Simon Parkes – Aktualizácia 18. februára

19/02/2021

https://www.simonparkes.org/post/18th-february-update-current-news

Simon bol neskutočne zaneprázdnený množstvom vecí, ktoré sa diali v zákulisí. Toto je naoko pokojné obdobie. Rušné v zákulisí, ale nie v očiach verejnosti.

Na YT máme vstup povolený až v apríli. Nie sme povolení na FB. Je zaujímavé, koľko vlád sa obracia proti FB. Austrália, Británia. Nechcú, aby sociálne médiá diktovali pravidlá a zákony týkajúce sa správ.

Vo Veľkej Británii sa výbor zaoberajúci sa voľbami, zaoberá systémom Dominion a znepokojuje ich, že Cabal môže stále pôsobiť v nejakej podobe, aj keď sú postupne odstraňovaní. Preto v budúcich voľbách budete musieť voliť s fotografickým preukazom. To je vzrušujúce. Musíte si zobrať pas, alebo občiansky preukaz s aktuálnou fotkou, aby ste mali dôkaz toho, že ste to naozaj vy.

Ohľadom oslobodenia DT, Simon nebol vôbec prekvapený. Odhalilo sa 7 republikánov, zradcov, ktorí sa otočili proti DT. Hovorili o ňom hrozné veci a podľa Simona to iba ukazuje tú otrasnú špinu v politike vo Washingtone. Ako mohli hovoriť také veci a potom hlasovať pozitívne a „podporovať“ Trumpa.
Ak by bol obvinený, bolo by ťažké pre všetkých zamestnancov a vedúcich pracovníkov považovať ho za prezidenta. Teraz ho berú ako prezidenta a Bidenova pozícia je oslabená, nevidia ho ako reálneho prezidenta.

DT bol tiež v poslednej dobe zaneprázdnený, mal veľa návštevníkov v zimnom Bielom dome – dostali svoje rozkazy, info a znova odišli. Ľudia sa tam objavovali jeden za druhým.


Momentálne koluje po internete veľa informácií o NESARA a GESARA. Niečo dobré, niečo nesprávne.

Čo je treba rozumieť je, že NESARA a GESARA sú iba jedným aspektom nového kvantového fin. systému. Je to morálny aspekt. Predstavuje to ako by sa malo správať k ľuďom, čo je správne v rámci účtovania úrokov,v rámci vyberania daní. Napravuje to ako boli ľudia okrádaní. Keď sa pozrieme na kvantový aspekt: úplne nový koncept pre ľudstvo.

„Je to systém, ktorý je prepojený s 5 dimenziou. Ak ste u mňa noví, vysvetlím. Je to energia, ktorá je spojená s peniazmi. Nedokážete však spojiť kvantové pole s fyzickým typom meny ako je bankovka, alebo minca. To bolo spojené s tzv. 4 dimenziou. Nazývame to babylonské kúzlo na peniazoch, preto sú peniaze spojené s chamtivosťou takmer démonického rázu. Bolo to spojenie založené veľmi dávno, v histórii, aby slúžilo tým, čo chcú ovládať svet, zlatý štandard bol odstránený.“

QFS je viac duchovný, nie je to o stlačení tlačítka a bum, nový systém. Je to o kompatibilnej DNA. Je to systém, ktorý operuje rýchlosťou svetla. DNA komunikuje na úrovni oveľa rýchlejšej ako moderná veda dovoľuje svojim profesorom rozumieť. Preto tento systém bude mať prepínač aktivovaný cez DNA. Niečo ako sú energetické polia, ktoré sú pretkané pôdou (magnetické polia), ktoré iba potrebujú byť aktivované. Čiže ľudia so správnou DNA aktivujú tento „switch“, aktivuje to všetky veľké banky , ktoré už ťažko pracovali, aby to bolo možné. (ak ste si všimli veľa bánk sa zavieralo na skoro 2 týždne) .

Bohatstvo planéty nebude možné prekročiť pri výrobe rôznych čísel, preto bude nemožné pre cabalu zavolať niekomu potajomky a povedať im, aby všetky svoje podiely vybrali a následne zbankrotovať nejakú spoločnosť a odkúpiť ju za oveľa nižšiu hodnotu.

Nie je to iba kontrola peňazí, (peniaze boli doteraz nástroj , dokázali zruinovať vlády, etc.) , je to duchovný systém fungujúci rýchlosťou svetla. Preto bitcoin a Musk do toho vrazili toľko investícií. Pretože nemôže byť manipulovaný tak ako terajší bankový systém.

Veľa organizácií si teraz bude otvárať bitcoinové kontá. Nebudú to banky a investičné fondy, bude to o organizáciách, ktoré sú filantropické a majú hodnoty orientované na dobro ľudstva.


Máte teraz Billa G, ktorý vlastní obrovské množstvo pozemkov, pretože vie, že keď sa tento systém zavedie štandardné oceňovanie z jeho pohľadu bude nezmyselné. Z našej perspektívy, máte napr. 100 dolárov/eur v banke, tie sú v bezpečí nebojte sa. Ale pre tých, čo sú zvyknutí hrať na medzinárodnom trhu, tie dni sú preč. Preto teraz všetci investujú do zlata, striebra a pozemkov. Miliardári už nepresúvajú peniaze, práve naopak. Skúšajú investovať do niečoho, čo podľa nich bude mať hodnotu , keď príde nový systém.

11. september bol spôsob ako zabaviť zlato, ktoré bolo vo WTC, aby sa nemohlo používať. To, že to spôsobilo vojnu a iné veci bolo iba dobré pre „čierne klobúky „, ale skutočný dôvod bolo zlato. Pre „biele klobúky“ bolo úžasne náročné sa dostať naspäť k všetkému zlatu, ktoré bolo ukradnuté ľudstvu. Amerika má teraz rezervy na začatie nového systému, ktorý sa implementuje do celého sveta.

Tento nový systém je o nás všetkých.

DT je iba jeden z hlavných aktérov. Nemusí sa ani vrátiť, aby sa aktivoval systém. Pre neho by bolo dokonca jednoduchšie, aby sa vrátil až potom.

„Minulý piatok som bol veľmi zaneprázdnený. Spomínal som čínskych starších. Možno si pomyslíte, čo prepána majú číňania s týmto všetkým? Je to o zlate v Ázii. Vietnamská a Kórejská vojna boli obe o zlate ukrytom v jaskyniach vo Vietname a Kórei. Ak ho však datujete späť v histórii je to Solomonovo zlato. Zapamätajte si to. Číňania sa neobávajú či sa DT vráti. Hovoria, že majú spojenie, dohodu s americkou armádou. Nevyžaduje si to pomoc amerického prezidenta. Čínski starší sa usilovali aktivovať tento systém už minulý piatok avšak americkí vojenskí náčelníci museli povedať nie, pretože majú domácu situáciu, ktorú musa najskôr vyriešiť“

Čínski starší sa trochu stiahli, ale nebudú stále súhlasiť s potláčaním KFS tam a späť. Táto situácia nemôže trvať oveľa dlhšie. Mali by sme vidieť, že finančná zmena je dosť úzko spojená s návratom prezidenta.

MedBeds budú medzi prvými zmenami, najskôr v Texase a na Floride. Najskôr sa použijú pre deti, ktoré sa zachránili v tuneloch a pre záchranárov, vojakov, sestry a lekárov, ktorí budú určite traumatizovaní z toho čo museli prežiť. Medbeds sú totižto nielen o liečení tela, ale aj mysle. Nemôžete totiž očakávať, že deti po tom čo prežili sa dokážu len tak zaradiť naspäť do života. V tuneloch sa nachádzali nielen ľudia, ale aj indivíduá mimo ľudského pôvodu. Musíme čo najrýchlejšie kvôli týmto deťom a obetiam dostať Bidena z úradu, priviesť Trumpa späť a implementovať kvantový finančný systém.

Nebol som preč preto, že by som sa skrýval, bol som preč kvôli tomu, čo všetko sa deje v pozadí. 🙂

Musíme byť silní, odolní, musíme byť mentálne pripravení na to čo sa blíži.

Podľa simona správy o tom, že Pentagon skúmal ufo nedostalo takú pozornosť ako by malo, pretože sú to úžasné správy, ale bohužiaľ stále máme naše skorumpované médiá.

Každopádne, ďakuje za pozornosť

Podobné články

 • 93
  Simon Parkes - 06.02.2021https://www.bitchute.com/video/2ufEu000p7El/ Simon má dva druhy upozornení. Prvý druh je ten, kde je 100% istota, že sa to udeje a Simon to zverejní.Druhý je ten, kde je zámer, aby sa niečo udialo, ale môže sa to zmeniť (je v tom zahrnutých priveľa faktorov). Update z 5.2. spadá do druhej kategórie. "Pozrime sa na situáciu…
  Tags: sa, že, je, v, a, to, čo, na, ako, správy
 • 92
  Simon Parkes rýchly update - 08.02.2021Simonov kontakt v Spojenom kráľovstve ho informoval, že môžu nastať výpadky elektrickej siete a prístupu k vode. "Nebolo by možno zlé, keby si si naplnil vaňu s pitnou vodou. Nemusí toho byť veľa, ale vždy je lepšie byť informovaný." Simon odoberá lokálne noviny a svetové noviny, aby videl aké lži…
  Tags: a, to, sa, na, že, v, ako, čo, správy, spravy
 • 91
  Simon Parkes & Dough Billings - 05.02.2021ZdrojSimon: „V USA prebiehajú vyšetrovania hlavne ohľadom obchodovania s deťmi, deti väznené v podzemí, nielen v USA, všade vo svete. Veľa aktivity v kruhoch ľudí, ktorí sú na čele veľkých korporácií → Jeff Bezos, odstupuje pretože mu bolo povedané, že je na neho podané obvinenie a zatknutie by sa malo zrealizovať približne o 3 mesiace.…
  Tags: že, sa, v, čo, je, a, sú, na, správy, spravy
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK