Simon Parkes – aktualizácia 09.11.2021

11/11/2021

Pred niekoľkými mesiacmi som pri viacerých príležitostiach povedal, že veci sa diali a veľa ľudí napísalo a povedalo: Chceme, aby sa veci diali. To je veľmi oprávnená poznámka. Všetci sme z týchto tajných operácií trochu unavení, najmä ak máme priateľov a rodinu, ktorí nás podpichujú a hovoria, viete, nič sa nedeje a vy blúznite alebo ste sa zbláznili. Takže z času na čas je to dôležité. A čoraz častejšie tak, aby sme ľuďom ukázali veci priamo. Ja som na to reagoval a povedal som: Viete, keď sa nám bude dariť, keď sa Charlie Ward a Simon Parkes vrátia na YouTube, pretože to nám ukáže, že dobrí chlapci prevzali kontrolu alebo aspoň majú určitý vplyv na kontrolu nad platformami sociálnych médií. Takže nie je náhoda, že Charlie Ward aj Simon Parks sú teraz späť na YouTube. Charlie dostal od YouTube veľmi pekný list, v ktorom sa ospravedlňuje a ospravedlňuje sa za to, že bol takpovediac mimo vysielania. Myslím, že nepoužívajú slovo deplatformovaný a vítajú ho späť, a ja som tiež späť.
Takže existuje niekoľko veľmi dôležitých dôkazov, že sa v tejto oblasti niečo deje.

Pokiaľ ide o širší obraz, hoci mainstreamové médiá tomu v nedeľu venovali len veľmi malú časť, išlo o veľmi vážny útok, výbuch bol namierený proti irackému premiérovi. Ten nebol zranený, ale sedem jeho osobných strážcov zranených bolo. Informovala o tom BBC a niektoré americké mainstreamové kanály, hoci tomu nevenovali veľký priestor. A hoci je to, samozrejme, veľmi zlé, svedčí to o tom, že tí zlí sú na ústupe. Zlyhávajú a bijú, koho môžu. Väčšina ľudí by si teraz povedala: Irak je vojnou zmietaná krajina, a práve tam by som očakával výbuch. A v určitom bode je to správne. Ale vzhľadom na to, čo sa deje vo finančnom svete, pretože Irak je absolútne kľúčový v nových zmenách, ktoré sú teraz na tejto Zemi v plnom prúde, bol to posledný pokus sprisahancov pokúsiť sa zlikvidovať to, o čom si mysleli, že bude kľúčovým prvkom v pohybe smerom k novému finančnému svetu. A tí z vás, ktorí sú v obraze, vedia, že Irak zohráva neuveriteľne dôležitú úlohu. A tí, ktorí to nevedia? Nebojte sa. Dúfajme, že v nasledujúcich týždňoch to bude oveľa zrejmejšie. A to bude znamenať, že ľudia pochopia, prečo Irak zohrával a bude zohrávať kľúčovú úlohu. A práve preto ten útok.

Nie som presvedčený, že to bol dron. Rád by som veril, že to bola bomba z dronu. Bol by som veľmi znepokojený, keby to bola fyzická bomba, ktorá bola umiestnená v budove. Vieme však, že títo zlí chlapci mali veľmi jasnú predstavu o dome premiéra. Nebola to jeho oficiálna budova, jeho kancelária, bol to jeho dom v zelenej zóne. A buď sa vo svojom útoku predčasne unáhlili, alebo sa on niekde zdržal, pretože v miestnosti, na ktorú zaútočili, nebol, ale bodyguardi sa tam odobrali v rámci príprav očakávania jeho príchodu. Viete, ľudia dodávajú veci do domov ľudí, aby poznali ich rozmiestnenie. Je veľa ľudí, ktorí majú prístup do domov ľudí a nemôžete preveriť každého z nich. A tak si, samozrejme, zlí chlapci mohli vytvoriť obraz. Takže to bolo dôležité, ale neublížilo to človeku, ktorý bol naozaj dôležitý. Ja som pár hodín potom vyhlásil, že to neovplyvní revalváciu. A stalo sa to, že šéf irackej centrálnej banky povedal, chcem vidieť iracký dinár späť v jeho slávnych dňoch. Takže tí z vás, ktorí ste to sledovali presne viete, čo to znamená. To je dôležitý bod. Mnohým ľuďom na tom nezáleží. Nie je to to, čo sa deje v Európe, Británii alebo Amerike. Ale verte mi je naozaj dôležité, že vyradili premiéra, mohlo to mať pre neho vážne dôsledky.

Na mnohých internetových stránkach sa hovorí o desiatich dňoch temna a zrazu to všetko zmizlo. Kedy je skutočných 10 dní tmy? Juliánsky kalendár verzus gregoriánsky kalendár? Kedy sa zrúti Londýnsky most? Britská kráľovná oficiálne oznámila smrť. Kedy bude EBS? Kedy bude armáda robiť tieto a iné veci? A to všetko sú veľmi dôležité a potrebné otázky a ja ich nevynechám, len sa trochu vrátim späť pretože tu je to dôležité.
Pred tromi týždňami, možno pred štyrmi týždňami som v podcaste povedal, že sme pravdepodobne dosiahli úroveň nasýtenia počtom uvedomelých ľudí. Dostali sme sa do bodu, keď sme prebudili nejaké množstvo ľudí k pravde a teraz sme na určitej úrovni, ale nemôžeme sa posunúť ďalej, pretože nemáme prístup k mainstreamovým médiám. Takže všetci ľudia, ktorí sú spravodliví alebo otvorení a neboli cabalistami prešpikovaní v mozgu, boli pripravení pozrieť si niekoľko odkazov, ktoré im mohli poslať ich priatelia, a potom začať klásť otázky. Ale už pred niekoľkými týždňami som povedal, že teraz sa nedostaneme ďalej. A tak bolo vlastne veľmi povzbudzujúce, keď Charlie Ward asi pred týždňom povedal, aj on bol síce toho názoru, že sa jednoducho nedostaneme ďalej, ale tieto názory alebo vízie boli odovzdané vyššie bielym klobúkom. V dôsledku toho sa dohodli, že začnú veci uskutočňovať oveľa viditeľnejšie pre širokú verejnosť.

Charlie použil prirovnanie, bol vlastne pravdivý príbeh, ako sa s niekým rozprával a oni povedali: Pozrite sa, vy jednoducho neveríte. Ja verím človeku v televízii a sú ľudia, ktorí mi hovoria, keď počujem v televízii, čo mi hovoria, tak uverím. Budem veriť tomu, čo povedali. Potom hovoria, budem prvý, kto sa ospravedlní, a budem prvý, kto povie, že som sa mýlil ak to, čo hovorili nie je pravda. A Charlie povedal: Pozri, nechcem, aby ste sa ospravedlňovali. Chcem, aby ste sa spýtali sami seba, prečo vám musel niečo povedať muž v kravate a obleku na hlavnom televíznom kanáli, aby ste tomu uverili. Ale vy ste neverili tomu, čo vám hovorilo vaše srdce alebo vaša duša. Takže sa mi neospravedlňujte, len sa snažím pochopiť, prečo ste mali tak vymytý mozog. Tak ovládanú myseľ, že ste museli veriť tomu, čo vám povedala CNN, BBC alebo vaše noviny. Čím to je, že ich musíte tak otrocky nasledovať?

To je to správne slovo otrocky nasledovať. Takže si myslím, že teraz chápeme, že táto jemne, trochu hra, trochu krycia operácia zašla tak ďaleko, ako len mohla, pretože teraz to ľudia potrebujú mať pred očami. Doslova potrebujú tú ruku v tvári. Ak tí dobrí chcú, aby viac ľudí na svete bolo v pozícii, aby pochopili pravdu budú sa musieť pohnúť z menej skrytej, niekedy priveľmi chytrej hry k niečomu, čo je trochu viac priame a trochu viac očividné. Viete, máme do činenia so systémom, ktorý po mnoho generácií vštepoval rôznym komunitám rôznych národov sveta, aby verili len tým informáciám, ktoré pochádzajú od stanoveného schváleného poskytovateľa. Či už je to rozhlas, televízia alebo noviny a iné komunikačné prostriedky, sociálne médiá, sa už veľmi dlho považujú za dezinformácie. V skutočnosti je to vo všeobecnosti naopak. A my to vieme. Takže je to povzbudivé, pokiaľ ide o to, čo sa deje. Opäť však môžeme hovoriť len o tajných operáciách.

Viete, je veľmi frustrujúce, že vám nemôžem priniesť Daily Express alebo New York Times a ukázať vám titulnú stranu, na ktorej sa píše „Cuomo obesený“ alebo guvernér tohto alebo guvernér Los Angeles, ale to je to, čo sa deje. A v prípade Cuoma, on bol do poslednej chvíle absolútne ohavný. Je to námorná pechota, ktorá podniká všetky tieto veľmi špeciálne operácie, nie je to bežná armáda, robí to námorná pechota. A je to také frustrujúce, že v tomto štádiu vám nemôžeme ukázať dôkazy o tom, pretože my vlastne nekontrolujeme mainstreamové médiá. Druhá vec je, že biele klobúky to v tejto fáze nechcú zverejniť, pretože je to príliš ťažké. Sú tu iné témy, ktoré treba vyriešiť, ale môžem vám absolútne povedať, že kľúčoví hráči, ktorí sú podlí, zlí, odporní ľudia, boli doslova postavení pred súd. Väčšina z nich bola donútená odstúpiť, takže sa vzdali svojej funkcie. A potom sú zatknutí a obvinení v rámci vojenského tribunálu, ktorý sa následne koná. Niektoré z nich sú nafilmované. Niektoré z nich nie sú. Ale tak veľa z toho nie je na očiach verejnosti. Možno aj preto, že je to ako prať špinavé prádlo. Je tu istý pohľad na pranie špinavého prádla na verejnosti, nie? Je to prevažne ťažké pre krajinu, ktorá má medzinárodný a svetový dosah, aby potom verejne povedala, že jej zvolení predstavitelia sa podieľali na tých najhorších zločinoch, aké človek pozná. A toto nie je scéna, v ktorej by to chceli robiť stále. Sú to dobrí chlapci, ktorí sa sústreďujú na to, aby udržali zlých chlapcov mimo. Ak ste ma počúvali a boli ste dostatočne láskaví, aby ste, viete, zachovali vieru, ako to bolo už 11 rokov, povedal som, že je to vojna, ale nie je to vojna s bombami a guľkami. Je to iný druh vojny, ktorý možno ešte nikto nezažil a odohráva sa v mnohých krajinách. A vďakabohu za prepojenie vedomia, pretože máme všetky tie tisíce ľudí v rôznych krajinách, ktorí môžu podávať informácie z prvej ruky, ktoré sa nikdy nedostanú do hlavného prúdu a deje sa tam toľko pozitívneho.

A deje sa aj toľko negativity. A to je ten problém. Nikdy mi nevyhovoval názor, že tieto zlé veci sa stali preto, aby sa ľudia prebudili. Ja by som si túto cestu nevybral. Myslím si, že problém s toľkými ľuďmi na tejto planéte je, že majú vymyté mozgy. Takže ak ľuďom poviete: Budeme nútiť očkovať vaše deti. Tak každý, kto je duchovný alebo bdelý by bol absolútne zhrozený a držal by svoje deti doma, zabarikádoval by dvere a urobil by všetko, aby tomu zabránil. Ale šokujúce je, a myslím si, že to čiastočne šokovalo aj Biele klobúky, že títo rodičia jednoducho hovoria: Áno, dobre, myslím si, že je to dobrý nápad. Áno, urobme to. Áno, dajme deti zaočkovať. Urobme to. Urobme to. Áno, musíme nosiť masku, keď sme vonku, sami v aute… a desivé je, že toto sú ľudské bytosti, údajne najvyspelejšie tvory na planéte, slepo nasledujú tento typ inštrukcií, pretože pochádzajú zo zdroja, ktorý im bol naprogramovaný. Áno, pane. Nie, pane. Tri plné vrecia, pane. Robím, čo mi poviete, a to je ten problém. Spôsob, akým to chceli BK urobiť, bol taký, že chceli šokovať ľudí v domnienke, že aj táto skupina ľudí v kóme, ktorá je mŕtva na mozgu, bude taká šokovaná tým, čo im bolo predložené, že sa zrazu otrasie zo svojej letargie. To sa nestalo. Títo idioti si jednoducho povedali, áno, dobre, urobím to.

Viete, bolo to nedávno, keď som bol šokovaný. Chcel som si kúpiť kalendár a predavač mi podal masku, aby som zvážil, že si ju nasadím. Hovorím, nebudem si to dávať. Nemusím si ju nasadiť. Nie je to zákon v tejto krajine. Oponoval, že ale majiteľ obchodu mi raz povedal…Hovorím: Nie, ja to neurobím a prišiel si o predaj. Nebudem dávať svoje peniaze do tohto obchodu. A ten strach, ktorý oplýva na toľkých miestach, ľudia na prechádzke so psami v maskách, ľudia na ulici s maskou, ľudia v aute sami s maskou. Musia byť tak zahltení v strachu, alebo musíte byť takí naprogramovateľní, lebo BBC hovorí, urobte toto a vidíte tie nápisy, že sme „mask friendly“ a že nie sme úctiví ak nenosíme masku, to sú lži a kecy. Oni vedia, že britská vláda povedala, že toto je zákon krajiny: Ak nechcete nosiť masku, nemusíte. Takže by sme potom nemali byť vystavení tomuto psychologickému tlaku, aby sme nosili masku, keď zákon krajiny hovorí, že nemusíte nosiť masku. Ale je to len tento tlak zo strany deep state prostredníctvom médií. A to je veľký nepriateľ, médiá. To je problém, ktorému čelíme. Ako presvedčíme našu rodinu? Ako presvedčíme našich priateľov, že sa dejú veľké veci, keď to médiá neprezentujú? A existuje len jedna odpoveď. Médiá musia padnúť. Musia byť prevzaté. A zverejniť pravdu. Potrebujeme systém núdzového vysielania vo všetkých krajinách, aby sme hovorili pravdu. Potrebujeme, aby tieto videá bežali tri dni, štyri dni v našich televíziách. Potrebujeme, aby boli sociálne médiá buď stiahnuté, alebo ak ich kontrolujú BK, aby boli udržiavané, ale aby sa k nim nemohol pokúsiť získať prístup ktokoľvek z deep state. Takže viem, že je to neuveriteľne ťažké. Je to neuveriteľne ťažké, pretože to naozaj chceme ľuďom ukázať, nie preto, že chceme povedať, že máme pravdu. Niektorí ľudia chcú povedať, viete, ja som vám to hovoril. A ja to plne chápem. Ale v skutočnosti ide o to povedať: musíte pochopiť, že svet, v ktorom žijete, nie je taký, ako ste verili.

Takže chápem, ako sa všetci cítime, ako sa cítite vy. Aj ja to cítim. Takže to cítime a je mi z toho zle. A viem, že tento mesiac november je mesiacom zmeny. Viete, sú ľudia, ktorí mne, Charliemu Wardovi a ďalším napíšu veci, v ktorých hovoria, že nič také ako QFS neexistuje. A prečo sa snažia vyhodiť do vzduchu irackého premiéra? Nič také neexistuje. Dôvod, prečo to títo ľudia tak cítia, je ten, že sú tak mimo najvyššieho stola, kde sa prijímajú rozhodnutia. Tak mimo, že jednoducho nemajú žiadne informácie. S týmito ľuďmi sa nestretávajú ani v obchodnom zmysle. Nie sú do toho zapojení. A dôvod, prečo o tom nevedia, je ten, že nie sú správnym typom ľudí, ktorí by sa na tom mali podieľať. Nie sú to duchovní ľudia, sú ľudia, ktorí majú v sebe veľa hnevu. Možno majú v sebe veľa nenávisti. Možno sú to len zlomení ľudia. Ale nedokážu uveriť, že by dobrí ľudia skutočne prostredníctvom zmeny v morálke na Zemi mali systém, v ktorom by sa znížili dane, mali systém, v ktorom by ľudia boli odmeňovaní za to, že sú dobrí, mali systém, v ktorom by sa zlo skutočne vytláčalo a nezaoberalo sa ním. Potom je, samozrejme, veľa týchto ľudí platených. Sú to platení agenti, trollovia, alebo sú to boti. Ale ak sú to skutoční ľudia, keď si o nich vlastne niečo zistíte, tak oni sú úplne sociálne izolovaní, žijú takmer sami. Na tom samo osebe nie je nič zlé, ale je tu istý vzorec a oni jednoducho nemôžu uveriť, že dobrí ľudia môžu skutočne prevziať kontrolu nad Zemou. A presne to sa deje.

V roku 1963, keď John F. Kennedy prišiel o život. To bol zlomový bod, keď si dobrí ľudia, pravdepodobne v armáde Spojených štátov, povedali: Máme toho dosť. Zabili nám dobrého prezidenta. Keď Kennedyho zabili, nie preto, že sa chystal zverejniť veci o UFO, nie preto, ale preto, že sa chystal presadiť plán na vrátenie zlata a striebra ako aktíva, ktoré by podporili dolár. A tak v konečnom dôsledku skoncovať s Federálnym rezervným systémom. A práve preto ho zabili, pretože bol pre Cabalu nebezpečný. Rýchly posun vpred k 9/11. Všetko zlato, ktoré bolo v budovách, členovia vlády Bushovej vlády všetko zlato vyniesli, zrútili ich. Potom sa objavilo oznámenie, že v americkom rozpočte chýbajú bilióny a bilióny dolárov, ale stratili sa samozrejme spolu so strašnými stratami na amerických životoch. A to bolo druhýkrát, keď cabala zabránila dobrým ľuďom v humanitárnom prehodnotení a prevzatí kontroly nad svetovými ekonomikami. Takže dobrí chlapci si povedali, že už nikdy viac. Musíme mať šťastie do tretice. A počas tých mnohých rokov množstvo vojenských a civilných ľudí, ktorí boli privedení k tejto veci, rástlo a rástlo, až sme dostali to, čo máme dnes, čo je veľmi veľký počet ľudí, ktorí sú absolútne odhodlaní vytlačiť Satana zo Zeme. A viete, v prezidentovi Trumpovi máme človeka, ktorý urobil to, čo musel, a ľudia často hovoria: No a čo vlastne urobil Trump? Nuž, vytvoril množstvo výkonných nariadení. Potrebovali niekoho v tejto pozícii, kto by sa v skutočnosti nepostavil hlbokému štátu. Ľudia to možno úplne nedoceňujú. Ale aby poskytol výkonné príkazy, akty výnimočného stavu, ktoré potom umožnili dobrým ľuďom cez ne pôsobiť, či už bol Trump oficiálne vo funkcii, alebo nie.

A tak máme teraz situáciu, kedy Finančný systém Zeme sa dramaticky mení a upravuje. K lepšiemu. A to sa stane verejným. To je jedna vec, ktorou si môžeme byť úplne istí. Neviem, ako veľmi odhalia COVID 19 alebo očkovanie. A už som to povedal, pre vládu je jednoduchšie hovoriť o malých zelených mužíkoch a lietajúcich tanieroch. Bude oveľa ľahšie hovoriť o tom, ako bude hovoriť o COVID 19 a o reakcii vlád sveta na to. Takže neviem, koľko pravdy vyjde najavo. Ale viem, že veľa pravdy vyjde najavo, a viem, že veľa ľudí, ktorí si to doteraz buď vôbec neuvedomovali, ktorí sú úplne ľahostajní, alebo ľudia, ktorí to vytláčajú z hlavy, pretože tomu nechcú čeliť. Títo ľudia to buď uvidia také aké to je a prijmú to, alebo to vidieť také aké to je a budú žiť oddelený život. Môže byť až 20 až 25 percent obyvateľov Zeme, ktorí odmietajú uveriť pravde, pretože nedokážu uveriť tomu, že okolo nich bolo toľko zla a oni ho nevideli. Teraz tu je otázka, ktorú budeme toľko počúvať, ako to, že ste poznali pravdu? Pred rokom, pred dvoma rokmi, pred desiatimi rokmi, ale ja som to nevidel. A ľudia, keďže sú ľudia, to vo všeobecnosti nemajú radi, pretože potom sa musia pozrieť do seba a pýtať sa, prečo to nevideli, čo bolo s nimi zlé. Veľa ľudí nebude chcieť priznať, že nedokázali vidieť pravdu. Takže všetci budeme stretávať dosť ľudí, ktorí budú odmietaví. Prosím, nestrácajte čas tým, že sa budete snažiť niekoho takto vzdelávať, pretože sa to nestane. Musíme sa sústrediť na ľudí, ktorí hovoria: Dobre, práve vidím pravdu a nemôžem tomu uveriť, ale vidím, čo sa deje. Čo môžete urobiť, aby ste pomohli? Môžete mi poslať nejaké odkazy alebo čo mám sledovať? Alebo aký je váš názor na to? Takže. To nás ešte len čaká, a to je pre mňa najväčšia práca a aj pre väčšinu členov CC, aby sme dokázali ľudí nasmerovať a pomôcť im k pravde. Nemôžeme ľudí prinútiť, aby uverili pravde. To nebudeme chcieť, ale chceme byť schopní nasmerovať.

Chcem, aby sa EBS uskutočnilo a ono sa uskutoční. Chcem, aby sa mainstreamové médiá stiahli a aby záležalo aj na filmoch, ktoré ukážu, čo sa udeje. Takže si myslím, že najbližšie dva týždne by pre nás mali byť veľmi zaujímavé. Myslím, že tento mesiac november, alebo ak by ste sa na to pozerali z pohľadu Juliánskeho kalendára Červený október, veľa ľudí si to pomýlilo a ja som si to spočiatku pomýlil tiež. Takže hoci sme v novembri, podľa juliánskeho kalendára sme v októbri. Preto v skutočnosti nie sme mimo októbra. Je červený október. OK. To je pravidlo, tak to chcú hrať, a potom to tak hrajú. Takže tento mesiac bude dramatický. Mali by sme vidieť všetko, v čo dúfame, že uvidíme v tomto mesiaci a určite do Vianoc budeme v pozícii, že odhalíme väčšinu pravdy. Ale nebude to skôr ako v januári/februári kedy sa celý obraz odhalí a NESARA/GESARA zákon, myslím si, že pravdepodobne to bude február, marec.

Viete, ak by naozaj použili všetky peniaze, ktoré ľuďom zobrali, nebola by jediná diera na ceste, všetky chodníky by fungovali, všetky pouličné svetlá by fungovali. Bolo by veľa ľudí, ktorí by zdvihli telefóny, keď by ste zavolali. Nemocnice by boli väčšie, lepšie a s väčším počtom zamestnancov, o ktorých by bolo dobre postarané, odmenené policajné zložky, hasičské zbory, pobrežná stráž. Bolo by na nich dosť peňazí, ale nerobia to. Dávajú týmto organizáciám len toľko, aby ich udržali v chode. A potom sa otočia a povedia, našli sme ďalšie tri milióny pre nemocnice, akoby to bolo niečo naozaj, naozaj úžasné a ľuďom to dáva dobrý pocit, tri milióny. To je pre nemocnice dobré. Keby ste boli v nemocnici správcom, pomysleli by ste si, no, to by ma mohlo udržať asi šesť mesiacov. A ľudia sa budú musieť naučiť, že existujú absolútne bilióny libier alebo dolárov alebo čo to je, ktoré boli odobraté občanom tejto planéty, nepoužili sa na účely, na ktoré sme si mysleli, že sa použili a z niektorých jednotlivcov urobili neuveriteľne bohatých.

A to, že sa zmení kvantový finančný systém, znamená, že zlí ľudia nebudú mať prístup k peniazom, ktoré mali v minulosti, a že tieto peniaze sa budú musieť zúčtovávať prostriedkami alebo metódou, ktorá je mimo chápania väčšiny zlých ľudí, ktorí kradnú peniaze. To je však jeho podstata. Keď prezident Trump v roku 2018 odťal hlavu hada, neurobil to, že začal na dne hromady a dopracoval sa až k tomu, kto spôsoboval všetky problémy. To, čo urobil Trump, bolo, že doslova vošiel dovnútra a odtrhol hlavu hada, a potom sa prepracoval až nadol. Odstránili vrchol veliteľského reťazca, aby všetci ostatní zlí ľudia nemali vedenie. A oni jednoducho išli a robili si svoje vlastné veci, ktoré sú dosť zlé, ale nemajú už vedenie. A tak, keď nám ľudia, ktorí to vedia, hovoria, no, vojna je už vyhratá, považujem to za neuveriteľne frustrujúce. Nie je, ale majú pravdu. Vojna bola vyhratá v roku 2018.
V tom zmysle, že už neexistovalo žiadne velenie a kontrola zo strany zlej strany. A čo sa teda teraz riešilo s prisluhovačmi, ktorí pôsobia v rámci tejto štruktúry? Preto sú tí dobrí chlapci takí sebavedomí, že dostali zlých chlapcov tam, kde ich chceli mať, pretože sa im nedostáva pomoci, ktorú mali. Niektoré z kľúčových org. už nie sú také vplyvné ako predtým. CIA, MI5, MI6.

Niektoré z týchto organizácií sú stále funkčné a robia to, čo v skutočnosti majú robiť, ale už sa nezapájajú do domácej politiky na zosadenie demokraticky zvolenej osoby alebo na špionáž či odpočúvanie. Tento aspekt bol teraz celkom úspešne zastavený. Takže, viete, keď sa vo Frankfurte v Nemecku riešil prípad šéfa CIA, v rámci ich vlastnej organizácie to vyslalo veľmi silný signál. A samozrejme, verejnosť si to vôbec neuvedomuje. Takže to, čo som chcel urobiť, je povedať všetkým, že naozaj sa dejú veľké veci, ktoré sa vyskytujú v širokom spektre.
Viete, vo Veľkej Británii je televízny program s názvom Strictly Come Dancing. Podľa všetkého jedna zo skupín tancovala, odznela tam línia: Londýnsky most padá. Teraz vieme, že to je kód pre smrť anglickej kráľovnej, a oni potom prejdú do špeciálneho protokolu. To bolo to, čo bolo v piesni. A teraz dostávame odkazy, stále vychádzajú, ukazujú nám tu kúsok skladačky. Povieme, že kráľovná je mŕtva, a preto musíme mať 10 dní smútku, vypnú sociálne médiá. A vypli by toto a vypli by tamto. Nemyslím si, že sociálne médiá sa teraz nevyhnutne vypnú. Ale o čom som presvedčený, je to, že v novembri tohto mesiaca sa zlí ľudia pokúsia vyhlásiť určité veci za svoj výtvor.

Teraz alebo v októbri, ak chcete juliánsky kalendár, je podľa mňa rozhodujúci mesiac z hľadiska toho, že verejnosť si uvedomí, že niečo nie je v poriadku. Viete, čo sa stalo s vojnou, ktorá vznikala medzi Taiwanom a Čínou, zatiaľ čo ozbrojená karavána sa blížila k južnej hranici? Viete, kde sú všetky tieto veci, čo sa deje? Prečo nám to médiá ukazujú a rozprávajú o tom, ale poriadne nepadol ani jeden výstrel. A teraz, čo to všetko znamená to obrovské množstvo kontajnerových lodí so všetkým možným, od hračiek až po potraviny, ktoré len tak chradnú vonku? Čo to má znamenať? Nejde len o obmedzenia COVID. Viete prečo? Prečo majú všetky čínske kontajnery povolené pristávať na určitých miestach? A prečo je to práve na celom svete? Prečo to nie je len v Amerike? Čo sa deje na burze? Vždy nám hovorili, že to bude kvitnúť a potom to skrachuje. Dnes ráno som ju kontroloval a bola na vzostupe. Čo by spôsobilo krach burzy? Bolo by to Evergrande? Nemyslím si. Kde je ten krach, o ktorom sa hovorilo a hovorí? Oveľa pravdepodobnejšie by burzu položilo precenenie dvadsiatich šiestich mien na celej planéte, takže by sa zrazu vyrovnali podmienky hry. Vypnutie peňazí pre určité inštitúcie, to by skôr spôsobilo paniku na burze. A viete, nie som finančný poradca. Nikdy som sa zaňho nevydával. Ale keby som mal teraz peniaze na burze, doslova by som si za ne kúpil zlato alebo striebro, alebo platinu, alebo niečo podobné. Nakupoval by som, pretože veci sú tak na prasknutie, je to neuveriteľné.

A súcítim s obyčajnými ľuďmi, ktorým radí nejaký odborník, finančný poradca, ktorý má ten kúsok papiera, na ktorom je napísané, mám právo vám poskytovať finančné rady. Takto sme na tejto planéte. Máte kúsok papiera, ktorý vám a všetkým ostatným hovorí, čo môžete robiť, a oni radia ľuďom, aby robili toto. A pretože nerozumejú geopolitike, budú rovnako šokovaní a zaskočení ako všetci ostatní. Spomeňte si na svoju históriu, na bublinu v Južnom mori. Zničený akciový trh. Premýšľajte o tom, keď sa potopil Titanic. Premýšľajte o tom, čo sa stalo s United Airlines, keď sa zrútili Dvojičky. Viete, keď sa veci zmenia a tí ľudia, ktorí sú buď v obraze, ktorí sa rýchlo dostanú von, tí, ktorí nie, trpia a platia za to cenu, dôsledky. Viete, čo sa stane s kryptomenami? Čo sa stane s bitcoinom? Viete, ja vnímam budúcnosť s kryptomenami, ktorým sa darí veľmi dobre, za predpokladu, že sú kryté aktívami, kryté zlatom, striebrom alebo platinou alebo čímkoľvek iným. Myslím si, že ak máte akúkoľvek formu meny, ktorá nie je krytá fyzickým zdrojom, tak je to práve to, čo máme v súčasnosti. Nie je to bezcenné? Absolútne bezcenné. A jediným dôvodom, prečo má nejakú hodnotu, je to, že ľudia, ktorí v súčasnosti riadia svet, jej túto hodnotu dávajú a ľudia, ktorí budú pod nimi, majú v túto bankovku dôveru. Takže veria, že to má takú hodnotu. Veria, že to bude v poriadku. A sú to takí ľudia, ktorí sa prebudia až vtedy, keď im niekto povie, ja ich neodkupujem, ja ti za to nezaplatím. Je to bezcenný kúsok papiera. Nemám v banke žiadne peniaze. A to je ten veľký šok pri prebudení. Ľudia, ktorí prežili túto bublinovú životnú skúsenosť, vidia doslova len na tri metre od seba. A sú veľmi nebezpeční, pretože práve oni sú tí, ktorí spravidla, majú kus papiera, na ktorom je napísané, že sú zo zákona oprávnení radiť ľuďom. Koľko lekárov poradilo ľuďom, aby si dali injekciu COVID, ale nezašli o tom do žiadneho vysvetlenia alebo podrobností, viete? Ľudia sú naprogramovaní tak, aby verili, že ak máte povolanie a formu oblečenia pre toto povolanie a certifikát na stene pre toto povolanie, systém hovorí, že máte na to oprávnenie. A ak to nemáte, nemáte oprávnenie, pretože za to musíte zaplatiť a musíte zaplatiť peniaze, aby ste mali ten certifikát a skúšky a ľudia sú veľmi hrdí na to, že tie skúšky absolvujú. Hovorím, že to z nich v skutočnosti nerobí odborníkov v tejto oblasti.

Tiež si myslím, že v nasledujúcich týždňoch uvidíme vďakabohu dôkazy, ktoré budeme môcť povedať svojim priateľom a rodine, a na sociálnych sieťach bude veľa ľudí, ktorí budú šokovaní. A zrejme budú musieť zvážiť svoj postoj. A myslím, že my ostatní si môžeme vziať trochu dovolenky, pretože sme bojovali dobrý boj. Mnohí z vás bojovali dobrý boj roky a roky. Niektorí z vás to urobili nedávno. Ale je to všetko tvrdá práca, a keď sa to všetko stane, mali by sme si všetci vziať trochu dovolenky, pretože si ju vlastne zaslúžime.

A viete, musíme pochopiť, že ľudstvo nie je celé na jednom mieste. Sme na rôznych miestach. A tak sú problémy na niektorých miestach väčšie a na iných menšie. Súčasťou prepojenia vedomia je spojiť sa s vedomím okolo Matky Zeme, aby sme si aspoň uvedomili, že sme všetci jedno. Musíme si však vážiť každého a nemať tieto zlé predsudky a vízie, ktoré nám boli vnútené. Prosím, nepočúvajte mainstreamové médiá s niektorými nezmyslami na sociálnych sieťach, teraz je to vlastne rovnako zlé. Je to to, čo je také zlé. Je to smiešne. Bohužiaľ, je to veľmi vážne. Samozrejme, nemôžeme sa príliš smiať, pretože je to ťažké, že ľudstvo môže byť tak zlomené a tak rozdelené. A tak nechajme týchto ľudí ísť vlastnou cestou. Takže chcem všetkým poďakovať a viete, čím skôr sa to stane, stane sa to zajtra pre mňa, prosím. Poďme to ukončiť. Skoncujme s tým, nech sa tento svet zreorganizuje. Nech tu funguje dobro. Neodmeňujme zlo. Odmeňme dobro a tých z vás, ktorí chcú založiť vlastné projekty. Musíme pokračovať v našich životoch, musíme pokračovať a robiť dobré veci. Musíme sa doslova sústrediť na konanie dobra. Nenechajte sa vykoľajiť. To, čo by chcela urobiť zlá strana, je vykoľajiť vás. Jednoducho buďte silní. Už je takmer po všetkom. Dobrá strana zvíťazí, zlá strana nikdy nemala vyhrať. Veľa lásky pre všetkých. Boh vám žehnaj. A viete, čím skôr to dobrí chlapci začnú, tým lepšie.

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Gene Decode júlová aktualizácia (13.07.2021)Rick: Verím, že kabala tajných spoločností ovláda svet už viac ako 200 rokov a my máme možnosť byť nažive, keď uvidíme jej pád. Verím v silu jedného človeka, ktorý v tíme s ďalšími kresťanskými vlastencami môže mať obrovský vplyv na zvrátenie tejto bezbožnej kultúry. Máme tu Gene Decode a bude…
  Tags: a, je, to, v, sa, na, že, správy, update, udalostí
 • 100
  Simon Parkes aktualizácia 20.10.2021https://www.bitchute.com/video/pomPkuMtfyr3/ Vitajte pri ďalšej aktualizácii. Nemôžem príliš hovoriť o kvantovom finančnom systéme, ale môžem do istej miery hovoriť o vojenskej situácii a o niektorých udalostiach, ktoré sa dejú v zákulisí. Vydávajúce vojnové zvuky, napríklad Turecko hovorí, že je na pokraji útoku na Grécko, Izrael hovorí, že sa chystá zaútočiť na…
  Tags: a, to, sa, že, je, v, na, správy, update, udalostí
 • 100
  Simon Parkes aktualizácia - 05.01.2022Dobrý deň. Je 5. januára. Cez Vianoce ste ma veľa nevideli, nie preto, že by som sa s vami nechcel rozprávať, ale preto, že sme jednoducho nemohli. Mám predsa dohodu o mlčanlivosti. A tí ľudia, ktorí majú NDA a ktorí vedú pravidelné rozhovory, sa musia snažiť nájsť čokoľvek o čom…
  Tags: a, sa, že, to, na, je, v, správy, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
17 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Soldier 17
Soldier 17
1 year ago

Děkuji za článek. Spoustu záležitostí jsem zažil na vlastní kůži a vím přesně, jak se tedy cítil i Simon. Spěchá mě ano, nikdo netušil že budou brát juliánský kalendář, což je dobře naplánované, pro nás zklamání ale teď vidím, že dobře krytí. Jde o děti a také i mě zklamali lidí, co nechají zabíjet experimentem svoje děti, za mě to jsou vrazi zfanatizovaný a neměli mít nikdy děti! Bůh nám žehnej v tomhle finále! Opatrujte se všichni lidé dobré vůle v Československu a na světě 🙏❤️🙏

jirik
jirik
Reply to  Soldier 17
1 year ago

Mě bhy třeba zajímalo, jak by lidi reagovali, kdyby jim bylo před tím píchnutím vakcíny sděleno, co ve skutečnosti všechno obsahuje a jaké to bude mít následky pro tělo a duši! Jak na takové sdělení by dotyční reagovali?
Prý ten PCR test a antigenní do nosu se nyní doporučuje vynechat z důvodu stejného jako je vakcínka!

tauri
tauri
Reply to  jirik
1 year ago

jirik:
Já to v práci kolegům říkal a stejně si z toho nic nedělali a měli z toho srandu..Samozřejmě, že už jsou zapíchaní…
Je asi jedno, kdy jim to člověk řekne, zda měsíce před, den před, nebo těsně před vpichem. Kolegovi jsem to říkal několik dnů před a těsně před očkováním a on se ještě o to víc chtěl ujistit, že já se mýlím a on má pravdu.
Každopádně je to průser. Už by bylo dobré, kdyby to skončilo. Léčba šokem zabere, až se řekne lidem pravda, to bude to pravé probuzení…Zatím jsou výsledky jen na alternativě, které se tak smějí.

Popravdě, někdy sám už nevím, co je vše vypouštěno..pravda, lež..DUMPS měly být zničeny a stále to někde bouchá a je zemětřesení. Copak je tak těžký vypustit nějaká videa na alternativu, aby se zvedla určitá vlna a pak to jelo samo?

jirik
jirik
Reply to  tauri
1 year ago

tauri: prý se čeká na ten správný okamžik, aby účinek měl co největší efekt…..
osobně jsem názoru toho, že za tu dobu co se toto všechno děje mohlo být zachráněno daleko více lidí/duší ! Bylo hodně nadšenců, kteří chtěli přiložit ruku k dílu – byli odmítnuti nebo neobdrželi zpětnou odezvu a to ani po urgencích!,….

nejen z těchto důvodů jsem v zaměstnání skončil…..bylo to nad míru mé „únosnosti“.

tauri
tauri
Reply to  jirik
1 year ago

jirik:
Já už tam také nejsem, bohudík…
Jen nevím, co dál, protože s očkovanými lidmi se nemůžu stýkat a zatím nevím co kde jiného, protože mi příjde zbytečné se cokoli nového učit a dělat pro tento systém. Možná je to syndrom vyhoření, možná jen to skutečně už nebude mít smysl. Nejraději bych dělal už na nějaké lodi, než na pozemských věcech, které jsou většinou za chvilku rozbyté, nebo zastaralé.

Jenže kdy bude ten čas, ten je relativní..Už ani nevím, co kdy bude, protože naciťováním mi příjde, že je to nějak zvláštně v mlze a čas se mnohokrát měnil a byli jsme přesunuti v čase, že už v tom sám mám zmatek. Největší asi zážitek v cestování čase jsme mohli zpozorovat v půlce srpna. Tam ten stav trval možná měsíc a ani bych se nedivil, kdyby se stal nějaký průser a lidstvo bylo skoro všechno kaput a proto jsme byli nějak přesunuti do jiného času. Rozhodně v ten čas se něco stalo a něco destruktivního to být mohlo. No, sice jsme tady, ale i kdyby nám smazali paměť a nikdo si to nepamatoval, vždy má člověk alespoň ten pocit, který tam zbyde..Prostě něco bylo jinak a jsem zvědav, kdo si toho další všimnul.
Protože probuzení není jen o hledání informací, ale i uvědomění si nezvyklostí v jeho pocitech a vyhoupnutí z běžného normálu s tím, co bylo a jak by to být mělo.

jirik
jirik
Reply to  jirik
1 year ago

tauri: a co nějaké podnikání z domu? Zkus si nechat udělat astrologický horoskop zaměřený na profesi http://stribrny.cz/ já si nechal dělat kompletní s geolokací kde žít velmi zajímavé a profesní zajímavější – grafika, výtvarnéumělecké zaměřené – takže obrat o mnoho desítek stupňů zcela jinam.
***
Posunu času jsem si všiml, bylo to velmi zajímavé – otázkou je proč se tak dělo – pravdu se těžko dovíme.
***
Je zajímavé sledovat mraky na obloze, kdysi jsem zahlídl dvojtý atomový mrak – jen zabarvení měl jiné.

tauri
tauri
Reply to  jirik
1 year ago

jirik:
Díky za tip, ceny má teda pořádný :))
Musím si to ale raději zvolit sám..jednou už jsem se spálil s kartářkou a to tak, že jsem ji doporučil i kamarádovi a oba jsme pohořeli :)) Zkrátka nakonec si člověk stejně musí vybrat sám a přestat jednat dle druhých. Jinak svůj život neurčuji já, ale někdo za mě. Takže i když by si člověk řekl, nee dám na sebe, stejně podvědomě to chce zkusit na radu toho, kdo se tím zabývá 😀 alespoň to zatím tak necítím, že bych to měl zkusit..Protože pokud to vše padne, je zbytečný si hledat něco, učit se novýmu, když by to stejně padlo a bylo něco jiného…Jako nemůže to snad tento stav trvat ještě několik měsíců, protože spoustě lidem by z toho asi jeblo a měla by tato záchrana opačný účinek..Že sice ospalci by se z malé části probudili a zbytek probuzenějších by to nedalo. Takže by byla velká škoda těch, kteří do poslední chvíle bojovali.
Sám se vskutku divím, proč se nikde nepíše, kolik lidí bere antidepresiva. Protože v dnešní době se řeší jen korona, injekce, ale ne už to, jak to ostatní lidi dávají a pořád se řeší problémy a ani špetka řešení.
A ty teda podnikáš z domu?

jirik
jirik
Reply to  jirik
1 year ago

tauri: spíš jsem ve fázi jako ty, přemýšlím, čím konstruktivním se zabývat. A občas se zajdu podívat na pracák. Kdysi jsem zkoušel podnikat, ale lidský faktor je velmi v těchto směrech nespolehlivá jednotka. Slíbí cokoliv a slib nesplní!

tauri
tauri
Reply to  jirik
1 year ago

jirik:
Ano, na pracáku člověk nic nenajde a už jsem se zařekl, že musím už sakra znát svoji hodnotu. Člověk by se rozdal, snažil se pořešit kdejakou chybu, aby vše fungovalo, ale lidé jsou nastavení tak, že chtějí jen využívat druhé, nebo stroje, součástky do té míry, že odejdou přetěžováním, protože se o ně nikdo nestará. Lidé zapoměli na to, že o druhé je potřeba se taky starat a ne věčně jen brát.. Ale víš jak je to s tím bobkem. Šéf využívá druhé, druzí využívají dalšího a ve výsledku si kálí pod sebe..Ale bobek vždy odnese ten, co chce mít čisto..Ostatní si zvykli na to, že člověk musí vydržet..Pak se nedivme, že lidi jsou jak roboti a když neudělají nic pro sebe a jsou ochotni ohnout hřbet pro pár tisíc, jak mohou chtít víc pro druhé..
Takže se naskýtá otázka, co dál. Mnoho lidí je zapíchaných a takové jsou většinou roboti. Sluníčka jsou sice fajn, ale nic moc neumí, protože tu práci za ně dělají druzí, proto jsou tak vysmátí, takže s nimi něco podnikat by nešlo. Ale my na to příjdeme, až na to bude správná chvíle. Nás učitel vždy říkal, necháme to vyhnít 😀 A je to tak, ono to nějak dopadne a něco hoodně řešit, nemá smysl.
Teď je prostě doba, přechodu a budem muset čekat na přerod.
Podporovat asi staré věci skutečně nebude mít smysl a až to padne, pak může být nový impulz pro nové věci.

Zatím mě napadla jedna věc, natírat v lese stromky, ale je to dočasné řešení, které nic nevydělá. Příroda je sice fajn, ale je třeba znát i svoji hodnotu a živořit nemá smysl. Člověk, co by vydělal dá do jídla, nájmu a co zbyde.. Bolavá záda, co se časem ozvou a pak bych byl stejně doma a ještě bez našetřených peněz. Takže asi jako odreagování fajn, ale tak na měsíc, dva…
No až nám vypnout konečně tu elektriku, pak nám asi spadne kámen ze srdce 😀 Už jsem si koupil malé člověče nezlob se na dlouhé večery :))

Israismael
Israismael
Reply to  Soldier 17
1 year ago

Toto sú smutné časy ľudstva ,pretože to vyzerá tak že sme v záverečnom suzeni a naozaj sa mnohé potvrdí .Viem že sú pred nami ťažké dni a mesiace ,pretože všetko zle sa len stupňuje viac a viac….Podľa Nostradama má okolo 21.11.2021 postihnúť USA veľké zemetrasenie(nie je isté či ide o trasenie zeme alebo trasenie vlády a následne odhalenia)..Po 1.12 by padol v podstate celý svetový financny a hospodarsky systém ,čo by malo vyvolať práve to ,,zemetrasenie“..Nemám rád termíny a dátum nejakých udalosti ,ale sme už tak na krajíčku fakt veľkých udalosti ,že ma to desi až by to malo byť pravdou podľa blízkych určitých dátumov…Podľa Božej vôle a jeho zákonov sa udalosti určite stanú ,lebo sme si ich ako ľudstvo vyvolali sami svojou karmou,svojim priklonenim k temnu a trvá to tisícročia …očista Zeme a jej záver ako aj termín záverečneho diania je však v rukách Bozich…Mám veľké tušenie že chýba už len pár rokov ku dňu Pana,možno len toľko že sa dajú spočítať na prstoch dvoch ruk

tauri
tauri
Reply to  Israismael
1 year ago

Israismael
Smutné rozhodně, ale ani si nejsem vědom, že by Nostradamus něco takového „říkal“. Často to jsou jen fake sdělení, asi něco jako Baba Vanga povídala. Jasně, jsou nějaké události, které se stát musí, protože lidé se neponaučili.
Ale mě přišlo na těchto sděleních, jako cílené programování toho, aby se mělo stát to, co chtějí ti nahoře, díky programování reality.
Třeba věta z filmu Země zítřka:
lidi už se s koncem světa smířili. Zkrátka to příjmuli a jen čekají, až loď narazí. Protože ta budoucnost si nic nežádá..

Jasně, protože spoustě lidem by se konečně ulevilo, kdyby tohle vše skončilo..ale raději ne tímto způsobem.
Já sledoval tu Vangu a zkrátka vždy tam byly snad umělě doplněny nějaké datumy, které tam předtím rozhodně nebyly..
Zkus se vyprdnout na datumy, vše se mění velkým tempem a co bylo dřív, neplatí dnes.

Israismael
Israismael
Reply to  tauri
1 year ago

Ohľadne toho Nostradama!.. Ono ten termín samozrejme ja beriem s rezervou, akurát tie údaje sa poskladali podľa postavenia planét, ktoré on naznačil v nejakej konstalacii ale sám neviem v akom stvorversi to bolo… Ja som citoval jednu americkú stránku, kde sa to preberalo.. Ci už je to konspiracia ci nie to sa dopatrame o pár dní…. Sam robím astrológiu cca od r 1998 ale mne skôr vychádza niečo nepekne na rok 2024 keď Amerikou bude prechádzať pas úplného zatmenia slnka!.. Samozrejme človek nabazi po katastrofách ale udalosti sa blížia k svojmu vrcholu a to sa nebude dat zastaviť lebo to nie je v moci človeka!

dav friend
dav friend
1 year ago

Natočil jsem hudební video o velkém probuzení.
Je v něm znázorněno: otroctví dětí ve školském systému, který je programuje na ovce. Obchodování s dětmi, manipulace skrz symboly zábavního průmyslu, následné probuzení díky světlým silám, odpoutání se z matrixu, pomsta a záchrana děti včetně planety.
Prosím sdílejte, likujte, odebírejte.
Video je věnováno všem dětem. Nebo-li nám všem.

polarexplorer
polarexplorer
1 year ago

Ďakujem.

Carlos
Carlos
1 year ago

Moc děkuji za uveřejňovaná data, sleduji web již dlouho a nejen ten váš. Mám jen jednu poznámku, proč se alespoň některé události (např. zatčení generálního ředitele Pfizeru) již neuveřejní v MSM, když Bílé klobouky již začaly média ovládat. Pro některé váhající by to bylo účinné a mohlo by to i zachránit životy.

jirik
jirik
Reply to  Carlos
1 year ago

V tom článku se dočteš, že to „není na pořadu dne“ jak se česky říká…..jak je sděleno mají důležitější věci na práci, pokud by tato zpráva proletěla v některém MSM, tak by se lidi začali více zajímat a někteří by na další včeličku už nešli…..na jednu stranu je snaha probudit co nejvíce spících, ale na druhou stranu zprávy o těchto událostech chybějí tam kde by byly užitečné….

Na některých serverech se dočteš, že vakcína obsahuje čip, luciferiázu,….a kdo si ji nechá píchnout tak odevzdává svou duši….jestliže tomu tak, je, jak BK, aliance,…chtějí těm dotyčným krom fyzického těla (EMP, MEDBED,..) zachránit i duše? Nebo jim to hodí „na hřbet“ se slovy – „nechal ses ovakcínkovat tak si dušičku zachraň sám“.

jirik
jirik
1 year ago

SLOVENSKO: Predseda Ľudovej strany – Naše Slovensko Marian Kotleba vo svojom videoblogu o súčasnom vakcinačnom šielenstve a nekonečných dávkach experimentálnych látok, ktoré očkovacou propagandou tlačia ľuďom do hláv.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK