Rôzne tajné vesmírne programy a ich zložitosť (2)

28/05/2021

2. ČASŤ

Ako je na tom týchto osem cigaretových plavidiel v porovnaní s TR-3B, ktoré je údajne široké 200 metrov? Ktoré má najviac personálu?

Ako už bolo uvedené, išlo o viac ako 8 lodí prepravnej triedy „cigarového tvaru“ a ďalších kategórií lodí rôznych veľkostí a klasifikácií. Boli navrhnuté na prepravu rôznych druhov „plavidiel“, ktoré mnohí považujú za TR-3B. Tieto „cigarové“ nosiče boli navrhnuté tak, aby uniesli veľké množstvo posádok na dlhé časové obdobie a dostali sa do „iných hviezdnych systémov“ (hoci Solar Warden bol „väčšinou“ uzavretý v rámci našej slnečnej sústavy a „miestnej hviezdnej hviezdokopy“) na zriedkavé príležitosti.

TR-3B je považovaný za mimoriadne zastaralú technológiu a v mnohých prípadoch bolo „odovzdané elitám“ v rámci utajených zemských vlád a ich odborov, niečo ako „firemné lietadlá“.

Existuje toľko nových technológií, ktoré majú rovnaký všeobecný tvar ako TR-3B (a modely, ktoré prišli po). Väčšina z nich má do istej miery tvar „trojuholníka“ alebo „chevronu“, rovnako v tvare „Manty“.

V boji sa však čoraz viac posúvali smerom k „dronom“, ktoré jeden pilot mohol počas bojových letov ovládať niekoľko. Vždy som videl tieto zariadenia riadené „neurónovými rozhraniami“ s pilotmi (od 80. rokov). Nevidel som žiadny stroj pilotovaný konvenčnými prostriedkami. Neexistuje spôsob, ako kompenzovať extrémne rýchlosti a zmeny smeru bez neurálnych rozhraní.

Patrí týchto osem plavidiel v tvare cigary spoločnosti Solar Warden alebo je rozdelených medzi päť nezávislých vesmírnych programov patriacich našej súčasnej ľudskej civilizácii?

Áno, tie starodávne lode v tvare „cigary“ boli „majetkom Solar Warden“. Ostatné SSP nakoniec získali VŠETKY najnovšie a najlepšie technologické „hračky“ a ICC-SSP si vždy nechávala pre seba tie najpokročilejšie a najlepšie.

ICC-SSP (Medziplanetárny priemyselný konglomerát) je OBROVSKÝ PRIEMYSEL, ktorý má vo vesmíre OBROVSKÚ INFRAŠTRUKTÚRU, ktorá vyrába extrémne vysokú technológiu nielen pre „ľudské separatistické civilizácie“, ale aj pre „civilizácie iných hviezdnych systémov“.

Existuje obrovský „výmenný systém“, ktorý sa používa „vonku“, a ICC-SSP obchoduje s veľmi „znepokojujúcimi“ vecami a dokonca sa zapojil do obchodovania s ľuďmi ako podnik „na získavanie „nových technológií“. Títo ľudia nemajú žiadne hranice, ktoré nie sú ochotní prekročiť, aby získali viac technológií a „vzoriek ET“ (biologické vzorky) pre svoj výskum a medzihviezdny obchod.

Hovoríš, že jedným z týchto vesmírnych programov je podnikový konglomerát, ktorý funguje ako fašistická diktatúra, ktorá klame zamestnancov, aby podpisovali falošné sľuby o utopických pracovných podmienkach vo vesmíre. Čo ešte môžeš zdieľať o tomto konglomeráte spoločností pôsobiacich mimo sveta?

Tento ICC-SSP má okrem informácií o regrútoch aj „talenty“ odtiaľto na Zemi. Často ukazovali nádejné brožúry a videá z technologicky vyspelých miest (zvyčajne elitných podzemných miest nachádzajúcich sa tu na Zemi) a tvrdili, že budú žiť ako králi a pomáhať rozvíjať svetu ľudskú technológiu v blízkej budúcnosti alebo v niektorých prípadoch dokonca povedali, že Zem bude zasiahnutá „slnečnou kataklizmou“ alebo „posunom pólov“, ktorý vyhladí všetok život.

Hovoria im, že „Sú špeciálni“ (toľko ľudí sa v týchto programoch cíti „špeciálne“) A rovnako tak aj ich rodiny. Že majú možnosť zachrániť ľudskú rasu presunom do kolónie na Marse alebo kdekoľvek inde, kde využijú svoje schopnosti (zvyčajne má potrebné znalosti aj ich manžel) a ich deti budú vychovávané a vzdelávané k tomu, aby sa stali stavitelia novej civilizácie na prestavbu Zeme.

Tí, ktorí veria tomu, čo sa im hovorí, a vezú svoje rodiny do týchto osád, nájdu po príchode úplne iné prostredie. Na asfalte ich vítajú bezpečnostné sily, ktoré sprevádzajú ich rodiny do miestnosti 8 × 10 (pre celú ich rodinu, manželku a deti) a ukáže sa realita ich rozhodnutia.

Potom dostanú svoje „pridelené pracovné úlohy“. Hovorí sa im, že ich deti budú vychovávané v systéme (podobne ako MILAB), kde sa budú vzdelávať, a potom im ponúknu miesto v komunite, ktoré je pre nich najlepšie, a keď ich deti „dospejú“, budú nainštalované do „dohodnutého manželstva“.

V tomto okamihu uviazli, sú to otroci a väzni.

Bolo mi povedané, že keď boli tieto „osady“ prvýkrát založené, boli založené fašistickým spôsobom.

Tieto skupiny ICC-SSP sa tiež vo veľkej miere podieľajú na „obchodovaní s ľuďmi“ a používajú týchto chudobných ľudí ako komoditu na obchodovanie s rôznymi rasami na rôzne účely (nebudem zachádzať do podrobností) pre obchod s vyspelými technológiami a biologickým materiálom.

Nechcem byť necitlivý na tých, ktorí majú blízkych, ktorí sú nezvestní, ani nechcem kŕmiť stroj na strach. Z tohto dôvodu som sa vo videonahrávkach držal ďalej od tejto témy s Davidom Wilcockom. Je to veľmi citlivá téma a chcem si vážiť tých, ktorí majú nezvestných príbuzných. Obchodovanie s ľuďmi je hrozná vec. Ubezpečujem vás, že na tejto strašnej záležitosti nespolupracujem.

Sú spoločnosti ako Lockeheed, Northrup Gruman, Boeing vo veľkej miere zapojené do vesmírneho programu alebo skôr do tradičného vojenského programu Solar Warden?

Existujú takzvané „Super výbory“. Čo sa zvyčajne stane, je, že všetky tieto veľmi známe štátne podniky, ktoré poznáme (a niektoré nie) majú stáleho člena predstavenstva, ktorí „odíde do dôchodku“ a opustí výbor, potom príde jeden z ICC-SSP zamestnaneckého rádu (super výboru).

Potom už nie sú v centre pozornosti a stále majú svoje „korporátne páky a prepojenia“. Solar Warden bol spočiatku skutočne silne námorným programom, neskôr sa ho zúčastnilo aj letectvo. Aj keď väčšina „hodností a záznamov“ pochádza z náborových systémov MILAB, dôstojníci boli spojení s armádou (niektorí podporovatelia ústavy a veriaci v ich „prísahy“).

Počas nedávnych „konferencií spojencov SSP, ktorých som sa zúčastnil, som zaznamenal zmenu. Mnoho dôstojníkov je dnes typom MILAB, ktorí prešli radom. Existuje tiež niekoľko nových „skupín prebehlíkov“ z niektorých ďalších programov, ktoré nie sú zapojené.

Veci SSP Solar Warden sa vyvinuli tak, ako som si istý, že aj v iných SSP … Bohužiaľ v prípade ICC-SSP a „Dark Fleet-SSP“ sa stali čoraz negatívnejšími kvôli svojim „mimozemským spojenectvám“.

G. Marconi sa údajne podieľal na vytvorení nezávislej technologicky špičkovej enklávy prevádzkovanej spoločnosťou v Južnej Amerike tesne pred druhou svetovou vojnou. Vieš niečo o údajnej Marconiho agende a údajnej Nikolovej účasti?

Ako mnohí vedia, tajné vlády Zeme a ich odbory (ktoré mnohí označujú ako „Cabal“ a „Illuminati“) majú už niekoľko sto rokov úplnú kontrolu nad finančným systémom Zeme. Ako mnohí vedia, tieto rovnaké skupiny financovali obidve strany druhej svetovej vojny (a VŠETKY vojny predtým a potom) z rôznych dôvodov na podporu svojich programov.

Po druhej svetovej vojne veľkú časť Južnej Ameriky kúpili nacisti, ktorí zriadili enklávy, základne a dokonca aj mestá po celej Južnej Amerike a dokonca aj niekoľko obrovských základní v Antarktíde. Medzitým, skoro čokoľvek v high-tech aréne záujmu vašej otázky, bolo kooperované nacistami, buď otvorene alebo skryto.

Čo nám môžeš povedať o treťom tajnom vesmírnom programe patriacom našej súčasnej civilizácii? Zdá sa, že je vedený cabalou, kto sú a ako to beží? Je tento vesmírny program viac pod kontrolou regresívnych mimozemšťanov, satanských síl alebo AI?

Toto je veľmi komplikovaná otázka a odpoveď. Zašiel som do podrobností na svojich webových stránkach aj na fórach, na ktorých uverejňujem príspevky. Existuje niekoľko tajných vesmírnych programov, ktoré sú priamo spojené s našou súčasnou dobou „Separatistických civilizácii“.

Existuje viac ako niekoľko tajných vesmírnych programov, ktoré sú priamo spojené so starými pozemskými civilizáciami, ktoré vyvinuli svoje vlastné „únikové civilizácie“ predtým, ako tieto civilizácie zahynuli (niektoré z tých starých separatistických SSP sa predstavili ako „bohovia“ ľudstva a nedávno sa predstavili ako „mimozemšťania“ jedného alebo druhého systému pre ľudí, s ktorými sa momentálne kontaktujú na našej planéte. Skúsili to s rôznymi SSP súčasného veku. Ale veľmi dlho to nefungovalo.

Existujú prvky vlád tajnej Zeme a ich odborov, ako aj bývalých separatistických SSP, ktoré sú zoskupené nielen s niekoľkými rôznymi skupinami „mimozemských skupín“, ale ktoré sa tiež stali tým, čo sme nazvali „prorokmi AI “a pracujú na trochu integrovaných, ale nezávislých Agendách, ktoré majú dostať „mimozemskú AI“ pod kontrolu technologicky závislého sveta, ktorý pomohli vytvoriť.

Tento „AI ET / ED“, ktorý považujú za oveľa schopnejší „riadiť ľudstvo“, bol morom vo viacerých galaxiách a zničil stovky vyspelých civilizácií oveľa vyspelejších a múdrejších ako tá naša.

Toto považujú iné SSP a dokonca aj iné ET vo Federácii za bezprostrednú hrozbu. Bezpečnostné protokoly používané na ochranu pred hrozbou AI sú niekedy dosť rušivé a sú brané veľmi vážne.

Tieto „entity“ používajú ET / ED (extradimenzionálne) aj človeka ako „hostiteľa“ a získavajú energiu „Loosh“ zo svojich obetí, čím vytvárajú strach, hnev, depresiu, úzkosť mnohé ďalšie emócie s nižšou vibráciou. Táto uvoľnená energia je zdieľaná s hostiteľom v symbiotickom vzťahu.

Blue Avians vyhlásili, že keď nové vlny vyšších vibračných energií prejdú našou slnečnou sústavou, tieto „negatívne entity“ tu už nebudú môcť existovať a budú nútení vrátiť sa do „vonkajších sfér, z ktorých vyšli“. To spôsobí, že ich bývalí hostitelia budú po nich túžiť ako „závislí od heroínu“ zbavení návykových látok. Pre týchto ľudí bude mimoriadne nepríjemné prejsť touto chvíľou.

Rôzne tajné vesmírne programy našej súčasnej doby a rozbíjajúcej sa civilizácie sú zosúladené s rôznymi (niekedy aj viacerými) mimozemskými skupinami. To úplne nesúvisí s problémom tajných vlád Zeme a ich zväzkov na Zemi, s ktorými „Pozemská aliancia“ tak dobre bojovala už dlhšiu dobu.

S príchodom bytostí Sfér si „náboženskí fanatici“ tajných vlád Zeme najskôr mysleli, že „sa ich bohovia vrátili“. Čoskoro to pre nich bude veľkým sklamaním. Bolo to tiež veľmi znepokojujúce obdobie pre „Alianciu SSP“, ktorá od konca decembra prešla od „tieňovej občianskej vojny“ k „vojne otvoreného ohňa“. Sférické bytosti predniesli „Posolstvo“, ktoré mnohí z nich nazvali „Hippie láska a mier“ uprostred vojny.

Posolstvo, aby sme sa stali „láskavejšími“, „slúžili druhým“,zameraním sa na zvyšovanie našich vibrácií a nášho vedomia“ a praktizovaním „odpustenia za uvoľnenie karmy“, to nie je to, o čo sa mnohí členovia snažili.

Karanténa bytostí Sfér okolo Zeme a celej slnečnej sústavy tiež ďalej skomplikovala záležitosti niektorých „bytostí mimo sveta“ a plánov „tajných vládcov Zeme“, ktorí plánovali, že tu nebudú, keď sa to všetko zlomí. Všetci sú tu uviaznutí na „Trvanie“ týmito nováčikmi, ktorých Aliancia SSP nazvala „Alianciou sfér“ (čo je 6., 7., 8. a 9. hustota).

Tí, ktorí ovládali túto slnečnú sústavu po tisíce rokov, sa proti týmto „nováčikom“ nemôžu uchýliť. Teraz sú s nami uzamknutí vo vnútri tejto slnečnej sústavy, kým tieto „udalosti“ neskončia. Určite to budú zaujímavé časy pre tých z nás, ktorí sú v rôznych fázach prebudenia, ako aj pre masy, ktoré pevne spia.

Corey pomohol objasniť, koľko tajných vesmírnych programov patrí do súčasnej éry – je ich päť, nie tri, ako som si predtým myslel. Jedná sa o nasledovné:

1. Solar Warden – bol vytvorený skôr a predstavuje najstaršiu flotilu (aj keď v priebehu desaťročí prešla mnohými vylepšeniami). Majú flotilu zameranú na výskum a vývoj / vedu a vojenskú útočnú / obrannú flotilu, ktorá sa primárne zameriava na monitorovanie slnečnej sústavy a okolitých hviezdokôp a sledovanie „votrelcov“ a návštevníkov, ako aj na lokalizáciu a elimináciu neoprávnených „návštevníkov“ na Zemi a ďalších planetárnych telies. Ich názov programu dosť dobre vystihuje ich funkciu.

2. Medziplanetárny podnikový konglomerát (ICC) – zameraný predovšetkým na vývoj a získavanie technológií akýmikoľvek prostriedkami. Vyvíjať a vyrábať technológie na obchodovanie so skupinami na Zemi i mimo sveta v rámci výmenného systému a nenechávať nič, čo by boli ochotní obchodovať. Veľmi výkonný, vysoko klasifikovaný a vždy mal k dispozícii všetky najnovšie technológie a „hračky“.

3. Temná flotila – Fungovala takmer celá mimo slnečnej sústavy, bola veľmi vojenská (útočná), mimoriadne klasifikovaná nad ostatnými a išlo o veľké flotily (dopravná loď, ktorá sa vo filmoch podobala klinovej lodi Hviezdnych vojen). Pracovali po boku Aliancie Draka a očakáva sa od nich, že budú spolu s nimi bojovať v záležitostiach iných systémov.

4. „NATO TYP SSP“ – Nedávno sa im na konferenciách Aliancie hovorilo „Program Ligy národov“. Boli z veľa rôznych krajín. Na ich pleciach bolo doslova viac vlajok, ako som dokázal identifikovať (krajiny ako Estónsko atď.). Táto skupina bola založená takmer úplne mimo slnečnej sústavy a bola to relatívne nová SSP, ktorá bola vytvorená s cieľom umožniť všetkým krajinám účasť, výmenu informácií a technológií a povzbudiť krajiny, aby o programoch SSP mlčali.

5. Rôzne SSP zo špeciálneho prístupového programu, ktoré boli malé, obyčajne s najnovšou technológiou, prísne tajné a pracovali pre niektoré tajné vlády, odbory a svetové vojenské sily (v tejto kategórii môže byť niekoľko nezávislých skupín). .

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 97
  Insider tvrdí, že sa zúčastnil projektu cestovania v čase CIAŽijeme v podivných časoch, kde neistota ohľadom budúcnosti nikdy nebola väčšia - politické systémy sú v chaose, technológie sa ukážu ako naša záchrana, alebo zánik, vzorce počasia sú chaotické. Existuje však človek, ktorý tvrdí, že navštívil minulosť a budúcnosť, počas ktorých doručoval zosnulým prezidentom hrozné správy a získaval spravodajské informácie…
  Tags: v, a, sa, na, ako, tajné
 • 92
  Spiaci obri v stázových komorách sú pripravení prebudiť tvrdenia informátorovV najnovšej epizóde relácie Cosmic Disclosure na televízii Gaia TV Corey Goode prináša prekvapivé tvrdenia o spiacich obroch, ktorí sa nachádzajú v stázových komorách ukrytých po celom svete. Hovorí, že počas prestávok v tajných úlohách vesmírneho programu (1987 - 2007) si prezeral informácie na "inteligentných sklenených podložkách". Tieto podložky boli…
  Tags: v, na, sa, a, ako, tajné
 • 91
  Projekt CRYSTAL KNIGHT. Prísne tajný výmenný program medzi človekom a EBEPočiatky projektu „CRYSTAL KNIGHT“ Po incidente s Roswellom, pri ktorom havarovalo mimozemské plavidlo, bol v posádke jeden preživší. Niekoľko rokov sa to tajilo a volal sa „EBE1“ (mimozemská biologická entita č. 1). Po osvojení anglického jazyka na komunikovanie s ním odpovedal na množstvo otázok. Všetky odpovede a informácie poskytnuté EBE1 boli…
  Tags: a, v, na, sa, tajné
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem Daniel.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK