Qanon ako spása?

14/02/2021

Prebieha čistenie zeme od temnoty, prebúdzanie a súčasťou toho sú aj informácie z oboch strán, ktoré nám pomáhajú k rozhodovaniu, nútia nás uvažovať o veciach a tak si vybrať stranu. Qanon je súčasťou týchto informácií a prebudenia.

Celý Q-plán je záchranné koleso, bez ktorého by sme sa z tejto zakorenenej temnoty na Zemi sami nevyhrabali. Je to obrovská pomoc, zákrok zo svetla. Qanon je úžasný prostriedok komunikovania nám celého plánu a forma spájania nás medzi sebou. Vieme si pod tým menom ihneď vybaviť o čo ide a za čo bojujeme. No je to len prostriedok, ktorý nám pomáha zostať na správnej ceste. Je to len súčasť celého diania. Tá pravá cesta je cez nás samých.

Všetci vieme, aké je je dôležité veriť, no viera musí byť živá a aktívna. Niektorí z nás pritom čakaní na ten dátum kedy to celé skončí zabúdajú na vlastnú dôležitosť v tomto boji. Svetlo zvíťazí, to sa nedá zastaviť, ale to kedy a aký priebeh to bude mať, to závisí od nás všetkých. Nie sme malí, slabí či nepotrební. Práve naopak; je potrebné si uvedomiť, že tu nie sme náhodou a každý z nás je výnimočný, každá prebudená duša je dôležitá.

Nezabúdajme na svoju jedinečnosť, každý z nás má schopnosť prispieť do týchto dejov a prebudiť ďalších. Uvedomujme si svoju moc. A my ju máme, aj keď si to občas nemyslíme. Možno to nevidíme, lebo sme len jedna malá prebudená dušička medzi masou spiacich. Lenže sme strategicky rozmiestené svetelné stĺpy, ktoré sa spájajú dokopy a tvoria jeden silný svetelný prúd. Nevidíme možno fyzické účinky toho čo tvoríme, ale tvoríme to. Každý sám a všetci spoločne. Každý z nás je dôležitý, pretože vďaka nám všetkým je svetlu umožnené ukotviť sa na Zemi a poraziť temnotu. Budeme to my, ku ktorým sa obrátia všetky tie zmätené duše, keď sa všetko odhalí a oni nebudú chápať.

Qanon je skvelá forma na odhalenie pozemského zla, ktoré musíme spoznať, aby sa nám otvorili oči, aby sme poznali čoho sme súčasťou, pretože aj cez to sa stávame vedomými. Keď poznáme to dobré, ušľachtilé ale aj to negatívne čo sa deje. Pravidelné informácie o pláne nám pomáhajú udržiavať si vieru a pozitívny výhľad do budúcnosti. Dodáva nám to odvahu, lebo vidíme, že sa veci dejú. No nemám rád heslá ako „pohodlne sa usaďte,“ „sledujte film.“ Áno, to čo príde sa už nedá zastaviť, svetlo poráža temnotu na všetkých frontoch. Lenže tu ide o prebudenie a práve teraz je potrebné svetlom čo najviac aktívne žiť, nie sa stiahnuť do úzadia a byť len pozorovateľom, zvlášť keď nás nie je veľa. Byť prebudený znamená byť v pohybe. Vo vesmíre všetko čo stráca pohyb chradne.

Preto pri čítaní o víťazstve svetla je dôležité tým svetlom naozaj žiť. Vybudovať si silnú vieru v seba a v Boha. Kto si túto vieru v sebe vybuduje ten sa nestratí, toho viera sa neotrasie. A tá pravá viera vyviera z duše.
O to tu celé ide. O celkový duchovný vzostup ľudstva. Naša schopnosť prebudiť v sebe túto vieru je kormidlom v týchto vlnách. A to je spása.

Koľkí z nás by stále verili keby boli na mesiac odstrihnutý od správ a pozitívnych informácii? Občas sa strácame v záplave negatívnych informácii a tak si hľadáme iskričku nádeje niekde tam vonku. Hľadáme si falošných Bohov. Niektorí veria v záchranu mimozemšťanmi, iní majú za Boha Trumpa. Pozor na to čomu veríte, môže sa vám to splniť :). To čomu veríme je dnes dôležité, lebo tým si vyberáme svoju cestu, svoju časovú líniu.
Tak ako sú na Zemi zlé entity, ktoré sa živia našim strachom a bolesťou, tak sú aj dobré formy života, ktoré v tomto pláne napomáhajú a sú taktiež inkarnovaní vo vysokých funkciách aby napomáhali plánu. Je dôležité ich poznať a uvedomovať si, že sú. Aj týmto si rozširujeme vedomie, tým že poznávame ten rozsiahly svet, ktorého sme súčasťou, ale tam to končí. Viem, že sú, viem, že nám tie dobré formy života pomáhajú, ale nečakám na nich a už vôbec nie na to, že si prídu po mňa na svojej lodi. A nie, Trump nie je Boh, aj keď ho všetci zbožňujeme, čo netvrdím, že je zlé. Je to človek zo svetla s veľkou úlohou. Je taktiež dôležité v neho veriť, ale konečná viera má byť len v jedného Boha a to sa musíme v týchto časoch naučiť. Len to som chcel, aby sme mali tieto veci ujasnené a boli na rovnakej vlne 🙂


Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
valdo
valdo
3 years ago

Áno tak to je. V tomto článku je veľmi presne povedané o čo nám ide! Žiadné vety typu: pohodlne sa posaďte a sledujte to. Tak by to naozaj nešlo. Všetko vo vesmíre je totiž frekvencia a teda: vibruje. Ten kto vibruje, teda aj koná a žije. Tak sa snažme a pomáhajme Trampovi pri jeho práci. Pozrite sa ako naša mládež koná v tomto dôležitom čase! Tá už prešla vymetením národných hodnôt a rozmýšľa doslova prozápadne! Česť výnimkám. Porazíme temnotu,..to majme na pamäti. Meditujme a zvyšujme si vibrácie. Tvorme našu budúcnosť, ako silnú predstavu na úrovni, kde sa chceme dostať! Je to stále o nás a len my sami môžeme vytvoriť nový svet. Svet taký, aký chceme aby bol. Svet bez temnoty, svet plný spolupráce bez vojen a egoizmu. Vesmír na nás pozerá a očakáva nás ako bytosti pozitívne, tvorivé. Čakajú nás a pozorujú, ako sa s tým popasujeme. Nepočúvajte o vírusoch, chorobách a nepozerajte televíziu. Tam je to len o šírení poplašných správ. Vidíte, že temnota už porušuje základné piliere stavby kónov tohoto sveta. Melie z posledného,..tak sa už prestaňte BÁŤ. My sme tvorcovia tohoto sveta, tak sa aj tak chovajte. Spájajte sa a rozprávajte sa o novom svete. Toho sa oni strašne boja. Preto tie dvojmetrové odstupy. Rúška sú k ničomu, ani respirátory. Chráňte si svoj imunitný systém, nie napchávať sa pilulkami a testovaním alebo očkovaním. Prebuďte sa už! Je najvyšší čas.

Gabriela
Gabriela
3 years ago

Som rada, že som sa „náhodou“ dostala i na vašu stránku. Doteraz som najčastejšie čítala Tadesco. ďakujem za vašu prácu, články, úvahy!

Lubomira
Lubomira
3 years ago

Ahojte,

tiez vnimam ze SR a CR je dolezita. Nase narody su prepojene. Ani nasilne, planovane rozdelenie nepomohlo.
Poznam ludi, ktorí tvrdia, ze len stoja a ukotvuju svetlo.
Mozno to tak pre nich je spravne. Kazdy sme ini. Prebudzat, argumentovat ostatnym je tiez pre vela z nas potrebne.
Nevadi mi, ked niektori cumia co pisem, co hovorim.
Milujem svoj narod aj narod Cechov aj Rusov a prajem vsetkym pripravenym ludskym dusickam po celom svete prekrasne prebudenie a poznania principov tvorenia, zakona lasky. Viem ze im pomozeme pri prechode.
Milujem mojich kolegov a tak im stale hovorim novinky a oni vdakabohu pomaly menia nazory.

Len verim ze, aj nase Slovensko – ludia sa prebudia a daju dole ruska, prestanu chodit na testy, odmietnu ockovanie – pre seba, pre svoj zivot, pre potrebny prejav odvahy, pre svoju cestu k sluzbe Stvoritelovi (Svarogovi, Krisnovi, Nebeskej Matke, Nebeskemu otcovi, k tvorcovi).
Trump a Putin uz su v jeho sluzbach, a preto preziju a prinesu nam aj dalsie prekrasne poznania.

Kazde vyslovene slovo nahlas inemu cloveku jeho dusicka pocuje.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK