Simon Parkes aktualizácia – 05.01.2022

05/01/2022

Dobrý deň. Je 5. januára. Cez Vianoce ste ma veľa nevideli, nie preto, že by som sa s vami nechcel rozprávať, ale preto, že sme jednoducho nemohli. Mám predsa dohodu o mlčanlivosti. A tí ľudia, ktorí majú NDA a ktorí vedú pravidelné rozhovory, sa musia snažiť nájsť čokoľvek o čom by mohli hovoriť len nie o danej téme. A viete, je to dosť ťažké.

Prichádzam dnes, pretože sa udialo niekoľko veľmi dôležitých vecí, niekoľko veľmi pozitívnych vecí a posúvame sa vpred. A očakávam, že najbližšie dva týždne, 14 dní bude dosť kľúčových v tom, čo sa bude diať a nakoniec, aby bežní ľudia videli na vlastné oči, že sa stalo niečo naozaj pozitívne.

Kolovalo veľa dezinformácií. Viete, v jednej chvíli nám povedia, že parlamentné námestie bolo zabednené a ja som vyzval svoju londýnsku skupinu. Žiaľ, na niektoré miesta sa nám nepodarilo dostať, ale na iné áno. Podľa prvých správ nie sú na mieste žiadne stopy po zabedneniach. Aj keď je zaujímavé, že máme správy, že Big Ben sa zasekol na 12. hodine. Ale potom prišli chlapi robotníci a zrejme posledná správa, ktorú sme mali, bola, že opäť funguje. Takže to je, myslím, dosť významné, pretože sa hlásilo, že Big Ben na Silvestra neodbíjal a to je dosť dôležité znamenie. Vždy nám hovorili, že akčná stanica začínala v Londýne. A samozrejme, myslím si, že veľa ľudí si myslelo tanky v uliciach. Ale v skutočnosti sa rozhodovalo medzi oznámením o smrti kráľovnej alebo niečím iným. Takže Big Ben, ktorý si pamätajte, je súčasťou budovy britského parlamentu, viete, považujeme ho len za samostatnú hodinovú vežu. Ale v skutočnosti je súčasťou britského parlamentu. Nezvonil a máme veľa dôkazov o tom, že mobilné telefóny ľudí v noci ukázali, že nezvonil. Takže to je vlastne veľmi dôležité.

Vždy hovoríme o hlbokých podzemných základniach a zemetraseniach alebo výbuchoch a haváriách. Viete, myslím si, že veľa ľudí si povie: No áno, to je pravdepodobne len obyčajné zemetrasenie alebo niečo podobné. Za posledných 30 dní ich boli v Iráne stovky. Stovky na mnohých z nich súvisia s tým a tu bližšie k domovu v Škótsku. Zaznamenali sme niekoľko veľmi veľkých zemetrasení. Všetky tieto sú tunely, aj keď v skutočnosti nie sú funkčné, sú zakonzervované a môžu byť funkčné. A tak sa rozhodlo o ich odstránení. Myslím si, že niektoré budú zachované, o tom niet pochýb. Ale drvivá väčšina z nich sa stane nepoužiteľnou. Takže si myslím, že je to veľmi, veľmi vzrušujúce.

Teraz budem pracovať na tom, aby sme sa spolu s mojím PA začali zaoberať projektmi, ktoré členovia CC usilovne uložili. A najprv urobím výzvu do Kanady, takže viem, že Kanada má projektový tím a budem spolupracovať s kanadským celkovým koordinátorom niektorých z týchto projektových tímov, aby sme sa pozreli na tieto projekty, ktoré majú v Kanade. A potom začneme proces. To, čo budem robiť, je prehľadávať tieto projekty. Tie, ktoré zjavne nepobežia budem odkladať. Tie, ktoré sú dobré, ale je možno 20 takých, ktoré budem musieť dať dokopy a uvidím, čo s nimi urobím, a potom tu bude veľmi malý počet, ktoré sú jedinečné. Nikomu inému to nenapadlo alebo to nie je obzvlášť dobre premyslené. A potom je to niečo, na čo sa opäť pozriem. A potom zo všetkých týchto štátov alebo krajín, keď budem mať rozumný počet životaschopných a uskutočniteľných projektov, potom to pôjde k ľuďom, ktorí sa veľmi zaujímajú o CC a zaujímajú sa o celé členstvo v tom, čo robíme. Potom si to pozrú a budeme diskutovať a získame financie pre množstvo týchto projektov. Nemôžem financovať všetky. Nebudem môcť, ale určite ich budeme mať dosť pod palcom a vyriešených. Takže je to veľmi vzrušujúce. Teraz mám pocit, že som v pozícii, keď mi tieto projekty pošlete a ja ich začnem všetky prechádzať. Pracujem na tom. To by malo byť pre všetkých veľmi veľkým znamením, kde mám pocit, že sa nachádzame, pokiaľ ide o informácie.

Tí z vás, ktorí sa o projekt nijako zvlášť nezaujímajú, alebo možno ani nie sú členmi CC, ale len radi počúvajú, čo mám na srdci, k tomu čo počujete od iných. Určite viete, že prezident Trump zrušil svoj prejav 6. januára a presunul ho na 8. januára. Čaká nás, myslím, veľmi dôležitý termín 19. januára, 20. januára. Veľa sme hovorili o zmenách v bankovom svete o tom, ako je bankový systém základom ľudstva, o oslobodení a toľkí vlastenci na celom svete sa zameriavajú na to, čo ja nazývam obmedzený pohľad. Takže pre nich je to o tom, že prídu vojaci alebo zavedie sa stanné právo alebo bude EBS. Však, kto to nechce, ale ja som toho názoru, že toto všetko ovládajú peniaze. A preto prezident Trump, keď robil výkonné príkazy, zabezpečil, aby bol prísun peňazí pre cabalu doslova vypnutý. Cabala ich nemá. A opäť, tí z vás, ktorí sú znalí, urobili ste si svoju prácu. Viete, že americká korporácia už neexistuje. Korporácia Vatikán neexistuje a blízko domova v Londýne, mesto Londýn neexistuje a že tieto zaniknuté uzavreté organizácie už nemajú nikoho, kto by mohol disponovať miliónmi, nehovoriac o miliardách dolárov alebo libier, aby uskutočnil ich agendu. Preto bol zrušený Davos, konferencia o klimatických zmenách, pretože nemajú peniaze na realizáciu ničoho, čo majú. A keď hovoríme o realizácii, mám na mysli to, že za stolom sedí skupina elitných ľudí, ktorí mimochodom všetci lietajú na konferenciu o klíme. Priletia tam na svojich súkromných lietadlách. Nepriletia ničím iným a všetci si sadnú a potom rozhodujú o tom, čo takí ako ja a vy, ako máme žiť. Oni tieto pravidlá nedodržiavajú. Takže jedno pravidlo pre nich, jedno pravidlo pre nás. Nie, oni nie sú vláda. Potom nikto z nich nie je skutočne volený.

A tak to, čo povedia, je, že vláde dajú miliardu dolárov ak uvediete toto pravidlo do praxe, alebo, viete, ak to neurobíte, budeme vás vydierať kvôli tomu, čo ste urobili pred 20 rokmi, a tak ďalej, a tak ďalej a už nemajú takú páku. Takže nemôžu vláde povedať, chceme, aby ste urobili toto, chceme, aby ste urobili tamto. Preto zrušili Davos bez toho, aby mali stretnutie. A to isté s prezidentom. A viete, máme situáciu, že ekonomika, pretože ministerstvo financií riadia ľudia z rezortu, ekonomika okolo držiteľa úradu je taká, že nemá zmysel. Vypisovanie šekov je zbytočné pri organizovaní čohokoľvek, pretože jednoducho nie sú peniaze na to, aby sa to dotiahlo do konca. A tak si prezident Trump a ľudia okolo neho a pred ním už dávno uvedomili, že ak to chcete celé kontrolovať, musíte tým ľuďom zobrať peniaze.

A tak sa teraz pozeráme na niektoré kľúčové dátumy. Veľmi kľúčové uvediem 19. a 20. Pretože to, čo by sme mali začať vidieť ako široká verejnosť, sú nejaké zmeny. Viete, podobne ako vy chcem, aby boli niektorí vedúci predstavitelia odvolaní z funkcií. Ale povedal som, že v niektorých z týchto prípadov budú títo ľudia ponechaní. Ale politika sa bude meniť dovtedy, kým neodídu. Takže to, čo hľadáme, sú zmeny v politike. Zmeny vo vyhláseniach kľúčových lídrov, ktoré vyjdú von a ktoré, viete, by túto osobu alebo osoby ani vo sne nenapadlo povedať týždeň predtým. Úprimne si myslím, že sme teraz tak blízko, že ak sa nám to nepodarí v najbližších dvoch týždňoch, niečo sa vážne pokazilo. Ak by nenastalo to, čo hovorím, potom sa niečo dramaticky vážne nepodarilo. Dostávam určité množstvo informácií, ktoré prichádzajú z miest, ako je Rusko, a vieme, že prezident Putin mal stretnutie so svojimi najvyššími predstaviteľmi a v podstate im povedal, že je pripravený na nový systém. Vieme, že Ukrajina sa pravdepodobne nakoniec vráti Rusku a taktiež pobaltské štáty, a tu je skutočne kľúčový ukazovateľ, pretože ruský parlament Duma, a Putin dostal cez Dumu návrh zákona, v ktorom sa hovorí, že bude mať dvojnásobne rýchly postup pri udeľovaní proruského občianstva každému, kto býva na Ukrajine alebo v niektorých pobaltských štátoch. Prečo by ste to robili, ak nie ste plne pripravení získať týchto ľudí?
A teraz neočakávam jadrovú vojnu. Neočakávam nič také. Očakávam nejakú formu presunu, pri ktorej dostaneme tieto krajiny alebo štáty späť do Ruska. Takže to je to, čo je súčasťou toho, čo sa deje.

Ako bude reagovať hlboký štát? Hlboký štát nie je zničený. Stále sú veľmi aktívni. Sú aktívni v médiách, ale aj v sociálnych médiách. Môžu umiestniť tieto robotické webové stránky, ktoré vám povedia, aký je Biden skvelý alebo že Biden má 99-percentný rating popularity. Takže to je jeden zo spôsobov, ako deep state funguje, ale majú ešte niekoľko kariet a ja si viem predstaviť, že dôjde k nejakej forme falošnej vlajky. Viem, že dobrí chlapci sú si toho plne vedomí a dobrí chlapci majú dve možnosti. Jednou z nich je zlikvidovať ju skôr, ako sa uskutoční a verejnosť sa o ničom nedozvie, alebo nechajú túto falošnú vlajku, aby sa stala, a potom pôjdu a bezpečne a spoľahlivo zabezpečia, aby z toho nevzniklo nič zlé. Aby to verejnosť videla a nemôže poprieť to, čo videla. A neviem, ktorý z týchto dvoch plánov alebo spôsobov, ako postupovať, sa chystajú uskutočniť. Všetci sú pripravení na operáciu pod falošnou vlajkou od deep state. Teda, ak uvidím ešte nejaké články z BBC, ktoré mi ako titulok povedia, že asteroid sa priblíži veľmi blízko k Zemi, a potom, keď si prečítate článok, je to stovky miliónov kilometrov ďaleko alebo sa to stane až v roku 2030 alebo tak nejako. Chcem povedať, že tam naozaj rozprávajú o niečom, čo súvisí s vesmírom. A viete, my sme tie alternatívne médiá, pravda, hovoril som o falošnej mimozemskej invázii alebo o nejakej forme nebezpečenstva. Hollywood natočil dosť filmov o asteroidoch, ktoré dopadajú na Zem. Takže sa snažili zasiať semienko pre nejakú formu falošnej vlajky. Takže si len uvedomte, že ak sa im niečo také podarí, dobrí chlapci sú si toho plne vedomí. A aj keď sa začne odvíjať, je to preto, že dobrí chlapci chcú, aby sa to odvíjalo.

Takže veľmi optimisticky sa tešíme na zmenu vlád. Tešíme sa na 19. prezidenta, tešíme sa na nové voľby podľa zákona NESARA/GESARA. Do 120 dní od zmeny by mali byť nové voľby, zmena z cabaly na BK. Takže s kvantovou asistenciou vieme, že sa to dá urobiť veľmi rýchlo, a čakáme, že tie Dominion stroje nebudú počítať žiadne hlasy. Takže to budú skutočné slobodné a spravodlivé voľby. A aj ja som bol ohromený, keď mi ukázali zoznam niektorých krajín, ktoré mali volebné podvody, a sú medzi nimi niektoré, bez urážky, niektoré veľmi bezvýznamné krajiny, ktoré sú z hľadiska svetovej politiky bezvýznamné. Nie sú bezvýznamné keby ste tam žili, ale zo širšieho politického pohľadu by vám ani nenapadlo, že by cabala mala záujem tieto krajiny ovládať. Ukazuje sa však, že tieto menšie krajiny často využívali ako skúšobný priestor, aby zistili, ako im to pôjde. Takže sú tu niektoré, niektoré naozaj z tohto sveta, krajiny veľmi krásne miesta, ale veľmi malé, ale nemali slobodné a spravodlivé voľby. A možno keby sme sa na to pozreli, tak z toho zostalo veľmi málo krajín.

Takže dnes robím toto video, aby som povedal, že sa stalo niečo veľké a nasledujúce dva týždne sú kritické, ak nedostaneme to, čo predpokladám, bude jasné, že sa niečo veľmi pokazilo, ale som v tomto smere pozitívny a začnem si prezerať projekty, ktoré vytvorili členovia. Takže ak sledujete každú novinku, ktorú môžete, stojí to za to. Ale prosím, nezabúdajte, že teraz je tu veľký tlak zlých ľudí, ktorí sa snažia korumpovať dezinformáciami, snažia sa to zdiskreditovať a rozbiť, pretože vedia, čo sa chystá. Sú si vedomí, že centrálny bankový systém už neexistuje a Federálny rezervný systém nemôže tlačiť veľa peňazí, a preto nemá možnosť uviesť do praxe žiadne zo svojich nebezpečných a šialených plánov. Takže viem, že veci, ktoré sú každému veľmi blízke, v reakcii na to, ako vlády reagovali na pandémiu a to je spôsob, ktorým podľa mňa môžeme všetci posúdiť, nakoľko je operácia dobrých chlapcov úspešná. Môžeme sa pozrieť na to, aké zažívame pravidlá. Chcel by som všetkým pripomenúť, že som mal doživotný zákaz na YouTube. Charlie Ward a mnohí ďalší mali zákaz na YouTube. A len chcem všetkým pripomenúť, že ja aj Charlie Ward sme v podstate dostali listy od YouTube, v ktorých nás obnovili a ospravedlnili sa nám. Takže sa niečo deje. Dochádza k veľkým zmenám. A ja som často hovoril: Pozrite, keď som späť na YouTube deje sa niečo dobré, pretože tí dobrí začínajú drviť zlo.

Pamätajte si, že ak hovoríte pravdu, tak vás rozdrvia, zastavia, zabránia vám v tom, zosmiešnia vás, taktne sa vám vysmejú. A ak hovoríte lož, ste podporovaní, dostávate televízne kanály, dostávate odporúčania, ocenenia, filmy, noviny. A tak by sme mali vždy posudzovať, keď sa niekto rýchlo stane slávny a je v Hollywoode alebo dostane vlastnú televíznu reláciu alebo čokoľvek iné, musíte sa pýtať, prečo, čo sa tam deje? Zatiaľ čo máte, viete, malých nezávislých jednotlivcov, ktorí sú oddaní pravde, ktorí sa pretĺkajú roky a roky a vždy pracujú s malými prostriedkami a nikdy nedostanú podporu od cabaly. Hovoril som to už keď vyhorel Noterdame. Mali ste tu už niekoľko mrzkých mien, ktoré prisľúbili milióny a miliardy dolárov na jeho obnovu. Nuž, ale prečo neodstránia všetkých bezdomovcov? Prečo nevyčistili všetku tú chudobu? A sú pripravení okamžite zaplatiť za cabalistickú ikonu, keď pravdepodobne každý deň svojho života chodia okolo množstva chudoby? A to je to pokrytectvo hlbokého štátu a satanistických zlých ľudí. Takže súčasťou celého tohto procesu je pravda, ktorá vyjde najavo a my nechceme len časť pravdy. Chceli by sme celú pravdu.

Či dostaneme celú pravdu? Nie je to na mne. Ja neviem. Určite si myslím, že si zaslúžime celú pravdu. A myslím si, že biele klobúky musia veriť ľuďom, že sa dokážu vyrovnať s pravdou. Ach, iste, budú tí, ktorí sa budú váľať po zemi, búchať päsťami, kričať, ale myslím si, že sme si dlžní ukázať všetko, aby sme už nikdy nemohli povedať: Nepoznali sme pravdu. Už nikdy nebudeme môcť povedať: No, keby ste mi vtedy povedali toto, urobil by som to. Tak to urobme. Poďme tú pravdu dostať von.

Dobre, takže počúvajte, v prvom rade tým z vás, ktorí ste prispeli, ďakujem. Ešte nie sme financovaní. Ešte nie sme riadne podporovaní. Platíme za všetky servery a platformy a tí z vás, ktorí ste sa ozvali a prispievali celý čas. Som vám naozaj vďačný. Vďaka vám fungujeme. Vďaka nikomu inému. My nie sme Notre Dame. Nezvonia nám telefóny a nejaké, viete, veľmi veľké mená, ľudia, ktorí hovoria, rád by som vám dal toto, tak by som vám rád dal tamto. Ja a CC sa spoliehame na štedrosť jednotlivých, bdelých a uvedomelých duchovných ľudí. Takže tí z vás, ktorí podporili a finančne podporujú to, čo robím a čo sme vytvorili, ďakujem vám. Nuž, ešte jedno zatlačenie a mali by sme tam byť. Stále potrebujeme vaše dary, pretože sme ešte neboli podporení. Ale uvidíme, čo týchto pár týždňov urobí. Uvidíme, aké zmeny nastanú. A viete, verím, že sa pozeráme na oveľa lepší svet. A niekto mi povedal, že predaj ohňostrojov, neviem, ako je to vo zvyšku sveta, ale vo Veľkej Británii bol predaj zábavnej pyrotechniky obrovský a to jednoducho preto, že ľudia sú na smrť otrávení z roku 2021 a chceli si pripomenúť presun z roku 2021 na rok 2022. A tak najmä v Londýne a na juhovýchode, moji členovia mi povedali, že zažili fenomenálne množstvo ohňostrojov, ale stavím sa, že aj v regiónoch po rôznych krajinách Spojeného kráľovstva bolo ohňostrojov pomerne veľa. Myslím si, že ľudia v podstate hovoria, že sa naozaj chcú pohnúť ďalej. A nakoniec, keď idem nakupovať a porovnávam toto čiastočné uzavretie s uzavretím, ktoré sme mali predtým, v supermarketoch je teraz viac ľudí, ktorí nemajú masky. Predtým ste videli len jedného alebo dvoch ľudí, ktorí nemali masku. Teraz je ich počet dosť výrazný. A ak sa pozriete na počet demonštrácií, ktoré sme mali nielen v Spojenom kráľovstve, ale po celom svete, najmä v Európe, Austrálii a na Novom Zélande, ak sa na ne pozriete v porovnaní s počtom demonštrácií pri prvom lockdowne, ten počet veľmi vzrástol. Myslím si, že vlády si teraz musia sadnúť a zamyslieť sa nad tým, že nemôžu ďalej tlačiť na verejnosť. A mohli by ste povedať, že to trvalo dlho. Áno, trvalo, ale lepšie neskoro ako nikdy. Takže ďakujem. Držte sa. Viete, veci sa vyvíjajú a ja dúfam, že najbližšie dva týždne budeme mať pre všetkých neuveriteľne dobré správy. Dobre, dávajte na seba pozor. Majte sa.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Gene Decode júlová aktualizácia (13.07.2021)Rick: Verím, že kabala tajných spoločností ovláda svet už viac ako 200 rokov a my máme možnosť byť nažive, keď uvidíme jej pád. Verím v silu jedného človeka, ktorý v tíme s ďalšími kresťanskými vlastencami môže mať obrovský vplyv na zvrátenie tejto bezbožnej kultúry. Máme tu Gene Decode a bude…
  Tags: a, je, to, v, sa, na, že, správy, update, udalostí
 • 100
  Simon Parkes aktualizácia 20.10.2021https://www.bitchute.com/video/pomPkuMtfyr3/ Vitajte pri ďalšej aktualizácii. Nemôžem príliš hovoriť o kvantovom finančnom systéme, ale môžem do istej miery hovoriť o vojenskej situácii a o niektorých udalostiach, ktoré sa dejú v zákulisí. Vydávajúce vojnové zvuky, napríklad Turecko hovorí, že je na pokraji útoku na Grécko, Izrael hovorí, že sa chystá zaútočiť na…
  Tags: a, to, sa, že, je, v, na, správy, update, udalostí
 • 100
  Simon Parkes - aktualizácia 09.11.2021https://www.bitchute.com/video/4jPFXylRfNeL/ Pred niekoľkými mesiacmi som pri viacerých príležitostiach povedal, že veci sa diali a veľa ľudí napísalo a povedalo: Chceme, aby sa veci diali. To je veľmi oprávnená poznámka. Všetci sme z týchto tajných operácií trochu unavení, najmä ak máme priateľov a rodinu, ktorí nás podpichujú a hovoria, viete, nič…
  Tags: to, a, sa, že, je, v, na, správy, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
10 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Andrée
Andrée
2 years ago

Bonjour …Un grand merci à vous ,,j’attends vos rubriques avec beaucoup d’impatience ,et je les consulte avec beaucoup

d’intérêt .

Merci de nous donner de l’espoir ,et la conviction profonde que nous allons vers un monde meilleur !!

Je vous envoie toutes mes pensées positives et vous dis à très bientôt….

posol
posol
Reply to  Andrée
2 years ago

Kolovalo veľa dezinformácií…
Stačila táto veta od neho. Myslím, že od minulého roka s nim mnoho dobrých ľudí ukončilo spoluprácu, pretože ľudovo povedané, dristal.

Nič sa ani neudialo. Všetci sú zatknutí, všetko je pod palcom bielych klobukov, ale show pokračuje ďalej. Bravo.

Pokiaľ ľudia budú čakať na zmenu vonku a budú čakať na spasiteľov, dopadne to vždy rovnako.

Aj ti, ktorí akože sú prispievatelia „svetla“ uniká im poitna.

To je je najväčší problém.

Rok 2022 zatočí ešte riadne.

Daniel
Admin
Reply to  posol
2 years ago

Nerozumiem komentáru, pretože ak čítate túto stránku viete, že to nie je o spáse a nikdy sme to tak neprezentovali. A Simon to tvrdí tiež..

martin
martin
Reply to  Daniel
2 years ago

Aktualizácia od Simona z 9.11. 2021, tam píše, že do Vianoc sa odhalí väčšina pravdy, teraz som si to dohľadal. No nejak mu to nevyšlo.

Daniel
Admin
Reply to  martin
2 years ago

Väčšina toho čo kto povedal nevyšlo, lebo nik z verejných ľudí to presne nevie. A väčšina ľudí ktorí to čítajú to chápu. Ja som napríklad ani nevedel, že to povedal, pretože sa neupínam na konkrétne informácie ako sväté. To prebudenie znamená posudzovať dušou to čo sa deje a tie informácie treba brať samozrejme s nadhľadom. Koniec koncov tie udalosti závisia od nás. Ako povedal Simon v predposlednej aktualizácii:
Myslím, teraz je dôležité, aby ste prestali čakať na niekoho iného, ako je Donald Trump alebo ten či onen človek, ktorý príde a zachráni vás. Musíte to skutočne urobiť. Musíte skutočne povedať, že sa už nenechám ďalej tlačiť. A tak to musí byť. Nemôžeme sa nechať len tak tlačiť, pretože sa nikdy nevyslobodíme. A prijímam skutočnosť, že potrebujeme pomoc. Od toho, čo by som nazval odborníkmi, bielymi klobúkmi, bielymi rytiermi, tú pomoc naozaj potrebujeme. A nie je nič zlé na tom, keď túto pomoc prijímame.

Ale ak by si ľudia mysleli, že Trump sa zajtra vráti a toto sa stane, hento sa stane. Len si sadnú na stoličku a povedia si: No, to je v poriadku, nemusím sa báť…

martin
martin
Reply to  posol
2 years ago

Posledná aktualizácia od Simona z decembra 2021 – písal tam, že cez Vianoce, dokonca ešte pred nimi sa určite niečo stane zásadné, bol si tým istý, avšak nič zásadné sa neudialo, a to už prešiel aj prvý januárový týždeň, takže?

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

martin
martin
2 years ago

Lenže on to napísal tak, že si bol tým istý, ak teda nevie, tak nech nepíše, lebo to si potom každý môže napísať hocijaký článok a budeme žiť neustále v klamstvách. Nejde o mňa, ja som živý suverénny človek, mňa nik nezotroci, avšak ako ľudstvo sa nikam neposunieme, keď tieto informácie vedia a príjmu len prebudení. Tu musí prísť niečo rázne a tí čo to majú v rukách a môžu dačo takéto urobiť, tak by to mali urobiť. Natvrdo vypnúť msm a vysielať pravdu, nič iné nepomôže. Predsa není možné aby to takto pokracovalo, že určitá časť planéty a teda ľudí bude vedieť pravdu a iní nie (lebo spiaci nikdy neprijme info z alternatívy).

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK