Pripravte sa na zjavenia

25/03/2021

Kamoši. Aj vy, ktorí ste si už viac vedomí a viete lepšie pochopiť zmeny, ktoré sa dejú a ešte len prídu, ste dychtiví a úzkostliví z meškania udalostí. Neexistujú však žiadne zdržania, keďže všetko nasleduje plány Stvoriteľa. Záleží aj na tom, ako ľudstvo reaguje na takéto expresívne zmeny. A potom sa vás opýtam: STE PRIPRAVENÍ NA TO, ABY PRICHÁDZALI ZJAVENIA? A vy poviete áno. Samozrejme súhlasím s vašou odpoveďou, pretože v týchto časoch Planetárneho prechodu ste súčasťou prvej línie. Ak by ste však skutočne vedeli všetko, čo bude ľudstvu odhalené, môžem vás uistiť, že ešte nie ste dostatočne pripravení. A ak ste v šoku, čo čakať od drvivej väčšiny, ktorá si ani nevie predstaviť, čo príde! Takže, Božský plán toto všetko berie do úvahy.

Existuje prvá línia vrátane vás, ktorá musí byť pripravená ako prvá, pretože to bude táto skupina, ktorá podporí ostatných a bude málo akcií, vzhľadom na veľkosť toho, čo príde. Áno, Zem by už mohla úplne vibrovať ako Svet regenerácie, keďže od roku 2012 dostáva energie piatej dimenzie. Kolektívne vedomie však ešte nedosiahlo index potrebný na podporu hlavných udalostí, ktoré tieto konečné zmeny prinesú.
Tí, ktorí sú bdelí, dokážu udržať určitú energetickú rovnováhu, aby ukotvili prichádzajúcu energiu a aj tak mnohí neustále oslabujú, výrazne znižujú rýchlosť potrebnú na to, aby sa zmeny uskutočnili rýchlejšie.
Keď vidím niekoho, kto hovorí, rozpráva, ale nič sa nedeje, chcem sa opýtať týchto neveriacich: STE NAOZAJ PRIPRAVENÍ NA ZJAVENIA? Samozrejme, že by povedali áno. Na základe toho, čo si predstavuje, môže hovoriť pravdu, ale garantujem, že má ďaleko od toho, aby pochopil pravdu, ktorá príde. Oneskorenie, alebo preddavok zjavení však nie je na ňom, pretože už nebude môcť pochopiť ani o 50 rokov. A zjavenia našťastie nebudú závisieť od neho ani od nikoho, kto myslí ako on. Zjavenia závisia od toho, že ste tu inkarnovaní, aby ste pomohli zvyšku ľudstva v nevyhnutnom čase. PRETO TREBA BYŤ PRIPRAVENÝ!

Byť pripravený nie je len poznať trochu toho, čo príde. Byť pripravený je predovšetkým udržať si najvyššiu energiu; trvalú dôveru v Božský plán; neobmedzenú trpezlivosť; vždy maj slovo útechy a povzbudenia pre tých, ktorí zlyhávajú; vyhni sa posudzovaniu; a predovšetkým nikdy nesúhlas so žiadnou tieňovou iniciatívou. Aj keď sú šikovní a snažia sa vás oklamať, oslobodiť od osobného záujmu, vždy myslite na kolektív, pretože teraz ste tu za účelom spolupráce, nie súťaženia. Všetko je veľmi blízko odhalenia. Rok 2021 je definovaný ako rok odhalení. Bude to aj rok znovuzrodenia, pretože keď sa pravda zjaví, staré bude navždy mŕtve. A stane sa nové znovuzrodenie. Zomriete spolu so starými presvedčeniami a dáte cestu novej bytosti, kde nebude presvedčenie, ale len poznanie a istoty. Neobmedzené vedomosti, bez pochýb a bez prekvapenia. Vždy bude všetko krištáľovo jasné v tom, ako chápete, vidíte a cítite minulosť, prítomnosť či budúcnosť. Po týchto odhaleniach lož prestane existovať navždy! Aj strach bude spomienkou na minulosť. Aj všetky nízke vibrácie pocity ako hnev, pýcha, márnosť, moc a ovládanie zmiznú. Takže, pozrite sa, stále čakáme veľký prielom a príde to presne po odhaleniach.

Zjavenia a odhalenia spôsobia kolektívnu vlnu šoku ako tsunami. Vytrie to všetky presvedčenia zakorenené v ľudskom vedomí. Mnohí neodolajú. Ale Božské už nemôže čakať. Bol čas…. veľa času! Kristus sa sám zhmotnil, aby nás varoval, že prídu tieto časy. Mali sme 2000 rokov na to, aby sme pochopili a pripravili sa. Väčšina mala stále v priemere 20 inkarnácií na naučenie a pochopenie prírodných zmien Zeme. Nastal čas na to, aby sa misionári Svetla prebývajúci na vyšších planétach vtelili teraz v tejto súčasnej dobe. Ste jedným z nich! Požiadali ste o stelesnenie počas posledného prechodu Zeme. Chceli ste, želali ste si a získali ste povolenie byť tu teraz ako Pracovník Svetla, prišli ste pomôcť zvyšku ľudstva, ktorému sa ani nesníva o tom, čo má prísť. Patríte medzi nich! STE PRIPRAVENÍ NA MISIU? Väčšina je už pripravená. Všetko, čo ste potrebovali vedieť ste sa naučili skôr, než ste sa tu vôbec reinkarnovali, a aj keď si nepamätáte, že poznanie vyjde ako mágia, keď ho potrebujete využiť. Jediné upozornenie je, že časť Misionárov svetla sa stále podieľa na nízkych vibračných energiách. Aj toto nás môže odchýliť od misie. Sme armáda duší, ktoré si dali takýto záväzok voči súčasnému ľudstvu Zeme. Aj keď sa niektorí vojaci vzdajú misie, je dosť kontingentu na to, aby sme túto ľudskosť dostali na najvyšší stupienok rebríka evolúcie. Ale každé individuálne úsilie dodá silu a urýchli tranzit cez tento most, ktorý nás privedie k Novej Zemi. Tak si udržujte energiu! Urobte to pre seba a ostatných! Nikto nepovedal, že to bude ľahké, ale dobrovoľne ste sa prihlásili do služby. Ste odvážni! Len odvážni sa ukázali na najväčšiu misiu, ktorej kedy Zem čelila a už nikdy nebude čeliť. Prechádzame cez most! Práve na tomto moste bude odhalená pravda. Tieto odhalenia budú predchádzať VEĽKÉ UDALOSTI, ktoré vytvoria Novú časovú os. Nový čas! Nový svet! Nová ľudskosť! NOVÁ ZEM! Tu je to, čo nás tam čaká! A STE PRIPRAVENÍ NA ZJAVENIA? Alebo sa necháte zabaliť do pochybností a strachu! Dýchajte a cíť energiu Novej Zeme, pretože už je vo vás. Žiaden svetlý vojak nie je bezbranný. Verte mi!

Zdroj

Zdieľať článok


Podobné články

 • 10000
  Cesta vpred je tvojaGeorgi Alexandrov Stankov, Február 2, 2021 Len pre informáciu: Teraz kráčame obrovskými krokmi k nesmrteľnosti - k večnému životu - v tejto konečnej inkarnácii. Všetko, čo sa medzitým stane, je z širšieho hľadiska absolútne irelevantné. Nezabudnite na to. Preto si nestavajte závislosť na mojich príspevkoch, pretože toto je starý spôsob…
  Tags: a, sa, to, je, na, ako, čo, vzostup
 • 10000
  Čo je to 5D Zem a ako sa tam dostanete?Výstup na 5d a prechod na novú Zem je nevyhnutný. Je to nezastaviteľná kozmická udalosť, ktorá sa stane, či už si to uvedomujete, alebo nie. Časy, ktoré prežívame na tejto planéte sú obdobím obrovských zmien. A nemýľte sa, prichádza revolúcia. Cítite to vo vzduchu - je tu zrýchlenie, ktoré nás…
  Tags: je, sa, to, a, ako, na, vzostup
 • 10000
  Záverečný spev temnotyMilovaní! Pripravte sa na zjavenia, ktoré odteraz prichádzajú. Na tejto nádhernej Modrej planéte sa blížia posledné dni trvania Temnoty. Budú to rušné dni, pretože triedenie je namáhavé. Z povrchu Zeme je toho veľa, čo sa dá zbierať. Ako už bolo skôr oznámené, čistenie je teraz tu v kôre, teda vo…
  Tags: a, sa, je, to, na, vzostup
Subscribe
Notify of
guest
7 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Zerro
Zerro
3 years ago

„Po týchto odhaleniach lož prestane existovať navždy! Aj strach bude spomienkou na minulosť. Aj všetky nízke vibrácie pocity ako hnev, pýcha, márnosť, moc a ovládanie zmiznú.“

:-DDDDDDDD Zase jeden snílek.

helikoid
helikoid
Reply to  Zerro
3 years ago

🙂🙂🙂
Ked dosiahnete uroven kde budete mat aspon naznak vhladu, ci moznosti chapania co je vlastne 4D(5D), tak taketo Vase uvazovanie viac nebude mozne…
Aby som Vas popostrcil aspon kusok… Ono totiz tie nizke vibracie svojmu drzitelovi(strach atd.) NEUMOZNIA PREZIT, nieje to totiz z fyzikalneho hladiska mozne…
Vsetky tie duse zahryznute v 3D budu presunute, reinkarnovane do sveta kde to vibruje v 3D.
Rozumiete mi urcite, preto vsetky proroctva hovoria o masovych umrtiach, nic hrozne iba presuny dusi…
Krasny den vsetkym bytostiam
❤❤❤🌏🌎🌍❤❤❤

vladimír
vladimír
Reply to  helikoid
3 years ago

přesně … a ten ,který toto nedovede pochopit,nemůže postoupit,poněvač nemá kam,proto se jen „přesune “ na stejné místo s jinými kulisami…. a v podstatě se neposune nikam 🙂 ….staré rčení že „bez práce nejsou koláče“ zde platí dvojnásob… krásný slunečný den všem bytostem lásky,krásy a radosti….

Zerro
Zerro
Reply to  Ivy
3 years ago

Děkuji za duchovně-výchovné ponaučení. Za rámeček jsem si to nedal… :@( Holt asi ještě pěkných pár reinkarancí, a pak snad budu taky přijat do vyšší kosmologie opravdových inteligentů.

Jana
Jana
3 years ago

už sa neviem dočkať ….

Joris
2 years ago

Moj cas pride, ale nie skor, ako svet uvidi znamenia predpovedane v knihe Zjavenia a v Knihe pravdy. Nebojte sa Ma. Pripravte sa na Mna. Odmietnite falosne sluby mojich nepriatelov. Zostante vzdy verni mojmu Slovu. Moji nepriatelia nebudu mat ziadny podiel v mojom kralovstve. Moji milovani verni, vratane tych, ktori budu volat ku Mne, pocas Varovania, nikdy nezomru. Lebo ich je Nove kralovstvo – moje Kralovstvo – to, ktore je slubene Mne, Mesiasovi, Kralovi na vecne veky – svet bez konca.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK