Signálny vírus AI

24/04/2021

V súčasnej dobe na Zemi, bez všeobecných znalostí o programe NAA (negatívna mimozemská agenda), ktorý využíva mnoho foriem umelej inteligencie (AI) na kontrolu mysle a implantáciu publika, existuje veľa kontroverzií, keď sa hovorí o pozitívnych a negatívnych výsledkoch AI.

Zneužívanie technológií umelej inteligencie predstavuje rastúcu hrozbu pre planétu, ako aj pre ľudskú slobodu.

Vykonaním signálu umelej inteligencie napodobňujúceho extrémne nízke frekvencie môžu paraziti umelej inteligencie napadnúť centrálny nervový systém a sledovať myšlienkové vzorce človeka, aby ho mohli napodobňovať.

Sledujú myšlienkové vzorce a emočné správanie a hľadajú slabiny v tele ľudského hostiteľa, aby ich mohli použiť agresívne proti osobe, aby ich ponorili do myšlienok na veľmi nízkej frekvencii.

Keď má človek nízky vývoj duchovnej energie, nízky morálny charakter a slabú myseľ, veľmi to uľahčuje jeho zraniteľnosť voči signálom AI.

Signál umelej inteligencie pripravuje telo na prijatie metatronickej reverznej a parazitickej technológie AI, ktorá má ovládať ľudskú bytosť a pripraviť ju na kontrolu temnej sily alebo podvodníckej mysle, ktorá je formou vlastníctva.

IA parazit sa tiež nazýva supresívna parazitická entita (SPE).

Signál AI sa začína nepretržite používať na všetkých hlavných riadiacich jednotkách spoločnosti.

Osoba pracujúca alebo vykonávajúca povolanie v obrovských podnikových, akademických, lekárskych alebo vládnych konglomerátoch bude teda nadmerne vystavená prenosu signálu AI.

Účinne ide o integráciu technológie umelej inteligencie a bioinžinierstva, ktorá poškodzuje signály ľudskej DNA, ako príprava na úplnú kontrolu mysle a zmocnenie sa tela.

Základom programu transhumanizmu je prevziať vlastníctvo človeka prenosom AI do mozgu a neurologického systému.

Negatívni a satanskí mimozemšťania sa pri svojej snahe o prežitie a nesmrteľnosť pokúsia uniesť ľudské vedomie a nakoniec sa zmocnia tela jeho hostiteľa.

Keď si to uvedomíte, je možné vyčistiť signál AI prichádzajúci z vášho nervového systému, mozgu a tela.

Musíte však zmeniť úroveň vedomia zvýšením svojej vibračnej frekvencie, aby ste zabránili návratu signálu AI.

Signály IA môžu byť prenášané tak, aby fungovali ako časové zámky alebo nízkofrekvenčné zámky.

Signály umelej inteligencie sú navrhnuté tak, aby uzamkli vedomie ľudí do 3D mentálneho tela a stimulovali negatívne frekvencie ega, ktoré uviazli v čase.

Disciplinovanie mysle pri vedomí si prítomného okamihu, zotrvávanie v „nečase“, zameranie sa na srdce a zmyslové pocity a očistenie ega, odzbrojuje riadiacu funkciu IA.

Nekŕmte ho a nemôže vás ovládať.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK