámci jednotlivých krajín v porovnaní s inými krajinami.

Keď vymieňame naše staré fiatové meny za nové meny kryté zlatom, v skutočnosti vymieňame celý starý finančný systém cabaly, ktorý je otrokom dlhov, za úplne nový finančný systém QFS krytý zlatom. Centrálna banka každej krajiny bude opäť súčasťou ich ministerstva financií a nebude vlastnená vonkajšími súkromnými subjektmi, ako je Federálny rezervný bankový systém, ktorý funguje pre ich vlastnú chamtivosť a agendu. Starý systém je mŕtvy rovnako ako stará bojová loď, ktorá už nie je funkčná a má len malú hodnotu, okrem cvičného terča.

Zlato, ktoré použili čínski Starší na vytvorenie týchto nových digitálnych peňazí QFS, stojí ako záloha pre všetky meny na svete. Zlata, alebo aktív na krytie týchto mien je dostatok, v skutočnosti viac než dosť na to, aby sa dosiahol nový QFS peňažný systém pre celý svet a aby ho zaplavili digitálne peniaze kryté aktívami. Môžeme sa rozlúčiť s finančným systémom cabaly, ktorý spočíva v dlhovom otroctve.

Cabala vytvorila vojny, aby dosiahla svoje ciele nadvlády a kontroly nad ľudstvom. RV: Už nie sme ako otroci.

Počas krachu na trhu, recesie a depresie, kam si myslíte, že idú peniaze? Myslíte si, že zmiznú? Kam prúdia? Do ktorých vreciek? Ak ľudia, podniky a banky krachujú, kde sú peniaze? Vyparia sa, spália? Je čas, aby masy otvorili oči. Nič nezmizne. Len to tečie späť na vrchol pyramídy. Tomu sa hovorilo žatva. Dostanú svoje investície späť do vreciek bohatých elít. Teraz je to inak, toto je koniec temného sveta cabaly a začiatok nového sveta, novej éry. Práve prechádzame do zlatej éry. Od skorumpovaných fiat petrodolárov ku GESARE/NESARE, Kvantovému finančnému systému (QFS). Sme svedkami konca temného sveta Cabaly. Boh zvíťazil! Vyhrali sme! Verte plánu. Už je to tu, už sa to stalo. Všetko bude zverejnené. Sme v búrke! Veľká potopa! Bažina sa vysuší a úplne vyčistí.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Čo je Aliancia zač? Kto za ňou stojí? Čo znamená RV a GCR? Vysvetlenie dôležitých pojmovAliancia je aliancia ľudí z povrchu, ktorí nám tu, vo vnútri planéty, pomáhajú, aby sa neuskutočnil plán temných síl, a aby sme konečne mohli vstúpiť do zlatého veku. Je ich tu presne 144 000, niektorí sú infiltrovaní medzi nami, bez toho, aby sme o nich vedeli, iní zase pracujú na…
  Tags: a, sa, v, na, je, aby, bude, to, s, meny
 • 10000
  Vysvetlenie NESARA / GESARA„Koniec chudoby, koniec dlhov, začiatok nového zlatého veku!“Žiadna chudoba, žiaden hlad, žiadne dlhy, iba globálna prosperita a mier pre VŠETKÝCH!NESARA sa zlúčila s GESARA Vyhlásenie GESARA teraz ovplyvní republiku spolu so zvyškom sveta, čo predstavuje celkovo 209 suverénnych národov. Medzinárodný menový fond vyhlási „globálny zlatý štandardný menový systém“, akonáhle bude…
  Tags: a, sa, na, je, v
 • 10000
  Čo kontroluje banky v dnešnej dobe - Ron GilesČo ovláda banky v dnešnej dobe?  Jednoduchá odpoveď je táto - nie banky! Čo sa stalo s prevodovým systémom centrálnej banky SWIFT? Prečo sa odpája? Banky zvykli dosahovať obrovské zisky pomocou systému SWIFT na prevod peňazí. SWIFT bol navrhnutý tak, aby keď banka uskutočnila prevod pomocou svojho účtu SWIFT, mohla previesť tieto prostriedky…
  Tags: sa, a, to, je, na, v, qfs
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK