Simon Parkes – aktualizácia 09.06.2021

11/06/2021

Poďme sa porozprávať o niektorých veciach, ktoré sa teraz dejú.

Zachytili ste, že v posledných dňoch došlo k skutočnému vzostupu informácií natoľko, že sa práve začínajú dostávať na perifériu hlavného prúdu. Práve sa začínajú dostávať von niektoré kúsky, najmä pokiaľ ide o Fauciho a iné aspekty, ktoré by pred tromi mesiacmi ani neuzreli svetlo sveta.
Takže som chcel hovoriť o tom, prečo došlo k takejto zmene? Čo to znamená? A aká je budúcnosť? Mnohí komentátori vám celkom správne povedali, že 1. alebo 2. júna bude niečo veľké. Poskytli túto informáciu, pretože ju skutočne sami dostali. Povedal som vám, že v prvom júnovom týždni dôjde k veľkým zmenám, ktoré sa potom v nasledujúcich dňoch, alebo v nasledujúcom týždni premietnu do hlavných médií. A povedal som, že prvý júnový týždeň sa toho stane dosť veľa, ale len pre tých ľudí, ktorí sa pozerajú na médiá pravdy, ale to, čo sme potrebovali, bol hlavný prúd. Potrebovali sme, aby milióny väčšiny obyčajných ľudí, ktorí nevidia pravdu, boli naozaj prinútení ju vidieť. A to som povedal, že príde po tom úvodnom prvom júnovom týždni, ale chcel som len podporiť ľudí, ktorí povedali, že sa niečo udeje 1. alebo 2. júna.

Túto informáciu dostali z tých najdôveryhodnejších zdrojov. Ale stalo sa to, že sa našlo niekoľko zlých operátorov, zlých hercov, zlých chlapcov, akokoľvek ich chcete nazvať, infiltrovaných do systému. A chvíľu trvalo, kým sme ich identifikovali. Ale keď už boli identifikovaní, chvíľu trvalo, ako ich zo systému vyradiť, ako zabrániť tomu, aby mali akýkoľvek vplyv na zvyšok toho, čo sa malo stať. A to všetko predĺžilo o niekoľko pracovných dní, keď to posuniete cez víkend, to sú štyri dni vyradené z cyklu. To boli skutočné informácie, vzhľadom na to, že na najvyššej úrovni bola oneskorujúca sabotáž.

Takže sme dostali celkom jasné termíny, kedy sa majú určité veci stať. Samozrejme, ak sa s vami teraz podelím o tie dátumy, že možno každý, kto počúva, kto nemá dobré srdce vie, že možno je o nich vonku viac informácií, ako by chceli. Neviem, koľko toho vedia zlí chlapci, ale čo vám môžem povedať, je, že sme vždy hovorili, že Trump sa vráti. Nikdy sme od toho neupustili. A na internete je veľa rečí. Takže vám nepoviem nič nové. Keby som vám povedal, že 14. júna, čo je asi o týždeň, myslím, že v Spojených štátoch sa to nazýva deň vlajky. Zhodou okolností sú to Trumpove narodeniny. Viete, na internete sa veľa šepká o tom, že sa možno 14. vráti a povie, že je prezident, ktorý bol okradnutý vo voľbách, takže by mal byť skutočným prezidentom, ale nie je ním, pretože neprešiel procesom, inauguračným procesom. Ale napriek tomu je 45. prezidentom.
Je prezidentom, ktorý by ním mal byť. Takže aby to fungovalo, museli by ste v ten istý deň alebo približne v ten istý deň zverejniť audit z Arizony, ktorý by ukázal výkyv z 10 200 hlasov pre Bidena po niečo okolo 750 000 pre Trumpa.

Takže taký obrovský výkyv, ale aj tí najhlúpejší ľudia by si povedali, dobre, ak sa to stalo v Arizone, zaujímalo by ma, čo sa stalo v iných štátoch. Takže aj tí najhlúpejší ľudia by boli nútení rozmýšľať, no, možno ak je to v štyroch alebo piatich ďalších štátoch, nehovoriac o 20 ďalších štátoch, aký to bude mať vplyv mimo volieb?Takže povedzme, že štrnásteho dôjde k oznámeniu, že Trump je späť v hre. Nie je späť ako prezident v oficiálnom zmysle slova, ale je späť v hre. A v Senáte v Arizone sa objaví výsledok auditu. Čo by urobili médiá? Hlavný prúd? No, mainstream by mal dve možnosti.

Po prvé, budú o tom informovať čestne a zachránia si krk, alebo po druhé, odmietnu o tom informovať. Ak odmietnu informovať to sú všetky potrebné dôkazy. To sú všetky podnety, ktoré armáda potrebuje, pretože to mení pravidlá hry. Ak mediálny mainstream odmietne informovať o skutočnom výsledku z Arizony, pre armádu to zmení hru. Nič iné nepotrebujú.

Že by ich výrok bol: Je to šokujúce, ale to, že je to len v Arizone, vlastne neovplyvňuje výsledok. A potom to, čo urobí, DS, je, že povie, to je hrozné. Musíme spočítať každý štát.

Takže inými slovami, hrať o čas, oddialiť to všetko. Nehovorím, že im to prejde. Ani netvrdím, že je to možnosť, ktorú si vyberú. Je to jedna z možností. Vieme, že pravdepodobne tri až päť štátov by mohlo byť veľmi rýchlo skontrolovaných a poskytnúť svoje výsledky. Potrebuje to armáda? Pravdepodobne nie. Ak by bol výsledok v Arizone taký zdrvujúci, nepotrebovali by to. Pamätajte. Nehovorím o tom, čo vedia, ale o tom, čo vníma verejnosť. Takže armáda vie prostredníctvom kvantového systému cez prepojenie na oficiálne hlasovacie lístky. Vedia presne, koľko, kde boli, ako boli, a tak ďalej, a tak ďalej. Ale verejnosť to nevie, drvivá väčšina verejnosti, a preto musí byť tento výsledok auditu a musí prejsť cez arizonský senát a ako dobrý test pre mainstreamové médiá, aby presne videli, kde budú? Na akú stranu sa chystajú postaviť?

Takže ste vždy hovorili o tom, ako skupina, že 4. júla na deň nezávislosti sa Trump vracia. Spomeňte si, že som vám povedal, že aj Biden zrušil ohňostroj na Mount Rushmore. Bol tak presvedčený, že Trump by sa mohol 4. júla vrátiť. Tak prečo by sa mal Trump vrátiť dvakrát? No, možno 14. júna, tak sa hovorí na internete, že by sa akoby postavil a povedal: Som tu, ak ma chcete a ja som naozaj skutočný prezident, len som neprešiel tým správnym procesom. A tak tu máme nejakú formu prísahy, alebo inauguračného obdobia, ktoré by bolo možno v júli, a potom možno krátky čas v oficiálnom Bielom dome predtým, ako ho zbuldozérujú do základov a presťahujú do iného štátu, alebo inej časti USA. To sa samozrejme, nepodarí, ak sa nepodarí zrušiť Najvyšší súd. Takže by ste museli zrušiť Najvyšší súd. Museli by ste zrušiť Kongres a nie som si istý, či Senát, ale určite by bolo potrebné prehodnotiť Kongres, rovnako ako Najvyšší súd.

Bývalý prezident Obama by musel podľa mňa odpovedať na niekoľko závažných otázok. Existuje niekoľko správ, ktoré majú byť čoskoro zverejnené, ktoré by mohli naznačovať vlastizradu, mohli by naznačovať, že vysokopostavení úradníci spolupracujúci so zahraničnými vládami na ukradnutí volieb a v Británii to nazývame prevratom, ktorý je vlastizradou. Možno je to len zrada v USA, ale slovo s veľkým Z pre zradu. A potom tu máme situácie týkajúce sa ekonomiky; čo sa stane s burzou? Čo sa stane s pojmom peniaze, ako ich chápeme teraz?

Pamätajte, že peniaze sú životnou silou skorumpovaných úradníkov a skorumpovaných organizácií. Bez týchto peňazí nemôžu začať vojny. Nemôžu si kúpiť vlády. Nemôžu vyslať antifu do ulíc. Potrebujú peniaze, aby mohli financovať všetky tie veci, ktoré urobili. A jednou z vecí, ktoré Obama samozrejme urobil, bolo, že tesne pred nástupom Trumpa schoval veľa peňazí. Aby mali zlí herci počas Trumpovho prezidentovania prístup k týmto zdrojom peňazí a mohli spôsobovať problémy, pretože vedeli, že s vojenskou podporou pre Trumpa bude veľmi ťažké presúvať značné sumy peňazí po celom svete. Takže si ich tajne odložili. Takže je tu veľa ľudí, ktorí majú veľké otázky. Samozrejme, jednou z veľkých otázok je človek menom Fauci. Fauci bol súčasťou Trumpovho tímu. A Fauci dostal príležitosť prejsť na dobrú stranu. Trump bol veľmi, veľmi šikovný muž. Často dával ľuďom s pohnutou, alebo zlou minulosťou možnosť vybrať si, kde chcú byť. A on dal ľuďom túto šancu. Viete, ak chcete, môžete byť niekoľko mesiacov pod mojimi krídlami. A ak sa dokážete presunúť na svetlo, potom vás ochránim a budete v poriadku. A v niektorých prípadoch sa tak aj stalo. Ale vo väčšine prípadov sa títo ľudia jednoducho vrátili na zlú stranu. Myslím si, že Fauci musí zodpovedať niekoľko veľmi vážnych otázok týkajúcich sa laboratória Wuhan. Jeho skutočnú účasť a skutočnú časť účasti Ameriky na vytváraní smrtiacich vírusov. Musí to vyjsť najavo a musí to vyjsť najavo v počiatočnom štádiu, pretože to všetko je neoddeliteľnou súčasťou toho, prečo prezident Trump oficiálne prehral voľby. Nemôžete rozviesť ani jednu z týchto tém. Všetky treba vidieť v celku. A myslím si, že mainstream sa bude musieť rozhodnúť, či to zverejní, alebo nie. Neviem, čo si vyberú, ale viem, že možno sa médiá rozhodnú predstierať, že sa to nestalo. Tí dobrí chlapci sa dostali do bodu, keď im to už je jedno. Sú pripravení urobiť to, čo musia urobiť. Takže vám nebudem dávať dátum, veľa ľudí tam vonku vám už dáva dátumy. Poviem vám len, že prvý júnový týždeň bol veľmi dôležitý.

Stalo sa niekoľko vecí a niektorí z vás možno zachytili najväčší počet zatknutí proti mafii za posledných 25 rokov v Taliansku aj v Nemecku. A počujem, že hovoríte, čo Nemecko, my si mafiu nespájame s Nemeckom. Máme tradičnú históriu mafiánov na Sicílii a v Taliansku. Ale na časť Nemecka by sme bežne nepomysleli. Uvedomte si, že Nemecko keď vyšlo z vojny, nebolo v skutočnosti suverénnym štátom v tom zmysle, že ho riadilo veľa rôznych krajín, konkrétne Spojené štáty a Veľká Británia. A tak jeho ústava nikdy nebola celkom možno taká, aká by mohla byť, a podľa toho, ako bola napísaná sa Nemecko javí ako samostatná krajina, ale v skutočnosti nie je ničím iným ako vazalským štátom. A tak mnohí zlí aktéri investovali do Nemecka veľa času, peňazí a úsilia ako do odrazového mostíka pre ďalšie operácie v iných európskych krajinách. Viete, preto je Deutsche Bank taká dôležitá. Sídli v Nemecku a na toľko ďalších európskych krajín okolo má veľký vplyv. To je jeden z dôvodov, prečo bolo Nemecko navrhnuté tak, aby vytvorilo dve svetové vojny. Nezabúdajte, že obe svetové vojny boli zorganizované cabalou.

Takže nechceme byť v rozpore s Nemeckom, ale musíme pochopiť, že tam bolo veľa aktivít DS a počet zatknutí. Obchodovanie s drogami a pranie špinavých peňazí, je tam obrovské. Najvyšší počet za posledných 25 rokov. Dôvod, prečo po nich išli dobrí chlapci v Taliansku, Nemecku, je ten, že sú spojení s obchodovaním s deťmi. Toľko týchto zlých aktérov, ktorí tlačili drogy a nemyslím tým na rohu ulice, hovorím o privážaní kamiónov, nákladných áut alebo lodí s týmto materiálom, ktoré je spojené s obchodovaním s deťmi a majú silné väzby na veľmi elitných ľudí v oblasti zábavy, priemyslu, vlády a tak ďalej, a tak ďalej.

Takže tí dobrí chlapci naozaj rozobrali silný predaj v Taliansku aj v Nemecku, a to sa začína dostávať do hlavného prúdu. Mainstream sa toho nechce príliš dotýkať, pretože ak by ste išli po stopách, skončili by ste pri celkom známych menách. Takže to sa dialo počas prvého júnového týždňa. Ale ako sme prešli do júna, ja som vždy volal Jún pristávacou dráhou. Viete, keď je lietadlo na pristávacej dráhe, rozbieha sa a ak pilot v ňom nevzlietne, v podstate vám dôjde dráha. Takže nám dochádza dráha a dobrí chlapci teraz ťahajú za to ovládanie, aby sa projekt slobody rozbehol, pretože pred nami je niekoľko nemenných bodov.

Takže poďme hovoriť o možnom návrate Trumpa, možnej situácii s burzou, o núdzovom vysielaní a možno všetky veci, o ktorých vieme, že zásadne prebudia svet. Tieto veci sa naozaj nedajú odsunúť príliš ďaleko.
A tak máme aj kvantový finančný systém, a je rozdiel medzi kvantovým finančným systémom a GESAROU. GESARA je duchovná stránka technického vývoja. Takže chcem, aby ste o QFS premýšľali ako o technickom vývoji, ktorý zavádza novú menu a nový spôsob obchodovania. Povedzme, že s bankami a ľuďmi. Vždy sme sa oddelili od bánk, banky sú vždy iné a ľudia iní a to, na čo sa pozeráme, je systém, v ktorom banky a ľudia tvoria jeden celok, možno v budúcnosti nebudeme potrebovať veľa bánk. Možno ich budeme potrebovať niekoľko, ale možno ich nebude až tak veľa. Takže potrebujeme systém, ktorý nám umožní mať slobodu a dôveru v to, s čím obchodujeme. A tak si myslím, že keď prejdeme od zakotveného kvantového finančného systému k viac duchovnému systému, čo je GESARA, môžeme sa pozrieť na otázky typu: Ako legitímne je vyberať daň z príjmu? Ako legitímne je účtovať veľmi vysoké úrokové sadzby? Aký je koncept hypotéky? Všetky tieto veci, ktoré, by ste si nevedeli predstaviť, že budú, na diskusnom stole, ale sú, pretože celá koncepcia kvantového systému spočíva v tom, že sa odkloníme od, nepoviem satanistického, poviem len elitného, klubu, kde tí istí starí ľudia tlačia okolo stola ten istý starý dolár alebo libru, alebo euro a opäť si platia. A znova, a znova, tým istým jedným kusom papiera, tomu sa hovorí kúzelnícky trik. No a to sa skončilo.

A hoci sa možno prechádzate po ulici okolo chodníka v bloku a myslíte si, nevidím žiadny rozdiel. Hm, je tu veľký rozdiel, ale my to potrebujeme vo verejnom priestore. A práve to bude GESARA. Bude to otvorenie očí verejnosti. A to sa musí stať, pretože ľudia musia vedieť, že to, čo sa s nimi robí v ich mene, je v skutočnosti urážka. Je to vlastne zlé, morálne zlé, naozaj nezákonné. Veď v mnohých krajinách je daň z príjmu nezákonná. Je to metóda, ktorou nás vláda oberá o peniaze a hovorí, že ich použije na jednu vec, ale, samozrejme, nepoužije a my o tom nevieme. Takže nedôjde k žiadnym veľkým politickým hnutiam, kým tento finančný systém nebude bezpečne zakotvený. Nie je dokončený, ale je na dobrej ceste k tomu. V určitom okamihu o tom CNN alebo BBC musia informovať.

Ak sa pozriete na Google, kvant. finančný systém sa uvádza ako umelý inteligentný systém. A teda preto, lebo ľudia, ktorí robia o ňom reporty, nemajú žiadnu predstavu o tom, o čom hovoria. Nerozumejú tomu. Nie je v tom žiadna umelá inteligencia. Má umelú inteligenciu, ale tá je na nižšej úrovni systému, aby fungoval a získaval informácie, ale má vedomie a to je to, čo je tak ťažké pochopiť pre každého, kto pracoval v IBM. No, možno nie. Pretože oni majú kvantový počítač, ale nie som si istý na akom je stupni vývoja alebo rýchlosti, ale má vedomie, je to to isté vedomie, ktoré bolo schopné sledovať každý hlasovací lístok počas volieb v roku 2020. Je to to isté vedomie, ktoré dokáže sledovať každú Zim bankovku, DNM bankovku alebo Dong bankovku, pretože na tých bankovkách je niečo, čo sa dá sledovať a kontrolovať. A to je dôvod, prečo bolo toľko bankárov, mám na mysli asi 4 000 oficiálne pravdepodobne takmer 10 000 bankových pracovníkov za posledných niekoľko týždňov obvinených z pokusu o krádež v tomto novom kvantovom finančnom systéme.

Majú také zmýšľanie, že sú nedotknuteľní a to v rámci kvantového systému nie sú. Nerozumejú ako boli chytení, pretože sa pozerajú na svoje operácie a systémy a ich účtovné metódy a myslia si, že to bolo úplne spoľahlivé. Ale pretože nemajú predstavu o kvantovom systéme, nechápu, že okamžite zachytáva veci a sleduje ich po celej planéte. A to je veľmi užitočné pre rovnováhu, pretože tí dobrí by mohli sledovať každý jednotlivý hlasovací lístok. Takže by vedeli, koľko ich je. Takže keď spočítate, koľko bolo ďalších hlasovacích lístkov, a jednoducho to porovnáte, okamžite viete, ktoré sú falošné. Takže to je to isté s tým bankovým systémom. Takže ja som veľmi, veľmi presvedčený, že v júni sa dočkáme zavedenia tohto nového finančného systému. A teda aj politickej zmeny, ktorá musí nastať, keď sa to urobí.

Viete, že som musel podpísať dohodu o neobchádzaní informácií, mlčanlivosť, nikto ma k tomu nenútil. Vedel som, že je to správna vec. A tak viete, sú veci, ktoré vám nepoviem. Nebudem vám to chcieť povedať, rozhodol som sa vám to nepovedať, pretože to dobré, čo môže prísť neskôr je naozaj, naozaj vzrušujúce. A viete, mali sme niekoľko rozhovorov o prepojení mojej org. CC, ktoré máme na toľko ľudí, ktorí neveria na lekárske postele, viete, rozprávali sme sa s Kerry Cassidyovou a Kerry Cassidyová mi povedala: Ešte som na to nedospela k názoru. Pretože som sa naozaj nerozprávala s nikým, kto by ich videl. A je to, je to trochu zvláštne povedať posteľ, pretože si predstavíte nosidlá, ale nie sú naozaj také. A už vôbec nie takého tvaru. A dúfame, že v druhom júnovom týždni, prvá skupina lek. lôžok môže byť uvoľnená z armády do nejakej agentúry, nebude to síce CC v tejto ranej fáze, ale začneme s nimi fungovať.

A my, ako organizácia, naozaj sme radi, že sme boli požiadaní o určitú účasť a len o malú účasť. O nejaké zapojenie sa do toho, som veľmi rád a potešený, že sa môžem zapojiť, aby sme pracovali s projektmi a priniesli zmenu, ktorú potrebujeme. A Boh vie, že ju veľmi potrebujeme. Takže, nie, žiadna skľúčenosť.


A niečo vám poviem, ľudia, ktorí stoja za novou vládou, nazvime ich tak, nemajú v úmysle refinancovať zlo, pretože ak budeme kolektívni, môžeme odstrániť zlo z finančného systému, t. j. schopnosť zla využívať peniaze na vytváranie ďalšieho zla. Ak ich dokážeme vymazať z knihy, z účtovnej knihy, už nikdy ich nebudeme financovať. A ak zlo už nikdy nebude mať prístup k peniazom vo veľkom množstve, potom už nikdy nebude môcť robiť to, čo robilo. To je jeden aspekt. Druhým aspektom je úplná prevýchova všetkých rýchlo spiacich ľudí. To oni musia byť prevychovaní, pretože to oni dopustili, aby sa tento stav stal. Oni sú tí, ktorí sa vzdali zodpovednosti. Pozrite sa, nazývam ich odvážlivci. Dnes večer nepôjdem von. Nemôžem ísť von, aby som išiel, aby som volil svojho miestneho šerifa, alebo aby som urobil to alebo ono. A počas mnohých rokov táto ľahostajnosť umožnila dosť odporným ľuďom získať kontrolu nad najdôležitejšou krajinou na svete, ktorou sú Spojené štáty americké. Vďakabohu za armádu Spojených štátov. Vďakabohu za nich, pretože takmer každá iná zložka civilnej vlády, polocivilná vláda bola skorumpovaná. Jediná organizácia, ktorá pomohla prezidentovi Trumpovi, je Národná bezpečnostná agentúra. A viete, keď si spomeniete na jeho pôsobenie v úrade, mali sme zlé slová o FBI, o CIA, ale o NSA sme príliš veľa nepočuli. A NSA dodávala Trumpovi veľa veľmi užitočných informácií. Takže nie každá trojpísmenková agentúra je zlá. Každá agentúra na tri písmená má dobrých a zlých aktérov a je zodpovednosťou dobrých ľudí zabezpečiť, aby sa tam už nikdy nevrátili.

A to je zodpovednosť tých z nás, ktorí sa chystajú projekty posunúť ďalej. Urobiť svoj diel práce na tom, aby sa ľudstvo už nikdy nedostalo do situácie, v ktorej by námesačné vkráčalo do katastrofy. Takže teraz sa deje to, že verejnosť, neprebudená uvidí, čo presne sa stane, keď odvrátia zrak od lopty. Keď slušní ľudia odídu od zodpovednosti za vlastnú rodinu, vlastný národ, vlastné mesto, vlastnú krajinu. Keď od toho odídete, stane sa toto. Takže si myslím, že to je to, čo sa tu deje, určité uvedomenie si a prevzatie zodpovednosti za to, čo sa stalo.

A na záver by som chcel povedať len to dobré, bez ohľadu na to, čo počujete, že škody pre Spojené štáty, odkedy je Bidenova vláda, sú minimálne. Naozaj si myslíte, že tí dobrí by dovolili, aby veľké Spojené štáty poškodil idiot? Nie, v žiadnom prípade. Je to riadené a sledované a máte niekoľko hlúpych a smiešnych vecí, ktoré Biden a jeho tím robí, ale zásadne nepoškodzujú USA a nech už máte akýkoľvek názor na politiku, myslíte si, že Kamala Harrisová by sa postavila a povedala, že migranti Ilegáli nechoďte k múru. My vás vrátime späť. Prečo by viceprezidentka predniesla prejav, v ktorom by povedala, aby ste viac neprichádzali k hranici? Pretože niekto z armády jej povedal, že to musí urobiť. A ak ste si pozreli to video a sledovali ste ju, bola strašne nesvoja. Naozaj nepríjemne, nie je to prekvapujúce. Čas týchto ľudí na výslní sú teraz veľmi, veľmi obmedzení. Takže dúfajme, že v júni sa dočkáme len tichého odstránenia tohto smrteľného dua, možno odstúpia. Možno obaja odstúpia, keď vyjde najavo výsledok z Arizony. Budú takí zhrození, že sa to stalo v ich mene, že ako česť vlajke okamžite odstúpia. Hm, kto vie? Ja pravidlá nevytváram. Ja len počúvam a ľudia sa so mnou rozprávajú. Takže som veľmi pozitívne naladený.

Strašne veľa nižšie postavených ľudí bolo zatknutých aj niekoľko vysoko postavených, ale to boli, vojaci, žoldnieri, tí, čo robili všetky tie zlé misie a prácu, tých bolo naozaj treba odstrániť. A nemyslím tým zastreliť, myslím tým zatknúť, obviniť a vrátiť do obehu. Takže odo dňa inaugurácie bolo týchto ľudí veľké množstvo. Niekedy trochu na očiach verejnosti, niektoré videá, ktoré ste videli, to je takmer úplne mimo verejnej mince, boli odstránení a vyradení. Takže pozrite sa, to je všetko. Dúfam, že budeme mať nejaké naozaj vzrušujúce veci, o ktoré sa podelíme. Dúfam, že mainstreamové médiá budú hrať a urobia správnu vec. Ale nakoniec chceme, aby sa tam objavila pravda. Celá pravda. Pred americkým ľudom nič neskrývajte. Nič neskrývajte pred svetom. Vy ako ľudská rasa ste už dosť starí a dosť veľkí na to, aby vám povedali pravdu. A keď nám raz povedia pravdu, prečo by sme sa mali vracať späť?

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Juan O Savin: Máme to, kam ide jeden, ideme všetci (1.časť)Gene Decode a cirstenw 5-27-21 = Tornáda, záplavy, DUMBS Gene Decode: V Číne likvidujú D.U.M.B.S. Vidieť typické 10km veci. Tiež tornáda 5. kategórie, krupobitie, prudký dážď a záplavy. cirstenw: Hovorí sa tomu vojna s počasím. Gene: Nazýva sa to vojna počasím od Boha. Haló? Dávate pozor? Bohu sa nepáči, kam…
  Tags: a, sa, je, na, o, v, to
 • 10000
  Benjamin Fulford - Vojna sa zintenzívňuje, pretože cabala sa zameriava na návrat TrumpaChazarská mafia sa v satanský deň 6. júna (66) pokúsila zvrátiť občianske hnutie za odstránenie podvodne dosadeného prezidenta Joea Bidena. Po prejave Donalda Trumpa v priamom prenose GOP v Severnej Karolíne deň predtým, kde vyhlásil, že podvodné voľby boli "zločinom storočia", sa ho MSM snažili vykresliť ako zlomeného a neschopného.…
  Tags: a, sa, že, v, na, je, update, udalostí
 • 10000
  Najnovšie multi-dimenzionálne správy (01.06.2021)Galaktické jadro alebo centrálne slnko je spojené so všetkými ostatnými slnkami a vedomie a energia prúdi týmito spojeniami, ktoré sa exponenciálne posilňujú. Vedeli ste, že na Slnku existujú svetelné bytosti? NASA má ich fotografie a v celej našej dávnej histórii ich je veľa, sú známe ako bohovia Slnka. Naše Slnko…
  Tags: a, sa, na, v, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
1 year ago

Ďakujem Ivy.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK