Programovanie mysle

03/05/2021

„Daj mi prvých sedem rokov dieťaťa a ja ti dám z neho človeka.“ František Xaverský (1506-1552) jezuitský zakladateľ

Aj keď si mnoho ľudí uvedomuje toto príslovie, myslím si, že len málokto si uvedomuje jeho význam a skutočný dopad na váš život, ale najmä to, ako sme dospeli k presvedčeniu, že tento svet a život funguje.
Stručne povedané, jezuiti si boli vedomí niečoho, čo veda spoznala až v posledných rokoch.
Toto porekadlo vyjadruje jednoduchý fakt; medzi posledným trimestrom tehotenstva a prvými siedmimi rokmi života pracuje mozog dieťaťa prevažne na theta, s nízkymi vibráciami, nižšími ako je vedomie.

Mozog je organický „počítač“, jednoducho veľmi pokročilý informačný procesor. V poslednom trimestri tehotenstva je mozog dieťaťa vybavený operačným systémom. Aj keď je možné počítač spustiť z operačného systému, stále nie je funkčný. Aby to bolo možné, musia sa do systému stiahnuť programy.

Napríklad ak chcete pomocou počítača písať, kresliť alebo vytvárať tabuľky, musíte najskôr nainštalovať programy, aby ste mohli počítač používať. Programy v podstate dodávajú počítaču „charakter“.

Po nainštalovaní programov na pevný disk môžeme pomocou klávesnice / myši poskytnúť informácie o vytváraní súborov a dokumentov. Niektoré programy skutočne fungujú automaticky na pozadí, zatiaľ čo do iných programov vkladáme naše kreatívne údaje. Programátor nášho vlastného života.

Pri porovnaní mozgu s počítačom sa pevný disk zredukuje na podvedomie, pretože na vykonávanie svojich funkcií oba potrebujú stiahnuté programy. Vedomú myseľ na druhej strane predstavuje klávesnica; to je miesto, kde „operátor“ môže vložiť údaje a nápady do systému.

Zjednodušene možno povedať, že nevedomý „pevný disk“ má programy iba na čítanie, zatiaľ čo vedomá myseľ môže zavádzať nové informácie prostredníctvom klávesnice, ktorá systému poskytuje schopnosť čítania a zápisu.

Povedomie

Keď pracujeme z vedomej mysle, sme programátormi nášho života.
Keď však pracujeme prostredníctvom podvedomia, náš život je formovaný surovými stiahnutými programami, ktoré sme získali za prvých sedem rokov nášho života. Veda teraz uznala, že tvorivú vedomú myseľ používame iba asi 5% dňa.
Počas 95% nášho života je vedomá myseľ zaťažená pod kontrolou nevedomej mysle a riadi naše správanie v myšlienkach programov.

Tento pohľad je hlboký, pretože odhaľuje, že netvoríme životy, po ktorých túžime, ale nevedome (tj. Prostredníctvom podvedomia) vytvárame životy, ktoré sú v súlade s vierami, ktoré sme si stiahli ako deti.

Pretože až 70% stiahnutých vier, ktoré sú pred 7. rokom života tvoria bezmocnosť, sabotáž a obmedzenia, prežívame stres z týchto programov, pretože podľa definície podkopávajú túžby, chcenia a ašpirácie našej vedomej mysle.

Programy, ktoré sťahujeme, často pokrývajú štruktúry našich rodinných systémov. Z 50% ste matkou a 50% otcom. Programovanie dostali od svojich rodičov. Ale hlavné vplyvy, ktoré ovplyvňujú naše programovanie, a tým aj naše myšlienky, sú vplyvy spoločnosti. Náboženstvo, politika a vzdelávanie prostredníctvom našich pedagógov, majstrov a vedúcich určujú, ako si myslíme, že si musíme usporiadať život, aby sme sa mohli zaradiť do tejto spoločnosti.

Áno, jezuiti mali pravdu v tom, že náš život bude riadený vývojovým programovaním, ktoré nám bolo podvedome stiahnuté do mysle, keď sme mali 7 rokov. Tento vhľad pochopili pred viac ako 400 rokmi tí, ktorí formujú našu civilizáciu. Kým programovanie pochádzalo z cirkvi pred stáročiami, civilizácia sa riadila náboženskou dogmou. Po Darwinovi sa vedecké poznatky posunuli nad kontrolu nad cirkvou.

Vymazávanie starých presvedčení

V súčasnosti sme programovaní podľa viery konvenčnej vedeckej komunity. Viera, ktorá ďalej vzbudzuje porozumenie obmedzenosti a bezmocnosti.
Napríklad nás viedli k presvedčeniu, že náš život je vopred naprogramovaný v našich génoch, že náš osud určuje dedičnosť. Pretože, pokiaľ vieme, nevybrali sme si svoje gény, nemôžeme zmeniť svoje gény, ak sa nám nepáčia znaky, ktoré kódujú, A pretože sme naprogramovaní na základe viery, že gény sa zapínajú a vypínajú, vidíme sa ako obete. Najväčšie odhalenie aké existuje!

Svet je na pokraji evolučných otrasov, pretože staré programy a systémy už nefungujú.
Pozerajte sa na politiku, školstvo, zdravotníctvo.
Teraz sa musíme „prebudiť“ a vziať späť svoju moc pre seba a zvyšok civilizácie.

Systém sa stal dôležitejším ako správne fungovanie ľudí. Človek je odstavený na vedľajšiu koľaj a uväznený v obmedzujúcich presvedčeniach, pravidlách, štruktúrach a systémoch.
Človek sa stal závislým na systémoch od obmedzujúceho podvedomého programovania a neuvedomuje si svoj skutočný potenciál a tvorivé schopnosti.
Ľudia sa prostredníctvom moci hlboko obávali svojho statusu, postavenia, a identity. Strach z peňazí a smrti.
Každý pozná ten strach.

Ale bez osobnej transformácie nebude na svete žiadna systémová transformácia. Aby sme mohli zmeniť systémy, musíme zmeniť sami seba. Váš individuálny proces má vplyv na celkový obraz. Stále viac ľudí sa prebúdza.

Povahu nášho života, pokiaľ ide o jednotlivé bunky, neurčujú naše gény, ale naše reakcie na signály, ktoré určujú náš životný tok. Keď operujeme z vedomej mysle, sme vlastne tvorcami nášho života.
To, čo si myslíte, sa stáva realitou. Myšlienky usmerňujú vibrácie vašich génov, buniek a energie.
Táto vibrácia priťahuje rovesníkov ako magnet.
Krok po kroku sa dozviete o univerzálnych silách, ktoré máte k dispozícii, keď sa zobudíte.
Keď získate povedomie o fungovaní vášho vlastného systému.

Ak budeme dbať na toto prebudenie, môžeme jednoducho otočiť vozidlo a presunúť sa do budúcnosti spoluvytváraním neba na zemi!

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 89
  Zlovestné miesta: Georgia GuidestonesGeorgia Guidestones je záhadná žulová pamiatka v okrese Elbert v štáte Georgia. Gigantická stavba, známa tiež ako americký Stonehenge, je vysoká takmer 20 stôp a je vyrobená zo šiestich žulových dosiek s celkovou hmotnosťou 240 000 libier. Najúžasnejším detailom pamätníka však nie je jeho veľkosť, ale správa na ňom vyrytá:…
  Tags: a, na, v, je, sa, zaujímavosti
 • 89
  Nemecko a Európa ako energetické centrá Zeme a ich súvislosť s duchovným vedomím ľudstvaNa juhozápade Nemecka sa dejú tajné veci. A nie je to prvýkrát v krátkom čase. Hovorí sa, že Nemecko Rakúsko a Švajčiarsko, t. j. znaky veľké D, veľké A a CH, sú DACH=Srdce a delta sveta a Bodensee je srdcovou čakrou Európy. V tejto oblasti sa stretávajú energie a priťahujú…
  Tags: a, v, sa, je, že, na, zaujímavosti
 • 88
  Ley línie - „KĽÚČ“ na odblokovanie matrixuOpäť narazíme na ďalšiu tajomnú prírodnú silu známu ako elektromagnetické polia Zeme, Shumanovu rezonanciu, alebo známejšiu ako Ley línie. Znovuobjavenie ley línií v tomto storočí odhaľuje tajomstvá prírody. Ley línie sú svetielkujúce pramene, za ktoré dnes mnohí tiahnu, a skoro netušia, aké bohatstvo leží na konci týchto jemných svetelných čiar. Všetky línie…
  Tags: a, v, na, je, sa, ako, zaujímavosti
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK