Simon Parkes 04.03.2021

04/03/2021

Prosím nečakajte dnes nič závratné. Tento dátum nie je dôležitý z hľadiska DT a vecí týkajúcich sa jeho. Je dôležitý pre veci, aby sa udiali v pozadí, ale to je všetko. Máme však malé správy.
Zaujímavá vec v USA je práve 17 štátov, ktoré zrušili povinné rúška. Určite to nie je náhoda, 17 je veľmi dôležité číslo.
Čo sa týka DT a návštevy vo Švajčiarsku, naozaj tam bol, aj keď veľa videí uverejňovaných online bolo z minulých návštev. Navštívil Bern a mal veľa na práci. Musel podpisovať veľa dokumentov.
Zaujímavé, že deň po tom Švajčiarsko zrušilo povinnosť rúšok a obchody môžu byť otvorené.
To celkom dobre ukazuje kto tu je šéfom. Rovnako ako týchto 17 štátov, ktoré ukázali pomyselný prostredník Bidenovi a DS. Ukazujú, že musíme používať zdravý rozum a nepodriaďovať sa strachu.
V apríli sa pravdepodobne vrátime na YT. Hovorím o tom, že už nie je dlho k tomu zaujímavému dianiu a uvidíme aké zmeny sa stanú aj na tejto platforme vďaka tomu. Blížia sa nám zaujímavé veci týkajúce sa ekonomiky a politiky vo svete. Marec by mal byť významný mesiac, podľa informácií, ktoré som dostal a v rovnakom duchu to bude cez apríl.
Minulý rok som dostal pozvánku od taoistických mníchov prísť do ich chrámu v Británii, aby som dostal ich požehnanie. Bolo to veľké privilégium, že som s mojou manželkou mohol ísť. Chceli mi dať požehnanie, pretože ako povedal ich vedúci mních, že marec bude veľmi ťažký mesiac rovnako ako mesiace predtým, aby sme sa s mojou organizáciou – connecting consciousness, mohli cez tieto časy preniesť. Bol som naozaj poctený a vďačný, pretože títo mnísi majú naozaj vysokú úroveň duchovnej inteligencie.
Títo nie sú súčasťou čínskeho , ale tibetského systému. Nie je im dovolené prebývať v Číne. Preto sa premiestnili do krajín, kde môžu byť viac otvorení. – len pre objasnenie
Často sa bavíme o tom, že duch sa pohybuje úžasným spôsobom. Ako sme prechádzali diaľnicou bol tam malý most a ako sme sa k nemu priblížili bola tam osoba vedúca lamy. Bolo naozaj úžasné vidieť takúto scénu ako sme smerovali do chrámu dostať svoje požehnanie. Bol to jasný znak toho, že je to to, čo máme urobiť.
Mnoho vecí teraz prichádza do hry. Informácie, ktoré prichádzajú od veľkého množstva ľudí (vojenských aj nevojenských) hovoria, že sa blížime k bodu zlomu. Chcem tak ako vy, aby sa všetko dialo viac v médiách a vyzerá to tak, že tieto blížiace sa mesiace to pomaly uvidíme aj verejne a v médiách. Pamätajte médiá sú jediná vec, ktorá zlej strane ostala. Už majú veľmi málo moci.

Chcem poďakovať všetkým v mojom tíme a mojim podporovateľom, viem, že niekedy dostávate strašné emaily od ľudí, ktorí nie sú prebudení a veriaci.

Do budúcna dúfam, že naša organizácia sa možno bude zdať užitočná administratíve v USA.
Som rád, že sa môžeme podieľať na humanitárnej práci a možno budeme môcť byť prospešní i naďalej. Chceme ísť do Ameriky pracovne takže uvidíme ako sa nám to podarí. Akákoľvek bude naša rola v budúcnosti bude to určite duchovného charakteru a sme pripravení pomôcť budúcej US administratíve, nech už je to kedykoľvek.
Ako sa blížime k finálnej fáze prebudenia ľudstva, krajšej a plnej pozitivity, už nechcem dávať ani sekundu svojej energie ľuďom, ktorí sa snažili zmariť naše úsilie a šírili negativitu. Vypol som komentáre a už tomu nebudem venovať pozornosť. Títo ľudia budú musieť urobiť obrovský kus práce sami na sebe, aby mohli existovať v tejto realite s nami.

Zdroj

Podobné články

 • 98
  Simon Parkes 01.03.2021Pri prejave sme nevideli niekoho, kto je porazený. Práve naopak. DT bol veľmi sebavedomý a v prejave bola zaujímavá numerológia. Tom Numbers by sa mal na to pozrieť. Referoval Bidena ako chief executive - výkonný riaditeľ, čo nebolo technicky celkom správne, lebo ak ste prezident ste POTUS, prezident, alebo šéf,…
  Tags: a, sa, že, to, je, v, správy, spravy, simon, parkes
 • 89
  Simon Parkes update 24.02.2021Zdroj Povedali mi, aby som nedával žiadne kľúčové informácie v týchto kritických okamihoch.Vieme, že "zlí" sledujú kľúčové osoby, aby zistili čo plánujú "dobrí". To znamená, že robíme dobrú prácu, nechávame ich zmätených, a preto skúšajú zistiť čo plánujeme.Veľa ľudí potrebuje mať nádej a počuť, čo sa blíži a veci sa…
  Tags: a, sa, že, to, je, v, správy, spravy, simon, parkes
 • 86
  Simon Parkes rýchly update - 08.02.2021Simonov kontakt v Spojenom kráľovstve ho informoval, že môžu nastať výpadky elektrickej siete a prístupu k vode. "Nebolo by možno zlé, keby si si naplnil vaňu s pitnou vodou. Nemusí toho byť veľa, ale vždy je lepšie byť informovaný." Simon odoberá lokálne noviny a svetové noviny, aby videl aké lži…
  Tags: a, to, sa, že, v, ako, som, správy, spravy, simon
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK