Q o Rothschildovcoch a satanizme – Trumpova tajná aliancia s Putinom

12/08/2021

V prvej časti som analyzoval príspevky Q, v ktorých som identifikoval bábkohercov stojacich za Deep State – rodinu Rothschildovcov, dom Saudov a Georgea Sorosa – a obrovské finančné zdroje, ktoré majú k dispozícii. Na dosiahnutie kontroly na globálnej úrovni títo traja bábkoví majstri koordinujú svoje úsilie prostredníctvom rôznych funkcií, ktoré vykonávajú.

Q sa odvolával na kult vedený rodinou Rothschildovcov, ktorý bol rozhodujúcou súčasťou tohto globálneho systému kontroly. V príspevku z 11. novembra 2017 Q stručne opísal hlavné charakteristiky tohto celosvetového kultu:

Sledujte pokrvné línie.
Čo je kľúčový kameň?
Existuje Satan?
Existuje „myšlienka“ Satana?
Kto uctieva Satana?
Čo je to kult?
Epsteinov ostrov.
Čo je to chrám?
Čo sa vyskytuje v chráme?
Uctievanie?
Prečo je chrám na vrchole hory?
Koľko úrovní môže existovať pod ním?
Aký význam majú farby, dizajn a symbol nad kupolou?
Prečo je to dôležité?
Kto sú bábkari?
Cestovali bábkari na tento ostrov?
Kedy? Ako často? Prečo?
„Vladimir Putin: Nový svetový poriadok uctieva satana“
Q

Q nám hovorí, že bábkari Rothschildovci, Saudi a Soros sú uctievači Satana. Na vrchole tohto satanského kultu sú podľa Q Rothschildovci.

Stojí za to zopakovať z prvej časti, že Dr. Deagle nám povedal o Guyovi De Rothschildovi, ktorý bol v roku 1992 Pindarom, generálnym riaditeľom Zeme, čo som podrobnejšie rozobral v jednom z predchádzajúcich článkov. To potvrdzuje to, čo Q odhalil o tom, že Rothschildovci sú vodcami sekty.

Pred svojou smrťou v roku 2007 Guy de Rothschild zariadil, aby vedenie rodiny Rothschildovcov prešlo v roku 2003 na jeho syna Davida Reného de Rothschilda. Nedávno, 17. apríla 2018, David de Rothschild oznámil, že vedenie rôznych spoločností Rothschildovcov bude zase odovzdané jeho synovi Alexandrovi de Rothschildovi.

Podľa toho, čo odhalili Q a Deagle, možno usúdiť, že úloha Pindara (vodcu satanistického kultu) prešla z Guya na Davida de Rothschilda a že Alexandre je pripravovaný na to, aby v určitom okamihu prevzal túto pozíciu.

Q odkazuje na chrám na Epsteinovom ostrove s podzemnými úrovňami, ktorý pravidelne navštevujú Satana uctievajúci Rothschildovci, Saudi a Soros spolu so svojimi stúpencami a skompromitovanými politikmi. Medzi skompromitovaných politikov patria aj Clintonovci, ktorí sú hlboko zapojení do diania na Epsteinovom ostrove, o čom svedčia časté návštevy Billa Clintona – 26 z nich bolo zdokumentovaných v záznamoch letov.

Aké „ZLÉ“ aktivity sa vykonávajú na Epsteinovom ostrove, Rothschildovom sídle Black Forrest a ďalších miestach ako Bohemian Grove v Kalifornii?

Q povedal, že Saudi ovládajú obchodovanie so sexom a deťmi. Existuje viacero svedectiev, ktoré opisujú satanistické obrady zahŕňajúce obetovanie detí. John DeCamp, bývalý senátor za štát Nebraska, napísal knihu The Franklin Coverup: (1992), ktorá poskytuje najlepšie zdokumentovanú a preskúmanú knihu s podrobnými informáciami o zneužívaní detí a rituálnych obetiach na satanistických podujatiach po celých Spojených štátoch.

V článku, v ktorom zhrnul viaceré rozhovory s deťmi, ktoré prežili zneužívanie a satanistické obrady, De Camp napísal:

Podstatou príbehu, ktorý deti vyrozprávali, bolo, že boli zneužité v koordinovanom kruhu zneužívania detí. Keď hovorím o zneužívaní detí, nemám na mysli tradičné zneužívanie detí, o ktorom vykrikujú sociálni pracovníci, ale vážne, prvoligové zneužívanie detí. Používajú sa ako drogoví kuriéri, ako sexuálne objekty na kompromitáciu toho či onoho politika alebo podnikateľa. Využívajú sa najhrubším možným spôsobom vrátane rituálnych vrážd a podobne. Hovorím o tých najneuveriteľnejších veciach, ktorým mám stále problém uveriť. Ale keďže som videl dostatok dôkazov, viem, že existujú, a to organizovane, a nepáchajú ich slizkí chlapci v baroch a chlapi v uličkách. Hovorím o tých najvýznamnejších občanoch, o tých najváženejších.

De Camp vo svojej knihe uviedol príklad, ako sú malé deti zneužívané na satanistických obradoch, ktoré sa konajú na súkromných miestach, napríklad v Bohemian Grove:

Paul bol Larrym Kingom [nie moderátorom talk show] a ďalšími ľuďmi vzatý do zalesnenej oblasti v Kalifornii – po zverejnení publikácie identifikovanej ako Bohemian Grove. Tam Paula a ďalšieho chlapca prinútili k sexuálnym úkonom a konzumácii častí dieťaťa, ktoré videli, ako ho okultisti zavraždili. Telo mali zlikvidovať „muži s kuklami“.

Teraz sa vrátim k poslednému komentáru v príspevku Q z 11. novembra 2017:

„Vladimir Putin: Nový svetový poriadok uctieva satana“.

Q tu signalizuje, že prezident Putin si je plne vedomý satanizmu, ktorý praktizujú bábkari – Rothschildovci, Saudi a Soros -, a že medzi americkou vojenskou rozviedkou a Putinom existuje tajná koordinácia v reakcii na Deep State.

Preto Rusko opakovane stiahlo svoje vojenské sily napriek vojenským provokáciám USA v Sýrii, na Ukrajine a inde vo sfére vplyvu Ruska. Putin vie, že Deep State má v úmysle rozpútať tretiu svetovú vojnu.

Putin si je tiež dobre vedomý, že Deep State vyvíja na Trumpa nátlak od začiatku jeho vlády. Putin/Rusko a Trump/americká vojenská rozviedka koordinujú svoju činnosť, aby zabránili akýmkoľvek vojenským stretom, ktoré by sa mohli rýchlo vymknúť spod kontroly v dôsledku aktérov Deep Statu zakotvených v každej z ich administratív.

Som si stopercentne istý, že [americká aj ruská] armáda to nedovolí a samozrejme to nedovolí ani prezident [Vladimir] Putin alebo prezident [Donald] Trump.

Odhalenia Q boli veľmi užitočné pri pochopení bábkohercov v pozadí Deep State, ich prepojenia na satanský kult, ktorý kompromitoval politické systémy v USA a na celom svete, a toho, ako Trump a americká vojenská rozviedka tajne koordinujú svoje kroky s Putinovým Ruskom, aby sa vysporiadali s týmito mnohostrannými výzvami.

Článok: Trumpov výkonný príkaz sa zameriava na Deep State a otvára dvere k úplnému odhaleniu

© Michael E. Salla, Ph.D.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 90
  Tesla-Trump prepojenie a cestovanie v časeZdá sa, že Q vie veľa o X, Y a Z roky predtým, ako sa X, Y a Z skutočne vyskytnú. Ak Simpsonovci dokážu predpovedať budúcnosť, prečo by to nedokázal Q! Môžeme o tom hovoriť, pretože si to všetci myslíme: Zdá sa, že Q má schopnosť vedieť veci skôr, ako…
  Tags: a, v, sa, na, to, že, q/trump/aliancia
 • 90
  Q je americká vojenská rozviedka, ktorá naverbovala Trumpa za prezidenta, aby zabránila štátnemu prevratuPodľa veterána investigatívnej žurnalistiky a autora bestsellerov Dr. Jeroma Corsiho ho pred tromi rokmi oslovila skupina generálov a povedala mu, že Donald Trump bol naverbovaný americkou vojenskou rozviedkou, aby kandidoval v prezidentských voľbách v roku 2016 a následne pomohol odstrániť skorumpovaných predstaviteľov Deep State z mocenských pozícií. Corsi tvrdí, že…
  Tags: a, na, sa, že, v, to, o, q, q/trump/aliancia
 • 88
  Trumpov výkonný príkaz sa zameriava na Deep State a otvára dvere k úplnému odhaleniu21. decembra (2017) sa v USA stalo niečo veľmi zásadné, keď prezident Donald Trump vydal "Výkonný príkaz na zablokovanie majetku osôb zapojených do závažného porušovania ľudských práv alebo korupcie". Príkazom sa vyhlásil stav národnej núdze týkajúci sa ľudských práv a korupcie a vymenovali sa v ňom konkrétne osoby a organizácie,…
  Tags: a, v, sa, na, že, to, q/trump/aliancia
Subscribe
Notify of
guest
7 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Soldier 17
Soldier 17
2 years ago

Dobré ránko. Daniel, perfektní opět, děkujeme. Pro zajímavost. Donald J. Trump ke pokrevní linie Ježíše Krista 🙏❤️🙏 Amen

Soldier 17
Soldier 17
2 years ago

Je pokrevní linie Ježíše Krista, omlouvám se za chybičku

Zerro
Zerro
2 years ago

I kdyby tam byla pokrevní linie, tak už je ta krev za ten čas tak zředěná jinými geny, že kdejaké indigo dítě je na tom s napojením „nahoru“ líp. Takže bych nějakými podobnými genetickými vazbami moc neoperoval. Ostatně, nemyslím si, že by Prezident trump potřeboval nějaké podobné zbožštění své osoby. Myslím, že kult osobnosti by mu nebyl příliš příjemný. Není to ten typ, co by se vyžíval v otrockých projevech „zbožných oddaných“. To samé ty některé heroické fotokoláže, které o něm na webu kolují. Nemyslím, že by mu takové kulty prospívaly. Spíš je to práce druhé strany.

Soldier 17
Soldier 17
Reply to  Zerro
2 years ago

Zerro, to je úsměvné ,děti můžou být indigové jak chtějí ale Bůh a Ježíš Kristus je jen jeden ale to pochopíš až to přijde

Jarmil
Jarmil
2 years ago

Pan Motyle je nejvetsi vrah v historii CR a nic se nedeje jakoby nic a pokračují s experimentováním psychopate a nikdo s tím nic nedela, kde to zijeme.. Lidi probudte se konecne na co čekáte… az přijdou sorosovi pirati tak to bude horsi jak motyle mengele…

Akia
Reply to  Jarmil
2 years ago

Komentář.. No právě oni jdou na jed do těla… Stojí frontu…. Psát originální slovo raději ne. Pak vše hacknou…. Zrůdy máte pravdu přesně tak a ještě ho budou volit Motyle

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK