Putinov bývalý šéf kancelárie nazýva Trumpa šampiónom proti NWO

09/03/2021

Sergey Ivanov, bývalý šéf kancelárie Vladimíra Putina, ktorý je v súčasnosti v Rade bezpečnosti Ruskej federácie sa zameral na „historický rozsah osobnosti a úspechy prezidenta Donalda Trumpa“, ktorý opísal pre denník Eurasia Daily.

Putin's Former Chief of Staff Calls Trump a Champion against New World Order
Zdroj obrázka: Carlos Barria / Reuters

Nezmenil som ani slovo z toho, čo hovorí. Putin vo svojej národnej ideológii opakovane varuje pred nebezpečenstvom „transnacionistov“ (Proekt Rossiya [Projekt Rusko], EKSMO Press, 2014).

K Rusom sa pridávajú Briti s ich brexitom a Francúzi s ich Front National pod vedením populistky Marine Le Pen. Populizmus sa skutočne rozprestiera nad Atlantikom a Donald Trump je považovaný za jeho hrdinu.
Ako poznamenáva Ivanov, ak Joe Biden, americký Deep State a svetové globálne elity označili Donalda Trumpa za „najhoršieho prezidenta v histórii USA“, je to tak preto, lebo najlepšie vedia, kto je pre nich najhorší.

Naproti tomu tí na samotnej ruskej strane sveta správne vidia Donalda Trumpa ako možno najlepšieho prezidenta v histórii USA, „moderného Georga Washingtona“.

Ako vysvetľuje Ivanov, ak prvý americký prezident bojoval za položenie základov národa a štátu, počiatku americkej slobody, potom Trump bojoval a stále bojuje za zachovanie odkazu otcov zakladateľov, za obranu slobody, aby sa nakoniec z neho nestal posledný skutočne zvolený prezident Spojených štátov.

Rovnako ako Washington, Trump je z mäsa svojich ľudí, stopercentne Američan, klasický človek, ktorý je úspešný vďaka svojej vlastnej práci, živé stelesnenie amerického sna. Trump je úspešný podnikateľ, muž činu a muž svojho slova. Celý život budoval Ameriku a stal sa jej skutočným národným vodcom.

Ivanovovi nielen americké, ale aj svetové dejiny týchto minulých storočí ťažko môžu poskytnúť ďalší príklad politika, ktorý nemá k dispozícii žiadny skutočný „stranícky stroj“, ktorý sa rovnako dokázal stať hlavou štátu a prijať takú fenomenálnu podporu od ľudí.

Je príznačné, že aj počas zastrašovania pandémiou, ktorú používajú globalisti na narušenie Trumpovej sľubnej víťaznej volebnej kampane a na zabránenie konsolidácie amerického národa okolo jej vodcu, sa zhromaždilo tisíce ľudí, aby sa stretli s prezidentom. Akí ďalší svetoví lídri za posledné polstoročie sa môžu pochváliť minimálne niečím podobným? Celé „pokrokové“ ľudstvo sa napriek tomu chopilo zbraní proti Trumpovi.

Celý komunistický „Internationale“, od ľavicových extrémistov po čínskych súdruhov, končiaci pápežom Františkom, viedol nevyhlásenú vojnu, aby zničil amerického vodcu počas všetkých štyroch rokov jeho prezidentovania. Napokon, bez kontroly nad USA nemôžu globalisti úspešne vybudovať svoj nový Nový svetový poriadok.

Spolu s Joeom Bidenom oslavujú nielen BLM, Antifu a ich „kurátorov“ ako Soros a Pelosi, nielen Merkelovú a Macrona, ale aj protidemokratické režimy po celom svete, od Číny a Severnej Kórey po Venezuelu a Kubu.

V samotných Spojených štátoch amerických, ihneď po tom, čo Trump prišiel do Bieleho domu, funkcionári organizácie Deep State z oboch strán poskytli nebývalý odpor voči všetkým jeho snahám. Rovnako ako skutočný americký hrdina, ktorým je, aj Trump sa pustil do boja a prakticky bez pomoci sa postavil globálnej príšere zožierajúcej americký štát. Vyhral túto konfrontáciu, možno posledný v amerických dejinách.

V boji proti „zlým chlapcom“ z Hlbokého štátu im strhol masku „Slobody, demokracie a starostlivosti o blaho ľudí“, pod ktorou samozvaná svetová elita podnikala. Keď ju Trump strhol, predložil nielen USA, ale aj svetu vecné dôkazy o existencii DS, tejto symbiózy socialistov, liberálov, „demokratov“ všetkých pruhov a anarcho- „zelených“ a donútil globalistov odhaliť ich skutočné ciele. Teraz si všetci uvedomujú, že výstavba raja na Zemi nie je v žiadnom prípade zahrnutá do ich cieľov. Skôr vidno, že architekti Nového svetového poriadku posúvajú ľudstvo opačným smerom ako raj.

Niečo také môže Ivanova iba ohromiť: prečo ničiť prosperujúcu krajinu? Čo urobil Trump zle? V čo najkratšom čase dosiahol fenomenálne hospodárske úspechy: milióny nových pracovných miest, rýchly rast príjmov. Percento pracujúcich bohatých ľudí medzi hispáncami a čiernymi Američanmi významne vzrástlo. Počet potratov výrazne poklesol. Nelegálne prisťahovalectvo bolo obmedzené. Trump dosiahol fenomenálne, hmatateľné úspechy na medzinárodnej scéne, bez jedinej vojny – naopak, upevnenia mieru na Blízkom východe. To všetko, na tomto pozadí, toto nepretržité, zlé syčanie: „najhorší prezident“, neustále hysterický „blabot demokratov“, všetkých farieb dúhy, od tej starej, talianskej čarodejnice po dobre živené klaunské celebrity a športovcov.

Porovnanie týchto skutočností vedie prirodzene k otázke, prečo prezident Trump netešil DS? Je to preto, že nie je z menšiny, ale iba úspešný beloch? Dnes je to pre vodcu „demokratickej“ krajiny mínus, ale ani v tomto nie je žiadny zvláštny zločin. Alebo je trestným činom zabezpečenie rýchleho ekonomického rastu, posilnenie štátnych inštitúcií, ochrana ústavných práv a slobôd občanov, tradičná rodina, morálka a náboženstvo?

Deep State by sa mal zaujímať o moc a prosperitu Spojených štátov. Jeho funkcionári určite nemôžu rezať vetvu, na ktorej sedia vlastnými rukami, zámerne zničiť krajinu, v ktorej je ustanovená vládnuca trieda …

Minimálne od polovice 19. storočia liberáli, socialisti a ďalší „priatelia ľudu“ hlásajú, že ekonomika hrá v živote spoločnosti vedúcu úlohu. Táto „pravda“ sa stala mantrou pre celú „osvietenú“ verejnosť. Čo sme však videli v Trumpovom prípade? Ukazuje sa, že globálne elity, ktoré hlásajú „ekonomiku“, sa v skutočnosti oveľa viac zaujímajú o ideológiu – najmä o ochranu „práv“ LGBT.

Čo konkrétne znamená „propagovať“ homosexualitu? Nejde iba o abstraktné „zničenie tradičnej rodiny“. V skutočnosti ide o propagandu bezdetnosti. To znamená, že posúvajú ľudskú rasu k jej postupnému zániku, k sebadeštrukcii. Ako to môže Deep State nepochopiť? Prečo inšpirovali a platili za hnutie BLM, pogromy a znesvätenia cirkví, smrteľný teror proti silám zákona a poriadku? Aby posilnili americkú štátnosť? Možno ďalšie priority globálnych elít, ako napríklad feminizmus, boj proti rasizmu, zelená ekonomika v kombinácii s podporou homosexuality, prispejú k rastu blahobytu Američanov a iných národov?

Ďalším historicky významným dôsledkom Trumpovho víťazstva pri zrážke s Deep State, americkým predvojom globálnych elít, je odhalenie „tajomstva“. Dlhodobá „konšpiračná teória“ ohľadne zámeru globalistov zmocniť sa sveta bola jasne potvrdená a prestala byť teóriou; teraz je to objektívne poznanie. Úspešne prešlo experimentálnym testom a už nejde o hypotézu, ale o pozorovateľný fakt.

Tí, ktorí si to želajú, to môžu nazvať „sprisahaním“ – alebo, aby sme boli politicky korektní, „neverejnou dohodou elít uzavretej s cieľom dosiahnuť ciele, ktoré sa dajú verejne ťažko formulovať.“ Či sa globalistom podarí vybudovať svoj „nový poriadok“ a ukončiť históriu, či sa prezident Trump stane jeho posledným hrdinom, ukáže budúcnosť. Ale aj dnes vďaka jeho historickému víťazstvu môže každý, kto má oči, vidieť, kto vedie a kto slúži.

Ivanov končí svoju prácu takto: „Viďte a bojujte za svoju budúcnosť.“

Zdroj


Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK