Simon Parkes a Doug Bilings (08.07.2021)

11/07/2021

Doug: Ako sa máš Simon, ako sa máte s Becky a vašimi plánmi so CC?

Simon: Myslím si, že to vyzerá veľmi dobre kvôli viacero dôvodom a hlavne tento a budúci týždeň myslím, že budú kritické pre CC, možno aj pre iných. Nehovorím to kvôli politickému dianiu, ale kvôli niečomu inému. Bude však pre nás dôležité zvládnuť tento a časť budúceho týždňa. Tešíme sa na jar budúceho roka a jeseň tohto roka, záleží na tom ako sa vyvinie situácia.

Doug: Simon, vždy keď si mojím hosťom dostávam otázky o tom ako ťa môžu podporiť, kde ťa nájdu a čo vlastne CC robí. Môžeš nám o tom v skratke povedať?

Simon: Organizácia bola pôvodne založená v roku 2015, keď ma kontaktoval príslušník US námorníctva a vysvetlil mi túto vec, ktorú nazval kvantový finančný systém. Ako sa používajú kvantové počítače, antivírový systém, aké zmeny prichádzajú a či by som chcel byť so svojou organizáciou vodcom v tejto sfére. Takže som založil org. , ktorá je celá na báze dobrovoľnosti, 180 koordinátorov. V každom štáte USA je teraz tuším jeden. Čo robia koordinátori: organizujú virtuálne/osobné stretnutia, máme miestnosť na četovanie, je to podporná skupina. Keď dostaneme finančné zdroje, budeme kupovať budovy a organizovať projekty. Napríklad poskytnúť domov ľuďom bez domova, dať im prácu, možno liečebné centrá. Budeme sa sústreďovať na humanitárne činnosti. Ak teda niekto chce byť našou súčasťou, za pár mesiacov vám viem poskytnúť prácu.

Doug: Povedz mi viac o týchto liečebných centrách. Aké liečenie, aký druh? Čo to bude zač?

Simon: Už od čias Babylonu si ľudia neuvedomovali svoj plný potenciál. Stali sa otrokmi. Poviem to narovinu, je to diabol. Diabol je na vrchole reťazca a využíva slaboduchých a slabomyseľných ľudí na to, aby robili jeho špinavú prácu. Čo teda nastáva je hora problémov celosvetovo. Liečebné centrum nie je len niečo, kde do teba napichajú ihly a špendlíky, aj keď čínska akupunktúra skutočne funguje veľmi dobre. Čo chceme urobiť je zakúpiť špeciálne technológie. Pentagon vlastní okolo 60 patentov, ktoré budú uvoľnené pre verejnosť. Musí tam byť čakacia listina a CC v tom bude zohrávať svoju úlohu. Všetko čo by ste čakali v klasickom liečebnom centre, cez rôzne ešte nepochopené technológie až po veci, ktoré sú možno až zatajované pred verejnosťou. Budeme hrdo spolupracovať s patriotmi po celom svete, aby sme poskytovali riešenia, ktoré nezavriete do škatuľky.

Doug: Domnievam sa správne, že budeš taktiež pracovať s deťmi a pomáhať im v uzdravovacom procese z pašovania, sexuálneho zneužívania a týrania?

Simon: Áno, to bude časť našej činnosti. Taktiež podporní zamestnanci, budem ich tak volať, ktorí pomáhali pri záchrane detí, aj keď trénovaní na túto činnosť, budú potrebovať našu podporu. Každé dieťa bude musieť dostať novú rodinu, nové meno, bude mať fond, ktorý bude pridelený každému z nich doživotne. Je to splátka za odškodnenie toho strašného zla, ktoré im títo zloduchovia spôsobili. Nebudeme lídrom v tejto činnosti, budú tu iní, ale urobíme všetko, čo bude v našich silách, aby sme im pomohli a urobili, čo sa bude dať.

Doug: Boh vás žehnaj vo vašej činnosti. Ďalej sa pozrieme na niektoré veci, čo sa objavili aj v správach.


Doug: Predstavujem si, že vďaka tvojej činnosti vďaka práci, ktorú vykonávaš v Božom mene na teba zrejme nepriateľ, nazvime ho Satan, útočí. Cez iných ľudí a prostriedky, o ktorých ani netušíme, ale som si istý, že si pod útokom. Ako sa s tým vyrovnávaš?

Simon: Všetci sme fyzické telá a máme organické mozgy. Podľa mňa ak ich necháme „bežať nadivoko“ môžeme sa dostať do problémov. Čo teda musíme urobiť je zostať silní a vedieť, že koniec koncov dobro zvíťazí nad zlom. To je to, čo zlí ľudia a spoločnosti robia. Útočia v najšialenejších miestach a najšialenejšími spôsobmi. Ukážka toho je terajšie dianie v Amerike. Väčšina verejnosti teraz sleduje, čo sa im odohráva pred očami a vidia pravdu. Hovoria, tak toto som ja nevolil. S týmto som nesúhlasil. Niekedy tieto veci musia byť ukázané ľuďom, aby si uvedomili hĺbku toho diania.

Doug: Nedávno predstaviteľ BLM v Utahu verejne vyhlásil, že Americká vlajka predstavuje nenávisť. A že, keď BLM vidí niekoho s Am. vlajkou, vedia komu sa vyhnúť, kto je naplnený nenávisťou. Ako môžeme bojovať s takýmto zlom vo svete? Je to taký nonsens. Je zjavné, že diabol je ten, kto pracuje cez týchto ľudí v tejto krajine a iné skupiny, napadá mi aj Antifa. Úplne otočili moralitu, intelektuálnu zrelosť a zdravý rozum hore nohami. Veď to nedáva žiadny zmysel.

Simon: Zdravému rozumu nie. Na druhej strane, pozrime sa na tohoto demokratického čierneho politického predstaviteľa v štáte NY. Veľký podporovateľ BLM, avšak neverí v defundáciu polície. Je zaujímavé, keď sa pozrieme naprieč rozdelením/priepasťou, vidíme skupinu ľudí, nezáležiac na ich pozadí, malá skupina ľudí, ktorí sú posadnutí. Realita je, že pre všetkých, ktorí sa držali v ústraní, nezaujímali sa o politiku, musí sa to odohrať pre nich. Musia zistiť, že je to pred ich dverami. Vlastne som rád, že tento človek povedal to, čo povedal. Slúži to ako volanie k prebudeniu pre strednú triedu, pre všetkých aj v NY a Californii, Boh im žehnaj, ktorí si nemysleli, že sa veci môžu takto pokaziť. Je to ako nákaza, ktorú je potrebné vyhubiť a jediní, ktorí to dokážu, sú obyčajní ľudia. Nemôžete vždy čakať, že to za vás urobí polícia, alebo armáda.

Doug: Súhlasím s tebou, Simon. Na to, aby sme sa mohli zbaviť nočnej mory, je potrebné ju rozpoznať. To, čo robí Biden a jeho admin. sú tá nočná mora a teraz vieme, ako s ňou bojovať.

Simon: Myslím, že ľudia boli dlho príliš slušní a nečinní, nechceli, aby ich niekto obťažoval s tým, čo sa deje. Lenže teraz to má každý rovno na prahu. Myslím, že Američania budú obťažovaní a urobia niečo s tým, čo sa deje. Začnú sa zaoberať politikou a inými vecami.

Doug: Tak isto si myslím, že sme neurobili dobrú prácu s vyhubením tzv. RINO. (koncept republikán iba menom) Ktorí sa tvária ako republikáni, ale v skutočnosti majú demokratické zámery.

Simon: Prez. Trump momentálne robí tieto vyhlásenia „endorsementu“/podpory určitých kandidátov a hovorí proti určitým iným kandidátom. Hovorí verejnosti, ak chcete voliť republikánov, musíte voliť skutočných republikánov. Myslím si, že tieto podporné vyhlásenia pomôžu mnohým kandidátom v nadchádzajúcich „mid-term“ (priebežné) voľbách. Myslím si, že to bude fascinujúce.

Doug: Keď už hovoríme o prez. Trumpovi, je skvelé, že je späť, že robí svoje zhromaždenia. Núti nás to myslieť na to, čo sa stane v budúcnosti. Uvidíme ako dopadnú tieto audity.

Simon: Absolútne. Myslím, že v nadchádzajúcich mid-term voľbách sa už nestane to, čo naposledy. Tieto hlasy už budú dôležité a budú započítané. Myslím, že dobrí urobia, čo potrebujú urobiť. Pozri, p. Trump mal 100 000 ľudí na zhromaždení v Ohio. 42 000 v Sarasota a jediný dôvod prečo to bolo pod 100 000 je, že bola obrovská búrka. 42 000 ľudí sa ukázalo v ohromnom lejaku! Bolo to zaujímavé sledovať. Žartoval vo svojom prejave, pýtal sa „Kto je Biden? Viete niekto, kto to je?“ Vravel to podľa mňa preto, že Biden je tak naštvaný, že nadobudol viacero osobností. Asi má rozdvojenú osobnosť. Pretože robí niečo v pondelok a inú v utorok. P. Trump spomínal, že počas druhého roka v úrade si dal spraviť kognitívny test. Biden povedal, že by si ho tiež dal urobiť. Myslím si, že by mal.

Doug: Myslím, že my všetci si to myslíme. 😂 Ak dokáže vydržať a nezaspať počas toho 😂 (spoločne sa smejú). Určite by to nezvládol. On je bábkou v rukách Obamu.

Simon: Áno, myslím, že Hillary sa spálila príliš mnohokrát a stiahla sa z politiky. Myslím, že aj Pelosi a ostatní sa pomaly stiahnu a politická scéna sa zlepší. Doug: Áno, súhlasím a myslím, že republikáni vyhrajú. Simon: Doug, oni už vyhrali! Otázkou je, aký veľký bol počet ich hlasov.


Doug: Simon, pokračujme p. Trumpom a jeho obrovskou žalobou podanou na sociálne siete za popieranie a utláčanie pravdy takmer nacistickými taktikami, cenzúru a deplatformovanie ľudí ako si ty a ja a samotný Trump.

Simon: Rozhodujúcou časťou je tu právo jednotlivca na slobodu slova v protiklade voči právu súkromnej spoločnosti odstrániť kohokoľvek z ich platformy. Je to iné vo vládnych agentúrach, kde musíte dodržiavať prísne pravidlá a zákony, tieto spoločnosti nie sú nič viac ako obrázková knižka. Manažment môže povedať, och ty sa nám nepáčiš, vypadni. Je to zaujímavý súboj a myslím, že p. Trump to ani nerobí tak pre víťazstvo ako preto, aby tento argument prezentoval verejnosti. Musia si uvedomiť hodnotu slobody prejavu a ukázať nakoľko si ju vážia a či sú ochotní za ňu bojovať rovnako ako otcovia zakladatelia. Nechá si americký národ túto slobodu len tak vziať? Myslím, že by sme sa mali cítiť požehnaní, že p. Trump z toho urobil národný argument.

Doug: Toto je podľa mňa časť brilantnosti p. Trumpa. Dostane tieto veci na svetlo, naštartuje motor a nechá Američanov rozhodnúť sa. Nemôžete mať slobodu prejavu na platforme, ktorá vás edituje, alebo umlčiava. Je čas na zmenu.

Simon: Ak veríte v demokraciu, ako je možné, že môžete povedať niečo na Madison Square, ale nemôžete to povedať na FB stránke, alebo Twitteri, alebo YouTube. Som dosť starý na to, aby som si pamätal komunizmus. V 1917, keď deti zo školy išli na výlet do Ruska a prvá vec, ktorú chceli ruské deti urobiť je kúpiť si džínsy, pretože sa k nim nemohli dostať v Rusku. To je to, čo robí komunizmus. Odoberá možnosť výberu. To je presne to, čo robia Big Tech spoločnosti. Povedia ti, včera si mal desať možností, dnes už iba jednu. Ľudia si neuvedomujú, že za tých čias si šiel do volebnej miestnosti a mal si iba jedného kandidáta, ktorého si mohol voliť! Preto komunizmus padol. Ľudská dôstojnosť a vedomie to neprijme a nebude to akceptovať. Big Tech sa snažia vrátiť USA na tento level zmýšľania a som si istý, že Americký ľud to nedopustí.

Doug: Napadlo mi pri tom vyhlásenie Bidenovej administratívy o jeho „od dverí k dverám“ programe, aby sme sa uistili, že každý bude zaočkovaný. Majú odvahu nazvať p. Trumpa nacistom, ale oni sú tí, čo používajú nacistické taktiky.

Simon: Je to tak. Veľmi ťažko pracujú na tom, aby vytvorili naratív, kde p. Trump je iniciátorom násilia. To bol celý ich plán. Big Tech bol v tej chvíli šťastný vyhodiť každého, kto sa im znepáčil, pretože to označovali ako „hate speech“ (Prejavy nenávisti). Mňa zakázali YT na tri mesiace za to, že som použil slovo patriot. Naposledy ma zakázali na 6 dní, pretože som rozprával o p. Trumpovi. Čo to tam máte vy Američania za miesto, a hovorím takto náročky, že keď Brit rozpráva v dobrom o p. Trumpovi, vyhodia ho z YT na 6 dní? Ako je to možné, že ste toto dovolili? Toto malo byť dynamo slobodného sveta? Musíte ich vyhodiť z politiky. Musíte s tým niečo urobiť.

Doug: Ako si vravel už na začiatku. Je koniec časom slušnosti. Nebudeme nebezpeční, ani násilnícki, ale je koniec našej pasitivite. Musíme priznať, že sme sa dostatočne neangažovali, a preto sme tam, kde sme. Rovnako ako ty aj generál Flynn, Lin Wood, Sidney Powell, ktorí boli u mňa, hovoria, že kľúčom je angažovanie ľudí. Tí, čo pozerajú môj program, všetci ostatní v Amerike. Musíme sa zapojiť. Som rád, že si to povedal, musíme voliť!

Simon: Tiež peniaze. Prestaňte dávať peniaze skorumpovaným politikom. Sledujte, kto najlepšie reprezentuje vaše komunity, vaše záujmy a dajte svoje peniaze jemu. Ak dokážeme vyhladovať tieto strany, čím viac budú závisieť od Big Tech, tým viac to bude očividné. Ľudia podporujúci jednu stranu a Big Tech druhú.


Doug: Chcem dať trocha nádeje pre ľudí, ktorí sa obávajú volenia, vzhľadom na situáciu. Verím, že Arizona sa otočí v prospech p. Trumpa. Chcem počuť tvoj názor na túto situáciu.

Simon: Maricopa, je srdcom Arizony. To je iba jeden okrsok, ktorý sa počíta. Avšak pozrime na Georgiu. Tam začali auditovať celý štát! Rozdiel v tom je, že dôkazy pochádzajúce z Maricopa sú na inej úrovni ako v Georgii. Oba poukazujú na obrovský podvod, oba ukážu víťazstvo p. Tumpa. Čo sa týka Georgie, podľa mňa vyhral celý štát a podľa toho ako vyzerá Maricopa, je možné, že aj celú Arizonu. Pointou je, že Georgia vyprodukuje iné informácie, povedal by som šokujúcejšie ako to bude v okrese Maricopa. Je to preto, že v Arizone volební predstavitelia stihli vymazať routere, internetové materiály, takže nebudú súčasťou dôkazového materiálu. Avšak v Georgii sa im to nepodarilo, takže dobrí chlapci budú mať k dispozícii informácie z internetového prenosu. Čo sa môže udiať je, že médiá odmietnu informovať, v prípade čoho budú naše podcasty a iné šou, čo by spôsobilo ohromné odpojenie dôvery ľudí v médiá. V čo dúfam, že Biden a Kamala prehlásia, že o ničom nevedeli a rezignujú okamžite. Potom by to museli byť ďalšie voľby, alebo príde Najvyšší súd a prehlási jediného víťaza – p. Trumpa.

Doug: Ak si dovolíme myslieť v zmysle návratu p. Trumpa do úradu. Koho by si podľa teba vybral ako VP?

Simon: Myslím si, že sa vráti a myslím si to preto, že audity ukážu bez pochyby podvod a rovnako aj zahraničné zasahovanie. Čo znamená, že ostatné agentúry sa môžu verejne zapojiť. Myslím si, že Najvyšší súd bude pod enormným tlakom, bude nútený anulovať voľby a dosadiť prezidenta Trumpa. No, máme tu bratov Flynnovcov. Charles je na Havaji a je vo vedení námornej pechoty, myslím si, že to sa mu celkom páči ☺️ a myslím, že to teda padá na jeho brata! ☺️

Doug: (smiech) Áno, bolo by to celkom fajn vidieť ho v tej pozícii. Mne napadol Ron DeSantis.

Simon: Tu je otázka. Dosadíš tam politika, alebo vojaka? Po občianskej vojne sa vyžadovala účasť vojenskej reprezentácie v politike, ale tu nie sme v občianskej vojne. Myslím si teda, že bude potrebné dosadiť skutočného administratívneho reprezentanta, skutočného politika. Mám g. Flynna veľmi rád, ale je to vojak. Myslím, že by mu neprekážalo, že poviem, že vojaci skutočne nerozumejú civilistom. Preto by som rád videl nejaký mix oboch aspektov.

Doug: Vzhľadom na to, čím si generál prešiel, hlavne v jednaní s ministerstvom spravodlivosti, možno by bol dobrý v pozícii očisty tohto oddelenia. Možno ako hlava ministerstva spravodlivosti.

Simon: Myslím, že keby mal odísť z armády a opýtali by sa ho, čo by chcel robiť, mohli by sme dostať lepšiu odpoveď. Muž v armáde je v tom čase totiž viazaný jeho prísahou.

Doug: Trafil si klinec po hlavičke. Myslím, že p. Trump je to najlepšie, čo sa nám aj svetu mohlo stať. Je skvelý príklad toho, ako by každý líder mal postaviť svoju krajinu na prvé miesto.

Simon: Áno, bojuje za ľudí. Vieš, dokonca predtým ako vstúpil do politiky dostával listy, prosebné listy. A ak natrafil na nejaký, ktorý bol naozaj úprimný, poslal im peniaze na pomoc. Kedy Obama, alebo Clinton vôbec otvorili vlastnú poštu. Ani mi nehovor o Clintonovej nadácii, to ma nezaujíma. Kto z nich zobral svoje súkromné lietadlo, aby niekoho niekam zaviezol? To je muž so zlatým srdcom. To je už, ktorý by mal viesť Ameriku. Nie táto schizofrenická ohava, Biden.

Doug: Chcel som ti ešte veľmi pekne poďakovať za tvoju účasť. Teším sa na teba na svojej svadbe, kde si bol pozvaný! Cením si ťa, Boh ti žehnaj! Simon: Boh ti žehnaj, bol som tu s radosťou.

Video

Zdieľať článok

Podobné články

 • 93
  Operácia Londýnsky Most, projekt Looking Glass, adrenochróm | Tiana Islam & Charlie Ward (2.časť)https://rumble.com/embed/vlzjun/?pub=4 Tiana: Počula som o mužovi v austrálskom Melbourne, ktorý sa chystal zaočkovať svoje 9-ročné dieťa, hoci jeho druhý 14-ročný syn mal po druhej dávke Pfizeru problémy so srdcom. Niektorí ľudia potrebujú rodičovský preukaz, lebo čo to, dočerta, je? V ten istý deň bol syn prevezený do Kráľovskej detskej nemocnice…
  Tags: a, sa, to, je, že, v, na, čo, ako, update
 • 90
  Simon Parkes aktualizácia - 30.01.2022https://youtu.be/KZf14M_nv6U Ešte predtým, ako začneme. Niekto v Spojených štátoch zverejnil video o mne, v ktorom vzniesol vážne obvinenia a neskôr ho stiahol. A táto osoba ma spomenula menom a ja som ho vôbec nespomenul. V skutočnosti som nespomenul nikoho. Je zábavné, že ide o situáciu okolo generála Flynna a ja…
  Tags: to, a, sa, je, že, v, na, update, udalostí
 • 89
  Simon Parkes - aktualizácia udalostí 29.05.2021Najskôr sa chcem ospravedlniť, že som dlho nič nepridal. Momentálne je ťažké obdobie a nemám čas byť tu tak často ako by som chcel. Viete, že som podpísal dohodu o mlčanlivosti, čo robí dosť ťažkým mať podcast, kde odpovedám na otázky publika. Dúfam, že tento prvý týždeň júna bude zmena…
  Tags: a, je, sa, to, že, čo, v, na, si, simon
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Ivy.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK