Simon Parkes 09.05.2021 aktualizácia udalostí

10/05/2021

Chcel som hovoriť trocha o tom, čo koluje na internete. Ukazuje sa, čo sa deje v Pentagone a hlavnou otázkou je, či je to pravda.

Čo sa stalo s generálom Milleym? Skočil, alebo ho niekto potlačil? Vtedy na soc. sieťach ešte nebola o tom žiadna debata a ľudia, ktorým som sa ozval sa rozhodli neodpovedať, pretože išlo o chúlostivú tému. Tí, čo sledujete situáciu viete, že generál mal ťažkosti fyzicky stáť vedľa prez. Trumpa. Vždy bol veľmi zvláštny. Tí, čo máte veľmi dobrú pamäť si pamätáte na udalosť, kde sa fotil s prezidentom Trumpon na schodoch kostola a neskôr sa verejne ospravedlnil, že tam s ním nemal stáť.

Námorný generál by sa nikdy neospravedlnil za to, že stál vedľa svojho vrchného veliteľa. Myslím, že sa začínali objavovať trhliny. Milley mal obrovskú zodpovednosť vo svojej funkcii. Bol hlavným veliteľom štábu náčelníkov. Jedným zo spôsobov, ktorým Biele klobúky skúsili generála dostať k rozumu bolo hlasovaním medzi senior generálmi o tom, či naďalej chcú prez. Trumpa ako svojho vrchného veliteľa, alebo nie. Hlasovanie dopadlo podľa mojich informácií tak, že 20% z nich ho nechcelo naspäť. Malo to byť záväzné a zrejme aj je, ale myslím, že pre generála Milleyho to bolo príliš ťažké a aj jednou z prekážok pre návrat Trumpa bolo, že hlava jeho armádnych náčelníkov nebola na jeho strane.
Vyzerá to tak, že generál sa dosť hneval, že sa rozprávalo o Trumpovom návrate 4. júla a veľa iných vecí v pozadí.
Verím, (podľa môjho zdroja) že Milley a hlava národnej gardy boli zatknutí.
Veľmi zaujímavé, že aj hlava národnej gardy bola anti-Trump. Obaja boli nahradení Trumpovými podporovateľmi. S odstránením tejto „blokády“ v Pentagone bude zaujímavé vidieť ako sa to ďalej vyvinie.

Biden, ktokoľvek ho hrá, a jeho administratíva verí tomu, že Trump sa vráti na Mt. Rushmore 4.júla, a preto dali zrušiť ohňostroje, ktoré tam mali byť, aby nebolo vidno ako Marine One prelietava s ohňostrojmi v pozadí. Čo je však veľmi zaujímavé a čo MSM neprezentuje, keby bol Biden legitímny prezident, prečo by chcel, aby nikto nevidel ako tam Marine One preletí? Už len fakt, že nedokázal zrušiť prelet Marine One, alebo celú udalosť, iba zastavil ohňostroje nám veľa ukazuje.

V Bielom dome sa v posledných týždňoch tiež diali zvláštne veci. Bariréry boli postavené, potom znova odstránené a potom znova postavené. Svetlá sa zhasli. Môžem s istotou povedať, že ho využívajú ako dočasné väzenie. Niekto zachytil pár helikoptér, vyzeralo to akoby sa tam presúvali médiá, ale čo takto právnici, filmári tribunálov. Viem totižto ako fakt, že do Bieleho domu boli prevezení svedkovia, aby vypovedali o tom, čo videli, čo sa im stalo, a aby identifikovali páchateľov. Je to celkom ironické, že vďaka tomu, že Biely dom nepatrí do Ameriky sa tam môže odohrávať vojenský súd, pretože nepatrí na americkú pôdu. Je to celkom ďaleko dostať sa do GITMO, keď je jednoduchšie to urobiť vo Washingtone. Jednou z vecí je tiež fakt, že Sidney Powell pracuje na tribunáloch z vojenského pohľadu, pretože je v tom trénovaná. Preto je momentálne zaneprázdnená. Takže to je niečo na čo som chcel poukázať.

Ohľadom QFS. Nehovoríme o tom dostatočne kvôli mojej dohode o mlčanlivosti. Bude to však revolúcia vo svete. Odstráni možnosti zlých ľudí, aby mohli využívať systém. Chcel som si na ebay kúpiť nejaké jedlo pre mačky (áno používam ebay) a moja karta nefungovala, pomyslel som si okej, kto ju blokuje tentokrát. Tak som zavolal do banky, aby sa na to pozreli. Nevideli problém, je to možno chyba na ebay. Skúsil som to o pár minút no nefungovalo to a tak som zavolal a spýtal sa v banke, či si myslí, že je to kvôli tomuto QFS, ktoré som začul, že sa blíži. Tá žena, s ktorou som hovoril povedala (Simon imituje ženu a zasmeje sa) : „Nie, nie, nie, nie.“ Povedal som jej, no tak asi nie.

Pozrite, je tu osoba, ktorej prácou je sedieť na druhej strane telefónu a odblokovať ľuďom karty a robiť so šekmi a aj tak vedela o QFS. Nepáči sa im to. Keďže to nie je bankársky nástroj, nefunguje v ich prospech. Zaujalo ma to, pretože bolo očividné, že vedia, čo sa blíži a nepáči sa im to. Veľa ľudí teraz taktiež vyberá nielen peniaze, akcie, ale aj krypto. Možno ste si všimli, že banka Anglicka vydala vyhlásenie, že musíte byť pripravení, že môžete všetko stratiť ak investujete do krypto, bitcoin atď. A je to už druhé varovanie. Ja si myslím, že krypto je v poriadku, ale neskôr. Nie teraz pod aktuálnym bankovým systémom. Doteraz systém podporoval zlých ľudí, chamtivých, násilných, hlasných ľudí, ľudí čo sa tlačia pretože to systém odmenil. Ľudia tichší, duchovnejší dostávali málo, pretože nás učili, že kto kričí najhlasnejšie, dostáva najviac. Odráža sa to aj v deťoch, ktoré vidia čo systém odmeňuje a kopírujú to. Teraz sa uvidí, čo sa bude diať, keď začneme odmeňovať dobré správanie, kde duchovné správanie a pomoc druhým je odmenené. Bude to zaujímavé, pretože pre mnoho ľudí nie je prirodzené byť duchovní, dobrí. Ak však uvidia, že také správanie je odmeňované, uvidia čo majú robiť a ako sa správať. QFS také správanie odmení. Až kým QFS nebude plne funkčné a zabehnuté v našom svete, prez. Trump sa nevráti. Sme na ceste k tomu. V čo dúfame je koniec daní. Očakávame návrat do rokov 60., nebudete platiť odvod z príjmov, čo v Británii predstavuje 25%. Predstavte si, že máte vo vrecku o 25% viac ako predtým. Je jasné, že sa blíži masívna zmena, ktorá bude pomáhať hlavne dobrým ľuďom, humanitárne zameraným ľuďom a korporácie sa budú musieť zmeniť, alebo vymrú. Záleží na akej kultúre sa zakladajú. Nemyslite si, že to je jednoduché. Stálo to veľa, stálo to prezidenta Kennedyho život a Biele klobúky si plne uvedomujú, že zlá strana sa nezastaví pred ničím, aby dobro a to, o čo sa BK snažia zničila.

Poslednou vecou je, prečo armáda nezasiahla a niečo neurobila. Predstavte si všetko to zlo a utrpenie. Ak by prišli a povedali, že všetko urobia za nás, koľko emocionálnej energie by ľudia vložili do tejto veci. Sedeli by ľudia opäť na zadkoch a nechali by zlo, aby prevzalo po čase kontrolu? Pravdepodobne. Aj keď to nie je príjemné, je potrebné, aby ľudia zažili, čo by sa dialo ak by zlo prevzalo kontrolu. Je to potrebné, pretože občania boli príliš zaneprázdnení niečím iným. Namiesto toho, aby sa snažili odstrániť týchto zloduchov, iba pokrčia plecami a povedia, „no áno, ale čo ja s tým môžem urobiť“. BK chcú, aby verejnosť zažila a pochopila aké to v skutočnosti je, keď takíto ľudia vládnu v krajine. Ľudia musia byť hrdí na svoju Ústavu, hrdí na to, za čo bojovali. Musia byť hrdí na svoje hodnoty, vieru v Boha a hodnoty, ktoré ustanovuje Boh a nehovorím o Biblii. Hovorím o hodnotách dobro vs. zlo. Toto totiž nie je boj politických strán, toto je boj dobra a zla. Ak sú ľudia nútení bojovať a prevziať svoju moc, ak to je taký boj, je oveľa menšia pravdepodobnosť, že dovolia, aby zlo ešte niekedy prevzalo kontrolu. Nič zlé nebude odstránené pokiaľ ĽUDIA nebudú chcieť a nevyzvú zlo a odmietnu ho akceptovať.

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Simon Parkes aktualizácia - 03.12.2021https://www.bitchute.com/video/HMlZc9CkQupT/ Poďme sa teda trochu porozprávať, predovšetkým o QFS. Takže chcem hovoriť o kolektívnom vedomí. Najprv sa chcem spýtať vás. Veľa a veľa ľudí spochybňuje, či je QFS skutočné, či sú Med Beds skutočné. Celý celý rad vecí a je to naozaj hlavne o tom, že sa nám z času…
  Tags: a, to, sa, je, že, v, na, simon, parkes, update
 • 97
  Simon Parkes - aktualizácia udalostí 29.05.2021Najskôr sa chcem ospravedlniť, že som dlho nič nepridal. Momentálne je ťažké obdobie a nemám čas byť tu tak často ako by som chcel. Viete, že som podpísal dohodu o mlčanlivosti, čo robí dosť ťažkým mať podcast, kde odpovedám na otázky publika. Dúfam, že tento prvý týždeň júna bude zmena…
  Tags: a, je, sa, to, že, čo, v, na, simon, parkes
 • 94
  Simon Parkes - aktualizácia 09.06.2021Poďme sa porozprávať o niektorých veciach, ktoré sa teraz dejú. Zachytili ste, že v posledných dňoch došlo k skutočnému vzostupu informácií natoľko, že sa práve začínajú dostávať na perifériu hlavného prúdu. Práve sa začínajú dostávať von niektoré kúsky, najmä pokiaľ ide o Fauciho a iné aspekty, ktoré by pred tromi…
  Tags: a, to, sa, je, že, v, na, o, simon, parkes
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK