Simon Parkes a Charlie Ward rozhovor (10.10.2021)

21/10/2021

Charlie: V krajine v ktorej žijem (Španielsko) súdny prípad v pondelok potvrdil, že COVID-19 neexistuje vo formáte, ktorý uviedli ako vírus, ale vedeli sme to, pretože toto je už deviata krajina, ktorá sa dostala pred súd a prehrala každý jeden prípad, počnúc Kanadou.

Takže teraz sa začína rýchlo vynárať otázka. Takže ak to neexistuje, čo sa deje, a to je všetko, nebudeme môcť povedať, čo sa deje? Prečo mám na sebe masku? Prečo sa sociálne dištancujem? A čo mi pichajú? Ak COVID-19 ako vírus neexistuje. A to je všetko, čo sme chceli, aby sme mohli položiť tieto otázky.

Simon: No a ďalšia vec je, prečo to úrady nemôžu dokázať. To, čo hovorili. To je ďalšia otázka, ak je to pravda, nemali by mať problém zlepšiť sa na súde. A oni len doslova povedia, namiesto toho, aby odovzdali vzorku, tak vlastne povedia, že to nemôžeme urobiť. A prirodzene potom sudca musí rozhodnúť v ich neprospech, pretože nemajú žiadnu obhajobu.

Charlie: To je presne tak. A toto je spôsob, akým sa to muselo urobiť. Mainstreamové médiá odmietajú o tom informovať, aj keď výsledok bol jasný, odmietajú to zverejniť. A ja som rád, že som to povedal, ale jeden z menej hlavného spravodajského kanála, ktorý to tam dal a máme nahrávku, sme zdieľali nahrávku a je to veľmi jasné.

Mám prepis, ktorý som zverejnil. Problém, ktorý mám, je ten, že ak pripustia, že tam COVID-19 existuje. Genocída. Áno, pretože je to biologická zbraň, majú na ňu patent. Minulý rok to bolo patentované v ich per bright Institute v Anglicku. Len tak pre zaujímavosť.

Mainstreamové médiá sa zúfalo snažia, aby to nevyšlo najavo. V súčasnosti je hlavným dôvodom, prečo sme tu so Simonom dnes ráno, že je tu veľa rozptýlenia. Veľa ľudí volá po rôznych príbehoch.

Nemusíte veriť Simonovi Parksovi. Nemusíte vkladať svoju vieru vieru v Charlieho Warda. Sme tu len ako poslovia, ktorí sa snažia dostať správu von. Musíte vložiť svoju vieru v Boha a Boh vám dá odpovede. Musíme sa zbaviť toho, aby sme všetku svoju vieru vkladali do človeka.

Urobili sme nejaký výskum. Simon urobil strašne veľa výskumov a prieskumov a my zverejňujeme, čo sme zistili. Nikoho nekritizujem a nikdy som sa nezaoberal kritikou názoru iného človeka. Prijali sme veľa, veľa, veľa kritiky. Pamätám si, že hneď na začiatku našej cesty mi ľudia hovorili, keď som hovoril, aha, ty hovoríš so Simonom o tom, či si to vedel?

Na to kašlem. Záleží mi na ľuďoch. Záleží mi na informáciách, ktoré sa snažím overiť ako sa len dá. Ich jediným spôsobom, ako to zastaviť, je zdiskreditovať nás.

Simon: Takže Charlie, čo som dnes považoval za užitočné, bolo, že veľa ľudí tam vonku začínajú pochybovať o QFS. Hovoria, že to bude len pre bohatých a slávnych a pre banky.

A ja to do istej miery chápem, pretože to trvá už dlho. Ale viem, že je to skutočné, viem, že je za tým dobrý úmysel. A ľuďom by som len povedal, viete, len si udržujte svoje vibrácie. Neklesajte v tejto chvíli.

Hovoria, že to nie je skutočné. A keď sa v tom pohrabete, zistíte, že je to preto, lebo nie sú jeho súčasťou (QFS). A sú veľmi nahnevaní, že sa na tom nepodieľali. A tu je vaša odpoveď, prečo nie sú zapojení. Takže som len chcel ľuďom povedať, Charlie, že QFS je skutočný.

Charlie: Je to humanitárna operácia a nie je to len pre bohatých. Nie je to pre každého. Ak ste zapletení do obchodovania s deťmi, pedofílie alebo drog, nebudete súčasťou kvantového finančného systému.

Budete ponechaní na okraji a nebudete mať žiadne peniaze, pretože vaše staré peniaze, vaša stará vietnamská mena nebude mať žiadnu hodnotu.

To, čo malo ísť pred rokmi na dobré účely, tam nikdy nešlo. Vďaka Bohu, že ľudia ako Simon a ja sa môžeme vrátiť do týchto krajín. A Simon v tom hrá veľkú úlohu, pretože vyrastal v Afrike, vždy. Narodil sa v Afrike, takže to má v DNA, má to v srdci.

Tam nie je rozdiel vo farbe. Niektorí z čiernych ľudí sú lepší ako niektorí z bielych. Bieli ľudia hovoria, aha, oni fungujú v gangoch. Nie, pôsobia v tímoch.

Spojili sa. Je to kmeňová mentalita. A samozrejme, vládam na celom svete sa to nepáči, pretože im to berie monopol moci, ale vedzte, že kvantový finančný systém je stopercentne reálny.

A ak sa ho niekto snaží zdiskreditovať, je to pravdepodobne preto, že na to prišiel. A nemôžu cez nový systém prať svoje špinavé peniaze za obchod s drogami, ktoré sa oplatí predať. Takže sa to snažia zdiskreditovať a zničiť.

Simon: Myslím si, že sa snažia o to získať ľudí, ktorí majú nejakú formu vplyvu, a snažia sa ich získať na svoju stranu, pretože oni sami nechcú byť v centre pozornosti. To sú jedni z ďalších ľudí, ktorí sa na to pripravujú, a snažia sa zasiať nezhody. Ale skutočnosť je taká že každý, kto sa skutočne zúčastňuje na tomto humanitárnom projekte, bude vedieť, že je to skutočné.

Charlie: Dôverujem tímu okolo seba na 100 %. Dôverujem Bohu. A pri mnohých príležitostiach som sa Boha pýtal, či robím správnu vec. A Boh mi dal nesmierne jasne najavo, že je to skutočné. A poskytol mi dôkazy, ktoré mi nemôže poskytnúť nikto iný.

Takže v tomto prípade som vložil svoju vieru a dôveru v Boha. No, v minulosti som nedôveroval, dôveroval som človeku a to ma priviedlo k zlému. Ale v tomto prípade vás môžem uistiť, že Boh je jeden a Boh to má stopercentne pod kontrolou.

Bohužiaľ, niektorí z tých ľudí, o ktorých sme si mysleli, že sú na dobrej strane, sú súčasťou bažiny.

Simon: Množstvo zla pravdepodobne vyrazilo dych aj tým na samom vrchole, že hĺbka zložitosti toho, ako sa toto zlo šíri vo všetkých aspektoch spoločenstva a ľudstva na Zemi.

Myslím si, že možno nikto okrem Boha, ale ani nikto na zemi si neuvedomoval, aké je to zlé. Keby to nebolo také zlé, veci by sa boli zrealizovali oveľa skôr. A teraz nám tu asi môžeš, som si istý, že nám môžeš poskytnúť trochu viac informácií, ale povedali by sme s Charliem, že pretože je tu ešte toľko zla, ktoré treba upratať, že je to hlavný dôvod, prečo sa veci zdržali.

Charlie: Ja by som s tým súhlasil a myslím si, že verejnosť ešte nie je celkom pripravená na pravdu. Ľudia, ktorí sa prebudili, sú, a ja vám uvediem jeden maličký príklad. Keď hovoríme o obchodovaní s deťmi a dospelými ženami, o ženách, s ktorými sa obchoduje, atď. a hovoríme o potratoch, potratených plodoch. Hovoríme o tom, aké je to verejné, a pritom sa z toho ľudia smejú v šou Ellen DeGeneresovej a Oprah Winfreyovej.

A potom zrazu zistíte, že 25 % hamburgeru McDonald’s tvoria ľudské časti. Na to svet ešte nie je pripravený.

Ale niečo vám poviem, to ich vyradí z biznisu, keď sa to dostane na verejnosť. Samozrejme, že sa to stane, ale toto je súčasť procesu. Minule som sa s niekým rozprával a povedal som, prečo to nedajú do mainstreamových médií. Povedal, že je potrebné kvapkať to cez ľudí, ako ste vy, a ostatní ľudia to budú kvapkať ďalej.

A potom to ľudí prebudí. A potom sa zrazu mainstreamové médiá už nebudú môcť držať späť, pretože sú do toho všetky zapojené. Áno, všetci sú do toho zapojení spoločne a našou úlohou je len kúsok po kúsku odštiepiť. Simonovi to trvá oveľa dlhšie a ja dostávam veľa a veľa stigiem. Prečo to trvá tak dlho, keď chápete, čo je za touto vojnou zla, svet na to ešte nie je pripravený.

Musíme ľudí prebudiť, aby boli pripravení na pravdu. Momentálne veľa ľudí vo svete nie je na pravdu pripravených.

Simon: Charlie ľudia sa ma pýtajú, no a prečo sú médiá také odolné? A ty si sa toho práve dotkol.

Mnohí z týchto ľudí si oprávnene alebo neoprávnene v médiách myslia, že už prekročili bod, z ktorého niet návratu. Inými slovami, veria, že akonáhle sa ich zločiny dostanú na verejnosť, už pre nich niet cesty späť. A tak nemajú kam inam ísť, než na túto cestu, po ktorej idú, a preto sú najväčším nepriateľom, ktorému v súčasnosti čelíme.

Preto sa nevzdávajú. Sami sa rozhodli ako pilot kamikadze, že so svojím lietadlom vletia do lietadlovej lode.

Charlie: A keď ich chytia, vidíme to práve teraz v prípade R Kellyho, speváka, ktorý bol uznaný vinným z obchodovania s deťmi, pedofílie a podobných vecí.

A hrozí mu až sto rokov väzenia. Takže ho uznali vinným a čaká sa na rozsudok. Za každú osobu, ktorú ponúkne, mu strhnú rok. Už im ponúkol 200 ľudí.

Simon: No, dúfam, že si aj tak odsedí nejaký čas vo väzení.

Charlie: No urobili presne to isté ako s Maxwell. Majú dva a pol milióna strán dôkazov. A samozrejme, nevedela o tom, že Jeffrey Epstein je stále nažive, a to jej tak trochu hádzalo polená pod nohy, keď musela všetko prehodnotiť. Takže všetko je vonku.

Vojna je vyhratá. Sedíme v pantomíme, vidíme, ako sa to odohráva, ale svet ešte nie je pripravený na pravdu. Ale vráťme sa ku kvantovým financiám. Kvantový finančný systém je už stopercentne funkčný. Funguje od augusta minulého roka, v zákulisí funguje krásne a kontroluje sa každá jedna vec, aby sa uistili, že nebol kontaminovaný.

Teraz je prepojený so štylizáciou, čo umožňuje jeho prepojenie s našimi vlastnými bankovými systémami. Akonáhle prejde cez systém škálovania, prichádza do dedičného fondu, dedičný fond je kanálom do bánk. A teraz sa testujú prostriedky medzi dedičným fondom a bankami, aby sa zabezpečilo, že sa žiadne peniaze neukradnú.

Simon: V ideálnom prípade majú voľby všetky štáty v rovnakom čase, ale s kvantovým, viete, kvantovým systémom, o ktorom hovoríme trochu ako o peniazoch, ale je to viac ako peniaze.

Nie je to tak, Charlie, pretože pomocou kvantového systému môžeš mať volebný systém. Predpokladáš teraz, že sa niečo také stane?

Charlie: Pre kvantové hlasovanie to bude veľmi jednoduché. Myslím si, že vláda vo svojej štruktúre bude demontovaná tak, ako je práve teraz, niektorí budú stiahnutí niektorí odstúpia a budú mať možnosť voľby.

Ale potom nastane situácia, že bude kvantový volebný systém. Budeme fungovať tak, aby sme umožnili ľuďom vybrať si tú správnu osobu. Na svete máme veľa skvelých ľudí z každej krajiny.

Na svete nie je jediná krajina, v ktorej by som nebol, kde by som nestretol úžasných ľudí, ale žiaden z nich sa nepodieľal na politike. A do politiky sa nezapájajú, pretože tá bažina bola príliš špinavá a je špinavá. Myslím tým, že je taká znečistená a trvá nejaký čas, kým sa to rozbije. A keď to urobíme, nechceme žiadnych politikov, ktorí povedia, no viete, bol som veľmi dobrý v tom a veľmi dobrý v tom.

Myslím si, že na prechod do pozícii už boli vybraní. Ľudia boli vybraní na správne miesta, aby nás previedli z jedného systému do druhého. A my nebudeme potrebovať len prechod. Budeme potrebovať aj vzdelávanie o tom, akých ľudí chceme na tomto mieste.

Simon: Čo by sme mali urobiť s Buckinghamským palácom, keď dôjde k zmenám?

Charlie: To je veľmi zaujímavá otázka, pretože som pred 18 mesiacmi povedal, že kráľovnej bolo povedané, aby sa odsťahovala, a ona sa nikdy nenasťahovala späť. A všetci hovorili, že nie, že sa prerába.

Oni vymaľovávajú. Zaujímavé je, že rekonštrukcia stojí 369 miliónov, 3, 6, 9 numerológia. Vypočítajte si to sami. Hm, na čo by to mali použiť? Myslím, že je to veľmi, veľmi dôležité. Ak sa pohneme vpred, musíme vedieť, odkiaľ sme prišli. Takže si myslím, že táto budova, ak bola nanovo zrekonštruovaná, by mala byť, bola by ideálnym miestom pre spoločnosť ako Regus, ktorá by ju mohla využiť na kancelárske priestory pre nich.

Musíme sa zbaviť našej histórie. A to nie je nič iné ako zbaviť sa toho, čo sa stalo po druhej svetovej vojne, Norimberský kódex Osvienčim, nosenie masky vtedy, ak si nedáš masku, ideš do väzenia. A v tých časoch sme sa z našej histórie nepoučili. Tentoraz sa musíme poučiť z našej histórie a pamätať si našu históriu, pretože nemôžeme napredovať, kým nebudeme vedieť, odkiaľ sme prišli.

Simon: V podstate by to mohlo byť súčasťou školských osnov. Ale deti tam chodia, majú prehliadku budovy a učia sa, ako vládla kráľovská rodina a aké to bolo. Takže by to mohlo byť súčasťou vzdelávacieho systému. Mohlo by to byť, ale robili by prehliadku tunelov pod nimi, ktoré používali na obchodovanie s deťmi.

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Správy 03.03.2022Teraz, keď falošná tretia svetová vojna na Ukrajine ovládla éter a digitálny svet, na Covid sa na mnohých miestach zabudlo. Zrazu je z vražednej pandémie… len chrípka a takmer nikoho to už nezaujíma a nebojí sa. Popravde, začínajú ich trochu štvať nezmyselné, tyranské kroky väčšiny vlád. Nová taktika strachu pochoduje…
  Tags: a, sa, na, v, je, to, že, správy
 • 100
  Správy 08.11.2021Množstvo bánk bolo náhodne zatvorených na rovnaké obdobie… Ak máte v súčasnosti bankový účet vo svete… vaše údaje sú už v Kvantovom systéme a vaše prostriedky budú prevedené do Kvantového systému… Každý jeden človek, ktorý má bankový účet kdekoľvek na svete v ktorejkoľvek krajine, je už v Kvantovom systéme… Kvantový…
  Tags: a, sa, v, na, že, je, to, správy
 • 100
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
11 months ago

Ďakujem.

jirik
jirik
11 months ago

Velmi zajímavé čtení. Co se týče QFS tam mám pochybnosti, ale také málo informací o něm.
Co se týká kvantového volebního systému, tak jsem si vzpomenul, že bylo dáno několik žalob na průběh parlamentních voleb, ale prý pouze v jednom případě byly předloženy i důkazy o falšování letošních parlamentních voleb v Česku. Tak mě napadlo, jestli náhodou už tyto parlamentní české volby třeba byly monitorovány kvantovým volebním systémem nebo nějakým obdobným.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK