Randy Cramer: Hybridný vojak pre tajný vesmírny program – (2)

18/04/2021

2. ČASŤ

Emery: Mal si niekedy v živote v pamäti udalosť, na ktorú si úplne zabudol?

Randy: Áno.

Emery: Hovorme o tom.

Randy: Uh, páni. Dobre …

Emery: Viem, že to môže byť trochu citlivé. Bol som tam !

Randy: Samozrejme, že áno. Myslím tým, že by sme s tým mohli ísť mnohými rôznymi smermi. Takže si nie som istý …

Emery: Aká bola najdôležitejšia skúsenosť, akú si kedy zažil, napríklad: „WOW, bože môj, len som si spomenul na celú expedíciu alebo misiu, na ktorú som skutočne zabudol alebo ktorú robili.“ Boli vymazané.

Randy: Keď som bol na MDF umiestnenom na Marse, občas sme vyrazili na misiu mimo sveta, ktorá zvyčajne trvala niekoľko dní, možno pár týždňov, a potom sme sa vrátili. Ale zvyčajne kvôli bezpečnosti prebehli bezprostredne po sebe prikrývky alebo represie, a nastal ten okamih, keď som sedel v meditačnom procese a prechádzal do akýchsi stavov alfa theta. Aby som si kopal do podvedomia, aby som si pamätal veci.

Prechádzal som teda niekoľkými známymi spomienkami, ktoré som chcel len vedieť, a vždy pre svoj vlastný liečebný proces nájdem, čím viac si pamätám, tým viac žije emocionálny kontext, ktorý potom dáva možnosť toto uzdraviť. Typ emočnej traumy, ktorý podľa mojich skúseností iba zmierňuje príznaky PTSD (posttraumatická stresová porucha).

Takže keď som prechádzal týmto procesom vyvolania pamäte, zrazu celá táto pamäť prechádzala mojim mozgom o misii mimo sveta a prežívala ju. Bolo to v podstate na jednom zo Saturnových mesiacov, stavali základňu a veľa kopali pod zemou, narazili na hniezdo obrovských pavúkov alebo niečo také a ich ochrankári to nezvládli, takže chceli priviesť špecialistov. Myslím … ha ha ha! Teraz vidím, keď si spomeniem na také veci, odkiaľ pochádzajú arachnofóbia a insektofóbia, viete, pretože ak si myslíte, že sa bojíte jednoduchého pavúka, verte mi, keď tam je skákajúci pavúk tejto veľkosti (70 – 80 cm), zo začiatku je to trochu hrôzostrašné.

Emery: Áno, myslím.

Randy: Áno, to zanecháva stopu.

Emery: Čo sa týka celkového počtu rokov, koľko máš pri započítaných všetkých 20 rokov a späť?

Randy: Ak zahrniem celú svoju pracovnú cestu vrátane tréningového času, mám už 80 rokov.

Emery: Si stále aktívny na korporátnych alebo vojenských pozíciách?

Randy: USMC SS ma považuje za nezávislého poľného veliteľa. Mám teda aktívnu službu a bezpečnostnú previerku, ale neplatia mi. Takto to funguje práve teraz.

Emery: A ako hovoria bezpečnostné previerky, do ktorých si zapojený?

Randy: Moja bezpečnostná previerka je na úrovni „modrého zlata 13“, a to pre každého, kto rozumie týmto veciam, niečo znamená. Pracoval som so svojím brigádnym generálom a diskutovali sme o zmluvách a ďalších veciach, ktoré musím urobiť, aby som sa nejako postaral o svoje nezávislé velenie v teréne. Ale v skutočnosti mám viac slobody robiť to, čo robím, sedieť tu a rozprávať o tom práve teraz ako nezávislý poľný veliteľ, ako keď som bol pod rovnakým druhom tajných dohôd ako moja brigáda generálneho štábu a kde mi dali šek. Takže tu môžem legálne sedieť bez toho, aby som porušil zákon, byť nezávislým poľným veliteľom.

Emery: Ďalej sa chcem spýtať, že generál a jeho družina zjavne vedia, že si tu, aby si o tom hovoril. Prídu k tebe domov, ako keď prídu a povedia: Smith, môžeš sa o tom porozprávať, ale radšej spomalíš, keď hovoríš o tej či onej téme?

Randy: Hahahaha! No neprichádzajú ku mne domov. Komunikujeme pravidelne. A vlastne som bol požiadaný, aby som túto prácu robil asi pred siedmimi rokmi, a veril som, že veliteľský štáb chce mať niekoho, kto by bol hovorcom verejnosti, s ktorým by mohli mať nejaké vierohodné popretie. Nechceli šokovať svet takým spôsobom, že by tým naozaj otriasli všetkých, ale chceli niekoho, aby im mohol predložiť informácie a vysvetliť príbeh o tom, čo sa deje. A zjavne existoval krátky zoznam dôstojníkov, ktorých si vybrali, a nakoniec to padlo na mňa. A tak sa ma opýtali, či to chcem urobiť. A po určitej nechuti som to prijal a ukázalo sa, že to bude lepšie ako robiť to, čo som robil predtým.

Takže áno, bol som v poriadku, že som to urobil. A sú si veľmi dobre vedomí toho, čo robím. Sú veľmi radi, že som tu. Môj seržant mi povedal, že nechce, aby si ľudia mysleli, že mi policajti hovoria, čo mám povedať, a preto mi povedal: „Pozri, čo hovoríš, je na tebe. Môžeš sa rozhodnúť. Len pochop, že existujú veci, ktoré sa nemôžu použiť na vzdelávanie ľudí a / alebo ktoré môžu ohroziť člena aktívnej služby, “a to sú jediné veci, ktorých sa musím naozaj obávať.

Snažím sa preto, aby som hovoril pravdu tak, ako ju chápem, čo najjasnejšie a veľmi zriedka s vynechaním informácií. A tak mi vlastne nepovedia, čo mám povedať alebo čo nemám povedať. Ale určite sme sa stretli s niektorými témami, kde som musel povedať: „Chceš, aby som o tom hovoril? A oni odpovedajú: „Áno, dobre“ alebo „možno by si o tom nemal podať celý príbeh“, pretože viem, že je pre ľudí ťažké to pochopiť …

Emery: Je to z bezpečnostných dôvodov.

Randy: Istá bezpečnosť existuje z nejakého dôvodu a predovšetkým na ochranu personálu v aktívnom nasadení. Musíte si teda len uvedomiť, že keď hovoríte niečo, čo je pod záštitou tajomstva, robíte to tak, aby to nikoho neohrozilo, pretože práve tam sa to stane pre mňa trestným činom, ak niekoho vystavím nebezpečenstvu, práve vtedy Na ročnej skúške dostávam zlé hodnotenie.

Ale okrem toho mám plné povolenie povedať, čo chcem, ako chcem, kedy chcem, diskutovať o tom, čo chcem, vyberať si témy, ako chcem, a ako povedal môj seržant, buď úprimný, hovor pravdu, maj jasno, neprikrášľuj. Povedz to tak, ako si to pamätáš. A či to ľudia chcú prijať a veria ti alebo nie, je to pre teba jedno. Je mi to uprimne jedno. Mojou úlohou je jednoducho hovoriť pravdu podľa svojich najlepších schopností. Takže to robím.

Emery: Ako komunikuješ s generálom?

Randy: Vlastne mám mikrofón, vysielačky na zadnej strane hlavy a všetci dôstojníci Špeciálnej sekcie majú centrálny mozgový implantát, ktorý nás spája s psionickým počítačom.

Takže zažívame myseľ pseudo-úľa, a preto sme schopní len psionicky komunikovať.

Emery: Sú implantáty organické alebo ide o nejaký druh syntetického materiálu?

Randy: Rozumiem tomu tak, že väčšinou ide o syntetické materiály. Nie je mojou špecializáciou vedieť veľa o týchto veciach. Ale myslím si, že väčšinou ide o umelo vyrobené materiály alebo materiály, ktoré napodobňujú prírodné organické materiály, aby ich vaše telo neodmietalo a nedostalo zápal a podobné veci.

Emery: Už si niekedy podstúpil magnetickú rezonanciu alebo röntgen, kde sa v tvojom tele objavilo niečo, o čom si nevedel?

Randy: Raz som mal magnetickú rezonanciu, ale nemohol som sa skutočne pozrieť na skenovanie … takže nič divné a žiadne röntgenové lúče kde by sa mohli objavovať čudné veci. Ale za každým uchom mám podkožný identifikačný štítok. A viem, že mám všade implantáty. Ale na väčšinu z nich som sa nikdy nepozeral na röntgenovom snímke ani nič podobné.

Emery: Áno, videl som to, ukázal si mi ich. Je to celkom zaujímavé. No, ja viem, že pre veľa syntetických implantátov, ktoré vložili, sa uistili, že sa to nezobrazí na MRI alebo na röntgene.

Randy: Áno, myslím si to tiež.

Emery: Používajú organické a syntetické materiály, ktoré sa, ako si povedal, prispôsobujú telu a telo to veľmi dobre prijíma. A videl som to aj v minulosti. V skutočnosti sme veľa týchto implantátov vybrali z ľudí, pretože nefungovali správne.

Randy: Je to tak.

Emery: Máš váš nový klon taký, ktorý už je tomu prispôsobený?

Randy: Áno, absolútne. Klon je už na toto všetko pripravený. A je to zaujímavé, pretože teraz, keď si to už spomenul, si pamätám, že asi pred piatimi rokmi som si vysmrkol nos a pozrel som sa na látky. Na nich boli tieto veľmi zvláštne čierne veci, ktoré boli napustené. Nikdy som nič také nevidel. Ale vyzeralo to ako syntetický materiál, ktorý sa rozpustil v mojej dutine a vyšlo to von, keď som vysmrkal nos.

Emery: Chcem sa vrátiť naozaj rýchlo, pretože jednou z otázok, ktoré som sa ťa osobne pýtal, bolo, ako si cestoval na tieto planéty? Používate nejaký portálový systém? Ako to fungovalo?

Randy: Vieš, existuje kombinácia metód. Niekedy používate portály. Povedal by som, že keď bola cesta na krátku vzdialenosť, často boli výhodnejšie portály. Ale všeobecne sa to na každú vzdialenosť deje na palube lode, ktorá vás potom zavedie na portál na inom mieste. Takže všeobecne je celá vzdialenosť vo vesmíre na lodi.

Emery: Môžete divákom trochu viac vysvetliť portály?

Randy: Každý, kto chápe, čo je červia diera … portál je v podstate červia diera. Takže máte vstupný bod a výstupný bod, ktoré sú spojené interdimenzionálnym bodom pripojenia červej diery. Keby sme tu mali technológiu, mohli by sme si tu v tejto miestnosti otvoriť vstupný bod a potom by sme si mohli zvoliť výstupný bod, povedzme na druhom konci nehnuteľnosti. A boli by ste schopní prekonať tento koniec a okamžite vyjsť z druhého konca, potom sa vrátiť opačným smerom.

Emery: Je to mobilná jednotka alebo sú na planéte Zem miesta, kam si musel cestovať, aby si prešiel cez tieto portály?

Randy: Portálová miestnosť je zvyčajne ako stabilné miesto so zariadením, ktoré nie je super mobilné ani prenosné. Ale táto technológia neustále napreduje. Takže si predstavujem, aj keď mi nejde o to, aby som to hovoril fakticky, že v tomto okamihu majú pravdepodobne nositeľnú technológiu, že portálovú červiu dieru môžete vytvoriť takmer kdekoľvek.

Emery: Áno, súhlasím.

Randy: Chápem, že obmedzenie vzdialenosti je prakticky neobmedzené, čo znamená, že práve teraz sme vyvinuli schopnosť prechádzať galaxiou, možno aj do iných blízkych galaxií, ale v tomto bode môže byť hranica dosahu, ktorú sme dosiahli. Ale od ostatných mimozemšťanov, s ktorými sme spolupracovali, sa zdá, že to je dokonalosť technológie, ktorá určuje rozsah takejto veci. Takže si myslím, že čím lepšie to robíme, tým môžeme ísť ďalej

Emery: Ideš do svojho obleku, alebo svojho brnenia? Aké oblečenie máš na sebe?

Randy: Mohol si mať na sebe v tom čase čokoľvek. Keď som bol uprostred noci vo svojej izbe, keď som bol mladý, ešte v pyžame, musel som prejsť cez portál a potom som sa na druhej strane obliekal do svojej výbavy. Keď som bol napríklad na MDF, niekedy sme už boli vyzlečení a prešli sme portálom, akoby sme sa vrátili núdzovým spôsobom. Závisí to teda od situácie, ale od všetkého, čo sa vyžaduje.

Emery: Spomenul si to už skôr pri pavúkoch. Čo to boli za kostýmy? Ako vyzerajú?

Randy: Mali sme dve rôzne sady nepriestrelných vest. Mali sme ľahkú nepriestrelnú vestu a ťažkú ​​nepriestrelnú vestu. Ťažká nepriestrelná vesta je v podstate exosuit.

Je to teda motorizovaná hydraulická nepriestrelná vesta, vďaka ktorej sú vaše ruky a nohy silnejšie… môžete skákať rýchlejšie a je to veľmi hrubé pancierovanie, ktoré dokáže odrážať väčšinu projektilov a väčšinu zbraní súčasne. Ľahký pancier vyzerá ako akýsi nebesky modrý oblek, ale nie je mäkký. Je trochu tvrdej plastifikovanej textúry. Takže keď vstúpite doň prvýkrát, je to trochu nepohodlné a vlastne musíte vynosiť kostým ako topánky alebo niečo podobné. Ale v prípade pavúkov sme nosili ľahké brnenie. Oveľa radšej by som mal pritom ťažkú ​​nepriestrelnú vestu. (smiech)

Emery: Bol pri tejto misii niekto zranený?

Randy: Nie.

Emery: Nie. Dobre.

Randy: Nie, nie. Pavúky nedokázali prehrýzť pancier. Ale najradšej by som mal ťažkú ​​nepriestrelnú vestu! Cítil by som sa istejšie, ale nebolo to potrebné.

Emery: Boli ste niekedy na expedícii na tie planéty zo sveta, kde bol niekto zranený alebo napadnutý iným druhom?

Randy: Samozrejme. Áno, veľakrát.

Emery: Daj mi príklad.

Randy: No, myslím tým definitívne, keď som bol na MDF, zapojili sme sa do pozemných bojov s domorodými reptoidnými skupinami a pôvodnými insektoidnými skupinami, kde sa ľudia neustále zraňovali.

Emery: Čo si si z toho všetkého priniesol, keď si pochopil všetko a svoju účasť?

Randy: Páni. Vesmír je veľké miesto, takmer všetko, o čom si myslíte, že je možné, a všetko, o čom si myslíte, že si dokážete predstaviť, je možné. Takže, ako vám rád hovorím, život bude všade, kde bude môcť, ako len bude možné, a variácie evolúcie … Myslím, že existujú druhy, ktoré sa neustále zaoberajú evolúciou, ale niekedy je to prirodzená evolúcia. Ale možnosť vytvorenia mnohých druhov foriem života je obrovská a miesta, ktoré môžeme navštíviť, sú obrovské.

Typy planét, ktoré môžu podporovať život, gravitačné odchýlky, plynné prostredie, variácie v kvapalnom prostredí, je pre mňa úplne úžasné len skúsiť niekedy absorbovať všetky možnosti, ktoré mám, alebo ktoré som zažil.

Viete, vo svete, v ktorom som žil, je časť mojej mysle a môjho vedomia, ktorá sa už nikdy nevráti do mojej pozemskej mysle. Žijem na planéte a viem, že existuje veľa a veľa svetov, ktoré obsahujú život na diaľku s mnohými rôznymi sociálno-politickými systémami, systémami menovej ekonomiky. Je to tam vonku obrovský vesmír a cítim sa najšťastnejšie zo všetkých ľudí, na akých si len spomeniem alebo mi bolo umožnené sa ich zúčastniť, pretože kto iný môže povedať, že ste tieto veci mohli vidieť alebo urobiť?

Úprimne povedané, je to ďalší bod, keď mi je úplne jedno, či mi ľudia veria alebo nie. Cítim sa poctený a privilegovaný, že som sa mohol zúčastniť, vidieť a zažiť veci.

Emery: Keď si prežil to, čo si prežil a videl toľko, zdá sa všetko možné.

Randy: No určite. A stretol som mimozemské bytosti, ktoré majú úroveň osobného, ​​duševného a duchovného vývoja, kde je ľahké porozumieť stretnutiu duševnej hmoty a energie a schopnosti manipulovať s hmotou a energiou.

Myslím tým, že sme v predškolskom štádiu učenia sa, ako manipulovať s hmotou a energiou pomocou našej mysle, a existujú druhy, ktoré sú ďaleko za ostatnými druhmi. A tak je vesmír nielen úžasným miestom, je aj flexibilnejší a plynulejší, ako by mu väčšina ľudí mohla začať rozumieť.

Emery: Randy, ďakujeme, že si sa zúčastnil Kozmického zverejnenia. Stále budeme mať o čom diskutovať.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 92
  Randy Cramer: Hybridný vojak pre tajný vesmírny program - (1)Emery Smith sa chce podeliť o svoje skúsenosti z programu 20 rokov a späť ako geneticky a technologicky vylepšený vojak. Počas svojich 20 rokov služby bojoval s domorodými insektoidmi na Marse, hliadkoval v slnečnej sústave, aby bránil Zem pred potenciálnymi útočníkmi a bol vyslaný na misie do iných svetov. Počas všetkých jeho…
  Tags: a, som, sa, to, na, že, randy, je, emery, ako
 • 89
  Technológia Avatar (1)Predstavte si, že môžete brázdiť cudzie svety s nepriateľskými obyvateľmi a drsným prostredím a nestretnúť sa so žiadnymi hrozbami pre vás ani pre vaše blaho. Randy Cramer hovorí o technológii avatarov, ktorá prenáša vedomie operátora do synteticky vytvoreného tela, ktoré je ideálne na to, aby sa v nich darilo žiť…
  Tags: a, je, to, ako, sa, na, že, randy, emery, si
 • 88
  Vitajte na Marse (1)Čo ak niekto zomrie počas 20 rokov a vráti sa? To je otázka, ktorú si Emery Smiths kladie, keď sa ponoríme do podrobností rôznych misií, ktoré priviedli Randyho Cramera do iných svetov. Poskytuje nám vhľad do psionickej povahy bytostí pôvodných z Marsu, ich spôsobu komunikácie a neobvyklej povahy ich životného cyklu. Popíše tiež…
  Tags: a, to, sa, na, randy, emery, je, si, že, som
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK