Q je americká vojenská rozviedka, ktorá naverbovala Trumpa za prezidenta, aby zabránila štátnemu prevratu

10/08/2021

Podľa veterána investigatívnej žurnalistiky a autora bestsellerov Dr. Jeroma Corsiho ho pred tromi rokmi oslovila skupina generálov a povedala mu, že Donald Trump bol naverbovaný americkou vojenskou rozviedkou, aby kandidoval v prezidentských voľbách v roku 2016 a následne pomohol odstrániť skorumpovaných predstaviteľov Deep State z mocenských pozícií. Corsi tvrdí, že Q zastupuje tá istá skupina vysokých predstaviteľov vojenskej rozviedky, ktorá odhaľuje korupciu Deep State a úradníkov zapojených do histórie vlastizradných akcií proti republike USA.

Corsi to povedal na stretnutí 11. apríla:

Asi pred tromi rokmi za mnou prišla skupina generálov a bolo mi vysvetlené, že sú pripravení uskutočniť štátny prevrat. Boli pripravení odstrániť Baracka Obamu z úradu vojenskou silou. A o niekoľko týždňov neskôr mi zavolali znova a povedali, že to prehodnocujú.

Viete, prečo to prehodnotili? [publikum vyvoláva odpovede] Pretože hovorili s Donaldom Trumpom a Trump súhlasil, že bude kandidovať, a oni sa dohodli, že ak bude kandidovať, uskutočnia svoj štátny prevrat ako legitímny proces, pričom vykorenia zradcov vo vláde.

Corsi síce neuviedol mená generálov ani neposkytol presvedčivé dôkazy pre svoje prekvapivé tvrdenie, ale preskúmanie verejných komentárov prezidenta Trumpa, Q a súvisiacich politických udalostí robí Corsiho mimoriadne tvrdenie veľmi pravdepodobným.

Je dôležité poznamenať, že Corsiho prejav sa uskutočnil len deň po tweete prezidenta Trumpa, na ktorom sa predstavil s 20 vysokými predstaviteľmi americkej armády, ktorí s ním večerali predchádzajúci večer:

Len niekoľko hodín po Trumpovom tweete zverejnil Q správu, v ktorej komentoval význam tejto fotografie:

Kto stojí vedľa Pencea a POTUSA?
Posolstvo?
Bolton upratuje dom.
Čistý dom je veľmi dôležitý.
Q

Na fotografii je muž vedľa viceprezidenta Pencea a Trumpa admirál Michael Rogers, šéf Národnej bezpečnostnej agentúry. Bol to práve Rogers, kto 17. novembra 2016, týždeň po prezidentských voľbách, odcestoval do Trump Tower bez vedomia svojich nadriadených v Obamovej administratíve.

Na druhý deň denník Washington Post uverejnil článok, v ktorom sa uvádza, že vysokí predstavitelia obrany a spravodajských služieb v Obamovej administratíve boli Rogerovým konaním zhrození:

Rogers bez toho, aby o tom informoval nadriadených, odcestoval do New Yorku a vo štvrtok sa stretol s Trumpom v Trump Tower. Podľa úradníkov, ktorí hovorili pod podmienkou zachovania anonymity, aby mohli hovoriť o interných personálnych záležitostiach, to vyvolalo zdesenie na vyšších úrovniach administratívy.

Denník Washington Post ďalej uviedol, že odporúčanie prezidentovi Obamovi odvolať Rogersa už predtým v októbri 2016 predložili James Clapper (riaditeľ národnej spravodajskej služby) a Ashton Carter (minister obrany). To sa zhodovalo s tým, že súd FISA schválil žiadosť prezidenta Obamu, aby jeho administratíva špehovala Trumpovu kampaň.

Vzhľadom na nedávne odhalenia o príkazoch súdu FISA, ktorými Obamova administratíva schválila špehovanie Trumpa, načasovanie naznačuje, že Rogers odcestoval do New Yorku, aby Trumpa varoval, že spravodajská komunita ho špehuje na základe príkazu súdu FISA. Takto vysvetlil sled udalostí jeden z analytikov:

Riaditeľ NSA admirál Mike Rogers sa nechcel zúčastniť na špionážnej schéme (Clapper, Brennan atď.), ktorá bola základom pre postprezidentské úsilie prezidenta Obamu podkopať Donalda Trumpa a zabrániť Trumpovi, aby sa prekopal do Obamovho labyrintu, ktorý je základom jeho zostávajúcich verných. Po tom, ako októbrová špionážna operácia vstúpila do platnosti, Rogersova neznáma lojalita predstavovala riziko pre Obamov cieľ. Desať dní po voľbách Rogers cestuje za zvoleným prezidentom Trumpom bez toho, aby o tom informoval tých, ktorí boli zapojení do spravodajskej schémy.

Bolo by spravodlivé dospieť k záveru, že Q koná so súhlasom alebo podporou admirála Rogersa a že spravodajské údaje sú anonymne vypúšťané s cieľom odhaliť rozsah korupcie Deep State.

Ďalším zaujímavým aspektom fotografie, ktorú Trump zverejnil na Twitteri a na ktorej je on, Pence a minister obrany James Mattis obklopení 20 uniformovanými vojenskými dôstojníkmi, je, že 9 z nich bolo po jeho pravici a 11 po jeho ľavici. Bola to symbolika udalosti 911, ktorú Corsi, Jones a mnohí z komunity amerických patriotov považujú za udalosť pod falošnou vlajkou, ktorú zorganizovali skorumpovaní predstavitelia Deep State, ktorí zmanipulovali administratívu Busha (43) aj Obamu?

Stojí za to preskúmať Corsiho tvrdenie, že skupina generálov bola pripravená uskutočniť vojenský prevrat vzhľadom na úroveň korupcie a kontroly Deep State pred tým, ako sa Trump rozhodol kandidovať. Mohlo to byť možné?

Podľa príspevku Q z 2. novembra 2017, ak by Hillary Clintonová vyhrala voľby alebo by boli výsledky zvrátené v jej prospech, vzhľadom na úroveň jej korupcie by skutočne došlo k vojenskému prevratu:

Ak by Trump zlyhal, ak by sme zlyhali my a HRC (Hillary Clinton) by prevzala kontrolu, boli sme ako Patrioti pripravení urobiť nemysliteľné (toto bolo interne vypustené a zabránilo podvodu s prepočítavaním delegátov a BO pred vyhlásením podvodu).
Pátrajte hlbšie – chýbajú kritické body na vykreslenie úplného obrazu. Jednoducho neexistuje iná cesta ako použitie armády. Je to také skorumpované a špinavé.
Prosím, buďte v bezpečí a modlite sa za tých, ktorým hrozí nebezpečenstvo, pretože neustále chránia a slúžia našej veľkej krajine.

Ako som už uviedol v predchádzajúcom článku, korupcia Clintonovcov sa začala Billovým pôsobením vo funkcii guvernéra štátu Arkansas, kde podporoval operácie CIA na pašovanie drog z mesta Mena v Arkansase. Ako zistil investigatívny novinár Roger Morris, existuje množstvo dokumentov, ktoré ukazujú, ako Clintonovci finančne profitovali, a dokonca aj fotografie, na ktorých je vidieť, ako Bill užíva kokaín. To uľahčilo Deep State manipuláciu s Billom Clintonom počas celého jeho prezidentovania.

Keď sa Billovo prezidentstvo chýlilo ku koncu, Hillary sa podľa Q dostala do vysokej politickej funkcie vďaka tomu, že CIA zavraždila Johna F. Kennedyho mladšieho, ktorý bol hrozbou pre jej plán kandidovať vo voľbách v novembri 2000 na voľné miesto v americkom Senáte v štáte New York.

POTUS & JFK JR.
Vzťah.
Havária lietadla 1999.
HRC Senát 2000.
„Štart.“
Užite si šou.
Q

Ak Clintonovej skutočne týmto zlovestným spôsobom pomohol Deep State, je ľahké pochopiť, aká dôležitá bola pre ich budúce plány a ako hlboko bola skompromitovaná.

Toto sú len niektoré z „korupčných a špinavých“ udalostí, ktoré spomína Q a do ktorých boli Clintonovci hlboko zapletení, pričom všetky tieto udalosti uľahčili moc Deep State.

Pokiaľ ide o Corsiho tvrdenie, že vojenská rozviedka naverbovala Trumpa, aby kandidoval a zabránil tak víťazstvu Clintonovej prostredníctvom zmanipulovaných volieb, tu je to, čo Q k tejto téme uviedol ešte 31. októbra 2017:

SCI[F]
Vojenské spravodajstvo.
Čo je to „štátne tajomstvo“ a ako sa zachováva vo SC?
Čo musí byť splnené, aby sa MI zapojila do činnosti oproti iným (3) písmenkovým agentúram?
Čo musí nastať, aby sa umožnili civilné súdne procesy?
Prečo je to dôležité?
Aká bola Flynnova minulosť?
Prečo je to relevantné?
Prečo sa adm R (NSA) stretol s Trumpom súkromne bez povolenia?
Vie POTUS, kde sú pochované telá?
Má POTUS niečo na väčšinu zlých aktérov?
Bol TRUMP požiadaný, aby kandidoval na prezidenta?
Prečo?
Kým?
Bola HRC ďalšia v poradí?
Mali byť voľby zmanipulované?
Zabránili dobrí ľudia zmanipulovaniu?

Corsi bližšie nešpecifikoval troch generálov, ktorí ho v roku 2015 oslovili, ale bolo by možné odhadnúť, že išlo o generálporučíka Michaela Flynna. Ako bývalý šéf Obrannej spravodajskej služby by Flynn vedel o hlbokej korupcii, ktorá podmieňuje Clintonovcov, a o špinavých trikoch, ktoré na podporu Deep State používa CIA.

Flynn slávne viedol skandovanie „zatvorte ju“ na republikánskom zjazde v roku 2016, keď sa diskutovalo o Hillary Clintonovej.

Dňa 28. októbra 2017 Q prvýkrát začal zverejňovať informácie na diskusných fórach. Pravdepodobne sa tak stalo s cieľom získať podporu verejnosti pri odhaľovaní a podnikaní krokov proti skorumpovaným verejným činiteľom, ktorí bránia Trumpovej politike a plánom komunity Vojenského spravodajstva.

Úroveň informácií o kontrole a korupcii zo strany Deep State, ktoré Q doteraz zverejnil vo viac ako 1100 príspevkoch, je svojím rozsahom a vplyvom ohromujúca. Bolo odhalených viacero udalostí pod falošnou vlajkou, z ktorých najvýznamnejšou je útok jadrovou balistickou raketou na Havajské ostrovy z 13. januára 2018, ktorého cieľom bolo začať veľkú regionálnu vojnu.

Poznanie, že tieto odhalenia pochádzajú od vysokopostavených predstaviteľov vojenských spravodajských služieb, ktorí úzko spolupracujú s Trumpovou administratívou s cieľom prekonať skorumpovanú moc a vplyv Deep State, je veľmi významné.

Možno len hádať, čo sa stane, ak sa vojenskej spravodajskej komunite podarí prekonať plány na prekonanie korupcie a špinavých trikov Deep State. Hoci osobne nepodporujem mnohé z Trumpových politík, ktoré majú pravicový, propodnikateľský, konzervatívny program, ktorý likviduje mnohé potrebné sociálne programy, napriek tomu uznávam mnohé pozitívne prínosy z likvidácie Deep State.

Odhalenie a odstránenie skorumpovaných predstaviteľov Deep State otvorí dvere mnohým technológiám, ktoré menia život a ktoré boli desaťročia potláčané, aby sa konečne dostali na verejnosť. Zdá sa, že práve na to narážal Trump počas svojho inauguračného prejavu 20. januára 2017:

Stojíme pri zrode nového tisícročia, pripravení odhaliť tajomstvá vesmíru, oslobodiť Zem od utrpenia chorôb a využiť energie, priemysel a technológie zajtrajška.

Tieto technológie sú také pokročilé, že budúcnosť podobná Star Treku je na dosah pre každého z nás. To si zaslúži, aby sme si prinajmenšom zachovali otvorenú myseľ, pokiaľ ide o Trumpovu administratívu, o to, čo Corsi povedal o možnom štátnom prevrate a voľbách v roku 2016, a o to, čo nám odhaľuje Q.

© Michael E. Salla, Ph.D.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 90
  Q o Rothschildovcoch a satanizme - Trumpova tajná aliancia s PutinomV prvej časti som analyzoval príspevky Q, v ktorých som identifikoval bábkohercov stojacich za Deep State - rodinu Rothschildovcov, dom Saudov a Georgea Sorosa - a obrovské finančné zdroje, ktoré majú k dispozícii. Na dosiahnutie kontroly na globálnej úrovni títo traja bábkoví majstri koordinujú svoje úsilie prostredníctvom rôznych funkcií, ktoré…
  Tags: a, v, na, q, že, sa, to, o, q/trump/aliancia
 • 89
  Devolúcia časť 8. - Ako a kedy 2/2Nepochybujem o tom, že vďaka technologickým možnostiam, ktoré využívajú vesmírne sily Spojených štátov, videli zahraničné zasahovanie už v jeho priebehu. Boli pripravené konať podľa potreby, ale čakali na priebeh ústavného procesu a dali šancu spravodajskej komunite, aby vykonala svoju prácu, ako sa to vyžaduje vo výkonnom nariadení č. 13848. Armáda…
  Tags: a, sa, v, že, na, aby, je, q/trump/aliancia
 • 87
  Q o bábkaroch Rothschildovcoch, Saudoch a Sorosovi v pozadí Deep StateAko sme zdôraznili v predchádzajúcom článku, Q je skupina predstaviteľov americkej vojenskej rozviedky, ktorá spolupracuje s Trumpovou administratívou s cieľom odhaliť Deep State a zlikvidovať jeho moc nad politickým systémom USA. Práve táto skupina predstaviteľov vojenskej rozviedky neutralizovala viaceré tajné snahy Deep State zabrániť Trumpovi v inaugurácii po jeho nečakanom…
  Tags: a, sa, na, q, v, je, o, že, state, deep

12 komentárov

 1. We are 144000

  Opat raz jeden skvely clanok, velka vdaka!

  1
  Odpovedať
  • Daniel

   Ešte ich bude asi 12 podobných, toto je prvý zo série 🙂

   1
   Odpovedať
 2. Pavla

  Omlouvám se,ale pokud americká vojenská rozvědka naverbovala Trumpa a chtěli ještě před tím odstranit Obamu,nejedná se o nic jiného,než o spiknutí. Prozatím nebylo dokázané DS vlastně vůbec nic.Existuji pouze informace o osvobození děti,dump-ech,o soudech a popravách,ale důkazy stále nejsou.Jsou to zatím pouze slova v textu.Nic není vidět,že by se zlepšovalo,na právě naopak,vše se pritvrzuje.Pokud by se stalo něco z toho o čem se píše,už dávno bychom to poznali na politickém vývoji,vakcínách a dalším. Vyvstává otázka,jestli ty psané slova nejsou pouze ve snaze uklidnit a umlcet ty pravé bojovníky pravdy,kterým je jasné,že seděním na zadku a pojídáním popkornu se svoboda nezískává. Omlouvám se za upřímnost a můj názor. Vše tomu totiž nasvědčuje.

  Odpovedať
  • Daniel

   Ja sa zase ospravedlňujem, že na toto nebudem odpovedať. Strávil som hodiny tým, aby som toto všetko pokryl v mojich úvahách, na našej stránke je všetko, takže prehovárať vás nebudem o ničom..

   5
   Odpovedať
   • Soldier 17

    Daniel, děkuji za zajímavý článek. Možné je vše ale mám ještě jeden názor a ten je můj. Donald je vyvolený. Určitě se vše dozvíš, bude to biblické jak víš. Opatruj se. Q

    Odpovedať
    • Daniel

     Určite je vyvolený. Z článku to znie, akoby to nebol plán, ale ten človek je viditeľne vedený Božiu rukou od narodenia 🙂

     1
     Odpovedať
     • Soldier 17

      Ano. Mezi jménem jeho celé rodiny bylo Christ a on by měl John? Ne, on tam má mít Jesus ale to by bylo moc okaté 🤩🤩🤩 jinak 21.8 bude rally v Cullman,Alabama a čas bude 21:21 k tomu rok 2021 asi to bude souviset. Oni přišli prarodiče z Evropy všichni do Cullman, zda se mě…bude to biblické. Nepochybuji, že použil stroj času a čeká se na záblesk z centrálního slunce a pak se to stane❤️

   • Pavla

    Mily Daniel, napsala jsem pouze svuj nazor. Je to opravdu tak moc spatne se k veci vyjadrit? Necekala jsem zadne Tvoje vyjadreni,ani ubezpeceni. To vubec nepotrebuji. Mam na to proste trochu jiny nazor a doufam, ze za to nebudu ukrizovana,neb pak si muzete podat ruky s tou druhou stranou. O tom,co se kde pise,muzeme pouze polemizovat. Obe dve strany neco pisi a otazka je,co je pravda a cemu chce clovek verit. Vim uz vice jak tricet let,co se intenzivne zajimam o duchovni nauky, a to zvlaste o vychodni a stredoamericke,ze je na svete spoustu veci spatnych. O tom neni pochyb. V posledni dobe se vsak vyrojilo spoustu proroku,falesnych proroku. A kdyz se jejich predpovedi nesplni,tak to,jak jinak, umně vymluvi,ze jeste nenastal ten spravny cas. Jen si vem kolikrat mel nastat konec sveta. Kolikrat mela nastat hospodarska megakrize,kolikrat mel trump znovu nastoupit jako prezident, kolikrat nam melo slunko spalit svou erupci veskerou elektroniku. Kolikrat byl obama popraveny,merkelova, a dalsi a dalsi. Zemetreseni se svadi na vybuchy pri niceni dump,to zemetreseni,ktere pravidelne se opakuje uz po cela desetileti, v rojich.
    Chci tim rici,ze vse je zalozene na stejnem principu,jako lakadlo svatych otcu k víře, k te víře,ktera provedla mnoho spatneho. A vzdy se nejake ovecky chyti,vetsinou ty,ktere touzi po spravedlnosti a nejsou schopni ji svoji silou na hrubohmotne urovni dosahnout. Chudi,nemajetni,touzici po necem co ma ten bohatsi.Tim ty bohate nechci omlouvat. Na druhou stranu,kazdy se narodil tam,kam měl,a duchovně v tom neni rozdil.Naopak ten chudy ma min starosti a strachu o majetky.Ten chudy,pokud neni plni zavisti,tak ma vyhodu ciste hlavy. A ti falesni proroci jen odvadi lidske duse od vlastniho vyvoje,protoze slibuji(tak jak svati otci) raj na zemi,ktereho se vsak na hrubohmotne urovni nedockaji a prestavaji bojovat za svuj vyvoj,protoze to prej udela nekdo za ne. Neudela. To je falesna cesta. Lide jsou ve sve podstate lini. Malo ktery je schopny se sam neustale pohanět k dalsimu vyvoji ducha duse. I proto jsou treneri, ucitele, aby cloveka popohaneli dal a dal. I v te duchovni nauce. Šamani maji sve žáky,Guru ma sve žáky i ti mniši v Tibetu maji sve žaky,kterym predavaji sve uceni a uci se neustale tlacit vpred. A to ne kazdemu,kdo si rekne,ale tomu kdo to chce celym srdcem.
    Nejsem schopna Ti zde vse napsat a vysvetlit,tolik slov se sem nevleze a pro vetsinu jsou urcite slova nic,protoze nedosahli urciteho duchovniho vyvoje. Asi jako deti v materske skolce ucit odmocninu,kdyz neznaji zakladni cislovky.
    Nezlobim se na Tebe,ani na nikoho,kazdy dela to co si mysli,ze je spravne. A verim tomu,ze spoustu lidi nepobere ani to,co jsem zde napsala. Mozna k tomu pozdeji dospeji,mozna ne,zalezi na kazdem z nas,zalezi na nasi osobni sile,ktera se odviji od nasi bezchybnosti.

    Odpovedať
    • Daniel

     Nie, zlé je to, že niekto príde niečo odsúdiť, lenže odsúdiť môžem predsa niečo len vtedy, keď si niečo o tom zistím. Reč je o našej stránke. U nás žiadne reči o filme a popcorne nenájdete, tak nás nehádžte do jedného vreca s ostatnými. Dal som do komentu aj odkazy na niektoré úvahy, ktoré sa tým zaoberajú, lenže očividne ste to nečítali ani. My na stránke ľudí burcujeme a upozorňujeme, že je to biblický duchovný boj a apelujeme na činnosť, takže aj keby podľa vás Q bol psyop, ľudia by nemuseli nič ľutovať ak bojovali, pretože robili jednoducho to čo mohli. Mne tie úvahy zaberajú hodiny času a keď tu niekto príde odsúdiť našu stránku na základe ani neviem čoho, tak to človeka nepoteší. Rovnako pracne vyberám z článkov a správ slová, ktoré hovoria o filme alebo nejakým spôsobom vzbudzujú v ľuďoch odovzdanosti a podobne. A áno, máme tu cenzúru, pretože ak tu príde komentovať človek, ktorý by tu nadával na celé hnutie a tvrdil, že Trump je antikrist, tak to zmažem. Teraz nemyslím vás, chcem len poukázať na to, že nie sme žiadna sociálna sieť, ale určitá komunita ľudí. Áno, o falošných prorokov máte pravdu, tí sú premnožení. Ale tie reči o popcorne a ako nás zachráni niekto iný vznikajú len od ĽUDÍ, aj v samotných Q dropoch sa opakuje ako je potrebné bojovať, vziať si späť svoju slobodu a podobne. A my rovnako nepodporujeme takú slepú odovzdanosť, takže poprosím urobiť na niečo názor až vtedy, keď si o tom niečo zistím. Mimochodom, komentár je trochu povýšenecký.. Všetko čo ste napísali a ešte viac majú väčšina ľudí ujasnené, nerobte si názor na základe tých ľudí, ktorí to nechápu.. A pokiaľ chcete vedieť, či je niekto falošný prorok, pýtajte sa duše. Pokiaľ sa človek nenaučí načúvať hlasu duše, bude ako loďka bez kormidla na šírom mori. Darmo bude človek hovoriť o duchovne, keď nevie v duši precítiť, čo je správne a čo je pravda, pretože to je našou podstatou. Rozumom nikdy nedôjdete k poznaniu, rozum bude vždy hĺbať a porovnávať a aj tak sa nikdy nedostane k poznaniu. Informácie majú slúžiť len ako potvrdenie toho, čomu veríte vnútri. Toto je informačná a duchovná prestrelka a my sa v tom všetkom chaose potrebujeme naučiť vedieť rozoznať, čo je správne.
     https://qanon.sk/ako-najdem-pravdu/

     2
     Odpovedať
  • Soldier 17

   Tady je GREAT AWEAKENING. Milá zlatá, probuď se. Děje se tolik záležitostí a dělo, chápu nemáš informace a tak můžeš pouze psát takové nesmysli. Donald: první prioritou v úřadě byla pedofilie, obchod s dětmi a ženami!!! Nejvyšší level… Prosím probuď se, děkuji mnohokrát

   1
   Odpovedať
 3. Zerro

  Mimochodem, ta fotka Prezidenta trumpa s jeho vojáky v Oválné pracovně má ještě jednu symboliku: ty uniformy, co mají ti vojáci na sobě, jsou uniformy americké armády z 2. světové války. Takže 2. sv. válka jakoby pokračovala – tedy ta část očisty světa od fašismu.

  1
  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here