Simon Parkes aktualizácia – 14.09.2021

19/09/2021

Dnes budeme rozoberať čiastočne nejaký intel, ktorý bol v poslednej dobe zriedkavý kvôli mojej dohode o mlčanlivosti. Avšak veci sú takpovediac blízko bodu obratu preto si myslím, že môžeme byť viac otvorení.

Takže koluje ten istý príbeh, že ja a Charlie Ward sme členmi MI6, MI5, alebo CIA. Nikdy to tak nebolo, som prílišný voľnomyšlienkar 🙂 a oni by ma nechceli. Tí, čo ma sledujete viete, že môj dedo bol MI6 a moja mama MI5 a oni boli súčasťou systému, nešťastní, že sú v ňom uväznení. Ja som presný opak. Avšak tí, čo sú so mnou už pár rokov vedia, že tí „praví“ ilumináti sa ma pokúšali naverbovať a mám ich „prihlášku“, ktorú som si nechal, aby som ju mohol ukazovať na konferenciách. Je totižto veľmi poučná. Hovorí síce, že ak nechcem nastúpiť mám ju vrátiť, alebo zničiť. Nič z toho som neurobil, myslím, že je to dobrý dôkazový materiál. Často ma tieto organizácie kontaktujú, nerozumiem prečo, ale vždy to odmietam.

Ďalší dobrý spôsob ako určiť, že niekto pracuje pre CIA, alebo iné z týchto skupín je, že nemajú žiadne problémy. Finančné, politické, skrátka žiadne. Sú chránení. Cabala chráni svojich a stará sa o nich. Čím viac ste napádaní, čím viac na vás systém útočí, tým je zjavnejšie, že nie sta súčasťou ich pohodlného klubu. Že ste slobodne mysliaci jedinec, ktorý sa snaží priniesť spoločnosti pravdu.

Povedal by som teraz ľuďom, prečo teraz v hodine dvanástej, prejaví sa to hlavne v nadchádzajúcich dňoch, prečo sa útoky na všetky duchovné a dobré organizácie a jednotlivcov stupňujú. Možno odpoveďou je to, že ľudstvo skutočne pokročilo. Posledná vec, ktorú cabala chce je prebudené ľudstvo, ktoré spochybňuje systém a robí si vlastný prieskum a uvažuje vlastným rozumom. Čo chcú sú malí roboti. Ak niekto príde a povie vám, že Charlie Ward, alebo Simon Parkes sú MI5/MI6… Robím to, čo robím už desať rokov. Viacerí ste ma už stretli a spoločne sme prišli na to, že hlavní tvorcovia problémov a sú platení agenti. Doslova ich platia. Deep state ich platí. Sú to typické útoky na tých, ktorí im prekážajú. Spôsobujú napríklad aj problémy mojej novej webstránke.

══════════════════

Poďme teda na intel, keďže je to celkom vzrušujúce. Bude to z každého rožka troška, ale verím, že zvládnete sledovať čo hovorím 🙂

Keď Taliban obsadil sídlo guvernéra a jeho zástupcu, skutočne našiel uložené a ukryté zlaté tehly v kilogramových blokoch. Neviem, koľko ich bolo, ale bolo ich veľa, a našli aj veľké množstvo hotovosti. A stalo sa to, že Taliban sa dostal dovnútra tak rýchlo, že títo dvaja ľudia sa nevedeli dostatočne rýchlo dostať von. Vieme, že starší muž sa dostal von vo vrtuľníku a všetko ostatné. A bolo mi povedané, že ušiel s pomerne veľkým množstvom zlata a hotovosti. A Trump sa vo svojej výzve vyjadril celkom jasne. Tento muž, ktorý opúšťal Afganistan, bol skorumpovaný politik. Takže sa zdá, že títo dvaja chlapi mali v dome uložené skrýše zlata, čo je v poriadku. Viem, že ľudia si môžu ukladať peniaze do zlata a ukladajú si peniaze do striebra a je to úplne v poriadku, ale nie ak je to na úkor ľudí. Musíte mať veľmi oddelené pravidlá medzi tým, čo robíte ako politik = peniaze daňových poplatníkov, peniaze ľudí a tým, čo robíte ako jednotlivec = vaše osobné súkromné peniaze.
A tak je neuveriteľne podozrivé, že títo ľudia by utiekli z krajiny a nechali za sebou obrovské množstvo zlata a hotovosti. A Taliban to dokázal a ja nepochybujem o tom, že je to pravda.

O Talibane toho veľa neviem, ale viem, že vypálili ópiové polia, aby zabránili CIA získať obrovské množstvo drog na zarábanie peňazí. Viem, že Taliban popravil množstvo ľudí, ktorí zostali v Kábule a okolí a boli agentmi deep state a americká armáda im odmietla vstup do lietadiel Spojených štátov. Títo zlí aktéri sa snažili ako americkí občania dostať do lietadla, aby sa dostali do USA, a vojaci, keď kontrolovali všetky tieto mená, jednoducho povedali: Nie, nevezmeme vás, a Taliban ich pochopiteľne popravil. Títo ľudia boli aktérmi DS. Som si istý, že zomreli nevinní ľudia, a ani na chvíľu nebudem predstierať opak. Ale chcem vám povedať, že situácia v Afganistane je oveľa zložitejšia a je úprimne povedané smiešne, aby ľudia z toho, čo sa deje, obviňovali prezidenta Trumpa. Keby bol prezident Trump v úrade, určite by došlo k stiahnutiu vojsk, pravdepodobne v priebehu troch mesiacov. Pravdepodobne Trump sedel za stolom s týmito chlapcami a uzatváral dohodu. A som si absolútne istý, že keby bol Trump v úrade, dohoda, ktorú by dohodol, by bola taká, že ženy by stále mohli byť lektormi, lekármi a učiteľmi. Ženy by stále mohli robiť to a tamto. Ale kvôli chaotickému spôsobu, akým sa Bidenova administratíva, alebo ľudia okolo Bidenovej postavy pokúšali vytvoriť vyjednávanie, afgánska armáda si zrazu uvedomila, že Bidenov Biely dom je absolútne nepoužiteľný a nemá žiadnu schopnosť projektovať svoju silu alebo svoju moc.

Keď bol Trump v úrade, dokázal premietnuť silu Spojených štátov. A tak keď si Taliban uvedomil, že Bidenova postava nemá absolútne žiadny účinok, jednoducho zaútočil a afganská armáda si uvedomila, že nedostane žiadnu politickú pomoc od Spojených štátov, a tak si jednoducho povedali, že na to kašlú. Jednoducho odhodili zbrane a išli si robiť svoju každodennú prácu. A tak samozrejme Taliban získal pomerne veľké množstvo vybavenia, ktoré zmení pomer síl v tomto regióne. Množstvo zbraní a vybavenia, ktoré majú je fenomenálne. A je to vlastne vážnejšie. Keď bol zvrhnutý iránsky šah a moc prevzala táto základná skupina, Amerika práve uzavrela dohodu so šahom a bolo vyrobených niekoľko prúdových stíhačiek, pôvodne na vzdušné použitie, F-14 Tomcats s pozemným použitím, ale v tom čase s veľmi modernými raketami Phoenix. Takže tieto lietadlá boli tak technologicky vyspelé, že sa vo veľmi krátkom čase pokazili, pričom z Ameriky neprišli žiadne náhradné diely. Stali sa neefektívnou silou. Takže toto je vážnejšie, pretože vybavenie, ktoré má krajina veľmi nízko technologické, relatívne povedané, vydrží pravdepodobne 10 rokov. A tak ide o vážnu zmenu rovnováhy síl len preto, že Bidenov tím nevyjednal riadnu dohodu. Aj preto, že afganská vláda sa zdá byť strašne skorumpovaná, čo okráda ľudí. To vidíme stále znova a znova. Takže nič nové. Takže len aby bolo jasné, ale je to oveľa komplikovanejší spravodajský príbeh, ako ho CNN alebo BBC vykresľujú.

Čo sa ešte deje? Viete, v Británii boli zrušené pasy COVID. Takže existuje tento skvelý plán, ak ste si dali dve injekcie, dostali ste tento takzvaný pas, ktorý vám umožňoval chodiť do nočných klubov alebo ísť na lietadlo alebo robiť to a to. No a z ničoho nič to zrušili. Myslím, že je to Costa Coffee, ale nemôžete ísť do Costa Coffee, ak ste nemali dve injekcie. Takže samozrejme nemôžem ísť do Costa Coffee a nikto, koho poznám, do Costa Coffee nechodí. Ako je to teda teraz s tým, že vláda otočila a povedala: „Nie, nebudeme zavádzať tento pas COVID? Prečo by ho súkromná spoločnosť teraz ešte chcela presadzovať? Prečo by nejaká organizácia chcela presadzovať kabalistické stanovisko? Možno majú nejaké ilúzie, viete, toto je pre ľudí lepšie. Ja takú ilúziu určite nemám. Myslím si, že by ste mali mať slobodnú krajinu a ľudia si vyberajú v rámci možností, takmer nikoho nevraždia. Takže je to veľmi zvláštne. Rád by som vedel, kto je v predstavenstve spoločnosti Costa Coffee. Takže to je niečo, čo sa môže zdať nepodstatné, ale v skutočnosti je to nesmierne dôležité, pretože keď vláda vo Veľkej Británii hovorí, že nepôjdeme touto cestou, nie je žiadny tlak na žiadnu organizáciu, aby to zaviedla.

Stále si myslím, že je úplne nechutné, že zamestnávatelia nútia zamestnancov podstupovať injekcie. Máme veľa členov CC, ktorí prišli o prácu. Boli skutočne prepustení. Dostali varovanie, pretože odmietli prijať injekciu a nakoniec boli prepustení. Kde sme teda vo svete, kde vás zamestnávateľ vyhodí z práce, pretože odmietate násilnú injekciu? O čom bol Norimberský proces? O čom je Haagsky súd, kde sa prijímajú zákony, ktoré hovoria, že na ľuďoch sa nebudú robiť pokusy s týmito injekciami? Obsah týchto injekcií je experimentálny liek. Dokonca aj samotné spoločnosti povedali, že to nie je vyskúšané. Je to experimentálny liek, ale koľkým ľuďom pri injekciách zdravotnícky personál povedal, že je to experimentálny liek? Ako môže zamestnávateľ povedať zamestnancovi: Budeme od vás vyžadovať, aby ste si násilne pichli experimentálny liek? A ak to neurobíte, stratíte u nás zamestnanie? Určite je to niečo, čo musí neskôr vyriešiť súd. Tak ako v rokoch 1945 a 1946 bolo množstvo lekárov odsúdených na veľmi prísne represie, pretože robili veci, o ktorých vedeli, že sú nesprávne, a to nemusí byť milión míľ od toho, čomu sa môžeme pozerať v tejto, tejto krajine a možno aj v iných krajinách.

Hovoríme o kvantovom finančnom systéme a mnohí ľudia stále nepochopiteľne nechápu jeho význam. Chcú, aby sa EBS alebo mainstreamové médiá znížili. Nie je to dôležitý aspekt. Áno, ale nepočujem o QFS, povedzte mi o EBS, povedzte mi o tomto. Na tejto Zemi je všetko o peniazoch. Je to hrozné, ale je to realita. Viete, mám mnoho ďalších ľudí, ktorí to chceli zmeniť, ale taká je dnes realita na Zemi, že bez peňazí je veľmi ťažké robiť čokoľvek nad určitú úroveň. A tak ak prijmeme, že zlí ľudia dokázali získať peniaze celým radom metód a prostredníctvom toho financovali množstvo vlastných projektov, o niektorých vieme, o niektorých nevieme. No ak to zastavíte alebo obmedzíte, títo zlí chlapci, nemajú prístup k týmto peniazom, a preto nemôžu robiť toľko chemtralingu, nemôžu toľko podnecovať vojnu v určitej krajine alebo robiť to či ono. A tak Bieli rytieri alebo Biele Klobúky, akokoľvek ich chcete nazvať, to pochopili už dávno. Ale aby ste nastolili akú-takú rovnováhu, prvá vec, ktorú ste museli urobiť, bolo znížiť hotovosť, ktoré títo zlí chlapci mali. Pretože ak by ste im ich zobrali, ich schopnosť kupovať alebo ovplyvňovať by sa nesmierne znížila.

Pred niekoľkými týždňami som v jednom zo svojich videí povedal, že som bol v jednej z miestnych bánk a počul som, ako zamestnanci hovoria, že im dochádzajú peniaze, ale v piatok by mali dostať viac peňazí. Neviem ako vy, ale kedy ste naposledy počuli v banke, že nám došla hotovosť? A je na to dôvod. Pretože Bank of England už rok nesmie tlačiť žiadne čerstvé peniaze, papierové peniaze, fyzické peniaze. A Federálny rezervný systém v Amerike tiež nevytlačil žiadne fyzické papierové peniaze. Takže množstvo fyzických papierových peňazí sa znižuje a znižuje a znižuje a znižuje. A práve preto prebieha program nenapĺňania bankomatov, automatických peňažných automatov v stenách bánk. Pretože teraz nie je dostatok fyzickej hotovosti na naplnenie každého bankomatu a na skutočné udržanie peňazí v banke. A to je jeden z dôvodov, prečo deep state za posledné dva roky zatvorili toľko bankomatov.

Je to veľmi dôležité, pretože to týchto ľudí privádza k rokovaciemu stolu, aby povedali, že už nemôžeme ďalej viesť náš podnik. Toto je medzinárodné bankovníctvo. Nemôžeme ho riadiť. Takže dobre, prídeme k rokovaciemu stolu a budeme sa s vami rozprávať. Nové peniaze, kvantové peniaze sú oddelené od ich systému. A tak dohoda spočíva v tom, že tieto kvantové peniaze pôjdu do ich bánk, takže si budú môcť ponechať zamestnanosť. Ide o ríšu, obchodníka a ríšu pri zamestnávaní zamestnancov. Kvantový systém vloží peniaze, ale dohoda je taká, že banky nebudú môcť používať tieto kvantové peniaze rovnakým spôsobom, ako používali bežnú menu. Takže áno, kvantové peniaze sa môžu používať na vyplácanie miezd zamestnancov. Áno, môžu sa používať na legitímne bankové obchody, ale nesmú ich používať na všetky tie strašné ostatné špekulácie. A niektoré veľmi zlé veci, o ktorých viem, že niektoré z týchto bánk robili. Takže to je to, čo sa deje práve teraz, a tento týždeň je kľúčový, absolútne kľúčový. Je veľmi dôležitý pre CC, pretože prejdeme do ďalšej fázy. Držme si palce. Je to veľmi dôležité pre ľudstvo. A je to veľmi dôležité pre to, čo príde. pretože nemôžete robiť to, čo chceme, ak nemáte správne základy. Pretože ak začnete zavádzať všetky fyzické formy operácií, potom staviate dom na prehnitých základoch. A tak súčasťou tohto obrovského meškania, a bolo to obrovské meškanie od januára, boli škatule za mnou, boli sme pripravení pohnúť sa ako tím a urobiť veci. Boli sme pripravení od januára, ale čakali sme na zelenú. Sme pripravení sa v okamihu presťahovať a budú aj ďalší členovia tímu, ktorí sa skutočne fyzicky presťahujú. Viete, a to nie je v našej kompetencii. Rovnako ako všetkým ostatným nám bude povedané, že máme zelenú ísť. Vedeli sme, že to príde. Len sme nevedeli presne kedy. Ale teraz sme na okraji.

Takže keď to bude zabezpečené a hotové, môžeme očakávať, že budú odstránené niektoré budovy a jednotlivci. Môžeme očakávať niečo, čo bude na očiach verejnosti, niečo, čo ľuďom na svete povie, toto je pravda. Pretože pokiaľ vám neukážeme pravdu, vieme, že tomu neuveríte. Takže pravda nebude niečo na mojej webovej stránke, hoci to budem komentovať. Bude množstvo dokumentov a o tom budem hovoriť o chvíľu. Mimochodom, je tam celkovo desať dokumentov, ktoré pochádzajú od tých istých ľudí, ktorí sa pohybovali okolo prezidenta Trumpa. Ak sa nám nepodarí priniesť zmenu zjavným spôsobom ľudstvu. Viete, napríklad nech sa BBC a CNN vypnú. Nech sa vypnú mobilné telefóny. Mobilné telefóny na pár dní mŕtve, kým k nám príde vysielanie. Zapnime televíziu a zistíme, že funguje len jeden kanál, ktorý nám prináša pravdu. Nech sú ľudia na svete informovaní, nie príliš rýchlo, ale dostatočne rýchlo, aby sa im ukázalo, čo presne sa v ich mene urobilo.

To je rozkol medzi vlasteneckým hnutím v Spojených štátoch a možno aj spôsobom, akým cc funguje a ako vidíme veci my. Ja verím, že sa prezident Trump vráti, ale chápem aj pohľad Patriotov, že ak by sa v Amerike postavili a povedali: Hej, Trump sa vráti v januári 2022, alebo toto sa deje, všetko toto sa deje, tak by sa veľa ľudí len tak rozvalilo v kreslách a povedali by si: Aha, tak ja nemusím nič robiť. Aha, armáda to má všetko vyriešené. Nemusím si robiť starosti. Trump sa vráti. Všetko je v poriadku. Môžem sa jednoducho vrátiť k svojmu starému životu. A ak sa tak stane, zlo opäť povstane a o niekoľko rokov budeme opäť v rovnakej situácii. Takže plne chápem ľudí ako generál Flynn. Plne chápem ľudí ako šerif Mike, ktorí nechcú hovoriť o možnosti čohokoľvek z toho a hovoria len o potrebe, aby Američania a ľudia na celom svete prevzali zodpovednosť. A samozrejme, vnímam oba uhly pohľadu.

Myslím si, že je veľmi dôležité, aby obyčajný človek už nikdy nedôveroval politikom do takej miery, aby vytvárali toto zlo. Zároveň si však myslím, že jednotlivec môže urobiť len určité množstvo a v armáde na celom svete je veľa dobrých ľudí. A môžem vám sľúbiť, že tí, s ktorými som hovoril, sú na smrť znechutení zlom, o ktorom vy a ja hovoríme. Sme si toho vedomí a dobrí ľudia toho majú plné zuby. A tak tí z vás, ktorí sú bdelí a uvedomujú si to, vďakabohu, je vás veľa…Deje sa veľa zmien, veľa ľudí bolo zatknutých. Urobilo sa veľa vecí. Ale v konečnom dôsledku, ak sa to nedostane na verejnosť, aký to má zmysel, je to ako kázanie obráteným. Viete, môžem vám poskytnúť nové informácie, ako postupujeme, avšak pokiaľ nedokážeme osloviť tých ľudí, ktorí sedia v strede, ktorí nie sú úplne naprogramovaní, ale sú schopní samostatne myslieť…Spomínané dokumenty sa teda týkajú tejto problematiky.

Dokument Človek Boží… ach, ako veľa kritiky, ako napríklad: pravopis bol zlý, gramatika bola zlá. Namiesto toho, aby sa sústredili na posolstvo, tak veľa ľudí chcelo len útočiť a hovoriť, že to nie je právny dokument. No keď dáte dokument právnikovi, nepoviete mu: Skontrolujte mi pravopis. Skontrolujte gramatiku. Právnikovi poviete: Môžem to povedať? Ak to poviem, aké to bude mať právne dôsledky? A právnik odpíše a povie: No, toto nemôžete povedať, ale môžete povedať toto, No, neodporúčam vám to povedať. Nie je ich úlohou meniť gramatiku alebo pravopis. Ďalšia vec je, že ľudia, ktorí to napísali, sú najmä armáda. Ich tituly sú z vojenčiny. Nie sú z etikety jazyka. Dobre? Takže tieto dokumenty sú od veľmi, veľmi duchovných ľudí, ktorí sú súčasťou tímu, širšieho tímu podporujúceho Trumpa, širšieho tímu podporujúceho ľudstvo.

A vôbec to nie je neúcta k armáde. Niekto, kto je sakra dobrý vojak, pravdepodobne nebude schopný komunikovať s civilistom obzvlášť dobrým spôsobom. Prečo by mal? To predsa nie je ich úloha, nie? Keď som videl ten dokument, ktorý dostal Charlie Ward, prvá vec, ktorú som mu povedal, bola, že je to ako rok 1776, a porozprával som sa s Charliem, a veru, je to veľmi podľa jeho vzoru. A je to prvý dokument, ktorý vysvetľuje, prečo Amerika, ale aj vo svete, prečo sme v tejto pozícii. A tak dokumenty, ktoré sa chystáme zverejniť a vydať, berú čitateľa na cestu. A opäť si môžete povedať: Pozrite, toto viem alebo väčšinu z toho viem, ale mainstream by to nezverejnil. Toto bolo predložené mainstreamu a ten to odmietol uverejniť. Takže nás požiadali, aby sme to urobili. A my dúfame, že sa nájde veľa ľudí, ktorí niektoré veci poznajú, ale nie všetky. Jeden z dokumentov, ktorý sa chystáme zverejniť, ma fascinoval. Bol o fungovaní Senátu a Kongresu a o tom, ako fungovala americká legislatíva. A ako človek, ktorý sám, teda ja, pôsobil v tejto krajine ako politik, kým som sa nerozhodol odísť, pretože som videl, kam to smeruje. A keď sa na to pozriete, pomyslíte si: Bože môj, to je naozaj dobré, pretože dokument, ktorý zverejníme, ukazuje, ako funguje Amerika. A ako bola zmenená, aby zlí chlapci dostali to, čo chcú. A je tu ďalší dokument, ktorý vychádza a ktorý ukazuje ľuďom, ako účinne napadnúť v rámci právneho systému v Amerike. Všetky zákony, ktoré sa im nepáčia. Takže sa snaží posilniť postavenie ľudí, pretože to musí byť dvojstranný prístup. Biele klobúky a armáda budú robiť svoje vlastné veci v mene ľudí, ale ľudia musia tiež robiť svoje vlastné veci. Nikto od ľudí nežiada, aby sa chopili zbraní. To sa od nich nežiada. To, čo sa žiada, je, aby sa ľudia vzdelávali a boli skutočne pripravení postaviť sa a nenastavovať druhé líce.

Napríklad, keď od vás niekto z polo-úradníkov niečo požaduje, neskláňajte hlavu, nepozerajte sa do zeme a nehovorte: Áno, pane, nie, pane. Tri plné vrecia, pane. Povedzte prečo? Prečo to musím urobiť? Kto ste, že mi to hovoríte? Takže je to o vstupovaní do vlastnej moci. Slová, ktoré používame stále, ale v skutočnosti, robíme to naozaj? Takže prichádza čas. Myslím, že sme tam, kde môžeme skutočne povedať: Nie, toto nerobím. Nebudem to robiť. Viete, mám svoje práva. A tak by som očakával, že v najbližších dňoch uvidíme niekoľko veľmi zjavných znakov. Hovorím zjavné. Myslím tým veľmi zjavné, že status quo sa dramaticky mení. Chcem vidieť EBS. Chcem vidieť, ako sa niektoré budovy zbúrajú kvôli zlu, ktoré je s týmito budovami alebo tunelmi pod nimi spojené. V roku 2015 sme hovorili o CERN-e. Vieme tiež, že CERN bude jedným z cieľov. Takže nás čakajú naozaj vzrušujúce, ťažké a náročné časy. A viete, neustále hovorím, že potrebujete zásoby na niekoľko týždňov. Potrebujete trochu vody. Baterky. Plynový varič, ak bude nejaký problém. Skutočne neviem. Každá krajina bude mať inú úroveň rozrušenia. Vieme, že sa blíži nedostatok potravín. Mali sme dosť varovaní pred kamiónmi nákladných áut. Vieme, že Čína zatvorila niekoľko svojich prístavov. Vieme, že niektoré veľké automobilky v Amerike boli skutočne zatvorené. Vieme, že sa zatvárajú závody na spracovanie potravín a začína byť úplne zrejmé, že inflácia a ceny budú rásť. Takže prichádzajú ťažké časy a nie je náhoda, že sa deje aj to, čo by sme nazvali čerpacie stanice, čo by Američania nazvali benzín s týmto novým palivom E10. Viete, tankujete palivo do auta a potom vám niekto povie, že ho nemôžete použiť, že vaše auto bolo pred rokom 2014. Ale kedy mi o tom niekto povedal? Je tu problém, ktorý sa deje. Znižujú kvalitu paliva, ktoré si dávate do auta. Deje sa toho toľko. Potrebujeme, aby sa to dostalo na verejnosť. Potrebujeme, aby sa o tom verejnosť dozvedela. To je to, čo prichádza. A tak je to všetko o tom, aby sme boli rozumní a zachovali bezpečnosť. A viete, že väčšina ľudí nemusí mať veľa peňazí a postaviť si okolo seba pevnosť. Stačí si odložiť nejaké jedlo. A ak máte domáce zvieratá ako ja, uistite sa, že máte pre ne správne krmivo v prípade, že je veľmi ťažké získať krmivo pre domáce zvieratá. Takže sa to deje a je to pozitívne, hoci je ťažké k tomu prísť. Takže nás čakajú zmeny a sú to zmeny, o ktorých si ľudia povedia, dobre, konečne.

Bola to veľmi dlhá a ťažká cesta pre každého dobrého človeka. Dobrí ľudia to majú zlé. Zlí ľudia to majú ľahké. To je to, čo sa musí zmeniť a čo sa zmení, pretože dobro treba odmeňovať a zlo treba zastaviť a nie odmeňovať. Toľko ľudí v Hollywoode. Poznajú pravdu, ale všetci sa príliš boja. Preto hovorím o tom, že treba byť odvážny, postaviť sa tomu a som si istý, že mi ľudia povedia, vieš, veľmi ľahko sa ti to hovorí, Simon, ale tvoja rodina nebola mučená a vydieraná. A ja chápem, ale niekde sa musíme postaviť. Nemôžeme sa nechať stále len okopávať. Nemôžeme byť ich boxovacím vrecom. To si nemôžeme dovoliť. Sme viac ako to. Ľudstvo je pozoruhodne výnimočné a naučili nás veriť, že nie sme až takí dôležití. Boli sme naučení veriť, že máme šťastie, že máme prácu. Sme šťastní, že môžeme mať raz za rok dovolenku. Sme šťastní, že máme strechu nad hlavou. Máme šťastie, že máme to či ono. A potom nám povedia, ale nečakajte príliš veľa. Iba futbalisti alebo filmové hviezdy môžu očakávať všetko, pretože sú lepší ako vy. Profesionálny futbalista zarába sto tisíc libier týždenne. Sto tisíc dolárov týždenne. Musí byť lepší ako ty, pretože má vyšší plat. Tí z vás, ktorí ma počúvajú, si pamätajú, že som hovoril, prečo je bankový manažér platený viac ako zdravotná sestra? Prečo je futbalista platený lepšie ako zdravotná sestra, ak spadnete a dostanete infarkt na chodníku, chcete, aby prišiel futbalista a povedal: Ste v poriadku? Alebo chcete, aby prišla zdravotná sestra a povedala: Ste v poriadku? Kto má lekárske vzdelanie? Kto je viazaný prísahou, aby skutočne pomohol zranenému? Napriek tomu systém odmeňuje ľudí, ktorí zarábajú peniaze… Ako zarábajú futbalisti? Prepáčte, že sa rokecávam, ale je to jeden z mojich bodov, zarábajú peniaze, pretože sa objavujú v televízii na futbale.

Ak použijeme len peniaze, ktoré zaplatili diváci. Potom by sa vlastne stalo to, že futbalový klub by musel divákom poskytnúť uspokojenie, musel by robiť to, čo diváci chcú, a musel by reagovať na želania a potreby divákov namiesto toho, aby sme podpísali najlepšiu televíznu zmluvu. Na divákoch nám nezáleží. Je to len nutné zlo. Je to skandovanie a pokrikovanie, a to buduje atmosféru. To, čo naozaj chceme, sú veľké zmluvy s televíznymi spoločnosťami. No to nie je správne, však?

A tu je dôvod, prečo to nie je správne. Anglicko. Povedzme, že ste fanúšikom Arsenalu. Keď si platíte predplatné istej televíznej satelitnej spoločnosti, platíte športový kanál, je nesmierne drahý. Ja si to nemôžem dovoliť, ale ľudia, ktorí na to nájdu peniaze, to je v poriadku. Je to ich zábava. Takže ste fanúšik Arsenalu a platíte tejto satelitnej spoločnosti, aby ste mohli sedieť a sledovať tieto televízne futbalové zápasy, ktoré ostatní ľudia nemôžu. A čo tá satelitná spoločnosť robí s týmito peniazmi? Dáva ich iným klubom, takže fanúšik Arsenalu v podstate financuje Manchester United. Manchester City v podstate financuje Everton. Všetci sú v tom spoločne. Vedzte, že peniaze, ktoré dávate, neostávajú len tak, len sa z nich platí za služby. Tie televízne spoločnosti vlastne platia tým súperiacim futbalovým klubom, aby to mohli natáčať. A viete, keď vidíte tú skutočnú nelásku medzi týmito futbalovými tímami, ani na minútu si nemyslím, že si niekto z tých obyčajných ľudí vlastne uvedomuje, na čo ide ich predplatné alebo ich peniaze. A tak to, čo systém robí, je úspešne rozdeľuje ľudstvo na záujmové skupiny alebo utláčané skupiny. Ja som v špeciálnej skupine, pretože, viete, ja som vysokoškolský pedagóg alebo, viete, ja som lekár alebo ja som to. Ja zarábam viac ako vy., preto musím byť dôležitejší. Bez ohľadu na to, či si to ten jednotlivec myslí alebo nie, pretože ja neútočím na jednotlivca, to je systém, ktorý bol vytvorený. Pokiaľ ľudia skutočne nepochopia, že sme jedna skupina a musíme spolupracovať, tak tí zlí úspešne vložili do ľudských myslí semienka deštrukcie, čo sa robí naozaj od skorého veku.

Takže ľudia, ktorí stoja za dokumentmi, ktoré s Charliem Wardom zverejňujeme, ľudia, ktorí chcú podporiť zhromažďovanie vedomia, ľudia, ktorí skutočne bojujú proti ukradnutým voľbám v Amerike a vlastne aj v iných krajinách, majú veľmi jasný názor na to, čo by sa malo stať a čo by sa nemalo stať. Nebudú len tak sedieť a nechať si do seba kopať. Budú sa diať zmeny. A tak CC je súčasťou týchto zmien. Veríme, ja verím, a organizácia tých, ktorých sme postavili na pozície okolo nás ako koordinátorov, verí, že ľudstvo si zaslúži niečo lepšie. My všetci si zaslúžime niečo lepšie. A úprimne povedané, v štruktúre systému, v ktorom existujeme, sa nám to nepodarí.

Existuje niekoľko naozaj dobrých rozčarovaných a oklamaných ľudí, ktorí si myslia, že ak budú v práci, ktorú vykonávajú, pracovať naozaj tvrdo, budú nejako odmenení. V poriadku, ak ste banka, budete finančne odmenení. Ale mal by som si myslieť, že 90 percent ľudí nepracuje v banke. Majú celú škálu zamestnaní. A čo robíte vy? Každý deň vstávame. Ak máte šťastie, že máte prácu. Vstávate. Pracujete ako otroci. A to slovo používam zámerne. Neútočím na vás ani na vašich kolegov, ani na milých ľudí okolo vás, ba ani na štruktúru. Hovorím o tých ľuďoch, vďaka ktorým sa to všetko stalo. A tak robíme to, že prežívame zo dňa na deň a nemáme čas na seba. Čo vlastne chceme? Čo naozaj chcem? Čo by mal systém robiť, aby bol môj život radostnejší, a nie ma ohromovať účtami, aby som zaplatil dane, aby som zaplatil toto, aby som urobil tamto, aby som urobil zázrak.

Ľudia nemajú na seba čas, pretože jednoducho bežia, aby stáli na mieste, ako často hovoríme. Takže si myslím, že toho máme všetci dosť. Problém je, keď to drvivá väčšina ľudí nevidí a myslí si, že to tak bude, lebo to tak bolo vždy. Počet ľudí, ktorí mi povedali: Áno, ale čo môžem robiť? Som len jeden človek, alebo vždy musí byť niekto na dne, aby som bol úspešnejší ako on. Viete, hovorím ľuďom, len sa zamyslite nad tým, čo ste povedali. Len sa nad tým zamyslite, pretože dnes nie ste v priekope, ale zajtra môžete byť. Niečí priateľ dnes a viete, že ste najlepší chlapec v klube. A potom v utorok ťa už nechcú. Jednoducho ťa vyhodia. Naozaj chceme takýto život? Ako si to môžeme naplánovať? Ako môžeme vychovávať svoje deti? Alebo ako sa postaráme o našich dôchodcov, keď nemáme ani potuchy, aké bude prostredie o päť alebo desať rokov?

A tak vám môžem povedať, že ľudia, ktorí veľmi tvrdo pracujú na tom, aby sa pokúsili priniesť do tohto sveta určitú rovnováhu, chcú dôslednosť. Chcú svet, ktorý môžeme plánovať. Viete, prezident Trump bol pri moci štyri roky a nemali sme ani jednu vojnu. Jasné, zdedil vojny, ale žiadnu vojnu nezačal. Neviem si spomenúť na veľa prezidentov, ktorí nezačali žiadnu vojnu. A dôvod? Keď za ním ľudia prišli a povedali, nech máme vojnu on povedal nie. Preto ho z mnohých dôvodov nenávideli, pretože nechcel bezdôvodne projektovať americkú moc. Teraz sme mali 9/11, bolo to 20 rokov. A ja som úplne nadšený, že to prebehlo relatívne v tichosti. Mnohým z nás povedali, aby sme zostali doma. Mnohí z nás dostali zákaz vychádzania, povedali nám nechoďte von a nerobte toto, nerobte tamto, pretože nepoznáme moc deep state. Aj keď sa mi zdá, že dobrí chlapci urobili dosť veľa v tichosti na 9/11. Zlí hráči boli oveľa viac v pozícii, aby sa mohli brániť.

Teraz tu teda pre vás mám trochu informácií. Tí z vás, ktorí ma počúvali, si možno pamätajú, že pred piatimi rokmi, piatimi, šiestimi rokmi som hovoril o niekoľkých, nazývam ich kufríkové bomby. Boli to jadrové bomby. Niektoré z nich boli takzvané špinavé bomby, s nízkou výťažnosťou, ale s množstvom veľmi špinavých, ťažkých kontaminantov. Tie naozaj pochádzali od tajnej organizácie na Blízkom alebo Strednom východe alebo na Ďalekom alebo Blízkom východe, nedá sa to viac objasniť. A boli distribuované cabale. Problém bol v tom, že niektoré z týchto mechanizmov na ich aktiváciu boli aj v tom čase dosť staré. A keď sa vrátime do obdobia inaugurácie Bidena, došlo k explózii. Už si nepamätám, či to bolo Portugalsko alebo Španielsko. Došlo k výbuchu, o ktorom DS povedal, že to bol len výbuch plynu v bani. Stalo sa to hodinu pred údajnou inauguráciou a ja som vtedy ľuďom povedal, že je to varovanie pre Biely dom, aby v deň inaugurácie nezasahoval. Očakával som, že v tom momente budú zatknuté nižšie formy okolo Bidenovej skupiny. Tá explózia sa znemožnila asi hodinu pred tým, ako vybuchla. A to bol len bežný výbuch. Hrozba bola, že máme tieto kufríkové bomby a urobíme to v každom väčšom hlavnom meste v Európe. Teraz to, čo robili tí dobrí chlapci, najmä v posledných ôsmich týždňoch, je zbieranie, ja to nazývam zbieranie týchto kufríkov. A v Austrálii došlo k veľmi prísnemu uzavretiu určitej oblasti a mnohí ľudia celkom pochopiteľne povedali, že to je snaha cabaly vyvinúť tlak. V skutočnosti to tak nebolo v tomto prípade. V tom prípade, boli to dobrí chlapci, ktorí sa pokúšali dve kufríkové bomby v Austrálii, a dostali ich na zneškodnenie, a naozaj nechceli, aby niekto v tom čase opustil svoje domovy. Takže to bolo konkrétne uzavretie, ktoré nebolo len štvorhodinové alebo desaťhodinové. Bola to niekoľkodňová operácia, ktorá trvala mnoho dní.

Každá bomba v kufríku bola nájdená. Chápem, že väčšina tunelov, ktoré sa nedali zlikvidovať zbraňami, bola zaplavená a znefunkčnená. Myslím, že zostáva ešte jedno alebo dve zariadenia. Možno ešte dôjde k jednému alebo dvom dramatickým činom. Ale myslím si, že…Vždy som vám hovoril, viete, nikdy sa mi nepáčila myšlienka, že, och, vojna bola vyhratá, vojna sa skončila. Je to taký naivný povrchný komentár a som si istý, že ľudia to nemysleli vážne, pretože vedeli, že sa vyhralo. Ale ja som to používal na to, aby som ľuďom vrátil, nie na mojom dvore. Viete, stále tu bojujeme zubami-nechtami, takže vo vašom kraji sa to možno skončilo, ale na mojom dvore určite nie. Ale viem, čo tým myslíte. Čo bolo, hada zbavili hlavy a chlapi pod ňou buď behali bezhlavo, ale stále spôsobovali veľa problémov. Ale spôsobovali a stále spôsobujú problémy. Takže koniec hry je napísaný, ale ešte sa to má odohrať. Nie je náhoda, že hnutie v Spojených štátoch je veľmi silne zosúladené s náboženskými názormi. A ak si spomeniete na zjavenie, tí z vás, ktorí ste možno mali možnosť čítať Bibliu, v zjavení sa hovorí o siedmich trúbach a siedmich pečatiach. A tak očakávame to, čo sa nazýva sedem trúb. A to je sedem prezidentských prejavov v určitom bode pred EBS. A tak to, čo robia dobrí ľudia, zodpovedá zjaveniu všade, kde môžu, pretože toto je veľké prebudenie. Teraz, na rozdiel od zjavenia, nejde o zničenie Zeme, ale o povolanie ľudstva. Čo si vyberiete, ak sa rozhodnete byť slobodným mužom alebo ženou? Rozhodli by ste sa naďalej byť otrokom? Takže viete, viem, že mnohým ľuďom sa nepáči silný náboženský aspekt, ktorý vychádza z vlastenectva v Amerike. Ale práve to je jeho dôvod.

Okay, to je všetko. Veľa lásky k vám a informujem Vás opäť ako sa bude dať. Držte sa.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Devolúcia - séria dodatkov časť 1 - Kde je Trump?Dodatok je definovaný ako: "dodatočný materiál, zvyčajne vynechaný, pridaný na koniec knihy alebo inej publikácie." Táto séria dodatkov bude práve takýmto dodatočným materiálom, ktorý podľa môjho názoru doplní kontext, dôkazy alebo čokoľvek, čo by mohlo posilniť teóriu alebo sa pokúsiť vyriešiť nezodpovedané otázky. Celá séria devolúcia tu Séria Devolution -…
  Tags: a, sa, to, je, v, že, na
 • 10000
  Trumpov výkonný príkaz sa zameriava na Deep State a otvára dvere k úplnému odhaleniu21. decembra (2017) sa v USA stalo niečo veľmi zásadné, keď prezident Donald Trump vydal "Výkonný príkaz na zablokovanie majetku osôb zapojených do závažného porušovania ľudských práv alebo korupcie". Príkazom sa vyhlásil stav národnej núdze týkajúci sa ľudských práv a korupcie a vymenovali sa v ňom konkrétne osoby a organizácie,…
  Tags: a, v, sa, na, je, že, to
 • 10000
  Gene Decode a Nicholas Veniamin – armáda Cabaly obrátená (1. časť)Gene: K tomu, čo sa momentálne deje. Vo veľkej časti Austrálie môžu ísť vonku iba na tri hodiny denne, naozaj sa snažia vax urobiť povinným. V Izraeli vlastne berú ľudí rovno z ulice, berú im deti a očkujú ich. Je to naozaj strašné. Skutočne, naozaj sa to cabala snaží dostať…
  Tags: a, to, sa, je, správy, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

benetri
benetri
2 years ago

A kde ostala tá aktualizácia? Lebo tak sa mi zdá, že toto je to pôvodné znenie!

Daniel
Admin
Reply to  benetri
2 years ago

Aké pôvodné znenie?

zuzana.
zuzana.
Reply to  benetri
2 years ago

benetri, on to tak nazývá – jakože aktuální zprávy, ne že aktualizují nějaké starší zprávy. Chápeme?

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK