Prezident Trump čoskoro obnoví vedenie v krajine

16/02/2021

PREZIDENT TRUMP ČOSKORO OBNOVÍ SVOJE VEDENIE V KRAJINE

Je vopred urobený záver, že prezident Trump sa verejne vráti k vedeniu krajiny. Stále však existuje otázka, kedy (k akému dátumu) sa to stane. Za posledných pár dní sa objavilo hlásenie, že prezident Trump bude späť vo funkcii do apríla 2021.

V minulých mesiacoch som počul ako prvý možný dátum prvý apríl. Verím, že to bol Juan O Savin, ktorý o tomto dátume hovoril ako o možnej budúcej prezidentskej inaugurácii. Nakoniec by to poskytlo trochu poetickej spravodlivosti v deň, keď bláznov v našej súčasnej falošnej správe vystrieda vodca dobrej vôle v našej novej správe NESARA.

Pri niekoľkých príležitostiach som povedal, že som toho názoru, že 4. marec bude dňom inaugurácie. Nepracujeme teraz podľa našej pôvodnej ústavy? A nefunguje prezident Trump zdanlivo podľa tejto ústavy? Vo svetle tohto vývoja si stále myslím, že 4. marca má inaugurácia najväčší zmysel. Opäť poviem, že načasovanie funguje dobre s mandátom NESARA, že nové voľby sa uskutočnia najneskôr 120 dní od prijatia zákona, tj 2. marca 2021.

V súvislosti so zverejnením operácie došlo k niekoľkým nedávnym udalostiam. Najskôr sa uvádzalo, že prezident Trump nariadil zverejnenie Obamagate niekedy tento týždeň. Musím veriť, že Pizzagate bude vyvedená súčasne, pretože obe „gates“ idú ruka v ruke. To by mohlo viesť k tomu, že Antifa bude páchať viac násilia, čo nás privádza k 2. vývoju, a to je dvojtýždňové uzamknutie krajiny, ktoré začne v piatok 19. februára 2021, presne 2 týždne pred 4. marcom. Toto uzamknutie môže slúžiť niekoľkým účelom. Zámka je určená na to, aby nás udržala v bezpečí a aby sme sa nedostali do konfliktu, ak by armáda musela reagovať na ukončenie každého násilia vyvolaného vyššie uvedeným zverejnením. Ak nás budete držať vo svojich domovoch, bude to pre nás všetkých oveľa lepšou príležitosťou sledovať video, ktoré sa má vysielať, akonáhle zverejníme úplné informácie. Očakáva sa, že toto video uľahčí „veľké prebudenie“ mnohých ľudí, ktorí spali väčšinu svojho života. Tiež to uľahčí prístup k ľuďom, aby sa mohli zaregistrovať na hlasovanie, prostredníctvom systému kvantového hlasovania. A s rýchlosťou kvantového počítača by stále bol čas hlasovať niekedy, alebo pred 2. marcom.

Dôležitou vecou v tejto chvíli je vedieť, ako blízko je prezident Trump a Aliancia k dosiahnutiu svojho cieľa, ktorým je definitívne zničenie Deep State Cabal. Operácia vyčistenia operácie bude nepochybne ešte nejaký čas pokračovať, budú však môcť vyhlásiť víťazstvo. Dobré zvíťazí nad zlom a Boh ukončí vládu satana na zemi.

Či už je Inauguračný deň 4. marca, 1. apríla alebo inokedy, vieme, že je po ruke a víťazstvo je naše prostredníctvom Boha, prezidenta Trumpa, Aliancie a statočných a nezastaviteľných mužov a žien našej armády. Prosím, nechajte všetky tieto skupiny spolu s ich rodinami vo svojich modlitbách. A prosím, naďalej sa modlite, aby boli všetky deti a dospelí v zajatí zachránení a prinavrátení k úplnému fyzickému a duševnému zdraviu. Modlite sa za bojovníkov, ktorí videli veci, ktoré si ani nevieme predstaviť. Modlite sa za to, aby dostali potrebnú terapiu, ktorá im umožní blokovať zverstvá, ktorých boli svedkami, z mysle a obnoviť ich duševné zdravie, aby si mohli užívať svoj život so svojimi rodinami a priateľmi.

Patrioti, nech vás Boh žehná, a nech Boh žehná USA.

WWG1WGA

Vďaka,

Wayne Miller

Zdroj

Podobné články

 • 87
  Dvadsaťdva dníDvadsaťdva dní je počet dní od dnešného dňa (10.02.2021) do 4. marca 2021. Stále cítim, že tento deň je významný. Prečo? Je to dátum, ktorý naša pôvodná ústava vyhradila ako Inauguračný deň. A prečo si myslím, že je to dôležité, je to preto, lebo teraz čelíme novým voľbám, ktoré nariadila…
  Tags: je, a, sa, to, v, že, bude, aby, zo, sveta
 • 74
  Trump - Niektoré skutočné faktyTrump sa neuchádzal len o ďalšie štvorročné voľby v roku 2016 - Trumpa armáda oslovila, aby kandidoval, a celé jeho víťazstvo bolo a stále je vojenskou operáciou.Trumpov cieľ za prvé 4 roky bolo najskôr "vysušenie močiara". Močiar bol / je hlboký a zahŕňa všetky priemyselné odvetvia na svete, bankovníctvo, film,…
  Tags: a, trump, sa, je, to, v, prezident, zo, sveta
 • 63
  Putinov bývalý šéf kancelárie nazýva Trumpa šampiónom proti NWOSergey Ivanov, bývalý šéf kancelárie Vladimíra Putina, ktorý je v súčasnosti v Rade bezpečnosti Ruskej federácie sa zameral na „historický rozsah osobnosti a úspechy prezidenta Donalda Trumpa“, ktorý opísal pre denník Eurasia Daily. Zdroj obrázka: Carlos Barria / Reuters Nezmenil som ani slovo z toho, čo hovorí. Putin vo svojej…
  Tags: a, sa, je, v, trump, zo, sveta

7 komentárov

 1. Éva Onódi

  Ďakujem 🙏

  Odpovedať
  • Zlatica Jurišová

   Ďakujeme a modlime sa všetci prosím 🌹🌹🌹🕊️🕊️🕊️🍀🍀🍀

   Odpovedať
 2. Elena

  Ďakujem a modlím sa .za všetkých Hrdinov.

  Odpovedať
  • Anonym

   Nech Vam vsetkym dobrym ludom v USA , p. BOH pomaha , stojim pri Vas a modlim sa za Vase oslobodenie anovy zaciatok Vasho zivota , AMEN

   Odpovedať
 3. EVA

  Děkuji Bohu za pomoc.Přeji mnoho sil a Božího požehnání pro všechny kteří bojují za naší svobodu.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.