Ron Giles o QFS

19/05/2021

Hra, ktorú by som si chcel zahrať, sa volá Whack-a-Banker (udri bankára – princíp whack a mole hry).
Na hranie tejto hry budeme používať Kvantové vedomie, ktoré niektorí nepresne nazývajú počítač, a Kvantový finančný systém. (QFS)

Pozadie toho, ako sa hra hrá.

QFS používa digitálne certifikáty kryté zlatom. Certifikát krytý zlatom je blok, alebo zväzok dát, ktorý funguje ako prírastok meny. Údaje odkazujú na sériové číslo na kilograme zlata, ktoré sa používa na krytie tohto prírastku meny – teda meny krytej zlatom. Nie je to nič nové, už sme o tom hovorili.

Zlato, ktoré sa používa na krytie meny, už existuje. Je ukryté v sérii 4 – 5 zlatých trezorov umiestnených po celom svete na strategických miestach. Každé nové zlato použité na krytie ďalších mien sa roztaví a dostane podobné vzostupné sériové čísla, ktoré zapadajú do knižničného systému používaného v trezoroch.

Digitálne zlaté certifikáty sú už vytvorené, ale zostávajú v neaktívnom stave, kým nedôjde k transakcii, ktorá ich zmení na aktívny použiteľný stav. Spätné odkúpenie Zim je transakcia, pri ktorej odkúpime naše Zim a finančné prostriedky sa vložia na naše účty QFS. Opäť je to vo forme digitálneho zlatého certifikátu.  Finančné prostriedky vložené na náš účet sú teda aktivované digitálne zlaté certifikáty. Je to živá mena, ktorú je možné použiť na finančnú transakciu.

V systéme QFS dochádza k transakcii, keď individuálny majiteľ účtu QFS prevedie peniaze na iný účet QFS ako platbu za finančnú transakciu. Pôsobí ako skutočná mena, pretože sa dá použiť na nákup vecí, ale sú to len digitálne zlaté certifikáty, ktoré sa prenášajú digitálne, z jedného účtu na druhý. Ak môžete, predstavte si v mysli štvornásobok (1200 núl) digitálnych zlatých certifikátov, ktoré môžete previesť na nákup čohokoľvek, čo by ste si mohli kúpiť. Potom to vynásobte ďalším kvadringentiliónom (= 1 440 00 núl) a možno sa priblížite k tomu, koľko digitálnych zlatých certifikátov je k dispozícii na aktiváciu.

Ako si teda zahráme túto hru Whack-a-Banker? Testovanie, testovanie, jedna dva tri.

Pozemšťania zodpovední za QFS si myslia, že musia testovať QFS, aby sa uistili, že všetky prevody sú zaúčtované a celý systém debetov a kreditov je vyvážený pri každom prevode v priebehu iba nanosekundy. Preto je potrebné „aktivovať“ digitálne zlaté certifikáty, aby sa systém otestoval „na sucho“. Pri suchej prevádzke však digitálne zlaté certifikáty nie sú viazané na skutočné peniaze, ide len o test. Uskutočnilo sa mnoho testov, takže teraz je čas otestovať systém so skutočnými finančnými prostriedkami viazanými na digitálne zlaté certifikáty. Digitálne zlaté certifikáty v skutočnosti nepredstavujú skutočnú menu, ale správajú sa tak. Týmto sa začína operácia pre nevedomých údajne BK bankárov. HMMM.

Charlie Ward a Simon Parkes a ďalší pravičiari majú pravdu v tom, že QFS je aktivovaný a už nejaký čas funguje. Problém pre tých, ktorí nepoznajú rozdiel medzi používaním aktívnych a neaktívnych zlatých certifikátov na sucho, necháva QFS otvorený pre túto hru alebo tajnú operáciu.

Na testovanie systému bolo zhromaždených mnoho tisíc „dôveryhodných“ bankárov od bielych klobúkov. Bolo im povedané, že na tento test sa digitálne zlaté certifikáty aktivujú so skutočnými peniazmi a bez zavedenia úplného systému kontroly a rovnováhy. Bolo im povedané, že existuje dvesto biliónov dolárov v skutočných finančných prostriedkoch, ktoré boli poskytnuté QFS na testovanie spoľahlivosti systému. Týchto dvesto biliónov skonfiškovalo americké ministerstvo financií za nelegálnu činnosť. Teraz sa môžu použiť na testovanie systému QFS. Ale opäť bez systému kontroly a rovnováhy, ktorý funguje normálne, pretože sú to biele klobúky a nepodvádzali by a nesnažili by sa tieto prostriedky ukradnúť. HMMM. Prečo by sa pokúšali ukradnúť nejaké peniaze? Nebudú chytení, ak by to urobili? Už dlho testujú systém bez aktivovaných zlatých certifikátov a funguje perfektne. Tentoraz ide o skutočné peniaze, tak si myslia (mysleli).

Takže tím QFS (nie vedci) vypustil informáciu pre bankárske biele klobúky, že QFS bude aktivovaný so skutočnými prostriedkami, ktoré predstavujú digitálne zlaté certifikáty na testovaciu prevádzku v reálnom čase. Povedzme, že majú desaťtisíc bankárov s bielymi klobúkmi a rozdelili medzi nich 200 biliónov dolárov, aby medzi sebou obchodovali sem a tam a zistili, či systém funguje správne. To je 20 miliárd dolárov pre každého. QFS nerobí bežný spôsob obchodovania v banke, ktorý používa ping na zistenie, či sú peniaze na obchodnom účte pre bankové obchodovanie. Tentoraz budú bankári tieto prostriedky skutočne prevádzať tam a späť pomocou digitálnych zlatých certifikátov, ktoré sa prevádzajú na rôzne účty. Každý bankár si zriadil účty, ktoré možno použiť na prevody, a navzájom si poskytol čísla účtov, aby otestoval systém prevodov. Títo bankári nechápu Božské vedomie, v ktorom sa nachádza QFS. Nepochopili správu, stále si myslia, že je vytvorená človekom a dá sa nejako ohroziť. Preto ho treba testovať, tak si mysleli.

Na verejnosť sa dostáva správa od Charlieho a Simona a niekoľkých ďalších pravdovravcov, že QFS je teraz aktívny na celom svete a banky na celom svete sa stali súčasťou QFS s vlastnými prepojeniami na QFS. Každá banka dostala pin kód, aby mohla mať živý prístup do QFS. Cabala je na to pripravená a posiela tieto informácie týmto bankárom s dvojitým agentom BK, aby ukradli finančné prostriedky akýmkoľvek spôsobom; pasca je teraz pripravená. Je to niečo podobné ako to, čo urobil prezident Trump, aby udrel krtkov (whack a mole hra) vo svojej organizácii.

Stlačí sa tlačidlo Go a bankári začnú prevádzať finančné prostriedky. Potom sa z nejakého dôvodu ozve hlásenie, že systém má chybu a nesleduje, kam sa prostriedky dostali. QFS do troch minút zastaví prevody, aby zistil, kde je problém. To je zelená, na ktorú dvojnásobní agenti – krtkovia čakali.

Trojminútová prestávka dáva dvojitým agentom – bankárom z Bielych klobúkov čas na založenie nových účtov a prevod peňazí na ne, ktoré nie sú evidované a nie je možné sledovať, kam prostriedky išli a kde sú. Ich aktivity sa nedajú vystopovať, takže začnú robiť to, čo robia bežne, a to kradnúť peniaze, keď si myslia, že im to prejde.

Odhalená pasca

V skutočnosti sa systém zabezpečenia a rovnováhy QFS nikdy nedá ohroziť a vždy fungoval dokonale; očakávali by ste od stvorenia s Božským vedomím niečo iné? Digitálne zlaté certifikáty boli aktivované na tento test, to áno, ale bez finančných prostriedkov, ktoré sú k nim pripojené, ako si myslia bankári z Bielych klobúkov. QFS je verejne oznámený ako aktivovaný a bankári si myslia, že sú súčasťou nového finančného systému, ale nie sú. Takto uvažujú už osem alebo desať mesiacov. Pod povrchom kvantové božské vedomie, ktoré mnohí označujú ako kvantový počítač, v tichosti prevzalo celý centrálny bankový systém. Dokončuje prevod a plní všetky počítačové príkazy bankárov, pretože si myslia, že majú na starosti svoje bankové počítače. Systém SWIFT bol narušený a bankári na to dlho neprišli, pretože prevody boli presmerované Kvantovým vedomím na určené účty. Obrovská strata príjmov bola obrovská, pretože tento zdroj obchodovania SWIFT predstavoval 86 % ich celkových príjmov. Hovoríme o frustrovaných bankároch na celom svete, ktorí nemajú žiadnu kontrolu nad vlastným počítačovým systémom. Keďže sú naozaj inteligentní, bankári na to prišli sami. Klopanie na ich dvere im tiež pomohlo pochopiť, prečo sa ich podnikanie skončilo. Toto je Žihadlo pod povrchom a je súčasťou žihadla QFS, o ktorom sme hovorili.

Dvojitý agenti BK dostali úder. Viac ako 4 600 dvojitých agentov Bielych klobúkov dostalo karty „choď rovno do väzenia“ a ani jeden z nich nedostal v tejto hre Monopoly, ktorú hrali, pas „choď“. Všetci boli zatknutí. Zatýkanie stále pokračuje, pričom každý deň sa uskutoční 100 až 150 zatknutí. Táto operácia sa dotkla všetkých aspektov cabalistickej spoločnosti vrátane prania špinavých peňazí a vyplácania úplatkov a ďalších nezákonných politických aktivít. Cabala a Deep State sa nemajú kam obrátiť a nemajú žiadne peniaze, ktoré by mohli kontrolovať, a vedia to. Môžu sa vzdať alebo jednoducho zomrieť veľmi pomalou bolestivou smrťou v bankrote. Boli zamurovaní a múry sa pomaly posúvajú k nim, ako o tom hovoríme. Málokto z nich už spí. Sú bdelí a mnohí z nich boli vystrašení na smrť, doslova. Podcenili plnú božskú silu, ktorá sa na nich spustila.

Vlastenci čakajú, kým sa dosiahne kritická masa spiacich, ktorí sa prebudia. Počul som, že to musí byť 60 %, kým urobia svoj krok. Sme na 56 % a stúpame, aby sme dosiahli kritickú masu, a potom začne padať domino. Tento efekt padajúceho domina nepotrvá dlho, takže keď padne prvé domino, ostatné budú nasledovať, ak nie hneď potom, tak čoskoro.

Plánovanie a realizácia operácií si vyžaduje čas a táto operácia sa pripravovala roky. Vďaka vzostúpeným Majstrom je náš úspech už istý. Môžu vzniknúť nejaké vedľajšie škody, ale budú minimálne. Musíme sa modliť za armádu, Alianciu, Biele klobúky s topánkami na zemi, nášho skutočného prezidenta Donalda J. Trumpa, Charlieho a Simona a tiež za dlhý zoznam ďalších. Vysielajte im našu Vďačnosť a lásku za všetku prácu, ktorú vykonávajú, aby sa mohli vždy vrátiť domov k svojim rodinám, keď budú plniť svoje Božské povolania. Božské je v pohybe a túto silu nemôže nič zastaviť. Bolo to nariadené, a tak sa to stane našou skutočnosťou. Môžeme vyhrať túto vojnu, o ktorej väčšina ani nevie, že existuje. Nariaďujem, aby boli všetci pracovníci svetla držaní pod Božským ochranným dáždnikom, keď budeme spoločne prechádzať Búrkou. Možno sa ani nenamočíme.

Zverte to do Božích rúk, On to má v rukách.

Stále žiarte

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Čo kontroluje banky v dnešnej dobe - Ron GilesČo ovláda banky v dnešnej dobe?  Jednoduchá odpoveď je táto - nie banky! Čo sa stalo s prevodovým systémom centrálnej banky SWIFT? Prečo sa odpája? Banky zvykli dosahovať obrovské zisky pomocou systému SWIFT na prevod peňazí. SWIFT bol navrhnutý tak, aby keď banka uskutočnila prevod pomocou svojho účtu SWIFT, mohla previesť tieto prostriedky…
  Tags: sa, a, to, je, na, v, qfs
 • 10000
  Kvantový počítač to urobil znova - Ron GilesKeď bol Kvantový počítač (QC) vypustený na systém bankových prevodov Centrálnej banky Swift, nikto ho nevidel prichádzať, a keď sa ukázal, nikto nevidel, že tam bol. Iba ticho začal prerušovať prevody Swift zachytením prevodu a presmeroval ich na cieľový bankový účet. Prevody boli bleskové, prevody úplne obišli všetky bankové obchodné účty, čo…
  Tags: na, to, sa, a, je, v
 • 10000
  Pozemská aliancia, Boží dar pre ľudstvoExistuje veľa otázok týkajúcich sa RV a Aliancie, na ktoré by si človek mohol sám odpovedať, ak by skutočne pochopil zloženie Pozemskej aliancie . Ako vždy, aj tieto informácie sú mojím pochopením z môjho výskumu. Ak správa rezonuje vo vás, potom bola určená pre vás.  Úvod V septembri -9. 2001 sme mali o 9:00…
  Tags: a, na, sa, to, je
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK