Príbeh dvoch Putinov

13/04/2021

Podľa členov ruskej vlády údajne pomiešal pôvodný Putin gangstrov a gangstrov. Zabil by každého, kto sa mu postavil do cesty alebo koho jednoducho nemal v obľube. Všetci okolo neho žili v strachu o svoje životy. Ruskí úradníci sa spojili a obžalovali Putina zo všetkých vrážd, ktoré spáchal.

Nižšie sú obrázky Putina zamknutého v súdnej sieni. Rozsudok o vine bol vyhlásený rýchlo a Putin bol v ten večer v decembri 2011 „rýchlo“ popravený za zločiny proti ľudskosti a extrémnemu mučeniu svojich obetí.

Prvýkrát som na YouTube našiel video pani Putinovej s tvrdením, že nový Putin nie je jej manžel a že bol raz večer v roku 2011 ruskými úradníkmi odstránený z jej domova a už ho nikdy nevidela. O niekoľko týždňov neskôr bol k jej domu privezený iný muž a armáda jej povedala, že to je jej manžel. Bolo jej jasné, že to nie je on. Povedala, že od toho dňa spáva na gauči, pretože v jej posteli je cudzinec. Nakoniec sa tak vynervovala, že mu povedala, že sa chce rozviesť, pretože nebude vydatá za úplne cudzieho človeka.

Pani Putinová uviedla, že ten muž súhlasil a dodal, že ho rovnako ani nepriťahuje. Putinovci sa rozviedli náhle, onedlho po tom, čo bol Putin nahradený. Pani Putinová zmizla so svojimi dvoma dcérami, ktoré odvtedy nikto nevidel a ktoré už ani ona nikdy nevidela. Putin 2.0 sa potom začal stretávať s oveľa mladšou ženou, s ktorou vyzeral oveľa šťastnejší. Všetci si mysleli, že Putin koná len tak, ako väčšina mužov pri moci bez ďalších myšlienok, ale nikto si neuvedomil, že to vôbec nie je tá istá osoba. Pozrite sa na fotografie s vierou vo dvoch Putinov s bývalou prvou dámou Lyudmilou Aleksandrovnou Ocheretnaya.

Všimol som si, že v USA o tom nikto nehovoril! Ruské médiá, od ktorých som sa o tomto príbehu dozvedel, však boli touto informácií nadšené. Vedeli, že Putin, ktorého dnes vidíme, NIE JE skutočný Putin, a túto skutočnosť oslavovali.

Prečo?

Pretože ten druhý Putin – nahradný Putin – bol privedený do čistého domu, aby odstránil ruskú korupciu, rovnako ako Aliancia priviedla k moci Trumpa v USA.

Náhoda?

Rozhodne nie!

Putin znovu vytvoril skvelé Rusko !!! Vyhnal z Ruska Deep State, aj keď je ho dnes stále ešte dosť, ale skôr v okrajových oblastiach Ruska a v susedných krajinách, ako je Ukrajina. Putin nakopol Deep Statu zadok a Rusko odvtedy prekvitá! Podľa ruských občanov je teraz Rusko vďaka Putinovi 2.0 bezpečné a slušné miesto na život.

Veľa ľudí nevie, že sa prezident Trump postavil za Putina 2.0 a vysvetlil, čo všetko Rusko urobilo za posledných 9 rokov, aby sa oslobodilo od útlaku Deep State.

Uvedomil som si, že Putin vyčistil Rusko, keď zakázal Spojeným štátom adoptovať deti z ruských sirotincov. Existovali drvivé dôkazy o tom, že tieto ruské deti boli húfne adoptované satanistami a vysoko postavenými Luciferiánmy v ateistických štátoch pre použitie pri satanistických rituáloch. Bolo to srdcervúce, ale keď Putin zistil, čo sa deje s týmito adopciami, obmedzil možnosť USA adoptovať si deti a celé toto koleso s jakotom zastavil. Putin je jedným z tých, kto rozumie hlbokej chorobe, ktorá prenikla cabalou. Nie je čas na milosť. Ak týchto ľudí neporazíte, presunú svoje operácie hneď vedľa (ako na Ukrajine); naozaj im na tom vôbec nezáleží.

Trump a Putin boli jedinými dvoma vodcami „superveľmocí“, ktorí v prvých niekoľkých rokoch spoločne viedli boj proti cabale. Verím, že tento plán prebieha už desiatky rokov a akonáhle bol Putin vymenený a Trump nainštalovaný, mohla začať skutočná hra o záchranu tejto planéty.

Aj keď máte problémy uveriť, že skutočný Putin bol popravený a nahradený, verte mi, keď poviem, že som túto tému poriadne preskúmal, ale čo je dôležitejšie – vďaka bohu – že to bol on! Existujú veľmi dobré dôvody, prečo mnohí, čo sú v nebezpečenstve a hľadajú diplomatickú ochranu, utiekli do Ruska. Putin 2.0 sa prejavil ako spojenec, mentor a priateľ prezidenta Trumpa, tak ako nikto iný. To je tiež dôvod, prečo Hillary a jej spoločnosť nazvala svoje falošné volebné manipulácie „ruskou“ dohodou, ak rozumiete, čo tým myslím. Vedia, že Trump a Putin sú spojencami, aby raz a navždy zničili cabalu.

Pozrite sa na to, čo musel Putin povedať, a to sú niektoré z mnohých veľmi hlasných vyhlásení, ktoré Putin nehanebne vyslovil proti Deep Statu:

„Putin povedal, že nie je jedným z „nich“, ale majú z neho strach a pokúsili sa ho nalákať do ich „starej babylonskej kultúry.“

Z Kremľa sa dnes ozývali šokované výkriky, keď sa včera šírili správy o mimoriadnom stretnutí zvolanom Vladimírom Putinom. Podľa zdrojov uviedol ruský prezident, že „95% svetovej vládnej triedy nie sú ani ľudia“, ale „chladnokrvné“ hybridy, ktorí sú „členmi starovekého kultu.“

Označil Putin práve politickú a finančnú elitu sveta ako chladnokrvné hybridné ľudské plazy ?! Naozaj mieril práve tam?

Na jednom fóre za zatvorenými dverami pre najvyššie úrovne vlád a spolupracovníkov v jeho rodnom meste Petrohrade, hovoril Putin o otázkach úniku informácií Panama Papers a poukázal na to, kto stojí za sprisahaním: vláda USA, jej špionážne agentúry a George Soros OCCRP.

Putin udrel päsťou do stola a zvolal: „George Soros, ty šikovný drak, toto je vojna,“ uviedli zdroje blízke prezidentovi. Putin potom sľúbil, že ešte viac sprísni sankcie proti Sorosovej otvorenej spoločnosti.

Keď sa jeden z vrchných pobočníkov Putina opýtal, čo mal na mysli tým „drakom“ (v ruštine nezvyčajné slovo), ťažko si vzdychol a zafixoval zhromaždenú skupinu svojím výrazným pohľadom, než vysvetlil, že nie je všetko také, aké sa vo vzťahu k behu sveta zdá byť.

Putin sa vzoprel jemným pokusom blízkych spolupracovníkov, ktorí mu chceli zabrániť, aby tam šiel a povedal, že dôkazy sú všade a že on osobne má presné znalosti o ich obchodoch. Povedal, že nie je jedným z nich, ale že z neho majú strach a pokúsili sa ho nalákať do ich ,,starobylého babylonského kultu.“

„Staré i súčasné dôkazy sú enormné,“ povedal.

Putin uviedol, že pomocou programov v médiách a politike bolo ľudstvo manipulované, aby sa stalo „nevedomým“. Dokonalým príkladom toho bol nedávny únik informácií Panama Papers. Svetová vládnuca trieda má tyranskú kontrolu nad našimi potravinami, vodou a vzduchom a aktívne ničí masy.“

Pozrite sa prosím na všetky nižšie uvedené fotografie.

Je dôležité si uvedomiť, že pri pohľade na obrázky uplynuli len dva mesiace od „popravy“ starého Putina a príchodu nového Putina. „Neboli to roky, ale len mesiace.“

tm: Tu vidíte zorganizovanú show pre davy, ktorá má alebo mala byť použitá.

Putin a jeho žena.

Pôvodný Putin mal 170 cm

Horná fotografie je pôvodný vladimír Putin ako bol naposledy videný v roku 2010. Všimli ste si rozdiel?

Horná fotografie je (starý) pôvodný Putin. Môžete vidieť, že pôvodný Putin má dlhšiu, guľatejšiu tvár a širšie oči. Úplne iný tvar hlavy.

tm komentuje: popisovatel fotografie omylom zamenil obrázky horného a spodného Putina, ale to je teraz jedno. Sú proste rozdielni.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 91
  Devolúcia časť 8. - Ako a kedy 2/2Nepochybujem o tom, že vďaka technologickým možnostiam, ktoré využívajú vesmírne sily Spojených štátov, videli zahraničné zasahovanie už v jeho priebehu. Boli pripravené konať podľa potreby, ale čakali na priebeh ústavného procesu a dali šancu spravodajskej komunite, aby vykonala svoju prácu, ako sa to vyžaduje vo výkonnom nariadení č. 13848. Armáda…
  Tags: a, sa, v, že, na, je, q/trump/aliancia
 • 90
  Devolúcia časť 9. - Armáda 1/2Náčelníci štábov Zbor náčelníkov štábov je orgán najvyšších uniformovaných veliteľov v rámci ministerstva obrany Spojených štátov. Ich hlavnou úlohou je slúžiť ako poradcovia prezidenta Spojených štátov, ministra obrany, Rady pre vnútornú bezpečnosť a Rady pre národnú bezpečnosť vo vojenských otázkach. Zbor náčelníkov štábov sa skladá z predsedu (CJCS), podpredsedu (VJCS)…
  Tags: a, v, sa, na, je, že, q/trump/aliancia
 • 89
  Trumpov výkonný príkaz sa zameriava na Deep State a otvára dvere k úplnému odhaleniu21. decembra (2017) sa v USA stalo niečo veľmi zásadné, keď prezident Donald Trump vydal "Výkonný príkaz na zablokovanie majetku osôb zapojených do závažného porušovania ľudských práv alebo korupcie". Príkazom sa vyhlásil stav národnej núdze týkajúci sa ľudských práv a korupcie a vymenovali sa v ňom konkrétne osoby a organizácie,…
  Tags: a, v, sa, na, je, že, q/trump/aliancia
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
MenoHelena
2 years ago

Oči a hlavně jejich výraz, jsou naprosto rozdílné. To je vidět i u Bidena.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK