Randy Cramer: Hybridný vojak pre tajný vesmírny program – (1)

08/04/2021

Emery Smith sa chce podeliť o svoje skúsenosti z programu 20 rokov a späť ako geneticky a technologicky vylepšený vojak. Počas svojich 20 rokov služby bojoval s domorodými insektoidmi na Marse, hliadkoval v slnečnej sústave, aby bránil Zem pred potenciálnymi útočníkmi a bol vyslaný na misie do iných svetov. Počas všetkých jeho uštipačných stretnutí bolo asi jeho najväčšou výzvou návrat do civilu a vyrovnanie sa so záplavou spomienok na celý život v programe 20 rokov a späť.

V rámci tohto prvého svedectva o Kozmickom odhalení sa podrobuje skúške polygrafom a odpovedá na niekoľko náročných otázok.

Emery Smith: Dnes sme pri zverejnení informácií o vesmíre s Randym Cramerom, ktorý tvrdí, že sa už 20 rokov zúčastňuje tajného vesmírneho programu s názvom Pozemské sily obrany. Randy žil na planéte Mars 17 rokov, kde podľa neho žilo približne šesť až sedem miliónov ľudí vrátane rôznych mimozemských rás.
Randy, vitaj v našej šou.

Randy Cramer: Ďakujem, že si ma pozval, Emery. Som rád, že som tu.

Emery: Randy, pre tých, ktorí ťa nepoznajú, poďme si prejsť stručne históriu toho, čo si robil vo vojenskom vesmírnom programe.

Randy: Samozrejme. Som kapitánom špeciálnej sekcie námorného zboru Spojených štátov, ktorá je súčasťou tajného vojenského vesmírneho programu námornej pechoty, ktorý okolo roku 1954 vytvoril prezident Dwight D. Eisenhower v reakcii na nedostatok spolupráce, ktorú nemohol získať od výboru MJ-12.

Koncom 60. rokov teda vyvíjali program super vojakov na výcvik vojakov geneticky od nuly, v ktorom som bol na konci 60. rokov a mal názov Project Moon Shadow.

Takže som bol od základu geneticky pripravený, dláždený spolu s mimozemskou hybridnou DNA, aby som bol múdrejší, rýchlejší a silnejší vo vojenských schopnostiach, bol som cvičený od malička po tínedžerské roky. Nasadený vo veku 17 rokov na 20 rokov, kde som strávil len viac ako 17 rokov v MDF, čo je Mars Defence Force, čo je zmluvná agentúra, ktorá pracuje pre Mars Colony Corporation, ktorá spadá pod záštitu ICC, alebo pre medziplanetárny priemyselný konglomerát.

Bol som tam na pechote v teréne, väčšinou som bojoval s pôvodnými reptoidmi a domorodými insektoidmi v krajine a testoval vojenskú techniku. A potom som na konci tohto obdobia dostal povýšenie, mohol som ísť lietať a absolvoval som svoje 20-ročné slúženie ako pilot vo vzdušnom krídle na palube lode EDD SS Nautilus, čo je skratka pre Hviezdna loď Nautilus Pozemských síl. Je to v podstate lietadlová loď vo vesmíre hliadkujúca v slnečnej sústave, aby zabránila votrelcom.

Emery: A kedy si sa prvýkrát zapojil do tajného vojenského vesmírneho programu a prečo si vybrali práve teba?

Randy: Ako som povedal, bol som navrhnutý od nuly. Takže mojim cieľom zo dňa pred mojím narodením bolo robiť túto prácu. Takže som sa naozaj nachádzal v tejto špeciálnej sekcii od narodenia. A potom to bolo znova asi 17 rokov, čo som bol nasadený na svoju služobnú cestu.

Emery: Vedeli to tvoji rodičia?

Randy: V tom čase nie. Je to zaujímavý proces v tom, ako to robia. Zvyčajne vás vezmú na tréning uprostred noci a potom som si uvedomil, že pre niektorých ľudí by sa to mohlo zdať ešte čudnejšie ako pre iných, ale v skutočnosti … ste preč iba chvíľu. Ste preč hodiny, alebo dokonca dni a potom vás dopravia späť 15 minút po vašom odchode pomocou cestovania v čase. Zdá sa teda vašej rodine a ostatným, že ste nikdy nikde neboli.

Randy: A potom by som sa zobudil nasledujúce ráno a myslel by som si, wow, aký zvláštny sen, ktorý trval tak dlho a myslím, že to bol len naozaj zvláštny sen. Teda, spomenul som si na niektoré veci, ale bolo to opäť v kontexte, v ktorom som mal pocit, že sa mi sníval naozaj zvláštny sen.

Emery: Randy, než pôjdeme ďalej, poďme sa rozprávať o vzrušujúcom dni, ktorý si mal včera.

Randy: Už roky túžim po tom, aby mi niekto urobil polygraf (detektor lži). Takže som bol nadšený, keď mi bolo ponúknuté, aby som nejaký urobil. A pozrite, ak sa nebojíte pravdy a nebojíte sa vyšetrenia, prečo sa bojíte polygrafu?

Emery: Absolútne.

Randy: Takže som rád, že sme konečne začali. A robil ho niekto, kto má desiatky rokov skúseností a vykonal viac ako 20 000 polygrafických skúšok. Takže áno, myslím, že to bol skvelý deň.

Emery: Poďme sa na to pozrieť.

Emery nám ukazuje stretnutie Briana Hoffa, ktorý kladie Randymu Cramerovi rôzne otázky

Relácia:

„Volám sa Brian Hoff.“ Som polygrafista. Takže Randy, relaxuj. Zostaň v pokoji. Začneme o chvíľu … Tu to je, test začína:

Brian: Teraz ste v Colorade?
Randy: Áno.
– Ste v súčasnosti hodným členom USMC SS?
– Áno.
– Porušili ste počas svojho života nejaké pravidlá alebo nariadenia?
– Nie.
– Pokiaľ ide o vaše zapojenie do USMC SS, máte v úmysle čestne odpovedať na každú z mojich otázok?
– Áno.
– Zabil si niekedy mimozemskú bytosť?
– Áno.
– Povedali ste niekedy od zlosti niečo, čo ste neskôr oľutovali?
– Nie.
– Boli ste niekedy fyzicky na inej planéte ako Zem?
– Áno.
– Boli ste niekedy nasadený do programu „20 rokov a späť“?
– Áno.
– Test sa skončil.

Brian Hoff: Na základe výsledkov polygrafického vyšetrenia pána Cramera nič nenasvedčuje tomu, že by sa ma pán Cramer aktívne pokúšal oklamať. Ak sa pozriete na tie dve zelené bodky tu a tu, práve tam som ho požiadal, aby mi klamal priamo, a vedel som, že čo povedal je lož. Tie malé červené časti tu, táto a táto, tu som sa ho spýtal, či bol niekedy fyzicky na inej planéte ako Zem a či absolvoval program 20-rokov a späť. Z môjho pohľadu je pán Cramer presvedčený, že hovorí pravdu.

Koniec zasadania

Emery: Aký overovací moment pre vás.

Randy: Absolútne. No, vždy som vedel, že hovorím pravdu, ale chápem, že nie každý to chápe. Takže som rád, že som teraz testom prešiel.

Emery: Teraz sa na to ľudia budú musieť pozerať a povedia: Áno, mohli by ste oklamať polygraf. Je to však veľmi ťažké.

Randy: Myslím si, že ľudia, ktorí tvrdia, že nerozumejú skúškam polygrafu, ich nikdy nerobili, alebo sa nepokúsili pochopiť, aké sú protiopatrenia. Cítil som, že vysvetlenie, ktoré mi dali testeri, bolo neuveriteľne podrobné o informáciách, ktoré čítajú, o tom, ako to je niečo, čo sa nenachádza vo vašom vedomom mozgu. Toto sú reakcie oblastí dolného mozočku, expanzia kapilár …

Emery: Potné žľazy.

Randy: … krvný tlak … áno, potné žľazy, veci, ktoré nemôžeš vedome ovládať. Sú súčasťou autonómneho systému.

Emery: Teraz si povieme niečo o programe „20 rokov a späť“. Nie je veľa ľudí, ktorí by tomu rozumeli. Poďme na definíciu toho a toho, ako si sa do toho zapojil.

Randy: Samozrejme. Takže znova, bol som nasadený vo veku 17 rokov na obdobie 20 rokov.

Od 17 do 37 rokov som slúžil. A potom, keď privedú personál späť na LOC (Lunar Operations Command), urobia to, čo nazývajú vymazanie pamäte. A tiež robia niečo, čo nazývajú vekový zvrat, ale v skutočnosti to nie je vekový zvrat. Vyliahnu telo klonu v rovnakom veku, ako keď ste odišli, potom prenesú všetko vaše vedomie do tohto klonu a vrátia vás späť 15 minút po vašom odchode. A tak sa opäť na druhý deň ráno zobudím s tým, že mám sen, ktorý trval mesiace a mesiace, alebo roky a bolo to ako … no, to bolo naozaj čudné, ale to je v podstate ono.

Emery: Poznáš vedu, ako funguje posun vedomia do iného živého organizmu?

Randy: No, pretože som nebol prebudený pre tento proces, môžem ti povedať iba to, čo mi bolo povedané o tomto procese. Moje chápanie nie je príliš metafyzické, pretože, ako som pochopil, je to veľmi vedecká vec, skutočnosť, že naša myseľ a / alebo naše vedomie sú dynamikou kvantových tekutín. A keďže ide o dynamiku kvantovej tekutiny, znamená to, že ju možno vytiahnuť a vložiť z vozidla do vozidla. Môžu teda zobrať vaše vedomie a myseľ z vášho tela, vložiť ich do dočasnej nádoby a potom do iného ľudského tela, alebo dokonca mimozemšťana. Ale v mojom konkrétnom prípade to chápem tak, že iba preniesli moju dušu a vedomie na mladšiu naklonovanú verziu mňa a potom ma poslali späť, aby som si nemyslel, že sa niečo stalo. Predošlé telo, ktoré som mal, bolo v podstate na stole. Na inom stole mali nové, preniesli tam moje vedomie, potom vzali moje staré telo a vložili ho do spaľovne. V tomto prípade teda ide o trvalý prevod.

Emery: Aký bol rok, Randy?

Randy: Bolo to asi v roku 2007.

Emery: Takže, je to tvoj klon, ktorý tu vidím?

Randy: Áno, absolútne.

Emery: Vyzerá na tebe dobre!

Randy: Hahaha! Ďakujem.

Randy: Takže skúsme začať na začiatku. Mám teda 17 rokov. Zobrali ma na Mesiac na nasadenie, potom absolvujem svoju 20-ročnú služobnú cestu na Marse. V 37 rokoch som prevezený späť do LOC a presunutý do nového klonovaného tela, ktoré má ešte 17 rokov, a potom späť 15 minút po okamihu, keď som odišiel. Keď som odchádzal, v posteli teda nie je žiadne telo. Celý môj fyzický človek odišiel na misiu.

Moji rodičia sa na druhý deň zobudili a ja som tam nebol a ich syn bol nezvestný. Len čo ma však privedú späť 15 minút po mojom odchode, dá to všetko späť a odstráni túto časovú os. Potom je to, akoby sa to nikdy nestalo. V zásade je to preto bezpečnostné opatrenie, že nemáte žiadne fyzické dôkazy, ani žiadne odtlačky prstov, ktoré by mohli spôsobiť, že personál bude môcť opäť zmeniť svoj život a nedať mu vedieť, čo sa stalo, alebo mať vedomú pamäť.

Emery: Čo sa stane, keď si preč 20 rokov a potom sa vrátiš o 15 minút neskôr?

Randy: Ako som povedal, zobudil som sa nasledujúci deň. Myslím, že si pamätám, ako som sa nasledujúce ráno živo zobudil, a keď som sedel vo svojej posteli, spomínal som na to, čo sa javilo ako sen, ktorý pokračoval ďalej a ďalej a ďalej a ďalej a ďalej. A váš mozog sa na to chce veľmi rýchlo aklimatizovať. V skutočnosti existuje toľko šoku a traumy, že váš mozog netúži po získaní tohto súboru spomienok. Skôr by to vyzeralo ako: „ach, to sa nikdy nestalo“, a potom sa iba predpokladá, že si tam, kde si začal, aj keď je tu veľa emocionálnych a živých vizuálnych spomienok, nehovoriac o traume, o zvyšnej traume.

Emery: Absolútne. Z mojej skúsenosti viem, že prácou v utajovanom projekte, najmä ako člena aktívnej služby, sme mali rozpracované programy pre vojakov. Môžeme to teda povedať publiku a vysvetliť mu, že … bol by si v tom dobrí, pretože si bol v námornej pechote, ale myslím, že si tiež súčasťou tajnej časti týchto námorných pechôt, ktorej ľudia pravdepodobne nerozumejú alebo ju ignorujú, alebo to boli len mariňáci?

Randy: Ó, špeciálna sekcia námorného zboru Spojených štátov má veľmi nejasné vzťahy so štandardným alebo bežným námorným zborom, rovnako ako všetky vojenské pobočky tajných operácii vojenského vesmírneho programu, ktoré sú s tým voľne spojené. Ale rozhodne sú rozdelené tak, že sú tiež veľmi oddelené.

Takže v závislosti na … Myslím tým, že môžete mať admirála v námorníctve a admirála v námornom vesmírnom velení, ktorí majú dve veľmi odlišné úrovne informácií o tom, čo sa deje. To isté platí pre námorný zbor a osobitnú sekciu. Takže školenie a vzdelávanie, ktoré som dostal, bolo jednoznačne zamerané špeciálne na exopolitické situácie, exotické stretnutia, exotické miesta a riešenie mimozemských foriem života.

Ako som už uviedol, Špeciálnu sekciu námorného zboru USA založil Dwight D. Eisenhower v roku 1954 ako samostatnú pobočku, ktorá mala byť tajnou vyšetrovacou a dislokačnou časťou vojenského vesmírneho programu. Bol teda špeciálne navrhnutý tak, aby bral všetky tieto nové informácie a nové technológie a spracovával ich spôsobom, ktorý maximalizoval jeho potenciál.

Ale hlavným rozdielom bol MJ-12. Pri nábore niekoľkých pracovníkov vojenského spravodajstva je tiež veľa dodávateľov zo súkromného priemyslu a podobne, čo je podľa mňa hlavnou príčinou korupcie.

Eisenhower chcel vytvoriť vojenskú organizáciu, v ktorej by všetci prisahali, že budú brániť a presadzovať Ústavu Spojených štátov amerických proti všetkým nepriateľom, cudzincom a štátnym príslušníkom. Cítil teda, že to bude organizácia, ktorá bude mať menej korupčných problémov, bude viac rešpektovať a bude sa starať o právny rámec alebo o to, či je alebo nie je porušený zákon, ako aj trochu kontroly a vyváženosti pre časť šialenstva ktoré výbor MJ-12 robil.

Emery: Dobre. Aká bola tvoja hodnosť tam na konci?

Randy: Och, nakoniec som bol kapitánom. Ale to bolo potom, ako som sa dostal späť k seržantovi. Takže som Mustang, čo znamená, že som odišiel ako radový pracovník a dostal som províziu a neskôr som bol dôstojníkom. Takže som sa pozviechal cez rebríček.

Emery: Povedz mi niečo o námornom vesmírnom velení.

Randy: „Námorné vesmírne velenie“ má v podstate na starosti veľké lode flotily, takže to, čo nazývame trieda Heighliner, je v podstate dlhý valec dlhý asi 1 600 km, čo je v podstate plávajúca lietadlová loď. A v podstate je Naval Space Command určite hlavným správcom týchto vozidiel a lodí.

Emery: Vydáva sa námorné vesmírne velenie z našej slnečnej sústavy?

Randy: Áno, určite.

Emery: Cestujú interdimenzionálne?

Randy: No, povedal by som, že ak to technológia umožňuje, tak áno.

Emery: Viem, že sa toho deje veľa. Videl som niekoľko úžasných fotografií pomocou špeciálnych ďalekohľadov a vecí, ktoré máme vo vesmíre.

Randy: Určite.

Emery: A bol by som zvedavý, či si o týchto informáciách vedel alebo si bol vedomý.

Randy: Och, vieš, mám veľa informácií. Ale keďže som jeden človek, nerozumiem všetkému.

Emery: Samozrejme.

Randy: A vždy hovorím ľuďom, že ak mi prinesú informácie, kedykoľvek môžem ísť za svojimi ľuďmi a získať spravodajský brífing, ak je to niečo, čo neviem. Viem, že existuje množstvo experimentálnych vozidiel.

Vždy, keď hovoríme o vesmírnom programe, musíme brať do úvahy Neuschwabenlanders a ich program, ktorý je odlišný od námorného vesmírneho velenia, pretože sa radi líšia.

A čo chápem, ich hlavná loď sa volá Juggernaut. A bývajú pekné. Môžu byť dlhé 1 600 km až 2 400 km, majú tendenciu byť veľmi ťažko obrnené, najmä v strede, kde sa nachádzajú všetky centrálne povely lode, ktoré ich chránia pred všetkými vrstvami.

Emery: A koľko ľudí obsahujú tieto lode?

Randy: Závisí to od ich veľkosti, ale posádka môže byť 3 000 až 4 000 ľudí.

Emery: Existujú na palube mimozemšťania s ľuďmi zo Zeme?

Randy: Niekedy tam sú konzultanti a ďalší zamestnanci, povedal by som … neviem, ako to opísať. Rovnako ako v pozemnom lietadle máme aj vojenské výmenné programy … takže je možné, aby sa kanadský vojenský dôstojník alebo britský vojenský dôstojník zúčastňovali výmenných programov v amerických vojenských programoch, a to aj my.

Rovnakým spôsobom teda máme mimozemský personál, ktorý sa opäť zúčastňuje tohto výmenného programu, aby sme mohli vysielať personál do iných svetov a zúčastňovať sa a učiť sa z ich programov. Myšlienkou výmenného programu je teda podnietiť ľudí s rôznymi vedomosťami a skúsenosťami a zdieľať ich s ostatnými posádkami a iným personálom.

Pokračovanie nabudúce..

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 95
  Dôležitosť Zeme pre mimozemšťanov - (1)Čo je také dôležité na Zemi, aby inšpirovalo mnoho mimozemských druhov k aktívnemu záujmu o náš svet? Odpoveď môže ležať hlboko v jadre planéty. Randy Cramer sa delí o svoje vedomosti o mimozemšťanoch, ktorí žijú na Zemi, v kôre a v hlbinách oceánov. Emerymu Smithovi vysvetľuje, že veľa z týchto bytostí tam…
  Tags: a, na, sa, to, že, je, randy, v, som, emery
 • 95
  Technológia Avatar (2)2. ČASŤ Emery: A kto používa tento druh technológie? Randy: Najvyspelejšie vojenské jednotky v skrytých činnostiach vojenského vesmírneho programu. Nešlo o technológiu, ku ktorej som sa priblížil, kým som nebol v jednotke špeciálnych síl na palube Farragutu, čo je vozidlo na nasadenie operácií špeciálnych síl, ktoré má jedny z najpokročilejších technológií,…
  Tags: to, a, sa, v, že, je, ako, na, randy, som
 • 93
  Svedectvo Phila Schneidera o utajovaných projektoch pred jeho vraždou (2)1. Časť Náš spôsob fungovania a súčasná štruktúra našej vlády je založená na technokracii, nie na demokracii. Je to v skutočnosti forma feudalizmu a nemá to nič spoločné s republikou Spojených štátov. Títo ľudia nedôverujú a rozhodli sa zakázať každodennú modlitbu na verejných školách (poznámka redaktora: toto už neplatí za Bushovej…
  Tags: a, na, v, že, sa, je, som, ako, to, tajné
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK