Simon Parkes 01.03.2021

01/03/2021

Pri prejave sme nevideli niekoho, kto je porazený. Práve naopak. DT bol veľmi sebavedomý a v prejave bola zaujímavá numerológia. Tom Numbers by sa mal na to pozrieť.

Referoval Bidena ako chief executive – výkonný riaditeľ, čo nebolo technicky celkom správne, lebo ak ste prezident ste POTUS, prezident, alebo šéf, ale ak ste nazvaný chief executive tak to súvisí s USA corp. a my vieme, že korporácia USA bola rozložená. Je to veľmi dôležité, pretože tento titul dáva jasný rozdiel medzi prezidentom a niekým, kto pracuje pre korporáciu, nepracuje pre republiku ani ústavu. Považujem to za skutočne zaujímavé info.

Spomenul tak isto , že Biden nemá dovolené vstúpiť do Bieleho domu. Môžete to poňať akokoľvek. Čo tým myslel je podľa mňa, že Biden bol v BD možno raz. Vieme, že dvere oválnej pracovne boli zamknuté, nedovolili mu vstup. DT presné slová boli, že Biden už viac nemá dovolené vstúpiť do Bieleho domu. Možno myslí, že je zákaz vstupu pre Bidena od tohto prejavu.

Rovnako povedal, že možno ich porazí aj tretíkrát. Tzv. tretie volebné obdobie. Či už myslí druhé volebné obdobie, že síce vyhral, ale nedostal sa do úradu, alebo sa vráti a vyhrá v ďalšom období, alebo bude historicky vládnuť po tretíkrát, k čomu by bolo potrebné zmeniť ústavu. Momentálne sa veľa ľudí skúša spojiť s tými, čo majú hlbšie informácie, aby objasnili čo pod tým DT myslel. Či referoval druhé voľby, alebo hovorí, že armáda s radosťou odstráni „zlých“ chlapcov, ale nebudú chcieť ustanoviť prezidenta; či sú natoľko sebavedomí vo svojom zriadení a schopnosti brániť ústavu, a preto odstránenie korupcie dostane prednosť a ľudia by dostali možnosť opäť voliť a slobodne sa rozhodnúť.

Veľké ovácie dostalo vyjadrenie, že voľby by mali trvať iba jeden deň. U nás je to normálne, myslím, že by to tak malo aj byť. Volíte a na druhý deň je jasné, kto je zvolený. Poprípade možno uvidíme, čo sa týka „absentee“ volebných lístkov, že si budete musieť so sebou doniesť solídny dôkaz toho, že ste to vy (OP, vodičák). To je jasný zámer jeho tímu. Vyhnúť sa ďalším volebným problémom.

Jedna vec, ktorú chcem opäť zopakovať je, že ak vidíte kľúčových, naozaj kľúčových ľudí, byť v tichosti a nevyjadrovať sa priveľmi jasne, je to znakom, že sa blíži finále. Ak máte ešte 6 mesiacov k tomu, aby sa niečo stalo, občas do konverzácie zahrniete nejaký ten detailík, ale ak už ostávajú len dni, alebo týždne k finále, máte tendenciu tieto konverzácie „udusiť“, pretože tieto veci sú skutočne tajné. Funguje to ako NDA , dohoda o mlčaní, pretože riskujete naozaj veľa.

Potešil som sa s tými maličkosťami, čo boli spomenuté medzi riadkami, ak dávate pozor.
Zaujímavé je, že DT takmer nespomenul médiá. Veľmi veľavravné. Ďalší dôležitý bod bol taktiež DT hnev na Najvyšší súd, spomenul ho možno 2x, alebo 3x. Dokazuje to dôležitosť toho, že súdy a hlavne Najvyšší súd sú prvky, ktoré udržujú ústavu v krajine. My v UK nemáme ústavu preto je pre nás zložitejšie pochopiť dôležitosť tejto formy zákona, ale v USA je to nevyhnutné, aby súdy podopierali a zastávali sa ústavy. To, že sa tak nestalo iba potvrdzuje, že nemali dostatok odvahy a že sú pod mikroskopom, top ľudia skúmajú dianie na súdoch.

Ja osobne som mal dosť veľa z tohto prejavu. Viem, že mnoho ľudí hodilo rukami do vzduchu „och ja sa vzdávam, je koniec“, ale to iba preto, že očakávali ja neviem, že povie, že do ulíc pošleme tanky a XY sa stane. Lenže toto sa nemôže stať v krajine, ktorá má byť demokraciou. Napriek tomu, čo spravili tí zlí.

Potenciálny prechod na nový finančný systém.

Veľké banky ako Lloyds, HSBC, Barclays sa momentálne zbavujú bankárov, ktorí majú platy milión libier. Nezbavujú sa teraz bánk ako takých, ale bankárov, ktorí sedia v kanceláriách a sedia na burze a obchodujú, vymieňajú akcie a naše peniaze bez nášho povolenia a zarábajú veľké peniaze. Možno banky vedia, čo sa blíži pretože napríklad pre HSBC to je asi 40% redukcia v ich kancelárskych priestoroch. Dokonca je to tak viditeľné, že samotný Boris Johnson sa obáva, že prečo sťahujú všetky svoje kancelárie z centrálneho Londýna. Dobre vieme, že nájom týchto priestorov je obrovský a ak si to nemôžu dovoliť banky tak kto potom? Možno spraviť tam nejaký bazén 🙂
Banky toto však nerobia preto, aby ušetrili. Hovoria v podstate to, že práca týchto bankárov už nie je potrebná. Nebudú môcť viac „hrať“ v systéme. Minulý týždeň sme mali správu o tom, že dokonca FED mal problémy a museli na hodinu odstaviť systém. Všetky tieto informácie mi napovedajú, že toto nie je iba sen, že sa skutočne blíži zmena systému.

Veľa ľudí, ktorí chcú pozdvihnúť ľudstvo si uvedomilo, že je potrebná zmena systému. Čo sa týka peňazí a systému, samozrejme závisí to od toho ako to použijete. Ak je napríklad v Afrike zabitých veľa ľudí kvôli diamantom a tie sa dostanú na Západ a vymenia sa za peniaze, tieto peniaze so sebou nenesú nič dobré. Sú spojené so zlou energiou. Títo ľudia, ktorí chcú zmenu si uvedomili, že nemôže byť na čele hŕstka ľudí, ktorá bude kontrolovať a diktovať čo sa deje. Musí sa zaviesť systém, ktorý nebude možné skorumpovať.

Veľa ľudí si v dnešnej dobe neuvedomuje, že zlato a striebro a iné vzácne kovy nie sú ocenené podľa trhových podmienok – konkurencia, potreby spotrebiteľov, atď. Cena sa odvíja od štyroch mužov, ktorí si v Londýne každé ráno sadnú v kancelárii okolo stola a rozhodnú sa na cene dňa. Posun ceny znova nastal v prípade, že bol nejaký masívny výkyv na trhu. Potom sa opäť stretli a nastavili najnižšiu a najvyššiu cenu pre ten konkrétny deň. Toto sa taktiež musí zmeniť, či nie? Ak totiž veríme vo voľný trh, musí predsa fungovať dopyt a ponuka a od toho sa dovíjajúca cena. S týmto mám síce tiež isté problémy. Vždy to ukazujem na príklade malého hotela pri mori. Objednáte si izbu vo februári a cena je X. Objednáte si tú istú izbu v júli a cena je X+. Je to tá istá tapeta, tá istá posteľ. Je možno viac slnka, lebo je leto, majú to isté jedlo. Je to úplná chamtivosť, keď viac ľudí chce túto izbu tak môžem vyskočiť s cenou.
Čo keby to bolo ako v tejto kríze , je lockdown a veľa ľudí chce ísť k zubárovi. Teraz by si zubár povedal, och veľa ľudí chce vytrhnúť zub, budem za to žiadať dvojnásobok ceny. Neurobíte to, lebo to je skrátka morálne nesprávne, ale má to byť v poriadku v každom inom aspekte? Keď raz zmeníte finančný systém, koncept a hodnoty za ním, natíska sa mnoho otázok o našom „otroctve“ peniazom a ako ovplyvňujú naše životy. Myslím si, že to môže byť iba dobré a že sa hýbeme smerom k lepšiemu. Bol by to naozaj obrovský krok vpred pre celé ľudstvo. Pre niekoho bude výhodou aj rýchlosť prenosu peňazí, no pre mňa je jeho dôležitosť hlavne v tom, že sa vymaní zo zovretia elity, ktorá manipulovala systém.

Niekedy dobrí chlapci schválne vypustia informáciu, ktorá nie je skutočná, aby zmiatli nepriateľa. V tejto dobe, každý môže hľadať informácie. Uvidí jeden článok a hľadá ďalší, aby si potvrdil správnosť toho prvého. Avšak nie vždy informácie, ktoré vidíme sú skutočné. Cena, ktorú zaplatia dobrí za jednu informáciu, ktorá možno rozhnevá tisíce ľudí, ale zmätie z cesty zlých, stojí za to. Sme totiž v kybernetickej vojne a je to vlastne aj smutné, pretože je ťažké si udržiavať svoj entuziazmus ak to vyzerá, že sa nič nedeje. Niektoré dátumy, ktoré som aj ja dostal pred troma mesiacmi sa stále celkom neudiali. Pred troma mesiacmi som dostal celkom peký prehľad dátumov a nemyslím si napríklad, že DT prejav bol náhodou 28.02. Ďalšou otázkou je, kto bude mať prejav 04.03. – tradične máva prejav prezident USA. Urobí Biden nejaký prejav a Trump potom svoj prejav?

Uvidíme teda, čo bude nasledovať. Pre ľudí, ktorí sa zaoberajú číslami to bude naozaj zaujímavé, pretože všetko okolo Trumpa sa vzťahuje ku Q. Skutočne všetko. Ak tomu ľudia neveria, tak je to preto, že nemajú koncept čísel, hlbšie porozumenie. Preto som bol rád, že som sa dostal k Tomovi Numbers, ktorý mi poskytol hlbšie porozumenie, pretože Trump tomu skutočne rozumie a veľa z tejto symboliky, čísla, ktoré používa a slová, ktoré rozpráva (napr. 17 vlajok v pozadí). Keby tieto symboly a Q nič neznamenali, prečo by bola potom cez sociálne siete taká cenzúra? Pretože rozprávame pravdu. Preto aj mňa odstránili z YT a z FB. Niekomu sa očividne nepáči pravda.

Posledný detail, v USA sa dosť často diali testy núdzového vysielania. Ľudia pridávali snímky obrazovky a dialo sa to v rôznych oblastiach čiže vieme, že sa to naozaj deje. Nebudem opäť dávať žiadne dátumy, pretože ich neviem, ale myslím, že sa naozaj blížime do konečného bodu. Nevidím nič, čo by malo vyvrátiť môj názor, práve naopak.

Som celkom sebavedomý a akonáhle budem môcť byť viac otvorený, ja aj ostatní, tak tak urobíme. Ďakujem

Zdroj


Podobné články

 • 98
  Simon Parkes 04.03.2021Prosím nečakajte dnes nič závratné. Tento dátum nie je dôležitý z hľadiska DT a vecí týkajúcich sa jeho. Je dôležitý pre veci, aby sa udiali v pozadí, ale to je všetko. Máme však malé správy.Zaujímavá vec v USA je práve 17 štátov, ktoré zrušili povinné rúška. Určite to nie je…
  Tags: sa, a, to, že, v, je, správy, spravy, simon, parkes
 • 92
  Simon Parkes update 24.02.2021Zdroj Povedali mi, aby som nedával žiadne kľúčové informácie v týchto kritických okamihoch.Vieme, že "zlí" sledujú kľúčové osoby, aby zistili čo plánujú "dobrí". To znamená, že robíme dobrú prácu, nechávame ich zmätených, a preto skúšajú zistiť čo plánujeme.Veľa ľudí potrebuje mať nádej a počuť, čo sa blíži a veci sa…
  Tags: a, sa, že, to, je, v, správy, spravy, simon, parkes
 • 87
  Simon Parkes - 06.02.2021https://www.bitchute.com/video/2ufEu000p7El/ Simon má dva druhy upozornení. Prvý druh je ten, kde je 100% istota, že sa to udeje a Simon to zverejní.Druhý je ten, kde je zámer, aby sa niečo udialo, ale môže sa to zmeniť (je v tom zahrnutých priveľa faktorov). Update z 5.2. spadá do druhej kategórie. "Pozrime sa na situáciu…
  Tags: sa, že, je, v, a, to, správy, spravy, simon, parkes
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK