Rozhovor s India Eco: Aktualizácia resetu a geopolitiky (1. časť)

04/11/2021

Obsah:

 • Aktualizácia NESARA / Gesara 2019
 • Trumpov prejav v Únii: zahalené stopy
 • Guantánamo
 • George Soros zatknutý a podrobený vypočúvaciemu procesu
 • George Bush starší a McCain popravení v rámci stanného práva
 • USA NEMÔŽU vyhlásiť stanné právo, pretože to bolo tajne vyhlásené už roky od 11. septembra 2001.
 • Aké posolstvo dostali tí, ktorí sa zúčastnili na pohrebe Georgea Busha staršieho?
 • Vojenské vrtuľníky operujúce v civilných oblastiach: špeciálne operácie námornej pechoty (NAVY SEALS) s použitím zapečatených obvinení …
 • Prečo Trump zrušil odstávku americkej administratívy?
 • Prečo je čínsky „rok prasaťa“ dôležitý pre RESET?
 • Ako funguje systém QFS a ako môžu určité meny vstúpiť do nového systému kvantového bankovníctva?

Upozorňujeme, že tento článok je zo začiatku roka 2019. Porovnajte si teda informácie teraz a predtým. K potvrdeniu slov India Eca teda nie je čo dodať. Ďalší súbor rozhovorov bude brutálne aktuálny (Preklad žiaľ nie je dokonalý).


EMILIO: Ahojte všetci a vitajte späť na kanáli Galaktické vedomie. India, dobré ráno, dobré popoludnie, dobrý večer, takže sme tu, vy a ja a ľudia, ktorí nás počúvajú, ako sa máte?

INDIA ECO: Ahoj, Emilio, ako sa máš? Dobrý deň, dobrý večer do rôznych častí sveta, kde sú v tejto chvíli poslucháči z publika, v tomto programe, ktorý aj napriek tomu, že to bude nahrávaný program, dobrý večer vám všetkým, ktorí nás celý čas sledujete, ktorí sa zaujímate o proces obnovy, ktorý je taký dôležitý a taký drahý celému ľudstvu. A tiež procesy sociálnej očisty, ktoré sa požadujú v politike, ktoré je potrebné vykonať a ktoré sa v skutočnosti vykonávajú na medzinárodnej úrovni prostredníctvom spoločného aliančného procesu.
Ešte raz vám vopred ďakujem za kontakt, ktorý mám možnosť nadviazať s našimi priateľmi, pretože to nie sú len internauti alebo nasledovníci, ale sú to už priatelia. Ešte raz vám ďakujem a veľmi rád sa s vami opäť porozprávam.

EMILIO: Tá otázka, ktorá zapadá skôr do tej atmosféry spred dvoch, troch týždňov, ľudia si kladú otázku, prečo je tak dlho výpadok a či je niečo z tých posledných dvoch, troch týždňov, čo by ste nám mohli rýchlo povedať, čo nebolo zverejnené a prečo je toľko nejasností a tiež, že ľudia sú trošku sklamaní, nie sú informácie, ale je to trošku zvláštne, pretože nič nie je jasné, nie sú takmer žiadne správy o Q, o Donaldovi Trumpovi v mesiaci január a december sa objavujú postupne, ale nakoniec nepovedal nič jasne, pokiaľ ide nielen o Reset, ale povedať vôbec niečo jasne a priamo, ale dobré dať nejakú stopu a samozrejme je očakávané sa nenaplnilo, ako otázka armády, teraz mi to vypadlo z hlavy, čo sa deje (INDIA ECO: Vojnový stav), správne, vojnový stav, čo vlastne môžete povedať o týchto posledných dvoch týždňoch, čo viete ?

INDIA ECO: Najprv vám poviem, prečo sa v poslednom čase zachováva rúško tajomstva, najprv to vezmem z môjho pohľadu, nejaký čas som sa snažil mlčať z opatrnosti, keďže procesy zverejňovania sa zvyčajne uskutočňujú takto: to znamená, že najprv sa zverejní a potom sa očakáva proces overovania, však?
Povedal som, že Donald Trump bude musieť niečo oznámiť, tu alebo tam alebo inde. Ja vám vysvetlím, PREČO nie je vhodné, aby Donald Trump robil akékoľvek vyhlásenia o tom, čo je NESARA/GESARA alebo niečo podobné.

EMILIO: Myslím, že by to bolo zaujímavé, pretože ľudia veria, že niekto na konci, niekto oficiálny, by mal predniesť nejaký prejav.

INDIA ECO: Problém je jednoduchý a v prvom rade NESARA, pretože samotná NESARA nie je platným severoamerickým zákonom, a prečo? Pretože NESARA sa stala tým, čím je teraz GESARA, je to globálny proces, tento globálny proces nie je sám osebe zákonom, ale skôr dohodou, je to dohoda o interoperabilite, povedzme to takto, zo strany vlád. Ak rozumiete, ide o dohodu, ktorá nie je nijako legislatívne upravená. Inými slovami, aby ste rozumeli, nie je to nástroj – sprostredkovateľ. Keď navrhujete právne predpisy, najprv sa hlasuje o zákone a o všetkom ostatnom, zákon sa prijíma a potom sa zákon musí vykonávať, dobre? NESARA aj GESARA sú nariadenia, ktoré nie sú vybavené operatívnymi nástrojmi. Prečo? Pretože NESARA pri svojom vzniku, v normálnom procese, bola nariadením.
Vzhľadom na vplyv mafie Deep State na úrovni oboch komôr vlády Spojených štátov bolo jasné, že tento proces bude neuskutočniteľný. Takže myšlienka, ktorá sa tak trochu odrážala alebo ktorú sa snažili nasledovať, takpovediac mlčky alebo so zatvorenými ústami, bola vytvoriť proces zvonku. A ako prebieha tento proces zvonka? Proces „zvonku dovnútra“ je takýto: aplikujeme ho globálne a potom ho prenesieme na Spojené štáty, prečo? Pretože v Spojených štátoch všetko kontroluje deep state, cabala.
Takže to, čo bolo potrebné urobiť, je operácia na obkľúčenie Spojených štátov, ale nie Spojených štátov ako takých, ale vlády (EMILIO: Deep State), ktorá je v tomto prípade vládou, ktorá má na starosti Deep State. Okrem tejto veľkej časti vlády Spojených štátov, nepočítajúc Donalda Trumpa a veľký počet zástupcov ľudu, ktorí sú na strane Aliancie a v jej službách od posledných volieb, je tu ďalší veľký počet, ktorý treba eliminovať, a v tomto prípade je to Senát, ktorý je stále súčasťou Deep State. A tiež Parlament.
Takže proces nátlaku prichádza zvonku, prostredníctvom krajín BRICS (Brazília, Rusko, India, Čína a Zimbabwe), takže politika bola akoby zvonku, pripomeňme si spoločne v mysli proces, v ktorom bola podstata zákonov GESARA, vtedajšej NESARA, ktorá sa neskôr stala celosvetovou dohodou, ku ktorej sa prihlásilo DVESTO KRAJÍN, KTORÉ VYTVORILI NÁTLAK NA SPOJENÉ ŠTÁTY, a to z dôvodu potreby dodržiavať rôzne druhy medzinárodných noriem, ktoré sa začali uplatňovať a dodržiavať prostredníctvom medzinárodných dohôd.
Ak si teda chladne prečítate text toho, čo je GESARA, zistíte, že je to to, čo bola NESARA, prinajmenšom veľká časť, veľká časť toho, na čo sa očakáva, že sa GESARA použije, sa už globálne uplatňuje, ale nielen to. Donald Trump ju začal uplatňovať, ale špecifickým a čiastočným spôsobom, to znamená, že ju uplatňuje, ale nie globálne, celkovo, ale jednotlivo. Rozumiete? Prostredníctvom osi, ktorú prezentovali v posledných rokoch a ktorú podporovali, čo je v súlade s tým, čo je GESARA, a lúčovitým dôkazom toho, čo hovorím, je práve prejav o stave Únie.

EMILIO: Je to tak? V prejave Únie sme mali tabletky, pretože si myslím, že sa sťažovali, že všetko bolo veľmi neutrálne. Alebo sa nám chystáte vypitvať nejaké drobnosti?

INDIA ECO: Neviem… to, čo sa deje, som už povedal tisíckrát, je skutočnosť, že kto má výšku, hrá sa s oblečením. Ten, kto nie je dostatočne vysoký, nevie, či je to uterák alebo plachta, čiže, povedzme si to na rovinu, deväťdesiat percent ľudí, ktorí pravdepodobne, a to hovorím so všetkou úctou, ktorí pravdepodobne sedia pri sledovaní nášho programu, normálne nepoznajú „n“ zo severoamerickej legislatívy a tiež úplne ignorujú dynamiku gringov, teda severoamerickú politiku. Jednoducho si myslím, že nemajú ani najmenšiu predstavu o tom, čo sa v skutočnosti deje.
O čo teda ide? Pre nich, teda pre väčšinu smrteľníkov, a hovorím to so všetkou úctou a nechcem nikoho uraziť, ale pre väčšinu smrteľníkov môže za Donaldom Trumpom chodiť obrovský ružový slon, títo ľudia to nebudú vedieť, neuvidia, nepochopia. Chápete to? Len ak sa Donald Trump objaví oblečený v zelenom dinosaurovi Barney alebo fialovom dinosaurovi Barney, s tanierom v každej ruke a nápisom na čele: „GESARA, ideme hore,“ možno im to dôjde, rozumiete?
Čo sa teda deje? Takto politika nefunguje. Takto to jednoducho nefunguje. Rozumiete mi? To znamená, že je zbytočné robiť tieto búrlivé vyhlásenia, pretože by to rozpútalo nekonečné množstvo spinov na úrovni tlače, čo by bol brutálny, brutálny nedostatok kontroly. Nikto nie je pripravený na takúto úroveň odtajnenia, nie je to také jednoduché.
Čo je potrebnejšie? Uskutočniť plán alebo vytvoriť plagát? Nikto nie je pripravený na takúto úroveň odtajnenia, nie je to také jednoduché, rozumieme si? Čo chcete, aby sa urobilo, aby sa to stalo, alebo aby to boli kecy ?
Inými slovami, bolo by to čisté bla bla bla a potom to vyjde nazmar. Takže Trump nič nepovedal, len to urobil. Inými slovami, čierne na bielom uviedol všetky politiky, ktoré učil a systematicky realizoval, aby zabezpečil stabilitu krajiny, ktorú navrhuje GESARA, viete?
USA majú dnes najnižšie dane a pokračujú vo vízii mať daň medzi 14 % a 16 %, čo je to, čo plánuje zákon GESARA, dnes majú najnižšie dane, aké kedy USA mali. Okrem toho dnes v Spojených štátoch, no… nebudem rozoberať všetko, čo už Donald Trump povedal. Pozrite sa na to, pozrite si prejav a potom analyzujte, čo je studený text zákona NESARA a čo je GESARA dnes, analyzujte to, študujte to a uvidíte, že celý tento proces bol dokončený, ale bez toho, aby ste naň dali nálepku GESARA.

EMILIO: Dobre, myslíte tým desať, dvanásť, pätnásť bodov, ktoré existujú v zákone NESARA, v texte NESARA, boli postupne naplnené, prvý, štvrtý až siedmy, deviaty, bez toho, aby sme to nazvali GESARA, aby sme nepriťahovali pozornosť. Vždy si vezmú kúsok dane, kúsok zákona, trochu zatknú, sem-tam idú aj po korupcii a všetko zavádzajú postupne bez toho, aby to niekto nazýval NESARA alebo GESARA.

INDIA ECO: Presne to hovorím, tu nezáleží na tom, že to oznámia, dôležité je, že to urobia a že sa to stalo. Čo sa deje, aká je mechanika toho, čo sa pripravuje na úrovni vojenskej stratégie, na úrovni spravodajských služieb, čo to je? Nazývame to stratégia horúcej vody a ropuchy. Ako to funguje: Ak vezmete ropuchu a hodíte ju do hrnca s vriacou vodou, vyskočí a zachráni sa. Ak chytíte ropuchu, vložíte ju do hrnca so studenou vodou a začnete ju postupne zahrievať spodným horákom, začnete zahrievať odspodu a čo sa stane s ropuchou, je jej tepelná adaptácia, už podľa známeho adaptačného procesu, ktorý ropucha má, ropucha stráca svoju energiu, prečo? Pretože energia sa nestráca, ale transformuje, V procese adaptácie transformuje svoju energiu a dáva jej čo? Dáva jej to čas žiť. Inými slovami, transformuje svoju energiu na obdobie života alebo vitality.
Potom sa pomaly vyčerpáva, vyčerpáva, vyčerpáva, vyčerpáva a dosiahne bod, keď je voda taká horúca, že sa nedokáže prispôsobiť, ale keď sa pokúsi skočiť, spotrebuje všetku svoju energiu v procese adaptácie na prežitie. V procese adaptácie, a to je moment, keď ropucha umiera.
Keď sa zaoberáme Deep state, deje sa presne to isté, proces zvrhnutia deep state po aplikácii GESARA znamená presne kolaps, proces systematického postupného oslabovania všetkých jeho zdrojov, teda všetkého, čo musíme ísť vyťažiť a vykopať, ale ako? Plynule, pomaly a bez toho, aby ropucha vyskočila z hrnca. S vedomím, že ropucha, ktorá dostane čas, aby sa cítila dostatočne pohodlne, v tomto procese postupne stratí svoje zdroje, spáli svoje zdroje, rozumiete mi?
Čo sa teda stane? V prvom kroku sme uzavreli hranice, v druhom kroku sme zablokovali ich aktíva, čo už bolo urobené, ľudia si to nepamätajú, ale všetky aktíva väčšiny amerických politikov boli zablokované, ich aktíva boli zablokované, ľudí z Deep State. Boli vznesené obvinenia, počúvajte, na každého z nich už boli vznesené obvinenia z trestného činu, čo je sedemdesiattisíc zapečatených zatykačov, vrátane Obamovcov, Clintonovcov, Bushovcov, celého balíka. To presne znamenalo uzavretie hraníc, uzavretie hraníc na okraji ich finančných prostriedkov, bolo im znemožnené mobilizovať finančné prostriedky kdekoľvek, a potom priamo zablokovali ich finančné prostriedky, zablokovali ich účty atď. atď. Zahraničné účty bla bla bla; samozrejme, nikto z nich nepôjde do televízie a nepovie, že zablokoval moje účty.
A začína sa proces obkľúčenia. Boli len dvaja, traja prezidenti, ktorí sa odvážili zablokovať Federálny rezervný systém, ale ja budem hovoriť o dvoch, dvoch prezidentoch, ktorí zablokovali Federálny rezervný systém, a jedným z nich bol najväčší prezident, akého Spojené štáty mali, a to bol John Fitzgerald Kennedy, a druhým bol Donal Trump. Federálny rezervný systém je už mesiace a mesiace a mesiace pod zámkom a Trump stále žije a má sa dobre.

EMILIO: Koľko pokusov už bolo, naposledy ste mi povedali, že to bolo asi sedemnásť alebo dvadsať?

INDIA ECO: No, v tejto chvíli to znamená, že sa zmenšili, pretože, samozrejme, to, čo vám vysvetlím, ropucha stráca silu, ale tie posledné sa veľmi zmenšili, to znamená, že mali okolo dvadsaťtri až dvadsaťštyri pokusov… na tejto úrovni. Ale k tomu, k čomu sa dostávam, ku konkrétnemu bodu, pretože je to viac než čokoľvek iné. Ide o to, že Trump, nie Trump, ale Qteam im zo všetkých strán odrezal nohy-ruky, chápadlá tejto veľkej chobotnice, ktorá je symbolom Deep State. Odstraňovali chápadlo po chápadle, pomaly, pomaly, s veľkou trpezlivosťou, s veľkou prácou, s veľkou disciplínou, odstraňovali tieto chápadlá jedno po druhom.
Dnes môžeme s istotou povedať, že ich máme doslova na lane a veľký počet z nich sa ocitol doslova v pasci… Títo ľudia sa už doslova zmietajú v absolútnom chaose. Zatýkanie sa už veľmi urýchlilo, môžem vám poskytnúť možnosť prístupu k internetovým platformám, ktoré Pentagón zriadil špeciálne pre prístup verejnosti, pretože v podstate masmédiá boli požiadané, aby vyslali svojich vyslancov na Guantánamo, a oni to odmietli. To znamená, že ľudia nemajú predstavu o tom, čo sa deje, ale nie preto, že by sme tieto veci nerobili alebo im to nechceli povedať. Ide o to, že Deep State má prostredníctvom komunikačných médií úplnú a absolútnu kontrolu nad informáciami a prístupom k nim.
Dnes existujú mediálne prostriedky na pochopenie toho, čo sa deje na Guantáname a vo všetkom ostatnom, To znamená, že väzenské lode sú skutočné, Guantánamo s 3 800 vojakmi vo vnútri je skutočné. Otázka mobilizácie vojakov na hraniciach Spojených štátov je reálna a bude reálna aj naďalej, pretože kvôli karavánam ich bude teraz vyslaných oveľa viac. Kvôli Sorosovi, keď som vysvetľoval, že to bol Soros, kto dal dokopy celú karavánu, a všetko, čo som jasne vysvetlil, už bolo overené, už je známe, že Soros bol uväznený vo Švajčiarsku, je súdne stíhaný, teraz bol, jeho výsluch bol uplatnený v Zürichu, čiže sa s ním veľmi dobre pracuje. Soros už nebude prepustený, pretože ho Obama stiahol, pretože ste už vedeli, že ho stiahol, ale ja hovorím, že to bolo preto, aby si zachránil vlastnú kožu. Úplne ho pochoval a pochoval aj mnoho ďalších, celý tento proces sa začal smrťou Buscha (otca), čo znamená, že pohreb Busha (otca) bol skutočným prevratom.

EMILIO: Takže keď hovoríte o Buschovi (otcovi), nezomrel prirodzenou smrťou, čo znamená, že prebehol súdny proces, ale bol popravený? Môžeme to povedať?

INDIA ECO: Samozrejme, ako bývalý viceprezident McCain, samozrejme, že áno.

EMILIO: Takže nezomreli prirodzenou smrťou, ale boli v podstate odstránení zo svojho prostredia.

INDIA ECO: Nie, neboli odstránení zo svojej cesty, boli popravení podľa stanného práva…

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 97
  Rozhovor s India Eco: Aktualizácia resetu a geopolitiky (3. časť)INDIA ECO: Bude to globálny proces globálnej finančnej reštrukturalizácie a bude trvať dva roky, dvadsaťštyri mesiacov, to znamená, že čas letí, roky plynú, ale predstavte si, aký bude tento proces, implementácia kvanta, všetko je v ňom a kvantum sa už začalo, A ja vás všetkých informujem, aby ste vedeli, že…
  Tags: to, a, je, sa, že, na, v, čo, správy
 • 95
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
 • 95
  Ako Trumpove vakcíny zabraňujú veľkému resetu a zachraňujú ľudstvo (2. časť)Ak existuje liek, žiadna vakcína nemôže byť nariadená Teraz, keď poznáme ich plány, prichádzame ku kľúčovej otázke: Čo urobil prezident Trump, aby sabotoval tieto šialené plány? Začal presadzovať lieky a terapiu COVID-19. Tým fakticky odstránil všetky právne základy pre povinné očkovanie v Amerike. Pretože vakcínu možno nariadiť len vtedy, ak…
  Tags: a, že, na, sa, to, v, je, čo, správy
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
jirik
jirik
2 years ago

V tomto článku uvidíte příběhy lidí týkající se poškození po covid očkování. Tyto příběhy jsou převážně od lidí z České republiky a ze Slovenska.

Tato stránka se pravidelně aktualizuje a postupně zde budou přibývat další příběhy – doporučuji si tuto stránku uložit do záložek a postupně se k ní vracet a SDÍLET! Děkuji.

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování

jirik
jirik
2 years ago

syni zdravotní sestry, která je neočkovaná se nechali oočkovat proti COVID…..
comment image

jirik
jirik
2 years ago

NEMECKÝ LETECKÝ INŽINIER POSKYTOL DÔKAZY, ŽE ARMÁDA NATO BOLA ZNEUŽITÁ A DOPOMOHLA K VYTVORENIU PANDÉMIE ROZPRAŠOVANÍM VYSOKOTOXICKÝCH NANOPOLYMÉROV

Sledovanosť médií rástla, poháňal ju strach z neviditeľného nepriateľa. A nad krajinami ďalej lietali lietadlá rozprašujúce nanojed na mestá. Lietadlá vzlietli z Nemecka, nad Českou republikou a Slovenskom robili niekoľko okruhov bez pristania, vystriekali objem svojich zásobníkov a späť natankovať do Nemecka. Toto sa deje denne od roku 2019. Dôkazy o tom, že ochorenie Covid-19 nie je spôsobené koronavírusom poskytuje mnoho popredných lekárov.

https://cz24.news/nemecky-letecky-inzinier-poskytol-dokazy-ze-armada-nato-bola-zneuzita-a-dopomohla-k-vytvoreniu-pandemie-rozprasovanim-vysokotoxickych-nanopolymerov/

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK