Simon Parkes 04.04.2021 aktualizácia

05/04/2021

Asi ste si všimli, že veľa ľudí, ktorí majú konexie a prístup k informáciám boli v poslednej dobe ticho. Niektorí z nich podpísali dohodu o mlčanlivosti, niektorí boli požiadaní, aby nič neprezrádzali. Zlí ľudia, ktorí boli ochudobnení o ich bežné zdroje informácií začali sledovať sociálne siete a z toho, čo viem, majú zoznam kľúčových osôb, ktorých radi sledujú, aby zistili, či existujú nejaké indikácie toho, čo prichádza. Takže ľudia, ktorí majú skutočný záväzok k tomu, aby sme tento boj vyhrali museli obmedziť svoje prirodzené tendencie povedať všetkým, čo sa deje. Je to pre väčšie dobro.

Problém s Bitchute, kde teraz sme je, že video trvá dlhší čas stiahnuť, a preto tu dlho musíte mať iba audio. Avšak, YouTube sa rozhodol, že mi dovolia sa vrátiť k nim niekedy v Apríli, čo je zaujímavé, pretože predtým ako nás odstránili, som mal dosah k trom miliónom ľudí. Preto nás odstránili, nepáčilo sa im, že 3mil ľudí má prístup k pravde.

V prvom rade, Veselú Veľkú noc všetkým ☺️, chceme tiež poďakovať všetkým 70 000 členom celosvetovo, všetkým koordinátorom za všetku skvelú prácu v minulosti a aj teraz a verím, že aj do budúcnosti. Momentálne máme dosť veľa práce, ľudia si to neuvedomujú, ale veď prečo by mali, aké to je riadiť organizáciu. Preto som povedal, že si spravíme desať dní voľna. To znamená, že na čas nebudeme odpovedať na emaily. Ľudia si to spájajú s desať dní temnoty, ale momentálne to súvisí iba s tým, že sme zavalení prácou a potrebujeme oddych.


Poďme hovoriť o veciach, ktoré vás skutočne zaujímajú.

Je zaujímavé ako si mnoho neprebudených ľudí myslí, že sa skrátka zasekla veľmi dlhá loď s kopou kontajnerov. Možno si myslia, že kapitán zaspal, oni už uveria čomukoľvek. Situácia je taká, že každá moderná loď je teraz riadená počítačom a kontrolkami ako máte aj v lietadle. Veľakrát idú na autopilot. Človek preberá kontrolu vtedy, keď nastane nejaká zložitá situácia, s ktorou sa počítač nevie vysporiadať. Preto je ľahké pochopiť, že dobrá strana prevzala kontrolu a doslova loď zasekli na plytčine. Spravili tak v najužšom bode prieplavu. Vieme, že Evergreen bol kód pre Hillary C. a vieme, že volací znak lode boli iniciálky HC.

Na mostíku lode bol kapitán a dvaja egyptskí muži, ktorí mali riadiť loď. Takže títo traja mali mať loď pod kontrolou a dostal som informáciu, že neboli vôbec nápomocní autoritám, čo je veľmi podozrivé a je to dôvod prečo ich zatkli. Americké námorné jednotky úzko spolupracovali s egyptskou vládou, americké médiá to nepokryli, ale kontajnery boli prezreté. Je známe, že pri preprave ľudí loďou ich zavierajú do kontajnerov s ventiláciou, nechcú predsa, aby tí ľudia zomreli pretože sú finančne hodnotní pre cabal. Je to dobrý spôsob ako sa vyhnúť inšpekcii. Máte 16 – 18 tisíc kontajnerov na jednej lodi, nikto sa nebude pozerať na všetky tieto kontajnery. Americké jednotky boli v pozícii, všetko bolo plánované a z mojich informácií tam boli nájdené deti. Taktiež tam boli niektoré, ktoré to neprežili. Je to jedným z dôvodov, pre ktoré zatkli tých troch, čo riadili loď, ale to nepôjde na verejnosť.

Prečo sa to stalo? Pýta sa mnoho ľudí. Dobrá strana sa snaží, pokiaľ sme stále v tejto operácii, dostať informácie vonku každému, kto je prebudený, alebo aspoň prebudený z polovice. Toto bolo ako 9/11. Bola oficiálna verzia, kedy vietor spôsobil, že kapitán nevidel, kadiaľ ide a narazil (čo si povie veľa prebudených, že ako často sa to asi stáva skúseným kapitánom?) a potom je tam verzia, že loď blokovala kanál a cabal prišla o 500 mil dolárov denne. Preto tam loď bola ako dlho to išlo.

Poďme trochu hovoriť o možnosti porazenia mainstream médií. Tí, čo majú dobrú pamäť si budú pamätať, že Mike Pompeo skúsil 2/3 krát otestovať systém, či by podali jeho správu a zakaždým odmietli. Je dokonca v zákone, že médiá musia spustiť akékoľvek núdzové vysielanie, nezáleží na tom od koho prichádza a aké súkromné je, oni musia pracovať pod zákonom. Mohlo by to byť zemetrasenie, čokoľvek. Zakaždým odmietli, čo bolo šokujúce aj pre ľudí v Trumpovom tíme, pretože si zrejme neuvedomili aké zložité to bude. Na prevzatie kontroly nad pozemskými médiami nebude stačiť kontrola zo zeme, a že budeme potrebovať pomoc z vesmíru. Videli by ste videá, ktoré sú s názvom ako asteroid, meteority, zrútenie balistickej strely. Jediný dôvod prečo tieto videá YT nezmaže je to, že to nahrávali ako meteorit, alebo asteroid. Tak preto nespustili YouTube „kontroly pravdy“. Môžem vám povedať, že to boli satelity Mossad, ktoré boli komunikačné satelity. Bolo dôležité, aby boli zničené a muselo sa to urobiť z vesmíru. Minulý týždeň bolo do vesmíru vypustených 60 ďalších satelitov bielych klobúkov, ktoré doplnili celkový počet vypustených satelitov na 120. Tieto sú súčasťou globálnej siete, ktorá ak by bolo potrebné, by umožnila bielym klobúkom prevziať kontrolu nad všetkými mainstream médiami nielen v USA, ale aj vo svete. Dátum, ktorý sme dostali možno nie je pravdivý, ale oznámili nám, že budú spustené 7. apríla. Z mojej skúsenosti, ak nám hovoria 7.4. tak už pravdepodobne sú spustené a fungujú, alebo tak bude čoskoro. A toto je veľmi dôležitá súčasť vesmírnych síl.

Prezident Trump spomínal vesmírne sily a mnoho ľudí si predstavilo klasické lietajúce taniere a to sa môže taktiež stať, ale myslím si, že skôr rozprával o niečom, čo môžeme lepšie chápať a o možnosti mať pod kontrolou vonkajší vesmír vo vzdialenosti cca 2000 míľ okolo Zeme. Takáto operácia by vyžadovala úplne nový set satelitov. Keďže všetky krajiny majú rozdielny jazyk a rozdielny systém, musíte mať spôsob ako sa vysporiadať so všetkým naraz. Nemôžete si povedať okej, dnes budeme rozprávať s Amerikou a o tri dni s Japonskom. Musí to byť globálne. Spomeňme priehradu Three Gorges Dam, myslím, že môžeme. V Číne sa deje veľa zemetrasení a realisticky sú jej múry poškodené. Stačí jedno väčšie zemetrasenie a priehrada sa zrúti.

Momentálne niektorí ľudia spôsobujú paniku tým, že ohlasujú katastrofy s obeťami napríklad v New Yorku, alebo niekde inde. Biele klobúky nezabíjajú ľudí. Katastrofy môžu spôsobiť buď Božie prúty, alebo iná tajná zbraň, o ktorej ešte verejnosť nevie. Biele klobúky sa však vyhnú akémukoľvek kolaterálnemu poškodeniu. Pozrite sa na Nashville. Nikto nezomrel. Kto spôsobil akú katastrofu sa preukáže vždy na spôsobe, akým je to spravené. Ak by teda nasledovali nejaké akcie Bielych klobúkov, bude to na ciele, ktoré nie sú obklopené ľuďmi. Ja osobne by som sa tešil, keby sme sa zbavili Bieleho domu. Tak nikto nežije. Dokonca ani herec Biden. Kapitol taktiež. Pokiaľ tam nikto nebude samozrejme. Mohli by v NY byť aj iné miesta, ktoré sú satanistické. S tým nemám problém, keď sa zničí. Ale táto panika, čo sa šíri po soc. sieťach o útokoch na ľudí, toto nie je nápomocné. Nemyslím si, že je múdre šíriť, že to, alebo ono mesto bude zasiahnuté, a keď príde varovanie evakuujte a utekajte. Čo ak ste vozíčkar, alebo rodič samoživiteľ. Čo ak ste veľmi dobrí ľudia, ale ste odkázaní na pomoc. Ako budete utekať? Kto vás dostane von? To sú otázky, ktorými sa zaoberajú Biele klobúky, a preto by sa nič katastrofálne nemalo stať. Ak nastanú obete na životoch, potom sú to ľudia, ktorí operujú v rámci konkrétneho miesta a sú zapojení do cabal operácií, a preto sú legitímne vojenské ciele.
Biele klobúky majú prostriedky na takéto ničenie, ale ak budú niečo ničiť bude to strategicky a chirurgicky odstránené. Veľa z tých zemetrasení, ktoré boli detekované po svete sú následky použitia Božích prútov.

Keď sa vráti p. Trump do politiky, myslím, že uvidíme návrat zdravého rozumu aj do vlád po svete, nielen v USA. Momentálne nemáme kapitána, ktorý by otáčal volantom, a preto aj dobrí lídri sú pod vplyvom posluhovačov cabaly. Urobte to a to, strašia ich čímkoľvek môžu. Keď sa vráti Trump, tieto potkany sa opäť stratia v tme. Sú tu pozitívne náznaky, aj to, že sme dostali príkaz o nevypúšťaní informácií.

Ohľadom QFS, Charlie Ward vie o tom oveľa viac než ja, ale čo poviem ja je, že kľúčovou súčasťou slobody ľudstva. Tí, čo ma sledujete od začiatku, takmer 10 rokov rozprávam o tom akú moc majú peniaze, alebo ako to nazývam ja – kúzlo Babylonu. V podstate to znamená, že ľudia nemôžu byť slobodní, ak sú kotrolovaní skupinkou ľudí, ktorá kontroluje peniaze. Takže tento nový systém, ak bude dobre fungovať, nás oslobodí od tohto otroctva, ktorým je tradičný finančný systém – vždy tak bol navrhnutý. Ak odrežete cabal od ich peňazí, nie sú schopní operovať. Nie je veľmi prezentované verejnosti, že mincovne v USA prestali vyrábať peniaze a americká IRS zvolala minulý týždeň núdzové stretnutie, pretože si všimli značný pokles v ich zdrojoch. Pridajúc k tomu obrovské straty kvôli blokovanému Suezu, zrazu sťahujú peniaze z akciového trhu. Možno uspejú a dostanú peniaze, ale verím, že budú prichytení a peniaze budú vrátené naspäť do „hrnca“. Je skutočne ťažké pre nás všetkých, vrátane mňa, predstaviť si o aké množstvo peňazí sa jedná. Prirovnávam to vždy ku koláču. Ak je vás päť, rozdelíte sa férovo a koláč prekrojíte na päť častí. Čo robí cabal je, že si vezmú tri časti pre seba a ostatným rozdeľujú so zvyšných dvoch, a potom naháňajú tých ľudí, aby im tie časti koláča vrátili. V rámci spoločností to predstavuje cabal, ktorá by si kúpila členov správnej rady, aby mohli kontrolovať, čo sa v danej spoločnosti deje.

Tento nový systém to nedovolí. Začína to poukazovať na to, koľko peňazí a bohvie aké množstvo rokov, pred nami ukrývali. Číslo, ktoré predstavuje bohatstvo iba Vatikánu bolo 34 kvintiliónov. Bolo to v tuneloch dlhých asi 60 míľ myslím. Bolo tam zlato, šperky, maľby, artefakty – niektoré z nich datované do dôb Alexandrie. Niektoré naozaj ohromujúce veci. Taktiež fyzické peniaze. Nepamätám si presne, koľko lietadiel bolo potrebné naplniť, aby to všetko mohli zozbierať a vrátiť tam, odkiaľ to bolo ukradnuté. Dostali sme k nahliadnutiu ako bude vyzerať nová bankovka v USA, prototyp ruskej bankovky, ostatné krajiny to nebudú mať také jednoduché, ale budú musieť taktiež prejsť na nový systém. Takže máme systém, ktorý je už takmer pripravený na spustenie a oslobodenie ľudstva. To všetko sa spája v jednom bode a tým sú ľudia. Veľa z nich si uvedomuje, že niečo je zle a veľa z nich očakáva, že niekto iný to napraví. Lenže tu je pointa; keď sa znovunastolí rovnováha v celom svete, čo by sme ako ľudstvo mali povedať je, že už nikdy MY NEDOVOLÍME, aby nám bola suverenita ukradnutá spod nosa. Pretože to je to, čo sa dialo po tisícky rokov. Silné osobnosti, pokrvné línie prišli a vzali nám to, čo nám bolo dané ako rodené právo, či už silou, alebo trikmi. Prišiel pán a prikázal, že niekto iný mu má odovzdávať tri štvrtiny toho, čo sám dopestoval a to sa akceptovalo. Nazvali to feudalizmus. Musíme pochopiť, že potrebujeme odhodiť putá tisícov rokov a to nebude jednoduché. No bude to obrovská úľava, keď ľudia pochopia, že môžu žiť oveľa slobodnejší a šťastnejší život bez systému, ktorý nás stláča k zemi.

Rozprával som sa s niekým o tom tak, že systém nás určite zámerne zamestnáva. Sme stále zaneprázdnení, nemáme ani chvíľku pre seba. Pritom duchovne založení ľudia neustále hovoria o meditácii. Lenže systém nás chce od meditácie a uvažovania oddeliť. Neustále nám tlačia rôzne úlohy, starosti rovno do tváre. Dúfam, že tento nový systém zavedie redukciu daní, úrokov a dajú ľuďom viac slobody. Nebudete musieť ťažko pracovať pre každý cent, len aby ste si udržali strechu nad hlavou. Možno budeme mať viac času na introspekciu a náš vývoj, aby sme mohli obohatiť aj tých okolo nás. Nebude to zmena iba vo finančnom systéme, ale aj v spôsobe života, keďže kontrolný systém bude miernejší.

Dúfam taktiež, že v budúcnosti budú rozpoznané organizácie, ktoré nie sú tie isté organizácie, ktoré boli platené ako charity a humanitárne projekty bez toho, aby sa niekto pozrel na ich minulosť a záznam činnosti. Systém, ktorý fungoval cez tzv. match funding, nemuseli ste robiť takmer nič preto, aby ste boli financovaní a nezáležalo na tom ako dosahujete ciele. Dôležitý bol iba cieľ. Dúfam, že aj naša organizácia bude schopná operovať po celom svete a poskytovať pomoc a liečenie. Pred piatimi, alebo šiestimi rokmi som rozmýšľal prečo je to tak, že niekto, kto vlastní banku dostáva viac peňazí denne/ týždenne, ako žena (väčšinou, ale nie vždy), ktorá pracuje v domove a stará sa o dôchodcov, z ktorých mnoho je chorých, alebo umiera a musí byť radostná, starať sa o nich, fyzicky ich dvíhať a kontrolovať či sú v poriadku. Prečo manažér dostáva o toľko viac peňazí? Je tu odpoveď: on zarába peniaze. Ošetrovateľka neprodukuje obrat, ona iba zľahčuje utrpenie. Systém cabaly, satanistický systém, neoceňuje starostlivosť. Všetko čo si cenia je to, koľko peňazí zarábate. Ľudia, ktorí sú pre cabal podstatní nepôjdu len tak do štátneho zariadenia. Pôjdu do nejakej súkromnej skvelej nemocnice vo Švajčiarsku a on netrpí. Netrpí nedostatkom financií, netrpí ničím. Je elitou a kúpi si svoju cestu všade. My ostatní musíme brať to, čo nám dajú. Preto sme aj sami zodpovední, že sme toto dovolili. Dovolili sme týmto ľuďom, aby vytvorili tento systém. Nechcem žiť v systéme, ktorý si neváži starostlivosť. Chcem žiť v systéme, ktorý si takýchto ľudí váži a ocení to, že asistujú a starajú sa o ľudí v ich posledných rokoch, ak nie mesiacoch života. Musíme sa z tohto systému, ktorý nás učí, že ten, kto zarába veľa peňazí je úspešný a kto nie, tak nie je. Musíme si vážiť život, je jedno kto to je, musíme sa naučiť, že peniaze sú užitočné, ale nerobiť z nich nášho boha. Dúfam, že v nadchádzajúcich dňoch a týždňoch uvidíme masívnu zmenu a musí to prísť aj cez mainstream médiá. Musia byť zničené, aby mohlo byť vysielané núdzové vysielanie a pravda. Ako inak by to títo zaspatí ľudia s mŕtvymi mozgami pochopili? Ako si uvedomia, čo sa deje a začnú svoju cestu prebudenia? je ich tu priveľa a budú potrebovať túto pomyselnú facku. Potrebujeme vypnúť msm na 10 dní, potrebujeme odhaľovať problémy, aby sme všetkých prebrali.

Rýchla poznámka ku Q hnutiu. Q je a bolo schopné predpovedať dianie vďaka kvantovému počítaču. Zlá strana má počítač, ale ten je založený v nižšej štvrtej dimenzii a tá je efektívna na max šesť mesiacov. Ľudská rasa je tak nepredvídateľná, že ak skúšate z tejto nižšej dimenzie niečo predpovedať na dlhšie ako šesť mesiacov, nemôžete uspieť. Kvantový počítač operuje na piatej úrovni, ktorá má takmer božské energie a dokáže ísť nielen spätne, ale aj vopred. Dokáže vidieť veci a potom ich reportuje predtým než sa stanú. Zlá strana toto nemá, a to je dôležité. Preto dobrá strana dokázala položiť pre nich pasce roky vopred. Ten, kto študoval p. Trumpa vie, že to je to, čo spravil. Položil im pasce. On a jeho tím dobre vedia, čo robia. Po skončení tohoto predstavenia budeme určite šokovaní aké prepracované toto všetko muselo byť. P. Trump je veľmi inteligentný človek a nenechá túto situáciu trvať dlhšie ako je potrebné. Boh, alebo Zdroj, Tvorca, ako chcete, nás tu všetkých nepriviedol na to, aby sme padli v poslednej minúte. Toto nebol plán. Prišli sme sem, aby sme prešli testom a tí, ktorí prejdú pôjdu ďalej v skvelom svete a ostatní to budú musieť skúsiť znova zase inokedy.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Doug Billings , Simon Parkes – 19.03.2021Doug: Veľa ľudí mi poslalo správy, zaujímal ich tvoj presun do Ameriky. Keď dostanete jednu správu o tom, to je jedna vec, ale keď dostanete dvadsať o tvojej práci v tvojej organizácii a med beds, s ktorými pracuješ a majú liečivé schopnosti, prišlo o tom veľa otázok. Rád by som teda začal tam. Simon: Pozerám sa na…
  Tags: a, to, je, že, sa, v, na, čo, si, správy
 • 10000
  Doug Billings a Simon Parkes 08.03.2021Doug: Vyzerá to tak, že generál Flynn sa pripravuje na akceptovanie situácie, ktorú máme teraz (Biden v oválnej pracovni) a ako sa pohnúť ďalej. Sidney Powell mala byť súčasťou tejto šou, ale niečo jej do toho prišlo na poslednú chvíľu, keďže sa zaoberá prípadom volebných podvodov v Arizone a Georgii.…
  Tags: a, sa, že, je, to, v, na, správy, simon, parkes
 • 10000
  Simon Parkes 04.03.2021Prosím nečakajte dnes nič závratné. Tento dátum nie je dôležitý z hľadiska DT a vecí týkajúcich sa jeho. Je dôležitý pre veci, aby sa udiali v pozadí, ale to je všetko. Máme však malé správy.Zaujímavá vec v USA je práve 17 štátov, ktoré zrušili povinné rúška. Určite to nie je…
  Tags: sa, a, to, že, v, je, správy, simon, parkes
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jaro
Jaro
2 years ago

SUPER Clanok , vdaka

Daniel
Admin
Reply to  Jaro
2 years ago

Ďakujeme 🙂

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK