Qantujte!

03/04/2021

Bojovníci svetla! Je čas hrdo sa posaviť na stranu svetla, na stranu pravdy. Je čas začať vibrovať na vyššej úrovni. Prichádza čas žatvy, čas čistenia a spolu s tým čas svetla. Prichádza úplné vyhladenie všetkej temnoty, nastolenie Božieho poriadku, príliv a ukotvenie svetla na Zemi. Boží súd, prevrat svetov, Tisícročná ríša. Nachádzame sa pri zrode nových dejín, novej etapy ľudstva ako celku. Tohto všetkého máme možnosť byť súčasťou. Uvedomujete si to? Skutočne si to uvedomujete, alebo len o tom bezmyšlienkovito čítate?

Už žiadne: „kedy to už bude?“, „kedy to už všetko skončí?“ Všetko pracuje podľa Božského načasovania, kolobeh dianí už nič nemôže zvrátiť ani zastaviť. To vám musí stačiť. Máte informácie, máte dostatok vedomostí, aby ste to poznali a videli. Pripojte k tým vedomostiam svoje cítenie, hlbokú vieru a nadhľad a nič vami neotrasie. Budete vedomí, budete pevní, budete ďakovať. Zaplňte dušu svetlom a odtiaľ ho posielajte ďalej do celého sveta, nech je videné, že ste deti svetla. Svieťte v tejto zdanlivej temnote. Vašim brnením a štítom je viera. Viera v dobro, viera v seba a viera v Boha. Vašou zbraňou je meč, meč pravdy. Viete a poznáte pravdu tak ním sekajte temnotu, domýšľavosť a hlúposť. To je to, čo máme robiť. Každý bojovať na svojom vlastnom poli. Zachytávať svetlené lúče a pretavovať ich do hmoty, do duchovných činov.

Sme v tom všetci spolu, ale zároveň každý sám. Kto si ako ustelie.. Postavte sa hrdo za pravdu a buďte takí akí máte byť. Nevyžaduje si to veľa námahy. Stačí byť. Byť svetlom, byť pravdou, veriť, nepochybovať. Žiť radostne, žiť naplno, očakávajúc úžasné veci. Nepodľahnite temnote. Ak vás niečo stiahne dole, hneď sa hrabte nahor, udržiavajte sa vysoko, udržujte si pozitívny nadhľad, triezvosť myslenia a vieru v zázraky a dobro.

Teraz sú povypúšťaní všetci démoni, fúrie a podobné temné sily, na ktorých sa ľudstvo súdi. Budú vám šepkať do ucha, že to čomu veríte nie je pravda, že to nemá zmysel. Bude vám ukazovať aký ste blázon, lebo veríte niečomu čo je v rozpore s tým, čo sa deje navôkol a bude vám to šepkať tak, že si budete myslieť, že je to je váš vlastný hlas. Pozor na všetky tieto temné pokusy. Identifikujte ich a zneškodnite! Máte v sebe všetko čo potrebujete, aby ste plávali s ľahkosťou v týchto rozbúrených vlnách. Celá táto zvyšková temnota bez prílivu sily už slúži len na prebudenie tých spiacich, ktorých je medzi nami žiaľ požehnane. Pretože to je to, čo v tejto chvíli potrebujú.

Preto vy, čo viete, nepadajte katastrofickým scenárom, všetky plány síl temna boli stopnuté a čoskoro budú úplne vyhladené. To je stará časová línia, výhybka už je prehodená. Sily svetla sa zmocnili celého diania. Udržiavajte sa na Božskej časovej línii. Udržiavajte sa vysoko a budete pozdvihnutí ešte vyššie. Pozdvihnite hlavu hore, zapáľte v duši plameň viery a túžby po svetle a neustále do tohto ohňa prikladajte nech sa od vás zapália ďalší. To na čo čakáte prichádza. Nerobte si zbytočne prehnané ilúzie, svetlo udrie presne v ten správny čas. Čo môžeme robiť je napomôcť svojimi modlitbami tomu, aby to bolo čo najskôr a čo najplynulejšie. Dovtedy žite svoj život vo viere, láske, poznaní, pravde a odvahe. Šírte poznanie tam, kde sa dá, a kde to má zmysel.

Na záver aktuálny krátky odkaz od svetelných bytostí, ktorí bol určený mne v oblasti konania:

etko bude a má byť otvorené a odkryté a očistené v pravý čas – nastane výbuch v dobrom. Nie je všetko čierne tak, ako to vyzerá. Všetko je skryté, je to len maskovanie, aby prišlo to nečakané nikým a ničím očakávané. Oko sa pozerá to dobré oko, máme to pod kontrolou. Usmievaj sa, pozoruj, podieľaj sa na dianí a informovaní. Tvoje stránky sú veľká pomoc, ďakujeme ti za ľudstvo, má to zmysel..

Máte všetko čo potrebujete. Máte to v sebe. Choďte v mene pravdy a Boha.

Daniel

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Uverme vo víťazstvo svetla!Svetlo postupne vytláča temnotu, ako na Zemi tak aj v jednotlivých dušiach. Prebieha čistenie, vzostup, po všetkých tých rokoch v područí zla nastane vek svetla. Niekomu je tomu stále zaťažko uveriť, že je to možné. Mnohí neveria, že je možné uniknúť z tohto systému. Doteraz tu vládla temnota a každý…
  Tags: to, a, je, na, v, sa, úvahy
 • 10000
  Qanon ako spása?Prebieha čistenie zeme od temnoty, prebúdzanie a súčasťou toho sú aj informácie z oboch strán, ktoré nám pomáhajú k rozhodovaniu, nútia nás uvažovať o veciach a tak si vybrať stranu. Qanon je súčasťou týchto informácií a prebudenia. Celý Q-plán je záchranné koleso, bez ktorého by sme sa z tejto zakorenenej…
  Tags: a, to, je, sa, na, v, čo, úvahy
 • 10000
  Ako prebieha Boží súd?Sme uprostred Božej žatvy, čistenia Zeme a prebieha to bez toho či si to uvedomujete, alebo či to chcete. Sme na počiatku tisícročnej ríše, v ktorej odpadne všetka tá temnota, ktorá nás doteraz sužovala. Všetko bude teraz vyvedené na svetlo, aby sa súdilo. Všetko škodlivé a neprosperujúce musí zaniknúť a…
  Tags: a, na, to, sa, je, v, úvahy
Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
vladimír
vladimír
2 years ago

krásné 🙂 děkuji

Jaroslav Macháček
Jaroslav Macháček
2 years ago

Velmi povzbudivé a přišlo to v pravý čas. A je to sama moudrost, o čemž jsem se ihned reálně přesvědčil. Děkuji, Jaroslav.

Daniela
Daniela
2 years ago

Daniela ďakuje Danielovi za krásne slová, od ôsmych rokov som cítila túto pravdu čo sa teraz deje a dožila som sa, mám po šesťdesiatke a ja to zažívam, som vďačná Bohu, že môžem byť tu

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK