Úplne nový rozhovor generála Flynna: „Pokračujeme v boji!“

19/02/2021

Tu je časť prepisu:

Flynn: No, povedal by som vám, že v prvom rade, pokiaľ ide o milosť a o celé Muellerovo vyšetrovanie, ak je niečo, čoho som bol osobne svedkom a čoho bola americká verejnosť svedkom za posledné štyri roky, neuveriteľná miera korupcie vnútri nášho ministerstva spravodlivosti a FBI a ďalších prvkov v rámci našej vlády USA. Určite som tomu čelil zblízka a osobne. A skutočne, z pozitívneho hľadiska, chcem skutočne poďakovať americkej verejnosti za to, že sa držali po mojom boku a po boku mojej rodiny počas celého prenasledovania, ktorému sme čelili, čo bolo zjavne bezprecedentné.

Bolo to také skazené, ako si dokážete predstaviť. Bolo to bez zásluh, bez akéhokoľvek dôvodu. A napriek tomu na mňa zaútočili, ako uviedol jeden agent FBI vo svojom čestnom vyhlásení, alebo čo dnes poznáme ako 302, všetko bolo o tom, aby Flynn získal Trumpa. Takže nešli iba po mne. Išli po [vtedajšom] prezidentovi Spojených štátov Donald J. Trumpovi. Šli po prezidentovi tejto krajiny a v podstate sa chystali urobiť to, čo vidíme v súčasnosti, čo je zásadná zmena Spojených štátov amerických.

Od udelenia milosti som sa zapojil do podpory Sidney Powell, ktorá má veľké úsilie, ktoré sa nazýva obrana republiky – Defending the Republic. A týmto úsilím, teraz, po 20. januári inaugurácie nášho súčasného prezidenta [Joe] Bidena, je teraz pokračovať v týchto právnych sporoch, z ktorých jeden (jej vlastný) stále čaká na Najvyššom súde. (v čase písania prekladu sa súdny spor odohráva) A verím, že ak nemám nesprávny dátum, myslím si, že je to 27. februára, kedy to Najvyšší súd preskúma spolu s ďalšími dvoma prípadmi. Je z Michiganu a druhým prípadom je Pensylvánia a tretím prípadom je Georgia. Toto sú právne spory, ktoré vedieme v mene Američanov. Sidney pracuje pre americký ľud. Jej klientom je americký ľud. A využívam všetky svoje zdroje – technické, strategické, právne – a svoju vlastnú sieť ľudí, o ktorých viem, že nám pomáhajú skutočne odhaliť pravdu. Ak je pravda taká, že zistíme, že nedošlo k žiadnym problémom, nedošlo k volebným podvodom, ako všetci veria, že sú, alebo boli, potom je všetko v poriadku. Potom pôjdeme ďalej. Ale ako všetci vieme a vidíme za posledné takmer tri mesiace, videli sme neuveriteľnú mieru volebných podvodov, a to tak zahraničných, ako aj domácich, čo nazývam domácimi, je to prostredníctvom tohto nezmyselného hlasovacieho lístka a mnohých protiústavných krokov zo strany rôznych štátov.

Takže koniec koncov budeme my, ľudia a prostredníctvom dobrých kancelárií Sidney Powello a jej tímu, jej malého tímu, pokračovať v boji v tomto legálnom spore, aby sme zistili pravdu. A to je naozaj všetko. Nie je to demokratické. Nie je to republikánske. Všetko je o pravde. Veríme teda, že ju nakoniec objavíme a budeme pokračovať v boji pre amerických občanov.


18. decembra sa údajne konalo stretnutie v Oválnej pracovni,Prezident, Sindey Powell a G. Flynn. Chceme vám teda dať iba príležitosť potvrdiť alebo vyvrátiť túto správu, toto stretnutie.

Flynn: To, čo by som vám povedal, je, myslím, ten článok, na ktorý sa odvolávate, a séria, myslím – nečítal som celú sériu. Naozaj som ten článok ani nečítal, pretože nie som veľkým fanúšikom falošných správ. Tento článok som si ale prečítal konkrétne preto, lebo viem, že ste sa o ňom chceli rozprávať, a nebudem sa venovať všetkým podrobnostiam. Určite nebudem nevyhnutne zdieľať všetky rozhovory, ktoré sme viedli s prezidentom Spojených štátov. Myslím si, že sú chránené, a vo svojej kancelárii môže osobne hovoriť s tými, o ktorých sa domnieva, že by mali.

Toto stretnutie malo skutočne dva ciele a to. Prvým účelom bolo vysvetliť prezidentovi výkonný príkaz, ktorý podpísal v lete 2018. A skutočne sa to vracia k výkonnému príkazu, ktorý [bývalý prezident] Barack Obama podpísal v roku 2015, a potom opäť prezident Trump a jeho zamestnanci , tento výkonný príkaz aktualizovali v roku 2019 a potom ho aktualizovali znova v roku 2020 na základe zahraničných zásahov do našich rôznych volieb, najmä v časovom rámci roku 2018. Výkonný príkaz na rok 2018 skutočne vyšiel z volieb v roku 2016, pričom všetok rozruch okolo Ruska bol ovplyvnený voľbami. Teraz vieme, že existovali správy Senátneho spravodajského výboru, rovnako ako hodnotenia spoločenstiev amerického spravodajského výboru, ktoré uvádzali, že do našich volebných procesov zasahuje niekto cudzí.

Presunieme sa do obdobia 30. októbra a 3. novembra – čo boli dni prezidentských volieb – FBI aj Agentúra pre bezpečnosť v kybernetickej bezpečnosti a infraštruktúre – čo je v podstate Agentúra pre kybernetickú bezpečnosť pre vnútornú bezpečnosť – obe hlásili zasahovanie Iránu do našich volebných procesov vrátane dňa konania volieb. Boli to varovania FBI a CIA, ktoré boli zverejnené v rámci vlády USA a boli zverejnené pre verejnosť. Niet teda pochýb o tom, že v našich voľbách sa vyskytli cudzie zásahy a cudzí vplyv, ktorý sa datuje späť mnoho, mnoho rokov – až po Obamovu administratívu.

To bol skutočne hlavný účel, bolo zabezpečiť, aby prezident pochopil, čo tento výkonný príkaz stanovil, a že jeho podtextom bolo odporučiť mu, aby vymenoval osobitného obhajcu Bieleho domu – osobitného zástupcu Bieleho domu, aby, a to je veľmi dôležité pochopiť – vyšetril volebné podvody. A potom sa tiež pozrieť na päť okresov v USA a tieto okresy sú okresy, ktoré sú dnes v správach – napríklad okres Maricopa, alebo Fulton County v Arizone. Fulton County, v Georgii, ďalšie okresy v Pensylvánii, Michigane, Wisconsin – a pozrite sa na ne, preskúmajte volebné prístroje, ktoré sú v týchto okresoch, a len ich preskúmajte podobne ako to bolo v okrese Antrim v Michigane.

A to sú skutočne dva účely: preskúmať výkonný poriadok a prostredníctvom tohto výkonného nariadenia vymenovať Sidney Powella za zvláštneho právneho zástupcu Bieleho domu na vyšetrovanie volebných podvodov a tiež podrobne preskúmať tieto mašiny v piatich okresoch, či už to boli Dominion alebo ES&S. – nezáleží na tom, o aké mašiny išlo – ale o to, aby sme ich preskúmali tak, aby sme boli schopní vykonať forenzné vyšetrenie týchto strojov rovnako ako v okrese Antrim v štáte Michigan. To bol účel, prečo sme tam vlastne išli.

Rád by som povedal, že z pohľadu prezidenta bol milostivý. Ponúkol nám veľa času, aby sme mu mohli vysvetliť, o čo sa snažíme, čo sme si mysleli, že je možné urobiť asi za sedem až desať dní. Iste, došlo k niekoľkým búrlivým výmenám, kvôli tomu, čo sme zistili. Prezident to jasne pochopil a uznal. Príležitostne však vyjadroval nedostatočnú podpora, ktorú dostával zo svojho vlastného tímu. A my sme v podstate povedali: „No, pozri, vieš, to je v poriadku. Chcú však pracovať. “ Nakoniec som sa postavil, otočil som sa a povedal som: „Verí niekto z vás, že prezident skutočne vyhral?“ A nikto z nich na túto otázku neodpovedal. Nikto. A prezident to komentoval – a nechám si tento komentár pre seba – bolo by zaujímavé zistiť, či by niekto z tých pánov, ktorí tam stáli ako jeho právnici, zopakoval to, čo povedal. Nemyslím si, že by to povedali konkrétnemu novinárovi, ktorý urobil tento článok, pretože bol zameraný na nich.

Takže každopádne počet ľudí na schôdzke a to, kedy k nej došlo, a ako k nej došlo, nebol úplne pravdivý. Načasovanie stretnutia nebolo v uvedenom článku úplne pravdivé. Povedal by som teda, že keď sa pozriem na tento článok, povedal by som, že asi 75 percent tohto článku je nesprávnych. Správne boli ľudia, ktorí sa zúčastnili, určite z nášho tímu. A potom boli rôzne interakcie úplne, úplne falošné. Takže v konečnom dôsledku to, o čom sa v tomto článku hovorilo, bol pokus o zmenu skutočného príbehu, aby to vyznelo tak, že skutočne nedošlo k volebným podvodom – o ktorých vieme, že k nim došlo – a tiež, v zásade, viete, upozorniť na tých, alebo obviniť zúčastnených.


Spomenuli ste opakovanie volieb a v tom istom rozhovore ste povedali, že „stanné právo bolo ustanovené 64-krát“. Znie mi to minimálne ako možnosť, ktorú ste vy, chlapci, položili na stôl. Diskutovalo sa o tom?

Flynn: Nie, to nie je v tom stretnutí s prezidentom. Na samotnom stretnutí sme hovorili o zabezpečení strojov v týchto rôznych okresoch. V skutočnosti to bolo konkrétne päť okresov a diskutovalo sa o tom, ktoré okresy, kde a ako dlho to bude trvať a aké zdroje môžeme použiť.

Poviem vám, že o výsledku tohto stretnutia rozhodol prezident, a ako sa tam uviedlo, prezident nemal oprávnenie nič robiť. Nakoniec to pripustili jeho vlastní právnici – potom, čo povedali, že nemá oprávnenie nič robiť – bolo pripustené neskôr večer a počas schôdze, že „Áno, v skutočnosti, pán prezident, máte mať oprávnenie robiť všetko, čo od vás títo muži chcú. “ Aby teda mohol ustanoviť Sidney Powell za zvláštneho právneho zástupcu Bieleho domu pri vyšetrovaní volebných podvodov, mal na to plné oprávnenie na zabezpečenie rôznych volebných prístrojov. O povereniach pre kohokoľvek iného sa nehovorilo. To je úplný nezmysel. A to je jedna z tých falošných správ. Aké zdroje teda použiť? Bolo by to v zásade to, aby Ministerstvo vnútornej bezpečnosti spolupracovalo s ministerstvom obrany, ako to bežne robíme pri medzi-agentúrnych operáciách, aby bolo schopné správne a rýchlo preskúmať typy forenzného auditu, ktoré sa skutočne vyžadovali. A samozrejme by to bola práca so štátmi, príslušnými úradmi v rámci štátov, aby sme to dokázali. Hovoríme však skutočne iba o celkovo piatich okresoch.

Ak si pamätáte a pravdepodobne nie, pretože ste tak mladí, Andrew, ale veľa ľudí, ktorí to robili, si pamätá ešte rok 2000 a voľby Bush-Gore. Bol to jeden okres na Floride a prezidentské voľby boli spochybnené. A strávili sme, myslím, 36 alebo 37 dní, pozeraním papierov, aby sme zistili výsledok, pravdivý výsledok vtedajších volieb – 30, takmer 37 alebo 38 dní. A to bol jeden okres. A skutočne to šlo na Najvyšší súd. A keď Najvyšší súd preskúmal dôkazy, minulé volebné rokovania a podobne, kde povedali: „Nie, nebudeme sa pozerať na dôkazy, iba povieme, že to nemá žiadnu váhu. Žalobca nemá pravdu, “alebo možno zabúdam na presné odôvodnenie Najvyššieho súdu USA. A tak nepozerali na dôkazy.

Ale to je rok 2000. Pozreli sa na dôkazy a na to, čo povedali, nebolo to, kto bude prezidentom, ale Najvyšší súd povedal: „No, tieto voľby musíte robiť podľa ústavných vecí. Musíte urobiť tieto nasledujúce ústavné kroky, “ešte v roku 2000 a kým sa to podarilo, trvalo to 38 dní. Keď sa vrátili do tohto okresu na Floride, zvrátilo to voľby a prezidentom sa namiesto Al Gore stal George Bush. Takže sme tu teraz, s mnohými, mnohými ďalšími okresmi, tisíckami okresov, ktoré sú teraz v hre – a hľadali sme iba päť okresov, hľadáme päť okresov v piatich štátoch a, úprimne povedané, už sme mali veľa dôkazov z jedného kraja a jedného štátu. Chceli sme teda za 7-10 dní hľadať pravdu.

A boli sme úplne otvorení tomu, aby sme mali celú vec – v skutočnosti bolo jedným z bodov diskusie nechať si celú vec natočiť na video a priamo ju vysielať pre americkú verejnosť a úprimne povedané pre zvyšok sveta, aby sme videli, ako prichádzame k pravde – a stále verím, že to tak musí byť, a verím, že ak to neurobíme americká verejnosť nikdy nebude dôverovať v náš volebný systém. A to je škoda. To by sa nemalo stávať.

Pokiaľ teda v tejto fáze dokážeme niečo urobiť, bude to tak, že budeme v tomto boji pokračovať. A skutočne to bude o ochrane nášho volebného systému a reforme nášho volebného systému – a tiež o boj za ľudí, ktorí sa chcú uchádzať o miestne, štátne a federálne úrady, ktorí sú ochotní postaviť sa a bojovať za túto krajinu prostredníctvom našich ústavných prostriedkov a nerozochvieť sa tvárou v tvár týmto škaredým, skresleným a falošným mediálnym útokom, ktorými sme neustále bombardovaní.

A úprimne, viete, potom, čo Twitter začal cenzurovať ľudí – po tom, čo spravili na Parleri v, potom, čo zaútočili na mnohých z nás na stránkach YouTube, Facebook a niektorých z týchto ďalších sociálnych sietí – sa americkí ľudia teraz hýbu a rýchlo, aby zistili pravdu. A sú tu aj ďalšie platformy – našiel som CloutHub, som veľvyslancom CloutHubu a milujem CloutHub, pretože mi dáva príležitosť pokračovať v šírení mojich správ ľuďom, ktorí si myslia, že mám čo povedať. A oceňujem skutočnosť, že tisíce, desaťtisíce ľudí, ktorí ma naďalej sledujú a veria mi za názory, ktoré prezentujem. A myslím si, že to je smer, ktorým sa chceme uberať.

Ide nám o hľadanie pravdy. O tom to celé je. A ktokoľvek, kto tvrdí, že nedošlo k volebným podvodom, musíte len obísť iba príslušné štáty a pozrieť sa, koľko mŕtvych má každý z týchto štátov v skutočnosti. Je to neuveriteľné. Hovorí sa o tisícoch a tisíckach ľudí „mŕtvych ľudí“, ktorí hlasovali v týchto posledných voľbách. A môžem vám povedať, že som pochoval amerických vojakov, ktorí bojovali a zomreli za túto krajinu, a neocenili by skutočnosť, že čo len jeden mŕtvy človek mohol voliť. A to je škoda pre túto krajinu. A pamätám si, že nie príliš veľa týždňov dozadu senátor Spojených štátov o tom žartoval.

A teraz vám poviem, že tí členovia Kongresu, ktorí skreslili to, o čom vieme, že je pravda sú predovšetkým republikáni. V nadchádzajúcich voľbách sa ocitnú v očiach veľa Američanov, o ktorých si myslia, že ich v minulosti podporili – veľa z nich ich v budúcnosti nepodporí.


Na čo sa chcem opýtať, viete, demokrati majú vo zvyku prezentovať svoju naratívu a médiá im nepochybne pomáhajú. To, čo dnes od vás vidím a čo od vás dnes počúvam, je nepochybne oveľa vyrovnanejšia prezentácia, ale od 6. januára do tejto obžaloby je v médiách prezentované, že došlo k nejakému veľkému „puču“, ktorý uskutočnil prezident a ľudia vo vašom tábore. Určite chápem, ako čerpali z niektorých rétorík, tohto veľkého príbehu z Vášho inerview s Newsmax. Ak by ste sa mohli vrátiť k veciam, ako bol tento rozhovor zmenili by ste túto rétoriku, alebo by ste si za tým stáli?

Flynn: Nie, vôbec by som to nezmenil. Stojím si za tým. Každý prezident má veľa , veľa možností, ktoré si môžu zvoliť, aby mohli v zásade chrániť a brániť ústavu Spojených štátov. A každý z nás skladá prísahu a chápeme to a určite je prísaha prezidenta iná ako všetky ostatné prísahy. A je to oprávnene. Nebudem tu sedieť a hovoriť: „To nie – nemal som povedať to alebo ono.“ Nie, vôbec nie. A čo bolo naším celkovým účelom na úrovni 60 000 stôp, Andrew, je skutočne dostať sa k pravde.

Nezaujíma ma, či je to demokrat, alebo republikán. Teda, vždy som hovoril, že som vyrastal ako demokrat.
Do pekla, usúdil som, že keď so mnou prezident Trump v lete 2016 hovoril o tom, že budem viceprezidentom, povedal – no, povedal mi, že si pravdepodobne vyberá demokrata, ktorý bude viceprezidentom, asi to nie je správne. Takže sme sa na tom dobre zasmiali. Povedal by som teda, že na konci dňa musíme urobiť to, čo musíme urobiť. Tieto veľké siete sú všeobecne ľavicovo orientované, v niektorých prípadoch extrémne ľavicovo orientované a tie zverejňujú všetky tieto spravodajské články. Kde to skutočne začalo – útoky začali, keď si Donalda Trumpa vybrala Republikánska strana ako republikánskeho kandidáta na prezidenta Spojených štátov amerických už v roku 2016. Myslím tým, že na jeho prezidentský úrad boli útoky ešte predtým, ako vôbec prešiel cez voľby 8. novembra 2016, určite počas celej jeho kampane. Ale to sa zvyčajne stáva počas kampaní. No potom ako bol zvolený som žil v prenasledovaní. Žil som klamstvá, narážky, nepravdivé príbehy, ako aj on a jeho rodina. A to som dal z vlastného vyjadrenia po zamietnutí môjho prípadu. A potom ma súdnictvo prenasledovalo ďalších šesť mesiacov – prenasledovanie, ktoré sa mi nikdy nemalo stať a už nikdy by sa nemalo stať žiadnemu americkému občanovi.

Zamysli sa, Andrew. A pre vašich poslucháčov je to dosť strašidelná myšlienka. Moje veci týkajúce sa tejto krajiny, môjho druhu, toho, čo je v mojej DNA, čo je v mojej kultúre a čomu verím, je bojovať za túto krajinu. Z akýchkoľvek dôvodov som od malička vždy veril, vždy som chcel slúžiť tejto krajine. Slúžil som tejto krajine. Stále slúžim tejto krajine, určite v uniforme. A potom, keď som vstúpil do politického boja, ak chcete, budem tejto krajine aj naďalej slúžiť akýmsi novým spôsobom. A to skutočne pomáha dostať sa k pravde o tom, čo vidíme ako volebné podvody z týchto posledných volieb, a to na štátnej aj federálnej úrovni.

Myslím, že niektorí z vašich divákov a poslucháčov by mali ísť na toto kongresové zasadanie v okrese New York 22. Myslím, že pani sa volá Claudia Tenney. Verím, že mám jej meno správne. Právnici, ktorí idú proti nej – po všetkých prieskumoch vyhrala. Právnici, ktorí idú proti nej, bránia skutočne nepravdivú verziu, teraz hovoria, že to spôsobili volebné prístroje, ok? Teraz hovoria, že stroje – že to je – OK, teraz, keď je po 6. januári a slávnostnej inaugurácii 20. januára. Máme právnikov, proti ktorým sme bojovali a hovorili, že to stroje neurobili, a teraz hovoria, že to urobili stroje.

A dosť dobré pre tú mladú dámu v tom okrese 22 v štáte New York. Dobré pre ňu, že bojuje ďalej, viete. Som na ňu hrdý. Nepoznám ju, ale som hrdý na to, že sa postavila na nohy a pokračovala v pravde. A tak teraz bude slúžiť pre okres v New Yorku, okres 22. A som rád a myslím si, že americká verejnosť v nej nájde niekoho, kto je bojovníkom.

Je skvelým príkladom toho, čo sa všetci snažíme robiť, a to je dostať sa k pravde.

https://welovetrump.com/2021/02/16/brand-new-gen-flynn-interview-we-continue-to-fight/

Podobné články

 • 82
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
 • 80
  My sme to dovolili?! (2. časť)Prečo? Tak a teraz si skúste odpovedať na otázku, prečo to muselo dôjsť až sem? Pretože je Deep State až tak zlý? Áno, je veľmi zlý, pre väčšinu je dokonca nepredstaviteľne zlý, ale to nie je ten hlavný dôvod! Pretože tu na nás robili všetky možné mimozemskej rasy tisíce rokov svoje experimenty? Áno, to…
  Tags: a, to, sa, je, že, na, v, správy
 • 79
  Juan O’Savin: Sprístupnenie informácií o deťoch a uvedenie nášho domu, Ameriky, do poriadkuZdroj: Dinar Chronicles | Autor: KatObrázok: Zlatá socha prezidenta Trumpa @CPAC sa volá „Trump a kúzlo ubúda Juan O'Savin je veštcom.  V jeho videách vidím vzor, ​​ktorý, ako sa všeobecne hovorí, vždy smeruje k „ďalšiemu“. Nenápadne a nie presne, ale s rozvahou. Napísal som, že Juan O'Savin prezradí možno 10% toho, čo vie. Teraz by…
  Tags: a, to, sa, na, je, v, správy, spravy
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK