Simon Parkes aktualizácia – 03.12.2021

06/12/2021

Poďme sa teda trochu porozprávať, predovšetkým o QFS. Takže chcem hovoriť o kolektívnom vedomí. Najprv sa chcem spýtať vás. Veľa a veľa ľudí spochybňuje, či je QFS skutočné, či sú Med Beds skutočné. Celý celý rad vecí a je to naozaj hlavne o tom, že sa nám z času na čas objaví zvláštna postava, ktorá sa rozhodne, že sa pokúsi na mňa alebo na iného hovorcu pravdy zaútočiť. Žijeme vo svete, ktorý nás učí: Obyčajným ľuďom sa dobré veci nestávajú. Všeobecne povedané, sme naučení, že je to len elita, bohatí slávni, ktorí, viete, nejako sa zdá, že majú všetko skvelé, a obyčajní ľudia, my ostatní, musíme sa len, ako sa hovorí, pretĺkať a jednoducho sa zmieriť s tým, čo nám bolo dané. A to je vlastne súčasť systému kontroly na tejto planéte, najmä v anglicky hovoriacom svete. Aj keď to ide naprieč, kde nás takmer od narodenia učia, že by sme mali byť vďační za to, čo máme, a že musíme napodobňovať, alebo musíme vzhliadať k určitým postavám, pretože sú úspešní, sú to športové osobnosti, osobnosti televízie, filmu, hudobnej scény, zábavného priemyslu.

A na jednej strane sa nám hovorí, že to je naozaj skvelé. Viete, títo jednotlivci. Zarábajú milióny a milióny a milióny. A dnes má táto dáma nové ružové topánky, alebo dnes má tento chlapík nový sveter. A tak nás nabádajú, aby sme išli von a kupovali si rovnaké výrobky, pretože sa chceme tváriť ako títo ľudia, pretože sú úspešní. A úspech sa, samozrejme, na tejto planéte meria tým, koľko peňazí skutočne zarábate alebo akú máte hodnotu. Takže takto sa tu meria úspech. A to je to, čo nám hovoria, že to je to, čo by sme mali napodobňovať a kopírovať. Ale potom nám hovoria, že je veľmi dobré byť chudobný. Ježiš bol chudobný, ale v skutočnosti nebol, Ježiš pochádzal z bohatej rodiny. Ale učia nás to a to, viete, to, že nie všetci máme veľmi veľa peňazí, to je vlastne cnosť. Byť chudobný je cnosť. A pritom nám systém druhým dychom hovorí: Pozrite sa, táto hollywoodska hviezda si práve kúpila Lamborghini alebo Porsche, a to je len päť na svete. A nie je to úžasné? A je to tá istá mašinéria, pokiaľ ide o pumpovanie všetkej tej propagandy, ktorá nám na jednej strane hovorí, že sme veľmi šťastní, že máme veľmi málo, pretože by sme mohli byť Afričanmi a nemať nič a byť hrdí na to, že ste chudobní, pretože je to veľmi vznešený stav. A nežiadajte príliš veľa. Neočakávajte príliš veľa. Nemajte veľké sny. Nepredstavujte si, pretože viete, že to nebudete mať. Tak prečo sa namáhať?

Takže my pochádzame z takéhoto sveta. Takže keď hovoríme o pravom QFS a o čom to je, niet divu, že väčšina ľudí to nevie uchopiť, pretože dobré veci sa takým, ako sme my, nedejú. A prečo by niekto robil dobré skutky pre obyčajných ľudí? Je naozaj smutné, že takáto je úroveň chápania toľkých ľudí na tejto planéte. Je to, akoby z ľudí vykopli dušu alebo ju rozdrvili. A áno, som si istý, že pre obrovské množstvo ľudí to znamená, že len pokrčia plecami a sú akoby pracovne vyťažení v tom zmysle, že každé ráno vstanú a robia svoju prácu. Majú dosť peňazí na zaplatenie účtov, ale to je tak všetko. Tak pre všetkých, ktorí neveria v QFS, to najlepšie, čo pre vás môžem urobiť, je uviesť adresu webovej stránky. LINK

Je to chlapík menom Ron Giles. Ja som sa zapojil do QFS v roku 2015, keď mi jeden čínsky starší napísal na skype a začal diskutovať o tom, čo je QFS a povedal, že sa pozerali na moju ranú prácu s CC a ako sa im to páčilo, pretože to bolo duchovné a bolo to niečo, čo by duchovný prvok QFS mal záujem podporiť a tak ďalej, a tak ďalej. Ron Giles, ktorého som nikdy nestretol, sa tomu venuje už viac ako 20 rokov. A čo viac, Ron Giles zostavil QFS ako ho chápeme a poznáme dnes v jeho modernej verzii. Takže kto iný by vám naozaj mohol lepšie porozprávať o lieku ako človek, ktorý v tom má za sebou 20 a viac rokov a ktorý zohral kľúčovú úlohu pri vývoji konštrukcie QFS? A pre tých z vás, ktorí mi neveria, no, nie je to na mojej webovej stránke. Je to na webovej stránke Rona Gilesa a môžete sa s ním spojiť. A ak mi neveríte, prečo ma prepána sledujete?

Vždy sa čudujem, že mi ľudia hovoria: Hovoríte hlúposti. Tak prečo ma sledujete? Ak si myslíte, že to, čo hovorím, sú nezmysly, prečo strácate čas? Choďte a počúvajte skutočné nezmysly, skutočný odpad, a môžete tomu uveriť ako svojej vlastnej realite. A to je v poriadku.

Giles je dobrý chlap. Neuveriteľne znalý, aj keď som ho nestretol osobne, viem, že keď som sa rozprával s manažérskym tímom QFS, padlo jeho meno a povedali, ako boli vďační za všetku prácu, ktorú odviedol. Takže si prosím pozrite tú stránku a pozrite sa na to. Je tam naozaj neuveriteľne podrobne vysvetlené, čo je QFS, ako vznikol a ako má fungovať. A po prečítaní by ste nemali mať príliš veľa otázok. To, dúfam, do značnej miery pomôže ľuďom to pochopiť. Aj keď akceptujete, že existuje nejaký QFS, ale nepoznáte jeho zákutia, je to naozaj dobrá vec. Takže dúfam, že to bude užitočné.

Existuje niekoľko nazývame ich Intel blogy alebo nástenky, ktoré sú tam, ktoré poskytujú ľuďom niektoré zaujímavé veci o QFS. Vždy ma nesprávne citujú. Predpokladám, že je to naozaj riziko povolania. Ale chcel som len vyzdvihnúť jednu vec. Existuje veľmi pravidelná stránka, ktorú číta každý z odvetvia, ak to tak môžem nazvať. A je to celkom dobré. Ale bohužiaľ, nesprávne ma citovala. A v deviatich prípadoch z desiatich si len pomyslím svoje, ale toto som považoval za trochu dôležité. Je to Restored Republic, GCR. A je to Dinar Chronicles. Moje meno je tam spojené s tvrdením, že nový kurz dinára k doláru bol približne jedenásť celých sedemdesiatpäť dolárov za dinár. Vlastne som to tak nepovedal. Viem, aký je zmluvný kurz, a viem, aký je kurz odchodu, ale vlastne som to nešpecifikoval. Takže ak chcete získať cenovú ponuku, bolo by naozaj dobré ísť si ju vyčísliť.

A druhá vec je, že sa tam pravidelne objavujem, či už o tom viem alebo neviem. Je tam ďalšia sekcia, kde sme mali nejakých 65 koordinátorov. Ale bohužiaľ, Dinar Chronicles a Restored Republic sa píše, že sú to koordinátori QFS. Nie, to nie sú. Sú to koordinátori CC a jeho/jej úlohou je riadiť miestnych koordinátorov vo svojej krajine, aby dodávali prácu členom. Niektoré krajiny majú teraz tisíce a tisíce členov. Áno, diskutovali sme o QFS. A je to jedna z mnohých tém, o ktorých budeme ako skupina diskutovať, ale nie sú to koordinátori QFS. Sme oddelení od QFS. Máme duchovnú organizáciu a podporujeme QFS, ale nemáme nikoho, kto by bol platený cez QFS. Takže som to chcel objasniť. Vždy som rád, keď niekto z Dinar Chronicles chce odo mňa nejaké vyjadrenia, ale bolo by oveľa príjemnejšie, keby ste sa skutočne obrátili priamo na mňa. Pretože Dinar Chronicles je pravdepodobne jedna z najlepších, ak nie najlepšia, nástenka. Čítam ju každé ráno.

Poďme sa teda porozprávať o ďalších veciach, ktoré sa dejú. Skvelé na tom, že máme organizáciu v 60, 70, 80 krajinách, je to, že máme skutočné informácie z prvej ruky, takže nehovorím o informáciách rozviedky v tom zmysle, že pochádzajú od agentúry. Hovorím o tom, že aj bežní obyvatelia krajín po celom svete na vlastné oči vidia alebo počujú veci, a potom to jednoducho oznámia svojmu koordinátorovi a podajú správu, takže môžeme, úprimne povedané, získať viac pravdy ako BBC. Takže nás to stavia do pomerne silnej pozície, pretože sa dozvieme veci, ktoré sa, samozrejme, v hlavnom prúde neobjavia. Takže sme vedeli o situácii v Južnej Afrike. Viete, je neuveriteľné, že v súčasnosti existuje možno 10 alebo 11 krajín, ktorých súdy v súvislosti s vakcínou COVID skutočne povedali, že ju nemôžu povoliť. Súdy povedali, že to nemôžeme uznať, pretože keď sme požiadali zdravotníckych pracovníkov v našej krajine, aby predložili vzorku, neboli schopní to urobiť. Takže tieto organizácie prehrávali jeden súdny spor za druhým len preto, že neboli ochotní priniesť vzorky a umožniť spätnú kontrolu. Ale aj keď k tomu došlo, neuvedomili by ste si to, pretože dotknuté krajiny stále pokračujú ako keby sa súdny prípad nikdy nestal. A to je naozaj dosť šokujúce, pretože jednou z bášt demokracie boli súdy. Súdy mali byť poslednou bariérou, bola to jediná vec, ktorá sa mala postaviť tyranii. Ale samozrejme, ak sú súdy zložené z ľudí, ktorí pochádzajú z rovnakého prostredia ako títo ľudia vo vláde, prečo by potom súd chcel zvrátiť to, čo prinášajú jeho priatelia?

Takže možno nemáme vnímať súdnictvo ako niečo oddelené od výkonnej moci, t. j. vlády? Možno ich všetkých máme vnímať ako jednu veľkú skupinu, ktorá je tu preto, aby sa starala sama o seba, ako to vždy robila v minulosti. Vieme, že v Južnej Afrike sa odvádza veľa dobrej práce. Vieme, že pred niekoľkými dňami sa uskutočnilo niekoľko stretnutí na vysokej úrovni medzi členmi elitnej rodiny a zástupcom Bieleho domu, ktorí tam boli, aby prediskutovali ďalší postup, východisko z niektorých situácií. A toto je len stručný prehľad toho, čo sa deje na celom svete. Pred niekoľkými dňami som zverejnil príspevok, že biele klobúky podnikli kroky proti Rakúsku a v menšej miere proti Nemecku, a hovoril som, že to, čo by sme nazvali Štvrtou ríšou, tamojšie živly, ktoré sa dosť silno infiltrovali do vlády, a ľudia sa ich pýtali: Prečo Rakúsko? Prečo nie Nemecko? No, Hitler sa narodil v Rakúsku. Takže to je ten energetický háčik. Stalo sa to, že po druhej svetovej vojne, keď bolo Nemecko rozdelené a nedostalo skutočnú ústavu, ale malo na seba upriamené všetky mediálne reflektory, nebol priestor na vytváranie tajných spoločností, Rakúsko bolo z ich pohľadu možno najlepšou voľbou. Takže bolo naozaj príjemné počuť, že rakúsky kancelár odstúpil. Jeho nástupca odstúpil, minister financií odstúpil a teraz máme, ako som pochopil, novú novú šancu, ktorá bola pre Rakúsko naznačená. Takže tu sú presné dôkazy, kde hovorím, že sa niečo deje. O tri alebo štyri dni neskôr odstúpi polovica vlády na najvyššej úrovni.

Všetci tak trochu hovoríme o núdzovom vysielacom systéme alebo hovoríme o tom, že mainstreamové médiá sa vypnú na začiatku a ostatné sa následne udeje. Ale mali by sme si položiť otázku, ako by to vlastne pomohlo operáciám, ktoré prebiehajú? A nepomohlo by to. Myslím si, že EBS, vypnutie mainstreamových médií alebo vypnutie sociálnych médií, je čisto divadlo alebo paródia pre širokú verejnosť. Nie pre divákov, pretože tí sú bdelí a uvedomelí. Ale pre milióny a milióny a milióny a milióny ľudí, ktorí nie sú bdelí a uvedomelí. Takých ľudí, ktorým keby ste povedali, čo viete o cabale? Povedali by vám. Čo je to cabala? Je to nápoj? Je to sladkosť? Úroveň poznania a pochopenia, ktorú má väčšina ľudí, je neuveriteľne nízka. A tak, viete, premýšľame o týchto veciach, ktoré nás vzrušujú, ale v skutočnosti nepomáhajú. Čo pomáha, sú všetky tajné operácie, ktoré sa teraz uskutočňujú. Ak sa zamyslíte nad každou vojnou, hroznou aká je, jedným z najväčších problémov pre armádu sú utečenci prúdiaci na cesty. Zablokujú všetko. A posledná vec, ktorú ktokoľvek, kto podniká akúkoľvek formu tajnej operácie, chce, je celá rada ľudí vonku, ktorí, pol hodiny pred tým, ako sa má niečo začať, držia v rukách telefóny na nahrávanie videa. Nechcú, aby im verejnosť stála v ceste. A tak všetky strany toho, čo sa momentálne deje, robia veci tajne, pretože nechcú zvedavé oči, any sa im do toho miešali.

Som si istý, že mnohí z vás už navštívili divadlo. Ak ste tam prišli včas, môžete si tam sadnúť a opona je spustená, svetlá sú zapnuté a môžete sa rozprávať. A potom sa stane to, že zhasnú svetlá a je tma. Na pár sekúnd sa zhasne a potom sa nám, dúfajme, predstavia naozaj dobré kostýmy a dobrý spev a tanec, dobrá zábava na celý deň. No a teraz si predstavte, že ste prišli do divadla, keď ste prišli o 10 minút skôr, opona sa spustila a zrazu niekto nechal zapnutý mikrofón a vy počujete, ako sa všetci herci vzadu hádajú. Takže máte producenta, ktorý sa háda s osobou zodpovednou za kostýmy. Režisér sa háda s človekom, ktorý má na starosti osvetlenie, a je to naozaj zlý, zatrpknutý a nepríjemný spor. Polovica divákov by odišla. Potom, keď sa opona predsa len zdvihla, namiesto toho, aby si diváci predstavenie užili, by si pomysleli: Nie je to ten chlapík, čo sa hádal s tým chlapíkom?

To by sa stalo, keby operácie, ktoré sú teraz tajné boli verejné. Všetci by sme mali tú česť vidieť a zažiť veci, ale oni nechcú, aby sme videli. To, čo chcú, je prezentácia, keď sa zdvihne opona. Toto je to, čo sa vám odprezentuje. Pamätajte, že toto všetko nie je pre takých, ako sme my. Je to pre tých ľudí, ktorí sú úplne nevedomí a absolútne neznalí a nemajú ani potuchy o tom, čo sa deje posledných 50 60 a viac rokov. A tak to musí byť skutočne na úrovni, ktorá ich zaujme, a musí to byť s použitím jazyka, o ktorom vedia, že ho niekto na základnej úrovni dokáže pochopiť. Takže čo z toho robíte? A viete, práve preto je toľko všetkého, čo vidíme, tiché a my sa snažíme vyškrabať dobré, slušné informácie, snažíme sa nájsť ľudí, ktorí skutočne majú informácie a môžu odovzdať, čo sa skutočne deje.

Teraz je strašne veľa vlastencov, dobrých mužov a žien, ktorí chcú mať túto situáciu za sebou a nevedia pochopiť, prečo nie je zvolená najkratšia cesta. Prečo tí dobrí chlapci nerobia toto, toto a toto, pretože by sa to všetko veľmi rýchlo skončilo. A tak sa objavuje veľa hádok medzi vlastencami, Niekedy to, čo je dlhší proces, je v skutočnosti správny proces. Viete, niekedy musíme pochopiť, že títo ľudia, ktorí vedia viac ako my, robia rozhodnutia, ktoré sú založené na všetkých informáciách, ktoré dostávajú, nielen na situácii rýchlej výhry.

Máte dosť veľkú debatu s Patriotmi, ktorí hovoria: Budeme bojovať v 2024? Vráti sa prezident Trump a bude kandidovať v roku 2024? A to je naozaj veľký diskusný bod. Realita je taká, že kto vie, čo sa stane, pretože je to riadené inými udalosťami. Inými slovami, dochádza k určitým udalostiam. A potom to, čo musia urobiť dobrí chlapci, je premýšľať, dobre, čo s tým urobíme? Ako to teraz rozohráme? Takže je veľmi ťažké robiť plány a je veľmi ťažké dodržiavať dátumy a časy, pretože človek nevie, čo urobí druhá strana a musíte mať flexibilitu. Tak vieme, že všetci ľudia, ktorí sú bdelí a vedomí, chápu, že sa niečo pripravuje. Niečo sa môže stať, ale pre nich sa to malo stať už včera. Problém je však, samozrejme, v tom, že to, čo sa prekonáva, je masívna infiltrácia do všetkých oblastí života tajnou skupinou, ktorá už desaťročia nerobí nič iné, len si buduje svoju mocenskú základňu a svoj vplyv. Nemôžete jednoducho prísť, mávnuť kúskom papiera a je to hotové. Musí sa to vykoreniť, je to ako chobotnica, má veľa chápadiel alebo ako pavučina, má veľa vlákien. A práve to je ten problém, ktorý zaberá čas. A čo môžem povedať, je, že dobrí chlapci absolútne nemajú v úmysle dovoliť, aby sa títo ľudia opäť vrátili. Takže by ste nevynakladali všetok čas a úsilie na odstránenie určitej skupiny len preto, aby sa iná skupina vrátila a zaujala to miesto. Čo by to všetko stálo? Bol by to len nezmysel. Veci sa dejú, ale frustrujúco sa len veľmi málo z toho dostáva na verejnosť. Viete, rovnako ako ja, že drvivá väčšina ľudí bude potrebovať niečo na BBC. Veľa ľudí na svete totiž sleduje BBC a CNN, a hoci sledovanosť CNN klesá, stále sa všeobecne chápe, že majú vplyv na mienku ľudí.

To je to, čo hľadáme, nejaké oficiálne uznanie toho, čo sa dialo. Napríklad sme nemohli celkom otvorene hovoriť o voľbách v roku 2020. Viete, neviem, ako v Amerike, ale na väčšine miest mimo Ameriky sa to považuje za spravodlivé voľby. Teraz to môže byť pre mnohých, mnohých, mnohých kľúčových členov na celej planéte veľmi šokujúce. Ale to je realita, že voľby v roku 2020 sú vnímané ako vcelku dobré voľby, ktoré odrážajú pravdu, že prezident Biden je skutočne riadne zvolený veľmi spravodlivým, férovým hlasovaním. A viete, pre nich to len dokazuje, aký neobľúbený bol Donald Trump. Takže taký je teraz naratív v Amerike. Vieme, že je to iné chápanie. Chápem to. Ale toto nie je len o Amerike. Amerika nie je začiatok a koniec. Ide o celý svet. Máme teraz koordinátorov takmer v každej krajine a Amerika sa nijako nelíši od Afriky, Európy alebo Austrálie. Je to krajina s ľuďmi, ktorí majú rovnaké zmýšľanie a trpia podobne. A tak nie je dobré, ak to ľudia v Amerike vcelku chápu, ale ľudia vo zvyšku planéty to nechápu, pretože aká je tam budúcnosť? Ako by sme mohli mať jeden kontinent, kde si ľudia skutočne plne uvedomujú fakty? To nie je skutočná sloboda Zeme. To je len sloboda jednej krajiny. Rozumiem však, že sa to musí začať v Amerike. Samozrejme, že áno, ale musí sa to rozšíriť. Problém, ktorý máme v mnohých krajinách, je, že ľudia sú takí. Nemám rád slovo vymyté mozgy, ale je to tak.

Napojení na svoj oficiálny spravodajský kanál, najmä v Británii, správy sú veľkým hýbateľom verejnej mienky v Británii, viac ako mnohé iné. Ľudia sú vo Veľkej Británii naozaj spojení so svojimi správami/novinami. Mladí sa tým nezaoberajú, ale tí, ktorí to robia, sú zvyčajne online, tento zdroj informácií mení pravidlá hry. A tak keď začneme vidieť, že sa o voľbách oficiálne píše, tak je tu nádej. Pozrite sa povedzme na Maxwellovej súdny prípad. Samozrejme, že sa rozprávam s mnohými a mnohými ľuďmi, tak ako určite aj vy. A viete, že dosť veľa z nich nie je členmi CC. Možno o tom nikto nepočul. Ani nevedia, kto to je. Vedia, kto bol Robert Maxwell, pretože Robert Maxwell bol ten magnát. To je asi tak všetko, čo vedia. Dokonca ani nevedia, že bol zapojený do spravodajských služieb. Nevedia, že Maxwell mal softvérový program, ktorý mohol špehovať svet, a predával ho iným, a potom ho začal používať sám na vydieranie. Ale vedia, že priateľka popovej hviezdy si práve kúpila nový pár ružových topánok. Prečo na tejto planéte máme to šialenstvo, ktoré chce, aby nás všetkých upútal pár ružových topánok alebo najnovší iPhone, alebo ideme do kina a sme bombardovaní len najnovšími reklamami na autá? Kedy je niečo o niekom, koho poznáte, kto urobil niečo dobré?

A keď sa k nám dostanú tieto videá, sú všetky veľmi depresívne, smutné, môžu byť natočené čiernobielo, a to je úplne v rozpore s posolstvom, ktoré by mali odovzdávať. Mali by sme mať radosť a šťastie z niektorých vecí, ktoré sa stali a ktoré nemajú nič spoločné s peniazmi, ale majú všetko spoločné so súcitom a láskou a jednoducho so slobodou žiť, a my to nedostávame. Ľuďom ako druhu sa to páči, reagujú na to. Namiesto toho všetky správy, ktoré dostávame sú lži. Je veľmi ťažké nájsť pravdu. Potom si dokonca poviete, že váš mozog hovorí, je to vôbec pravda? A tu sa dostávame do králičej nory, pretože potom sa musíme spýtať vyššieho ja, duše alebo srdca, čokoľvek chcete. Zdá sa mi to správne?

A je to smiešne, viete, dám sem intel a potom dostanem späť správy, v ktorých sa píše: Nikde inde to nemôžem nájsť. A ja poviem: Samozrejme, že nie, pretože ak ide o spravodajstvo,takýto druh informácií, ktoré môžem občas mať, nie je nikde inde. Dajte tomu pár dní a skutočne nájdete niekoho iného, kto s tým pracuje. Ale tu je vidieť, ako majú ľudia vymyté mozgy, že pokiaľ nenájdu to, čo ste povedali niekde inde, tak vám neveria. Ale ako to potom je? Pretože ak vám hovorím niečo, o čom hovoria všetci ostatní, tak to nie je Intel. Podstata kvalitných informácií spočíva v tom, že sa nedajú replikovať nikde inde. Pretože je to informácia, ktorá sa k vám práve dostala. Takže niekedy budem mať informácie, ktoré nikde inde nenájdete. A to nie preto, že by boli vymyslené. Keby som to robil, dával by som aktualizácie každý večer. Viete, prichádzam a rozprávam sa s vami len vtedy, keď mám pocit, že mám čo povedať, alebo mám pocit, že je potrebné niečo povedať. Ale často mi ľudia napíšu a povedia: Počúvaj, už dlho sme o tebe nepočuli. Nie, nie som mŕtvy. Som len zaneprázdnený. A ľudia tak trochu hovoria, viete, pretože podporujem niekoľko produktov. Rozhodne, podporujem. A oni ma za to kritizujú. Chcete mi zaplatiť účty za server? Máte predstavu, koľko stojí platenie serverov?

V mojej organizácii je 100 000 ľudí a tí radi komunikujú medzi sebou. Takže máme servery, máme Mighty Networks, čo je komunikačná platforma, všetko stojí peniaze. A tak keď ľudia darujú, a ja som vám veľmi vďačný za to, že darujete, používame to na zaplatenie služieb. Sú tu členovia, sú tu koordinátori, ktorým sa vyhrážali, že buď si vezmú vakcínu, alebo prídu o prácu. A z principiálnych dôvodov, z dôvodu duchovnosti títo ľudia radšej prišli o prácu. Teraz im z času na čas finančne pomáham. A ako to robím, robím to vďaka vám, ktorí mi darujete nejaké peniaze. A myslím si, že to je vlastne veľmi užitočná vec, ktorú treba odovzdať takým ľuďom, ktorým zamestnávateľ povedal, že vás prepustí. Samozrejme, mnohí z týchto ľudí nemajú nárok na žiadne sociálne dávky, pretože vláda hovorí, že ste si sami spôsobili nezamestnanosť. Nebudeme vám dávať žiadne sociálne zabezpečenie. Oni potom idú a pokúsia sa nájsť si inú prácu. Ale stane sa to, že zamestnávateľ povie: No, oni by tú vakcínu neprijali, ohrozujú životy ľudí. Takže keď mi vy veľmi láskaví ľudia posielate dary, neplatí to len za servery, ale ide to vlastne na ľudí, ktorí sú pripravení nepodľahnúť a urobiť to, čo povedal systém. Ale sú pripravení bojovať a povedať, nie, to nebudem robiť.

Netlačím tričká. Nemám ceruzky ani perá. Nepodporoval som výrobky, ale dobro pre ľudstvo, veci, ktoré sú podľa mňa prospešné a pomáhajú. A tak potrebujeme tento zdroj príjmov, pretože potrebujeme podporiť organizáciu 100 000 ľudí. To je poriadna organizácia. A viete, všetci títo ľudia sú vlastne dobrovoľníci. Kým nezískame finančné prostriedky.

A viem určite, že keď sa QFS a tento projekt začne, určite pokiaľ ide o Veľkú Britániu, určite sa chystajú na nejaký projekt, ktorý podporí opatrovateľov, pretože každý, kto sa stará o starých, chorých, umierajúce deti s nevyliečiteľnými chorobami, títo ľudia potrebujú odmenu. Teraz nechcem byť neúcitvý, ale nie nejaký človek v banke. Nemyslím na pokladníčky, nemyslím na zamestnancov banky, hovorím o zamestnancoch v kanceláriách, ktorí zarábajú milióny a miliardy obchodovaním. Nezachránili život, nestarali sa o človeka, neodviedli človeka na toaletu. Nedržali dieťa, ktoré umieralo. Nič z toho neurobili, ale zarobili milióny a miliardy dolárov, takže sú nesmierne odmenení, pretože na tejto planéte je všetko hore nohami. Nám ako systému, ako ľuďom je vštepované odmeňovať zarábanie peňazí. Sme naprogramovaní na to, aby sme boli šťastní. Pre peniaze. Ale keď vidíte mačiatko alebo psíka, máte pocit radosti a šťastia. Alebo nový kvet alebo niečo podobné, Ale tam sa to zastaví, pretože v tom nie sú peniaze. Musíme začať odmeňovať ľudí za to, že robia láskavosť. Musíme odmeňovať ľudí za to, že sa starajú o iných ľudí. Nesmieme sa na to pozerať ako na smutnú povinnosť.

Viete, nesmie to byť len o tom, no, koľko mi dáte? Čo z toho budem mať? To je zničenie ľudstva. A práve preto vznikli peniaze. Čiastočne je to veľmi, veľmi šikovný spôsob, ako rozdeliť ľudstvo na tých, ktorí majú veľa, a tých, ktorí majú veľmi málo. A už od roku 2012 hovorím, prečo má zdravotná sestra nižší plat ako riaditeľ banky? Prečo? Pretože zdravotná sestra zachraňuje životy? Manažér banky zarába peniaze, „zachraňuje“ peniaze.

Viete, je to už niekoľko rokov. Bol som v banke na Štedrý deň a samozrejme, v tých dňoch tam boli vystrašení, že ich prepadnú, takže sklenené zásteny siahali až po strop. Mali telefonát a mohli ste počuť a nepoviem, ktorá banka, ako kancelária telefonovala do pobočky, že za poslednú hodinu predali len päť doložiek o odškodnení alebo niečo iné. Váš cieľ je 10 alebo koľko to bolo. Štedrý deň… a miestnej pobočke vyčíta centrála banky, že majú málo predaných produktov. Nuž, ak my, ak vyrastáme v takomto prostredí, niet divu, že sme takí, akí sme, pretože nás učia vážiť si peniaze.

A keď si povieme, akú hodnotu má niečo? Nehovoríme, no, hodnota tohto človeka je, že je veľmi jemný. Veľmi súcitný, veľmi láskavý, veľmi chápavý, veľmi nápomocný. Hovoríme, že hodnota tejto osoby je 50 000 dolárov, 100 000 dolárov ročne. Okamžite, keď hodnotíme, sme naučení prejsť k finančnému ohodnoteniu osoby. V 80. rokoch minulého storočia boli s týmto veľmi chytrí, však? Tí z vás, ktorí si to pamätajú s pracovnými miestami. Takže ste mohli mať veľmi nízky plat, ale dali vám veľmi šikovne znejúce meno. Ja som druhý asistent asistenta, asistent hlavného riaditeľa. Takže máte naozaj nízky plat, ale naozaj veľkolepo znejúci titul. A tak sa to v tomto systéme rieši. Z nás všetkých v podstate urobil to, čím sme. Ale rozdiel je v tom, že tí z vás, ktorí ma počúvate, ste sa od toho odtrhli. Prekonali ste toto podmieňovanie a vymývanie mozgov.Oslobodili ste sa od tohto takmer večného matrixu. Keď ste raz zazreli pravdu, prečo by ste sa niekedy chceli vrátiť späť? Vždy chcete zostať pri pravde.

Blížia sa Vianoce a vyzerá to dosť pochmúrne a dosť bezútešne, akoby sa nič veľmi sa nezmenilo. Moje posolstvo je, že veľa sa zmenilo. Došlo k rozsiahlym operáciám. Aby sa v Amerike, hovorím výlučne o Amerike, dostali dosť nepríjemní ľudia pred nejakú formu spravodlivosti. Obrovské množstvo ľudí sa rozhodlo, že prevezme zodpovednosť za svoj život, aby sa vrátili späť do roku 1955, keď sa jednotlivci a rodiny skutočne aktívne zaujímali o svoje vlastné komunity.

Musíme to urobiť sami za seba. Viete, zobudiť ľudí, deti, vnúčatá, rodinu a priateľov. Robíte to pre seba a robíte to pre nich, nie pre všetkých. Nemôžete to robiť večne. Ľudia sa rozhodnú. A vrátil som sa do roku 2012 a spomínam si, že ak sa pred supermarket postaví 10 000 ľudí a zablokovali by ho niekedy vo štvrtok od štvrtej poobede do piatej poobede alebo od druhej do štvrtej poobede, žiadajúc, aby mali seniori 10 percentnú zľavu alebo 20 percentnú zľavu na všetko, čo si v obchode s potravinami kúpia. Takže prvý deň by sa zavolala polícia a bola by to úplne a totálne popreté. Druhý deň sa objavilo 10 000 ľudí a blokovlai by, prišli by noviny. Boli by tam televízne kamery. A tretí deň by vyšiel vedúci supermarketu a povedal by: Áno, každý štvrtok od druhej do štvrtej hodiny dávame 20 percentnú zľavu. Problém je, že ľudia sa tak nesprávajú. Stali sme sa izolovanými a rozdelenými. Zabudli sme konať ako skupina. A ak konáte ako skupina v rámci zákona, a keď hovorím v rámci zákona, myslím tým, že nikomu neubližujete. Ak konáte v rámci zákona. Nesnažíte sa nikomu ublížiť, ale snažíte sa presadiť svoj názor. Len ak budeme konať ako skupina, niečo dosiahneme.

Takže sme svedkami týchto veľkých demonštrácií. Malo to účinok, pretože britský minister zdravotníctva Javid bol v televízii, a povedal: Áno, áno, videli sme všetky demonštrácie v celej Európe a môžem vám povedať, že v Británii nebudeme mať pasy COVID. Takže tie demonštrácie mali skutočne vplyv na najvyššiu úroveň britskej politiky. A v Británii sa koná množstvo demonštrácií, o ktorých mainstream neinformuje. Ale stavte sa, že polícia to vláde v Británii oznamuje. Stavte sa, že polícia hovorí: Počúvajte, práve sme povedali, že prišlo 5 000 ľudí. V skutočnosti ich bolo 50000. Takže britská vláda sa na to pozerá a myslí si, objavuje sa čoraz viac ľudí. Mali by sme byť opatrní. Inak by sme tu mohli mať vážne problémy. Takže sa oplatí demonštrovať. Oplatí sa zúčastniť. Stojí za to vyjadriť svoj názor. Zákon krajiny hovorí, že máte právo demonštrovať. Zákon hovorí, že máte právo prezentovať sa a robiť to. Toľko komentátorov tam hovorí, že je to koniec sveta, je to koniec ľudstva. Zlí ľudia zvíťazili. Nie, nevyhrali. Takmer sa im to podarilo. Zlí chlapci mali svoju vlastnú formu resetu. Dobrí chlapci majú svoju vlastnú formu resetu, ktorú nazývame prehodnotenie. Takže reset zlých chlapcov sa neuskutočnil. Vyhodnotenie dobrých chlapcov sa uskutočňuje. Ale boli sme tak blízko k tomu, aby sme si skutočne museli nasadiť čierne klobúky a myslieť si, že toto je koniec sveta.

Takže vďaka Bohu, nasadili sme si biele klobúky a vlastne sme si povedali, že zajtra ráno vyjde slnko. To bude krásny deň. A takí musíme byť. Musíme veriť, pretože nikto z vás sem neprišiel len preto, aby skončil ako otrok. To nie je voľba ľudstva. Keď sa pozrieme späť do našej histórie, najmä do európskej histórie, do britskej histórie, ľudia robili z iných ľudí otrokov. Je to v povahe zisku a chamtivosti. No teraz sme v bode, keď sme podľa mňa úplne pripravení sa oslobodiť. A je šokujúce, koľko ľudí si túto pravdu vôbec neuvedomuje. Ja tú pravdu poznám. Vy poznáte pravdu. Našli ste pravdu. Oslobodili ste sa. A pre mnohých ľudí to bol dlhý, zdĺhavý proces. A pre iných to bolo celkom rýchle a krátke. A podstata je v tom, prečo ste sa oslobodili vy a prečo oni. Je mi to ľúto, je to tak, ako to má byť. A v konečnom dôsledku nemôžeme vziať všetkých so sebou, ale musíme sa postarať sami o seba. Musíme sa postarať o svoju rodinu a svojich priateľov a musíme držať spolu ako skupina. Nesmieme byť rozdelení.

Ak sa vrátim k svojim prvým rozhovorom v roku 2010, verejne som povedal, že ľudstvo je príliš zaneprázdnené hľadaním niekoho, kto by ho prišiel zachrániť. Myslím, teraz je dôležité, aby ste prestali čakať na niekoho iného, ako je Donald Trump alebo ten či onen človek, ktorý príde a zachráni vás. Musíte to skutočne urobiť. Musíte skutočne povedať, že sa už nenechám ďalej tlačiť. A tak to musí byť. Nemôžeme sa nechať len tak tlačiť, pretože sa nikdy nevyslobodíme. A prijímam skutočnosť, že potrebujeme pomoc. Od toho, čo by som nazval odborníkmi, bielymi klobúkmi, bielymi rytiermi, tú pomoc naozaj potrebujeme. A nie je nič zlé na tom, keď túto pomoc prijímame.

Ale ak by si ľudia mysleli, že Trump sa zajtra vráti a toto sa stane, hento sa stane. Len si sadnú na stoličku a povedia si: No, to je v poriadku, nemusím sa báť. To sa za mňa urobí. To nechcem, pretože potrebujeme, aby si ľudia skutočne uvedomili, v akej hroznej situácii sme všetci boli a že sa musíme naučiť, aby sa tento systém už nikdy nevrátil. Nikdy viac nebudeme uväznení v systéme, ktorý nás znevýhodňuje. Myslím si, že stále existujú ohniská strašnej naivity, strašnej neprebudenosti vo všetkých krajinách, v niektorých krajinách viac ako v iných. Ale myslím si, že v skutočnosti je teraz viac bdelých ľudí ako pred pol rokom. Myslím si, že sme teraz pripravení prejsť do ďalšej fázy. A povedal som to už predtým, ale tí ľudia, ktorí majú tieto hlboké znalosti, ktorí majú autoritatívne postavenie, teraz je čas, aby začali robiť viac vecí. Na rozdiel od situácie spred pol roka mnohí cítia, že niečo nie je v poriadku. Myslím si, že začneme práve vládami, jednoducho sa s ľuďmi porozprávajte a povedzte: Naozaj veríte, že sa o vás vaša vláda zaujíma? Každý, koho som stretol, hneď povie, samozrejme, že sa o mňa ani v najmenšom nezaujíma. To je naozaj dobrý východiskový bod, pretože vlády by tu mali byť na to, aby robili to najlepšie pre svojich ľudí. Majú tu byť na to, aby robili to, čo je správne a prospešné pre tých ľudí, či už boli nimi zvolení, alebo nie. Ale všetci vieme, že vlády sa o to nestarajú. Nemajú o to záujem. Takže to je naozaj dobrý východiskový bod, na ktorom treba pracovať. A nemá zmysel hovoriť o Jeffreym Epsteinovi alebo o tom ostatnom, pretože by ste jednoducho prehrali. Ľudia by si len povedali: Aha, konšpiračné teórie. Musí sa začať na úrovni ich pochopenia. Úroveň pochopenia je: veľká vláda = zlá, malá vláda = dobrá. A to je fakt, pretože čím je vláda menšia, tým je efektívnejšia a tým menej zasahuje do vášho života. A tým viac sa môže sústrediť, je nútená sústrediť sa na zákonné záležitosti, ktoré má skutočne robiť. Takže namiesto toho, aby strkala nos a hovorila, že toto nesmiete, toto nesmiete. To, čo by mala vláda skutočne robiť, je poskytovať služby pre ľudí.

Myslím, že nás čaká naozaj dobrá budúcnosť. Vôbec nie som skleslý, som veľmi frustrovaný. Nikdy, nikdy som si nesadol, aby som jedol popcorn. Som naozaj frustrovaný, ale som veľmi pozitívne naladený na budúcnosť vďaka ľuďom, s ktorými som hovoril, vďaka informáciám, ktoré som dostal, a vďaka tomu, že prostredníctvom svojho vyššieho ja viem, že ľudstvo sem neprišlo bojovať. Ľudstvo sem prišlo, aby prešlo do piatej dimenzie. Budúcnosť je jasná. Naozaj je. Je veľmi, veľmi svetlá. Veľmi vzrušujúca. To znamená, že sme sem neprišli, aby sme sa teraz vzdali. Už sme takmer tam. Ďakujem vám veľmi pekne.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Simon Parkes 09.05.2021 aktualizácia udalostíChcel som hovoriť trocha o tom, čo koluje na internete. Ukazuje sa, čo sa deje v Pentagone a hlavnou otázkou je, či je to pravda. Čo sa stalo s generálom Milleym? Skočil, alebo ho niekto potlačil? Vtedy na soc. sieťach ešte nebola o tom žiadna debata a ľudia, ktorým som…
  Tags: a, sa, to, že, je, na, v, simon, parkes, update
 • 97
  Simon Parkes - aktualizácia udalostí 29.05.2021Najskôr sa chcem ospravedlniť, že som dlho nič nepridal. Momentálne je ťažké obdobie a nemám čas byť tu tak často ako by som chcel. Viete, že som podpísal dohodu o mlčanlivosti, čo robí dosť ťažkým mať podcast, kde odpovedám na otázky publika. Dúfam, že tento prvý týždeň júna bude zmena…
  Tags: a, je, sa, to, že, v, na, simon, parkes, update
 • 96
  Simon Parkes aktualizácia - 14.09.2021Dnes budeme rozoberať čiastočne nejaký intel, ktorý bol v poslednej dobe zriedkavý kvôli mojej dohode o mlčanlivosti. Avšak veci sú takpovediac blízko bodu obratu preto si myslím, že môžeme byť viac otvorení. Takže koluje ten istý príbeh, že ja a Charlie Ward sme členmi MI6, MI5, alebo CIA. Nikdy to…
  Tags: a, to, že, sa, je, v, na, simon, parkes, update
Subscribe
Notify of
guest
8 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
1 year ago

Ďakujem. Simon to prekrásne vysvetlil.

Miriam
Miriam
1 year ago

Má niekto skúsenosti s nákupom tu?
https://www.mahatma.sk/ivermektin/

Ingrid
Ingrid
1 year ago

Srdečná vďaka za krásne vysvetlenie 🙏👍👏🍀

lea
lea
1 year ago

asi to bude ovela skor, potrebnz obrat k svetlu.

Deni
Deni
1 year ago

zuzana.
zuzana.
1 year ago

Děkuji Daniel a Ivy za překlad Simona Parkese.

Kdo má rád poslech, tak velmi zajímavě o současné době mluví Helena Heclová zde https://www.youtube.com/watch?v=7Yx5JCuWVGI&t=1480s .

Přeji všem klidnou sílu.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK