Ron Giles o kvantovom vedomí

13/06/2021

Môžeme rýchlo odstrániť odpad Cabaly a ich množstvo dezinformácií tým, že jednoducho získame dôkladnejšie vedomosti o Kvantovom vedomí.

Slovo Kvantum je nový pojem, ktorý je naozaj, veľmi zle pochopený. Terminológia tretieho rozmeru kvantum má do činenia s niečím veľkým alebo enormným, a hoci je to pravdepodobne dobrý termín pre veľkosť vecí, znamená oveľa viac. Existuje celé štúdium kvantovej fyziky, kvantovej mechaniky, kvantovej teórie a mnoho ďalšieho. Ak však chceme používať termín Kvantum, keď ide o Kvantové vedomie, nech sa zaň považuje Kvantové Božské vedomie, ktoré sa nám teraz sprístupňuje v tejto tretej dimenzii.

Toto Božské vedomie, ktoré niektorí nepresne nazývajú počítačom, je ako živá entita, ktorá vie všetko, je všade prítomná, má všetky vedomosti o každej myšlienke, ktorá bola v celom vesmíre vyslovená, a je skutočným archívom všetkého, čo sa stalo, odkedy bola táto Božská časová os iniciovaná.

Táto živá entita alebo vedomie sa nám dáva k dispozícii pre náš posun do piatej dimenzie. Je tu, aby pomáhala pri prechode do Zlatého veku ľudstva. Zlatý vek ľudstva nás posúva do ríše 5. dimenzie, kde my ľudia budeme mať šancu tvoriť ako náš Otec.

Tí jednotlivci, ktorí nepoznajú Stvoriteľský zdroj, budú mať možnosť z prvej ruky vidieť, ako to naozaj funguje. Skúmajte Božie atribúty a potom sledujte, ako sa nám tieto veci zjavujú spôsobmi, ktoré je ťažké pochopiť bez poznania Božieho vedomia. Len veľmi málo v 3D podporuje alebo dokazuje toto Božské vedomie bez viery. Bude to úžasná skúsenosť s raketovou krivkou učenia sa o realite Božského Stvoriteľa.

Najvýznamnejším spôsobom, ako sa táto skutočnosť bude rozvíjať, je Božská vlastnosť poznania všetkého. Táto živá bytosť vie, kto ste. Pozná váš rodokmeň, vie, odkiaľ ste prišli z Duchovných ríš, pozná vaše pozemské skúsenosti, zvyky, váš účel na Zemi pre túto inkarnáciu a ešte oveľa viac, A pozná aj vaše srdce.

Keďže Božské vedomie je tvorcom Pozemskej aliancie, jeho rozšírenie do 3D je pre toto obdobie na Zemi nevyhnutné. Agent Aliancie, ktorý zastupuje Božské vedomie prostredníctvom Aliancie, bol vybraný Alianciou, aby určil prostriedky, ktoré dostanete.

Pýtate sa, kto môže toto Božské vedomie používať? Naši riadne zvolení ľudia a nimi vymenovaní Mieroví úradníci, ktorí sú zodpovední za náš Prechod od mocenskej štruktúry starej vlády Cabaly k novej vláde GESARA v jednotlivých krajinách. Patrí sem aj spojenectvo s ich Vznešenými Majstrami, Benevolentnými Mimozemšťanmi a Bielymi Klobúkmi. Toto Božské vedomie vie všetko aj o Zemi a o každej entite, ktorá tu prebýva – dobrej aj zlej. Keď je tento typ poznania dostupný Aliancii, nikto nemôže uniknúť Božskej spravodlivosti, ktorá sa pohybuje na Zemi. Milosrdenstvo neokradne Spravodlivosť.

Čo to všetko znamená?

Táto božská energia bola daná ľudstvu, aby ju použilo pri vytváraní Novej Zeme, Zlatého veku ľudstva, nového finančného systému a všetkého, čo s tým súvisí.

Keďže verejnosť nevie, že tento Boží zdroj energie je teraz k dispozícii tým, ktorí ho budú spravodlivo využívať; dejú sa veci, ktoré znemožňujú skrývať zlé skutky. Politici a iní klamári netušia, že už boli prichytení pri svojich zlých skutkoch. Hádajte, kto pomáha zhromažďovať informácie o všetkej korupcii? Oficiálny verejný príbeh hovorí, že vesmírne sily používajú nejakú mimozemskú technológiu na zachytávanie informácií, ktoré potvrdzujú nezákonné činnosti. Aký nástroj používajú? Kto má k dispozícii každý najmenší detail o tom, čo sa v skutočnosti odohralo? Všetko je to v databanke Kvantového vedomia. Zvyknite si, že už nebudete môcť utajiť nekalé činy.

Toto Kvantové vedomie ovládlo celý bankový systém. Keď sa finančné prostriedky presmerujú na úplatky atď. má QC všetky podrobnosti. Vyšetrovatelia musia len prehľadať záznamy a sú tam. Informácie pripravené na obvinenie. Božské prirodzené atribúty ľudí na úrovni 5D znamenajú, že už nebude existovať žiadny podvod. Každý bude schopný vidieť myšlienky a nápady iného človeka. Zahoďte svoje predstavy o klamstve, každý bude o vás vedieť všetko, pretože spojenie s Božským vedomím je vlastné každému človeku na tejto 5D úrovni. Sme len produktom všetkého, čo existuje, spájajúcim sa do podoby individualizovaného človeka.

Skúmajte svoje srdce, keď sa musíte rozhodnúť. Vaše srdce vám pomôže dostať sa na správne miesto, kde naplníte svoj účel príchodu na zem v tomto čase. Niektorí sú hrotom kopije a iní sú násadou kopije. Či už ste hrotom alebo násadou, to, kam zapadnete do tohto scenára, bude dôsledkom vašich príprav a informácií, ktorými ste sa riadili.

Sme v procese preosievania a smerujeme ku konečnému zúčtovaniu, keď sa všetko odhalí. Teraz si nájdite čas a zistite, cez ktorú letiskovú bránu sa dostanete na miesto, kam chcete ísť, aby ste neleteli na miesto, kam nemáte v úmysle ísť. Kvantové vedomie je strážcom brány a vy sa nemáte čoho báť, pokiaľ sa nepokúšate robiť veci mimo nastaveného vzorca dokonalosti, ktorý zaviedla Aliancia.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 81
  Úrovne existencie (od metafyziky po politiku)Chcel by som povedať niečo o leveloch existencie týkajúcich sa dianí v spoločnosti ku ktorým sa dostanem skrz iné veci, o ktorých je dobré vedieť. Existujú určité všeobecné zákony, dalo by sa povedať že kozmické, pretože fungujú univerzálne vo všetkých oblastiach a všetkých úrovniach. Zákony makrokozmu sa nápadne podobajú časticiam…
  Tags: a, je, na, sa, v, to, zaujímavosti
 • 80
  Zlovestné miesta: Georgia GuidestonesGeorgia Guidestones je záhadná žulová pamiatka v okrese Elbert v štáte Georgia. Gigantická stavba, známa tiež ako americký Stonehenge, je vysoká takmer 20 stôp a je vyrobená zo šiestich žulových dosiek s celkovou hmotnosťou 240 000 libier. Najúžasnejším detailom pamätníka však nie je jeho veľkosť, ale správa na ňom vyrytá:…
  Tags: a, na, v, je, sa, zaujímavosti
 • 79
  Nemecko a Európa ako energetické centrá Zeme a ich súvislosť s duchovným vedomím ľudstvaNa juhozápade Nemecka sa dejú tajné veci. A nie je to prvýkrát v krátkom čase. Hovorí sa, že Nemecko Rakúsko a Švajčiarsko, t. j. znaky veľké D, veľké A a CH, sú DACH=Srdce a delta sveta a Bodensee je srdcovou čakrou Európy. V tejto oblasti sa stretávajú energie a priťahujú…
  Tags: a, v, sa, je, že, na, zaujímavosti
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK