Q o bábkaroch Rothschildovcoch, Saudoch a Sorosovi v pozadí Deep State

11/08/2021

Ako sme zdôraznili v predchádzajúcom článku, Q je skupina predstaviteľov americkej vojenskej rozviedky, ktorá spolupracuje s Trumpovou administratívou s cieľom odhaliť Deep State a zlikvidovať jeho moc nad politickým systémom USA.

Práve táto skupina predstaviteľov vojenskej rozviedky neutralizovala viaceré tajné snahy Deep State zabrániť Trumpovi v inaugurácii po jeho nečakanom volebnom víťazstve 8. novembra 2016.

Záťah na Trumpovho osobného advokáta znamenal dramatickú eskaláciu úsilia Deep State o podkopanie Trumpovej administratívy. Záťah takmer určite poskytol Deep State kompromitujúce materiály o jeho podnikateľskom impériu, ktoré by mohli byť použité na vydieranie Trumpa napriek podpore, ktorú naďalej dostáva od americkej vojenskej rozviedky.

Kto teda stojí za Deep State? Kto sú títo bábkari? A akú úlohu zohráva prezident Putin, ktorý pomáha Trumpovi vysporiadať sa s bábkovými pánmi Deep State?

Podľa Q musíme sledovať stopy peňazí, aby sme začali získavať odpovede na tieto otázky. V príspevku z 11. novembra 2017 Q vyhlásil:

Ťažké na prehltnutie.
Dôležité pre pokrok.
Kto sú bábkari?
Dom Saudov (6+++) – 4 bilióny dolárov+
Rothschild (6++) – 2 bilióny dolárov+
Soros (6+) – 1 bilión dolárov+
Zamerajte sa na vyššie uvedené (3).
Verejné zverejnenie majetku – nepravdivé.
Mnohé vlády sveta živia „oko“.
Premýšľajte o vojne.
Premýšľajte o environmentálnych zmluvách. Trojuholník má (3) strany.

Stojí za to začať od najstaršieho z tohto zoznamu bábkových pánov – Rothschildovcov, ktorých vplyv siaha až k ich úspešnému financovaniu britského impéria počas napoleonských vojen. Vďaka bystrému úsudku rodiny Rothschildovcov pri požičiavaní finančných prostriedkov Britom a ďalším monarchistickým oponentom Napoleona sa po Napoleonovej porážke stali rozprávkovo bohatými.

Vďační monarchickí dlžníci odmenili Rothschildovcov štátnymi vyznamenaniami a šľachtickými titulmi, ktoré kľúčových členov rodiny rýchlo vyniesli na verejné výslnie v priebehu 19. storočia.

Odhad Q kumulatívneho bohatstva rodiny Rothshildovcov sa zhoduje s hornou hranicou odhadu spoločnosti Investopedia, ktorá sa pohybuje od 350 miliárd do 2 biliónov USD z marca 2016. Spodné rozpätie mnohých oficiálnych odhadov je nepravdivé, podľa Q sa skutočné čisté bohatstvo Rothschildovcov blíži k 2 biliónom USD.

Podobne Investopedia odhaduje, že majetok rodu Saudov je takmer 1,4 bilióna USD, ale Q nám tvrdí, že je to bližšie k 4 biliónom USD. Vzhľadom na veľkosť saudskoarabskej kráľovskej rodiny, ktorá má 15 000 členov, pričom najviac moci a bohatstva má 2 000 členov, môže byť kumulatívne bohatstvo v skutočnosti oveľa bližšie k odhadu Q.

Pokiaľ ide o majetok Georgea Sorosa, oficiálny odhad 24 miliárd dolárov je opäť oveľa nižší, ako nám tvrdí Q.

Ako úspešný manažér hedžových fondov však Soros kontroluje oveľa viac, než je jeho osobný majetok, čím sa celkový majetok, ktorý kontroluje, približuje k 1 biliónu USD, ako tvrdí Q.

Ako teda rodina Rothschildovcov spolu s domom Saudov a Georgeom Sorosom využíva svoj obrovský nahromadený majetok vo výške 7 biliónov dolárov na ťahanie za finančné nitky politikov a národných elít na celom svete?

Q poskytol odpoveď v príspevku zo 7. decembra 2017, v ktorom opisuje, ako sa financie Rothschildovcov, Saudov (SA) a Sorosa využívajú na vzájomne sa dopĺňajúce celosvetové kontrolné funkcie:

Rothschildovci (vodcovia kultu)(cirkev)(P)
Banky/Finančné inštitúcie
Celosvetová kontrola vlády
Vlády kontrolujú ľudí
Ropa Technika Sex / Deti
SA kontrolujú Politikov USA / UK / Technické spoločnosti (primárne) Soros
Kontroluje organizácie ľudí (vytvára rozdelenie / vymývanie mozgov) + manažment / prevádzkovateľ fondov (osobný čistý majetok sa nikdy nezníži, myslím, že DOJ vyrovnania Spotrebiteľ Irán Enviro pakty atď. atď.)

Zmienka o Rothschildovcoch ako o „vodcoch kultu“, ktorí majú vplyv na cirkev, je veľmi významná. V roku 1832 Rothschildovci požičali peniaze Vatikánu, čo viedlo k tomu, že Rothschildovci získali veľký vplyv na cirkev vďaka jej závislosti od medzinárodného financovania. Závislosť, ktorá mala na cirkev korumpujúci vplyv, ako na to poukazujú bádatelia, napríklad Dr. Paul Williams, autor knihy Operation Gladio:

(Operácia Gladio: nesväté spojenectvo medzi Vatikánom, CIA a mafiou). Tento finančný vplyv sa dá predvídateľne využiť na manipuláciu politikov na celej planéte prostredníctvom príspevkov na volebné kampane. To je základom celosvetovej vládnej kontroly Rothschildovcov, ako nám hovorí Q.

Dôveryhodnosť zmienke Q o kulte a finančnej moci Rothschildovcov dodáva Dr. Bill Deagle, bývalý lekár amerického vesmírneho veliteľstva, ktorého záhadne oslovil Guy De Rothschild, ktorý tvrdil, že je „Pindar“, generálny riaditeľ spoločnosti Earth Inc (vlastní patent na Zem).

Guy De Rothschild podľa Deaglea prejavoval obrovské okultné schopnosti, čo potvrdzuje zmienku Q o Rothschildovcoch ako vodcoch kultu. O akom kulte teda hovorí? K tejto otázke sa vrátim v druhej časti po preskúmaní funkcií, ktoré Q pripisuje ďalším dvom bábkovým pánom, rodu Saudov a Georgeovi Sorosovi.

Vo svojom príspevku zo 7. decembra 2017 Q označil Saudskú Arábiu (SA) za spoločnosť, ktorá ovláda ropné technológie, sexuálne obchodovanie s deťmi, politikov USA/UK a veľké technologické spoločnosti.

Nie je až také prekvapujúce, že dom Saudov uvádza Q ako bábkového pána, keďže nahromadil obrovské bohatstvo (oficiálne 1,4 bilióna USD) vďaka zásobám ropy, ktoré už desaťročia kontroluje v Saudskej Arábii. Dôležité je, že Q nám hovorí, že dom Saudov využíva svoje bohatstvo na tajné ovládanie amerického a britského politického systému prostredníctvom príspevkov na volebné kampane a otvoreného podplácania.

To sa azda nikde nedá lepšie ilustrovať ako pri útokoch z 11. septembra 2001, keď 16 z 19 únoscov bolo občanmi Saudskej Arábie, ale USA a ich spojenci z NATO napadli skôr Afganistan ako Saudskú Arábiu!

Následná správa Komisie pre 911, ktorú schválil Kongres USA a ktorá bola zverejnená v roku 2002, zatajila účasť Saudskej Arábie utajením 28 strán. Až 15. júla 2016 boli verejne zverejnené utajované stránky komisie s podrobnými informáciami o zapojených saudských predstaviteľoch, medzi ktorými bol aj vtedajší veľvyslanec tejto krajiny v USA princ Bandar, ktorý financoval najmenej dvoch únoscov.

Pravdepodobne práve toto zverejnenie viedlo k mimoriadnym udalostiam v Saudskej Arábii začiatkom novembra 2017, keď korunný princ Muhammad bin Salmán uväznil významných členov kráľovskej rodiny a vysokých saudských predstaviteľov za korupciu. Medzi zatknutými bol aj princ Bandar, najvyšší zo saudských predstaviteľov zapletených do útokov 911.

Zdá sa, že princ Salmán podnikol preventívne kroky, aby uvoľnil cestu k tomu, aby sa pravda o útoku nakoniec dostala na verejnosť, a to uväznením a zahanbením saudských predstaviteľov zapletených do útoku pod falošnou vlajkou.

Okrem toho nám Q povedal, že Saudská Arábia je už dlho spájaná s obchodovaním s deťmi a sexuálnym zneužívaním. Na čo sú deti využívané? Okrem zjavného sexuálneho a pracovného zneužívania to vyvoláva ešte znepokojujúcejšie praktiky obetovania detí. K tejto téme sa vrátim, keď sa v druhej časti bude rozoberať otázka vedenia Rothschildovho kultu.

Tým sa dostávame k tretiemu z bábkových pánov, ktorých identifikoval Q.

George Soros je známy najmä tým, že v roku 1992 úspešne stavil proti britskej libre a zarobil na tom približne 2 miliardy USD. Ak sa Sorosovo kumulatívne bohatstvo prostredníctvom jeho hedgeového fondu blíži k 1 biliónu USD spolu s tajnou koordináciou s rodinou Rothschildovcov a Saudov, potom je ľahké pochopiť, ako mohol Soros pri svojich menových špekuláciách úspešne oponovať Bank of England.

Soros je podľa Q zodpovedný za manipuláciu verejnej mienky smerom, ktorý uprednostňuje Deep State. Prostredníctvom svojej Nadácie otvorenej spoločnosti sa Soros podieľal na tajnom financovaní disidentov a politických oponentov, čo viedlo k masovým hnutiam, ktoré zvrhli mnohé politické režimy.

Na financovanie „progresívnych“ organizácií, ktoré slúžia agendám Deep State, boli vytvorené a šikovne využívané tzv. čierne fondy. To sa ukázalo v júli 2017, keď ministerstvo spravodlivosti pod vedením Jeffa Sessionsa začalo vyšetrovať čierne fondy vytvorené z pokút pre spoločnosti, ktoré nariadili sudcovia vo federálnych súdnych konaniach.

Tieto prostriedky smerovali „progresívnym organizáciám“, ktoré sú proti Trumpovej administratíve.

Teraz, keď boli preskúmané obrovské finančné aktíva kontrolované Rothchildovcami, Saudmi a bábkohercom Sorosom, sa môžem vrátiť k tvrdeniu Q, že Rothschildovci sú hlavou celosvetového kultu.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 87
  Q je americká vojenská rozviedka, ktorá naverbovala Trumpa za prezidenta, aby zabránila štátnemu prevratuPodľa veterána investigatívnej žurnalistiky a autora bestsellerov Dr. Jeroma Corsiho ho pred tromi rokmi oslovila skupina generálov a povedala mu, že Donald Trump bol naverbovaný americkou vojenskou rozviedkou, aby kandidoval v prezidentských voľbách v roku 2016 a následne pomohol odstrániť skorumpovaných predstaviteľov Deep State z mocenských pozícií. Corsi tvrdí, že…
  Tags: a, na, sa, že, v, to, je, o, state, deep
 • 87
  Devolúcia časť 10 - Tichá vojna (1/4)Musím vás upozorniť, že toto je môj doteraz najdlhší článok. Mám pocit, že niektoré časti tohto článku by som pokojne mohol rozviesť ďalej, ale kvôli stručnosti som to neurobil. Mohol som tento článok rozdeliť na dve alebo dokonca tri časti, ale naozaj som cítil, že je dôležité vytvoriť tento jeden…
  Tags: a, v, na, sa, že, je, s, to, ako, z
 • 87
  Charlie Ward, Stratené evanjelium Q, aktualizácia QFS a Juan O'SavinPrikladám krátky prepis z úžasného videa Charlieho Warda a Prymeho ministra. Obsahuje pre mňa jeden z najdôležitejších kúskov puzzle, ktoré Charlie doteraz predstavil. Okrem toho sú tu vzrušujúce správy od Simona Parkesa a Charlieho o QVS / RV. Veľmi známy Q drop Samozrejme, človek sa neodváži dúfať, že 11.3 je dátum, to…
  Tags: to, a, sa, je, na, že, v, o, q, ako
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK