Rozhovor s India Eco: Aktualizácia resetu a geopolitiky (2. časť)

05/11/2021

INDIA ECO: Pokiaľ ide o stanné právo, stanné právo je v platnosti, dovoľte mi to vysvetliť, ak ste to nevedeli. Vojnový stav platí v Spojených štátoch od roku 2001, doslova od 12. septembra 2001.

EMILIO: Inými slovami, od udalosti s dvojičkami.

INDIA ECO: Vtipné je, že Spojené štáty mali od 11. septembra 2001 dve vlády, jednu vojenskú a jednu civilnú. Ľudia to nevedia.

EMILIO: Inými slovami, dnes by sme mohli hovoriť o tom, že problémom vojnového stavu nie je to, že musí byť zverejnený alebo presadený, ale že vojnový stav už v Amerike žije, a možno práve preto môžu nasadiť vojakov na mexickej hranici, pretože ak by to neurobili, armáda by nemohla plniť civilné úlohy, však?

INDIA ECO: Logicky by to bola Národná garda.

EMILIO: Pretože na civilnú úlohu nemohla byť armáda.

INDIA ECO: Nie, pretože armáda je určená na vonkajšie záležitosti, nie na vnútorné záležitosti. Vnútri je Národná garda, to vám vysvetľujem. (Emilio: Presne tak, presne tak), teda, pozrite sa, pred chvíľou, pred pár dňami, uniklo video z nejakých operácií v Miami v Spojených štátoch, ktoré to prezradilo, pretože ľudia to začali viralizovať, ako keby to bolo vojenské cvičenie uprostred Miami, lož, nebolo to cvičenie, nebudem hovoriť, kto bol zadržaný, pretože nemôžem, ale nebolo to cvičenie.

EMILIO: Ak je to pravda, že to bolo vidieť, tak to bolo virálne a prišlo to na WhatsApp a neviem, či to vyšlo v televízii a boli tam vojenské helikoptéry, bzučali (India Eco: Black Hawk) sem a tam, vlastne Black Hawk, dokonca nejaké Apache alebo podobné.

INDIA ECO: Áno, áno, vlastne to boli dva Black Hawky a boli to dva čierne tímy, sú to tímy NewMisil zo Spojených štátov.

EMILIO: Takže to bola jedna z tých slávnych zatýkacích operácií.

INDIA ECO: Presne tak.

EMILIO: Nič z toho nevyšlo najavo oficiálne ani neoficiálne.

INDIA ECO: Nič, snažia sa mlčať. A ako dlho bude trvať, kým sa to vyčistí? No, chvíľu to potrvá, prečo? Pretože keď sa plánovali útoky, aby sa začalo povstanie všetkých týchto ľudí, bolo ich vyzbieraných, to bolo na začiatku, bolo ich vyzbieraných asi dvadsaťpäťtisíc zatykačov. Čo sa však stalo? Začali sa prvé zatýkania, ľudia o tom ani nevedeli, hovorím o tom, tie prvé zatýkania boli pred rokom a pol, ako sa začali prvé zatýkania, dokonca vám hovorím viac, ešte predtým, pamätáte si kedy, pozrite: prvé zatýkania „Lepšie, urobím retrospektívu, prvé zatýkania tam boli v roku 2015, medzi polovicou a koncom roka 2015. Nikto vám o tom nepovie, keď sa začalo prvé zatýkanie, nikto tomu ani nevenoval pozornosť, pretože to boli vojenské súdy. Niekde brali prvých politikov; hovorím vám, a koho vzali? Dvoch z nich zadržali a potom ich nechali v domácom väzení, dokonca jeden z nich bol kandidátom na prezidenta Spojených štátov v roku 2016 a táto osoba spochybnila časť prezidentského úradu len svojím elektronickým členkom. A tak dvaja vysokopostavení ľudia vo vláde chodili po Washingtone DC s elektronickou ortézou na členok, ktorá bola zamaskovaná ako dlaha. Na členku, holennej a lýtkovej kosti. Ak ich budete hľadať, uvidíte ich. Jednou z nich bola Hilary Clintonová a druhou MacCain.
Boli v domácom väzení.

EMILIO: Dobre, a keď už hovoríme o tom, čo sme práve hovorili, že George senior išiel na pohreb, tento slávny list alebo poznámka, ktorá sa objavila v pamätníku v tom, čo je na kartách, pripomienka…

INDIA ECO: Správa obsahovala len dve slová. V správe stálo: „Game over“, len to, a už vedeli, kto ju posiela. (EMILIO: Skvelé.. a čo ešte?)

INDIA ECO: Ale to nie je nič, keď sa pozriete, boli tam dvaja alebo traja agenti tajnej služby, ktorí sprevádzali Busha mladšieho, aby ho odviedli.

EMILIO: Inými slovami, aby nevyužil rozruch okolo pohrebu a nezmizol?

INDIA ECO: Nie, nie.. len pre prípad, že by ho zastrelili..

EMILIO: A pokiaľ ide o ďalšie kroky týkajúce sa všetkých tých ľudí, ktorých ste spomenuli, pýtal som sa vás, keď sme spolu naposledy hovorili medzi štyrmi očami. Otázka. Veľmi dobre vieme, že Donal Trump zatvoril verejnú správu na približne 30 dní, pričom všetci títo úradníci sa nemohli stretnúť, a nakoniec sa rozhodol verejnú správu znovu otvoriť a všetko vrátiť na svoje miesto. Dá sa to interpretovať tak, že Donald Trump kapituloval pred tlakom Kongresu, alebo vy a ja vieme, že to má iný význam, prečo sa to zastavilo, prečo bola administratíva odstavená?

INDIA ECO: No, uvidíme, na chvíľu to zdvihol a počkáme, čo sa stane v týchto dňoch, pretože sa to vráti, (EMILIO: Uzavretie federácie sa vráti, to je prvá správa, pretože nikto nevie?) Som si istý, teda, beriem to ako samozrejmosť, pretože dôvodom je fakt, ako je to v príbehu, aby ste mi rozumeli, teda veľký počet členov DeepState, ktorých je veľmi ťažké odstrániť, viete, kto je tam ako kamikadze, viete? Sú ako politickí teroristi, ktorí majú byť upálení v správny čas, rozumiete mi? Z politického hľadiska urobia čokoľvek.

EMILIO: Máme tu premiešať Mk Ultra alebo to nechať na inokedy?

INDIA ECO: Nie je to MK Ultra. Je to programovací proces, ktorý existuje, hoci mnohí týmito procesmi prešli, áno, ale títo ľudia sa viac boja Deep State ako Trumpa a samotnej Aliancie, to je jasné. Takže títo ľudia sú samovrahovia.

EMILIO: Hovoríme o stredných manažéroch administratívy a manažéroch menovaných rukou, o tajomníkoch a tajomníčkach administratívnych byrokratov, ktorých vyberá kabala a ktorí majú, samozrejme, všetku kontrolu nad príslušnými administratívnymi systémami?

INDIA ECO: Presne tak, v Spojených štátoch existuje pravidlo, ale teraz si nepamätám názov naspamäť, ktoré hovorí, že keď je vláda odstavená, je to odstavenie vlády, pretože existujú prekážky na politickej úrovni, ktoré tak či tak neumožňujú normálny a dôsledný vývoj vlády, či už preto, že Senát neschválil rozpočtové prostriedky, a v takom prípade je vláda odstavená. Vláda Spojených štátov ako taká nebola zatvorená prvýkrát, bola zatvorená aj inokedy, bola zatvorená aj predtým, však? Prezident má právomoc, že po uplynutí určitého počtu dní môže nariadiť zastavenie činnosti vlády. Je jednoducho v jeho moci a v jeho schopnostiach vyhodiť tých, ktorých chce vyhodiť, a ponechať si tých, ktorých si chce ponechať. Rozumiete?

EMILIO: Zaujímavé.

INDIA ECO: Takže od tohto momentu sa rozhodol, a to nie je nové, to bude vo viacerých analytických kanáloch a všetkých ostatných; nehovorím nič nové, a každý, kto o tom niečo vie a pozná severoamerické predpisy a ako to funguje, a viete, tu je zaujímavá vec, aký je základný zámer, to je problém. A základným zámerom je odstrániť všetkých týchto ľudí (z Deep State) z cesty. Sú to všetko vládni paraziti, ktorí pracujú pre Deep State a v podstate robia to, že odovzdávajú všetky informácie Deep State a najdôležitejšie je mať úplný pokoj na všetky operácie bez toho, aby im niekto z Deep State dýchal na krk a aby sa mohli mobilizovať vo vláde bez toho, aby niekto filtroval informácie a tak ďalej a všetko, čo s tým súvisí. Rozumiete? Prečo? Pretože sa blíži štátny prevrat, alebo skôr štátny prevrat práve nastal. Štátny prevrat sa už začal realizovať, o čom nemôžem hovoriť. Nemôžem o tom hovoriť viac, ale už je to na mieste a na pochode. Jediné, čo chcem, aby ste vedeli, je, že štátny prevrat sa už začal, je a bude úplne a absolútne zničujúci. Je to len otázka času, to znamená, že je to už viditeľné v realite v médiách. No nie je to až tak viditeľné v médiách, ale skôr je to viditeľné naprieč politickým spektrom, veľká zmena v prejave Únie zo strany opozície, to nie je náhoda.

EMILIO: To som vám chcel povedať, dokonca som si myslel, že som videl, ako jej Nancy Pelosiová tlieskala a všetko – chcel som sa nad tým zamyslieť, ale kto to je? Tá dáma, predsedníčka Kongresu Nancy Pelosiová, ak mu to naznačuje, tak mu fandila a tlieskala a ja som si pomyslel, ale je to tá istá, ktorá ho chcela pred desiatimi dňami mŕtveho a v rakve alebo tak niečo?

INDIA ECO: A všimli ste si, že nie je tá istá.

EMILIO: Áno, pretože to bolo veľmi zvláštne, takže zhrnutie toho, čo sa hovorí, je, že Donald Trump vymyslel administratívny shutdown, potreboval na to 30 mimoriadnych dní, čo mu umožnilo znížiť rozpočet administratívy v otázke platov…

INDIA ECO: Nie, nejde o peniaze.

EMILIO: Nie. Viem o tom. To je len výhovorka. Počúvajte, to znamená, že zákon vám to umožňuje, ak nerozširujete štátny rozpočet, ale to nie je tento prípad, pretože Donald Trump nechce stále vyrábať lístky z tlačiarne od nuly, čo mu rezervný fond (FED) nedovolí.

INDIA ECO: Ale zastavte sa na ministerstve financií. Rezerva (FED) je zablokovaná, je uzavretá, nazvime to tak.

EMILIO: Áno, ale len z toho, čo som pochopil, keď ste s nami predtým hovorili.

INDIA ECO: Začnime od základov. Kto je Rezerva? Rothschild. A kto predáva jeho zverenecké fondy? Rothschild, a keď má termín, povedal, že predá všetky svoje zverenecké fondy? V marci tohto roku povedal, že tento rok všetko predal. Otázka znie: kto, do čerta, bude kupovať dolárové fondy od tohto chlapíka, ktorý má toľko peňazí ako ktokoľvek iný. Takže NEpredáva, ale koho prepúšťa? Ministerstvo financií.

INDIA ECO: Nejde len o to, že ho predáva, ale o to, že ho DARUJE ministerstvu financií, prečo? A pretože večierok sa jednoducho skončil, skončila sa aj posviacka, čo znamená, že je jasné, že väčšina ľudí si ani neuvedomuje, čo je to za proces, nie, ale nám je to úplne jasné, je to proces. PROCES FINANČNÉHO RESETU.

Že americká mena nebola ničím krytá, bola krytá čím? Lenže keď obchodovanie s ropnými futures prepočítame na jüan, dolár už nie je ničím krytý. KTO TEDA MUSEL VYDAŤ SVOJE ZLATO NA KRYTIE TEJTO NOVEJ MENY? Ten chlap menom Rothschild. Jeho dolár, ktorý prenajíma Spojeným štátom.

A Rothschild hovorí, že preňho nie je až také ťažké kúpiť si túto stredu zlato, tu ho máš, dávam ti ho, podporujem ťa a už ti nebudem prenajímať menu, je to tvoja mena. Gringos si povedali, že toto je naša mena, odteraz je to naša mena. Ale čím ju mám podporiť? Budem ho kryť… zlatom, a kde to zlato vezmem? Odkiaľ ho môžem získať? Nemám zlato, … jediná krajina, ktorá má také množstvo zlata, aby mohla kryť nezmysly, ktoré Rothschild a Federálny rezervný systém vytvorili na globálnej úrovni s bankami, s centrálnym bankovým systémom a všetkým ostatným bankovým balastom a nafúknutím dolára ako balóna, jediná krajina, ktorá už môže mať také množstvo zlata, aby mohla kryť také množstvo emisií, kto to je? Zimbabwe… a tam povedali, že ak je to Zimbabwe, je to zablokované, a dokonca to blokujeme aj my. Kto ho zablokoval, kto operatívne zablokoval Zimbabwe? Bol to Clinton a tam si povedali, že čo to do čerta je a čo teraz urobíme? Musíme ho odomknúť a ako ho odomkneme? A aby ste ho odblokovali, musíte podpísať zákon, to znamená, že musíte podpísať zmenu zákona, a aký bol ten zákon? Zákon Cidera a kto ho spôsobil zmenu zákona Cidera? Trump.

EMILIO: Trump podpísal odblokovanie hospodárskych vzťahov so Zimbabwe.

INDIA ECO: Trump teraz podpisuje zákon, teda, aký bude dodatok, Cidera zákon, kedy?

EMILIO: Na to tiež nebola žiadna kvóta, nič, žiadne správy.

INDIA ECO: Presne tak, nikto nič nepovedal, to znamená, že vo väčšine prípadov si to nikto nevšimol, a aj keby si to niekto nevšimol… na tom nezáleží.

EMILIO: Čo je opäť len ďalší nepriamy krok GESARA a NESARA, ktorý nie je konkrétnym krokom, ale je operačným bodom.

INDIA ECO: Pozrime sa, kto bol ten hlupák, ktorý hovoril o tomto ha?

EMILIO: Pokiaľ viem, ty!

INDIA ECO: Rozumiete, čo hovorím? Aby ste zistili, čo sa stane, musíte pochopiť celé globálne geopolitické spektrum na finančnej úrovni, inak nepochopíte nič, čo je v hre. Nie jeden ružový slon, ale celé stádo ružových slonov prejde okolo vás a vy o tom ani neviete a nemáte o tom ani potuchy!!! Ani nevieš, čo to znamená, a vidíš klaunov, slony a nezistil si to, a samozrejme, celý deň si bol na facebooku. Rozumiete mi? Celý deň ste na Instagrame a zverejňujete fotky, vodíte deti do školy, hádate sa so šéfom v práci, nemáte čas. A potom sa s vami rozprávajú o politike a vy poviete, že ak sú všetci skorumpovaní od prvého po posledného v rade, nehovorte so mnou o politike, nechcem o nej nič vedieť a okrem toho, všetci gringovia sú len banda degenerátov, či už tam sú alebo nie.

EMILIO: Áno, myslím si, že ak sú ľudia, ktorí sa zaujímajú o to, čo sa deje, tak sa deje to, že v skutočnosti je veľa ľudí, ktorí nemajú najmenšiu schopnosť prekladať, interpretovať fakty, čítať medzi riadkami faktov, ktoré sa dejú na geopolitickej úrovni, čo je jednoznačne problém. Pretože mnohí z nich takto hovoria, musíte pochopiť, že spájajú bodku s ďalšou bodkou, a tú bodku s ďalšou bodkou, a poviete si, sakra, to, že Irán je odpojený od Swiftu, nie je preto, že Američania sú náhoda, a nie preto, že Američania sú hajzli, ktorí ich vyradili zo systému, chudák Irán, a samozrejme, že nemajú ropu. Samozrejme, ak niekto príde a zachráni vás, tak môže získať veľa dolárov z budúcich ropných operácií, ktoré vymení za petro jüany, pretože ak bude percento produkcie petro jüanov, tak sa uvoľnia doláre a tie doláre budú určené pre Reset a tieto doláre budú kryté zlatom. Ale to vám, samozrejme, nikto nevysvetlí, jediné, čo vám zostane na argumentáciu, je: chudobný Irán, ktorý zostane bez Swiftu.

INDIA ECO: A potom, samozrejme, sa nájde chlapík na internete, ktorý vám to všetko vysvetlí, .. a vždy sa nájde nejaký idiot, ktorý vám povie: „Ten nič nevie, to je lož, a to tu a tam, a nejaké iné hovadiny..“, takže čo robiť? Držím jazyk za zubami, vôbec nehovorím, mlčím a hovorím si, že dobre, tak vidíš, nechajme udalosti, keď sa zhmotnia.

EMILIO: Ste hosťom kanála, ktorý nám prichádza poskytnúť informácie, o ktorých vie, že ich má, a už sme povedali, ako ste povedali, že existuje mnoho kanálov, ktoré každý interpretuje inak a každý pokračuje vo svojom presvedčení.

INDIA ECO: Ale okrem toho, Emilio, robím to, že všetko položím na stôl a nechám to tam, (Emilio: Áno), nechám to plynúť, takže dobre, je to splnené. Teraz som späť, prečo? Pretože deväťdesiatosem percent toho, čo som povedal, sa splnilo. Dve percentá, čo sú tie dve percentá? Samotný proces odkúpenia/výmeny, vyplatenia odkúpenia, no, hovorím vám, že to prebieha, je to … pozrite sa, vysvetlím vám, bude to trvať nejaký čas, budú to dva roky…

EMILIO: To bola otázka, ktorú som mal, takže ľudia, ktorí majú dlhopisy aj zmenky, majú sedieť a vydržať, pretože to ide pomaly?

INDIA ECO: Nejde o to, že by mali čakať v sede, ide o to, že to nejde pomaly, ide to na plné obrátky, ale čo sa vlastne deje? Celý proces bude trvať dva roky a začne sa v čínskom roku prasaťa.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
 • 100
  Juan O Savin o Q-Projekte a Charlie Ward o výstupoch Jima Carreyho ako Joea Bidena (2. časť)NEVEDOMOSŤ NIE JE BLAŽENOSŤ - JE ČAS SA PREBUDIŤ! S DENISE BOLAND, PEPE & CHARLIE WARD 6-15-21 https://www.bitchute.com/video/qX7xQMpz1t9G/ 7:33 Charlie Ward: Bidan, to je pantomíma. Je to prezident korporácie Spojené štáty americké. Korporácia bola v roku 2018 vyhlásená do konkurzu a finalizovaná v roku 2021, teda začiatkom tohto roka. 7:47…
  Tags: to, a, sa, je, na, že, v, správy
 • 100
  Súhrn starších správ (27.08.2021)Tí, ktorým chýba kritické myslenie, sú príliš leniví na to, aby si mohli urobiť vlastný výskum, a nechali sa sociálne skonštruovať do tej miery, že ak im globálny elitný mainstream a sociálne médiá povedia skočiť z útesu, je to módne, nová norma pýtali by sa, kde je útes. Tí, ktorí…
  Tags: a, sa, je, v, to, na, že, správy
Subscribe
Notify of
guest
11 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
maria
maria
2 years ago

tak presla som pjakina z 25.10.2021 a ospravedlnujem sa. Je to velmi dobre vysvetlene.
Budem ho pocuvat.

Trump a zlato??? – neverim uz tomu cloveku…
Az konkretne ciny a efekt pre ludi v SR a CR ma presvedcia

tauri
tauri
Reply to  maria
2 years ago

maria:
Jenže on už se snad nedá poslouchat ani Pjankin.
Možná, že co mu pohrozili ohledně jeho rodiny, drží basu a člověk neví, co od něho čekat a co je vůbec pravda.

Pokud jde o trumpa, tak jeho hra taky není uplně tak ideální a čistá, jak si jeho zastánci myslí..Pokud tohle Melanie dokáže dělat před kamerama, tak jaký to asi musí být bez kamer..A to nám na tadescu tvrdí, že jsou z povrchu planety…No rozvinutější bytosti se rozhodně odmítají přetvařovat, ale jak máme zase věřit něčemu, co uplně tak nefunguje..

jirik
jirik
Reply to  tauri
2 years ago

to „poplácání“ ruky melanie trumpem, vypadalo, ve stylu – „vydrž!“ anebo „to vydržíš!“
podle některých sdělení měla melanie hrát manželku trumpa úpři jeho prvním prezidentování – ale jestli je to pravda…..

tauri
tauri
Reply to  jirik
2 years ago

jirik:
No dle tadesca je manželka trumpa královna diana, ale kdo to vlastně z nás ví..Jedna bába povídala neznamená, že tomu tak je a dokud nebude EBS a neukážou nám to i v TV, tak asi se pravdu jen tak nikdo nedozví.
Vem si, že už se uváděla data 3.11 a 4.11 a co se stalo..ticho po pěšině ale lidi to stále dlabou i s navijákem.
Je pravda, že už bych taky rád nějaké změny..protože i moje psychika je téměř na hraně, ale zabedněnci zkrátka ne a ne se více probudit. Sám nevím, jak dlouho to ještě budu dávat, ale je to i na ostatních. U sebe jsem začal…

Bylo by už vhodné vytvářet nějaké spolky neočkovaných a nějak se podporovat a něco vytvářet nového.
Za chvilku kdo nebude očkovaný, nebude moct zůstat v práci..Tak by to chtělo i nějakou stránku, kde jsou v práci pouze neočkovaní. No držme se…

jirik
jirik
Reply to  tauri
2 years ago

tauri – kde bydlíš? -OKRES, KRAJ

tauri
tauri
Reply to  tauri
2 years ago

jirik:
královehradecký kraj…Ale jak mám problém s očkovanými a nenosim náhubek, stejně se nikam vlakem, ani busem nedostanu..Z očkovaných mě bolí hlava a jiné problémy..Tak už je to na kebuly. Cestovat budu moct, až tohle skončí..
A ty jaký kraj?

jirik
jirik
Reply to  tauri
2 years ago

tauri:
Vysočina;
na bolest hlavy při setkání z očkovanými se mi vyplatila černucha setá – je doporučována na ochranu při setkání s očkovanými, že chrání organismus; k tomu můžeš přidat i kurkumu; vhodné je zařadit do jídelníčku syrovou cibuli a syrový česnek – přidávat do jídla.
*****
podívej se na tento článek

SARS-COV2-SPIKE PROTEIN-ACE2…..možná řešení

tauri
tauri
Reply to  tauri
2 years ago

jirik:
Právě, že je to je na energetické úrovni a na to nic nezabere..oni vysílají na úrovni DNA nejspíš, nebo zda mi jen vadí elmg. pole kolem nich, nevím.
Ale díky za odkaz a tip.
Ještě se uváděl kořen z pampelišky..ale recept neberu proti spike.
Možná by ještě pomohl šungit.

jirik
jirik
Reply to  tauri
2 years ago

tauri 05/11/2021 o 19:21
dobré je také přidat křen;
pokud by to bylo na energetické úrovni tak – ametyst, lapis lazuli, fluorit – ten chrání DNA; podívej se na tento odkaz:

zoznam kameňov


*****
ten recept nebere daleko víc lidí a řeší to individuálně….a dost jich to řeší až jim začnou problémy!

tauri
tauri
Reply to  tauri
2 years ago

jirik:
Já se řídím dle toho, jak to cítím..
tzn. věřit si, že to zvládnu i bez toho..Krom toho, jeden chlápek, co dělá přímo koloidní minerály řekl, že by to rozhodně nedoporučoval pít a ne rozhodně delší dobu, protože to z těla vyplavuje i důležité minerály. Krom toho, najít i správnou borovici není jen tak..Takže není to z mé machrovinky, že vše vydržím, to rozhodně ne, ale zkrátka jsem to tak cítil a musím věřit i svému tělu, že se s tim dokáže vypořádat..
A děkuju za tipy na kameny, nějaké doma mám…

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem. India Eco a Emilio majú vynikajúce rozhovory.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK