Simon Parkes aktualizácia 20.10.2021

23/10/2021

Vitajte pri ďalšej aktualizácii. Nemôžem príliš hovoriť o kvantovom finančnom systéme, ale môžem do istej miery hovoriť o vojenskej situácii a o niektorých udalostiach, ktoré sa dejú v zákulisí.

Vydávajúce vojnové zvuky, napríklad Turecko hovorí, že je na pokraji útoku na Grécko, Izrael hovorí, že sa chystá zaútočiť na Irán, a tak ďalej, a tak ďalej. A samozrejme, je to dosť znepokojujúce pre členstvo, ktoré je priamo na druhej strane zemegule, a nech už títo politici, títo vojenskí ľudia chystajú čokoľvek, nenechajte sa tým ovplyvniť.

Inými slovami, vezmime si situáciu v Grécku a Turecku. Teda, spomínam si na rok 1974 a severný a južný Cyprus. Pamätám si tureckú a grécku časť a boje tam, ale preberme si to. Máme členov CC (Simonova spoločnosť) v Grécku a máme členov v Turecku. Neexistuje absolútne žiadny dôvod, prečo by ste s nimi mali prestať hovoriť.

Neexistuje absolútne žiadny dôvod, prečo by ste mali začať pociťovať akúkoľvek nenávisť alebo hnev. Toto je politická situácia, ktorá nastala. S vami to nemá nič spoločné. Viete, nie je to niečo, čo ste vytvorili, je to niečo, čo bolo vytvorené na vyššej úrovni. A len preto, že sa určití ľudia medzi sebou hádajú.

To len ukazuje, akí sú vlastne nezainteresovaní, nebudeme to robiť. A tak, viete, nikdy si neviem predstaviť situáciu, že by dvaja ľudia v pondelok boli najlepšími priateľmi. A potom, pretože v utorok je v správach nejaký titulok, nikto sa s tým druhým nechce rozprávať.

To je jednoducho smiešne. Takže túto hru nebudeme hrať. Dobre. Len rýchlo poviem, že s s QFS a RV, stane sa to, keď sa to má stať.

Keď hovoríme o veciach, ktoré by sa mohli diať po vojenskej stránke, našou prirodzenou reakciou je vrátiť sa k tým 20 rokom, 20 rokom plus, ktoré poznáme, a myslíme si, že by to mohol byť plán nového svetového poriadku. A niektorí ľudia si to myslia. Napríklad nový svetový poriadok sa spoliehal na kryptomeny, ktoré mali byť ich mostom do sociálnej stránky svetovej ekonomiky.

Pamätajte si, že CIA a časť čínskej komunistickej strany vytvorili Bitcoin, nikto iný to neurobil. CIA a čínska komunistická strana. Aby s ním mohli robiť všetky svoje nekalé veci. Takže niekedy musíme byť veľmi opatrní, čo sa deje, nie je to deep state. V skutočnosti sú to dobrí chlapci, ktorí operujú.

A tak na Novom Zélande, môžem vám povedať, že veľký počet talianskych jednotiek je prítomných. A naši vlastní členovia v tejto krajine skutočne mali pravidelných vojakov, ktorí prišli k ich dverám a povedali im to. Že tam budú výbuchy streľba a detský krik a nesmú vyjsť z ich dverí a dostali dátum.

Ten dátum vám nepoviem. Dostali dátum, kedy k tomu dôjde. Takže, viete, nie vtip, nie herci, skutoční vojaci, sa objavili a povedali, zostaňte doma. Toto budete počuť. Vieme, že vo viacerých európskych krajinách je teraz niekoľko hotelov, ktoré sú rezervované pre bežných vojakov do tejto krajiny, ale aj pre iných vojakov.

A tie sú súčasťou operácií na uvoľnenie detí z podzemia, na odstránenie serverov a celého radu ďalších vecí, ktoré sa dejú. A otázka je, kým sú v tejto krajine cudzie vojská, pretože sme vždy hovorili o NATO. Nehovoríme o jednotkách NATO. Toto nie sú jednotky NATO.

Sú to vojaci z konkrétnych krajín, ktorí majú špecializáciu. Takže určitá krajina bude mať extra počet technických vojakov, ktorých konkrétna krajina nemá, pretože ich buď požičala niekde inde, alebo ich využíva niekde inde. Je to aj o spájaní týchto armád.

Ide o to, aby sme povedali, že sme v tom spolu a že teraz je tu viac ako 200 krajín, ktoré podpísali tento nový nový zákon, povedzme? Gesara, nové pravidlá hry. A niekto povedal, že je to 209 krajín. To nemôžem potvrdiť. Len viem, že je to viac ako 200 a že sa tu armády obracajú proti svojim zvoleným vládam.

Ak sú zvolené vlády satanistickou deep state cabalou a sú jednoducho proti ľuďom. A v niektorých prípadoch to začína byť trochu zjavnejšie, ale vo väčšine prípadov je to skryté. A je pravda, že v niektorých prípadoch zlí chlapci využili lockdown pre COVID, aby doslova robili zlé veci. A dobrí chlapci tiež použili lockdown pre COVID na to, aby robili dobré veci, o ktorých sa hovorilo v Austrálii s dvoma špinavými kufríkovými zväzkami, ktoré biele klobúky získali späť prekvapivo, pretože mechanizmus bol starý viac ako 20 rokov.

Bol chybný. Nehovorím, že je hrdzavý a rozpadáva sa, ale nefungoval efektívne. Takže sa im to podarilo. Takže niekedy dobrí chlapci využijú to, čo zlí chlapci nasadia ako zásterku.

Vieme, že sociálne médiá boli ovplyvnené. Vieme, že tieto platformy boli ovplyvnené. A dôvodom bolo viacero príčin. A už som hovoril o tom, že ak máte účet na Facebooku účet, tak viete, máte veľa a veľa adries ľudí a naozaj o ne nechcete prísť.

Takže boli skopírované, takže keď sa nový systém zapne, tak ich, dúfajme, budete mať. Všetky tie roky budovania priateľstiev. Operácia Mockingbird bola kontrola nad médiami a sociálnymi sieťami. A samozrejme je tu projekt Odin, čo je operácia dobrých ľudí.

Takže to, čo sme chceli urobiť, je nahradiť šandardný internet, ja ho nazývam kabalistický internet čistou verziou, a tá môže fungovať z vesmíru. Nemusí. Záleží na tom, aká je situácia, ale určite odstránenie určitých serverov z Facebooku, ku ktorému došlo, to bolo jediné fyzické odstránenie, pokiaľ viem.

Zvyšok sa uskutočnil na diaľku. A tiež to umožňuje, aby títo ľudia boli vypnutí, keď príde čas, bez možnosti sa vrátiť späť. Ľudia opäť zabúdajú, že armáda je veľmi schopná. A keď prezident Trump hovoril o vesmíre pre nás, viete, my sme si mysleli, že buď lietajúce zdroje, alebo vozidlá, ktoré by mohli ísť na hranicu vesmíru, čo sme si možno naozaj neuvedomili, bola všetka technológia, ktorú by vesmírne sily mali, čo je rozhranie medzi komunikáciou na Zemi a satelitmi a ako by sme kontrolovali médiá Deep State. Určite sa to nemohlo reštartovať v zmysle toho, čo sme mohli očakávať. Určite by sme teraz mohli očakávať robustnejšiu podobu. A na webovej stránke som zverejnil správu, že sme pripravení prejsť do druhej fázy vojenskej operácie a to zvyšovanie, v rámci Pentagónu a niektorých ďalších rezortov, ktoré sú v rámci Spojených štátov proti cabale, určite stanovili svoje plány a sú pripravené na druhú fázu operácie, v ktorej uvidíme zvýšenie vojenskej prítomnosti. V súčasnosti je veľmi na oceánoch a je pravda, že Číňania odpálili raketu na Sydney v Austrálii, mesto Sydney, ale na tej nebola žiadna bojová hlavica. A tak sa deje veľa pozícií. Taiwan je skutočnou obavou, že Čína vždy chcela získať späť Taiwan a Taiwan sa považuje za nezávislý štát, ktorý je teraz garantovaný viacerými krajinami.

A určite Austrália povedala, že je naklonená pomôcť Taiwanu, ktorý privádza Britániu, určite Amerika tam má základne a vojská. Takže to nikdy nie je len čistá, jasná, striktná operácia. Pri akejkoľvek eskalácii by mohlo dôjsť k vedľajším škodám. A práve v tomto prípade si nemyslím, že by mohlo dôjsť k eskalácii takým spôsobom, ako sa to možno začína vykresľovať.

Neverím, že niekto chce vyvolať vojnu. Myslím si však, že ľudia chcú vytvoriť napätie a vyvolávať rozptýlenie.

Toľko z toho, čo počúvate, je len pozérstvo v mnohých krajinách. Sú tam neuveriteľne zlí ľudia, ktorí riadia vašu krajinu neuveriteľne zle. Vždy si spomeniem na islandský parlament, keď sa im zrútila ekonomika.

Stačí si pozrieť zábery z mobilných telefónov, ako ľudia vošli do parlamentu a doslova vytlačili všetkých ľudí, všetkých poslancov na ulicu. Máme silnú komunitu, kde ľudia majú skutočne spojenie s rodinou. To sa skôr stane vo veľmi technologickom prostredí, vo veľkom meste, kde nikto nikoho nepozná.

Nefunguje to rovnakým spôsobom. Ľudia nereagujú rovnakým spôsobom. A tak si myslím, že sme už prekročili tú neustálu časť o tom, že je čas sa prebudiť, že toto všetko je súčasťou politiky prebúdzania ľudí. Myslím, že sme sa od toho trochu posunuli. Myslím si, že sme sa dostali k časti, v ktorej sa veci dejú, a k tým ľuďom, ktorí sú schopní veci robiť.

Sú na to oprávnení, kto rozhoduje o tom, čo sa bude diať. No, myslím si, že kombinácia ľudí, ktorí pred mnohými, mnohými rokmi rozhodli, že smrť prezidenta Kennedyho, vražda, situácia z 11. septembra a v menšej miere to, čo sa stalo okolo roku 2012 sú situácie, ktoré sa nemohli nechať pokračovať. A tak vytvorili skupinu prevažne z vojenského personálu, ale nie výlučne. A títo ľudia sú tí, ktorí, viete, keď odchádzajú do dôchodku, odovzdávajú štafetu niekomu inému. A tak táto skupina bola silou proti cabale. Ohniskom pre dobrých mužov a ženy v armáde, aby sa sústredili, aby verili, že existuje odpor voči všetkému tomuto zlu a, viete, dôkazy sú tu.

Počet generálnych riaditeľov, ktorí za posledný rok odstúpili. Aby mohli tráviť viac času so svojou rodinou, aby robili to alebo ono, ľudia, ktorí mali veľmi úspešné podniky alebo vrchol svojej kariéry, sa zrazu rozhodli zmiznúť. Všetci sme hovorili o tom, koľko je tu Joe Bidenov.

A viete, nemali by sme sa smiať, pretože aj prezident Trump vo verejnom vyhlásení povedal: Nie kde je Joe Biden, ale kto je Joe Biden? To je asi najbližšie, čo vám môže povedať, no, kto je Joe Biden? Takže máme niekoľko ľudí, ktorí nie je jasné, kto sú.

Sú na zodpovedných pozíciách. Ale nie sme si úplne istí, kto sú. Ukazuje sa, že zavádzajú veci, ktoré nie sú užitočné. V podstate čím skôr ľudia ako Biden, Harrisová a Pelosiová zmiznú a odídu, tým lepšie vlastne budú nahradení ľuďmi ktorým v skutočnosti záleží na vašej krajine, a to platí pre každú krajinu. Len veľmi málo krajín má veľmi dobrých vodcov, väčšina z nich bola premenená alebo skorumpovaná, alebo vydieraná, alebo oklamaná. A tak sa priamo na celom svete v posledných týždňoch prerozdeľovali peňažné aktíva a boli manévre vojsk.

To, čo sa deje, je umiestňovanie materiálov a aktív. Takže technickí experti boli umiestnení na určité miesta a zariadenia, ktoré dokážu robiť určité veci, ako sa tam umiestňujú. A existujú dva typy vesmírnych zbraní, o ktorých by sme mali hovoriť. Jedným je to, čo sa nazýva Božie prúty. A potom zbrane so zameranou energiou, ktoré z vesmíru sú lepšie, pretože nemusíte ďaleko cez atmosféru strieľať, pretože strieľate z vesmíru, vákua alebo takmer vákua cez atmosféru. A v skutočnosti je odklon alebo odraz menší.

Nerozumiem tomuale to je fakt. Videli sme, ako sa v Nashville použila zbraň so zameranou energiou a Boží prút, aby zlikvidovali 18 T serverov, ktoré tam boli. A tak to môžeme očakávať. Ja úprimne naozaj verím, že deep state má teraz veľmi málo pokročilých technológií na dosah ruky.

Skutočne si myslím, že sú naozaj bez veľkého vybavenia. A preto očakávam, že pokročilé zbrane, ktoré budú niekedy použité, očakávajte, že to bude nafilmované. Viete, či to bude vykreslené ako prírodná udalosť, čin boží, naozaj neviem, nemám to vyjasnené, ale očakávam, že to sú zbrane, ktoré budú použité na dobré účely.

A viete, s minimálnymi stratami na životoch, dúfajme, že s nulovými stratami na životoch. Určite príde k zmenám. V súčasnosti máme, máme určitý typ práva a musíme ho nahradiť zvykovým právom. Musíme nahradiť spôsob, akým fungujú naše zdravotnícke zariadenia, naše školy alebo školstvo a spôsob, akým vláda reaguje na vás, na nás, ľudí a spôsob, akým jednoducho existujeme na tejto planéte.

Ľudia si myslia, že majú šťasti. No a pýtam sa, prečo si myslíš, že si šťastný? Ty hovoríš, že mám šťastie, že mám prácu, a ja to chápem, ale máš šťastie, keď ideš ráno o deviatej, a potom prídeš domov o ľubovoľnej hodine a veľmi tvrdo pracuješ a dostaneš mzdu, z ktorej, ak máš šťastie, môžeš žiť, môžeš zaplatiť účty a môžeš žiť, ale nemysli na zahraničnú dovolenku alebo nemysli na nejaký automobil.

Ale vy môžete žiť, chcem vám povedať, že ľudstvo nebolo stvorené na to, aby tak žilo. Boli sme stvorení na to, aby sme boli radostní a šťastní, aby sme vlastne žili každý deň naplno. A ak máte veľmi malý plat, tak to nemôžete robiť. Toľko z nás je držaných v takomto postavení len preto, že elita chcela.

Veľmi sa hnevám, keď sa ľuďom hovorí, že ste šťastní, že máte prácu. A potom nám ukážu lesklý časopis s konkrétnym človekom, ktorý má, kabelku za tisíc dolárov, topánky za päťtisíc dolárov. Je nám povedané, že to je naozaj dobré. Musíme túto osobu kopírovať.

Neviem, ako ich môžete kopírovať, keď ste v bežnej práci a vzhliadate k tejto osobe. Pozrite sa na spravodajské články a namiesto skutočných životne dôležitých správ je to o tom, čo táto osoba urobila v kaviarni. Na celej západnej pologuli musí existovať minimálne tím ľudí, ktorí pravdepodobne 11 mesiacov v roku píšu články pre BBC alebo CNN, ktoré sú ohlupujúce. A potom možno mesiac december sú to ľudia, ktorí píšu malé vtipy.

Takže na tejto planéte sa toho musí toľko zmeniť. A my vieme, že nás je šťastných málo. My všetci sme šťastní, pretože poznáme pravdu.

Teším sa na to, že mainstreamové médiá padnú. Teším sa, že sa vypne televízia, vypnú sa mobily, teším sa, že sa vypnú e-maily. Teším sa na pár dní nútenej dovolenky.

A všetci tí, ktorí sa vám smiali alebo na vás ukazovali prstom, povedia, no čo sa deje. Môj život je prevrátený naruby. A v závislosti od toho, či sa k vám títo ľudia správali milo alebo nepríjemne, im pomôžete pomôcť. Dúfajme, že ich budete vzdelávať. Ukážeme im, že ste videli pravdu. Oni pravdu nevideli. A dúfajme, že tu získame nejakú podporu, či už v televízii alebo v rozhlase, to jednoducho neviem.

Ale dúfam, že dostaneme niečo, čo podporí to, čo hovoríme. Bol by som rád, keby s nami mainstreamové médiá v 11. hodine hrali, viete, pre drvivú väčšinu ľudí bude naozaj dobré, ak budú mať pravidelnú spravodajskú kartu. Dajte im pravdu. Ak by existoval systém núdzového vysielania, veľa ľudí by si jednoducho povedalo, že je to prevrat, že je to vojenský prevrat a bude trvať dlhšie, kým si ich získame.

Zatiaľ čo ak im ten istý človek, ktorého videli mesiac po mesiaci, potom povie, počúvajte, zabudnite na to, čo som vám povedal včera. Tu je pravda. Budú tomu veriť. Samozrejme, že uveria, pretože tak boli podmienení, aby verili, alebo mužovi či žene v televízii, v správach. V rozhlase im povie, že to tak je.

Poviem istý príbeh, pretože je veľmi výstižný. Američania mali vždy na určitej úrovni viac peňazí ako Briti. A tak mali viac peňazí na robenie testov alebo projektov. A jedným z tých testov alebo projektov bolo zistiť, ako sú mladí ľudia podmienení autoritou. To je dobrých 20 rokov staré. Boli to v britskej škole.

A povedal mi to riaditeľ školy pred nejakými 20 rokmi. A v podstate sa stalo to, že 11 ročné deti prišli do triedy a boli oblečené ako do práce, prišli chlapci oblečení v montérkach.

Potom vykrikovali v triede, že je tu bomba, všetci sa schovajte pod stôl. A títo dvaja chlapci oblečení ako mechanici sa ponorili pod stôl. Ani jedno dieťa sa netrafilo pod svoj.

Potom opačná trieda, rovnaké vekové rozpätie, iné deti, ale rovnaké vekové rozpätie. A išli dvaja chlapci a iní chlapci oblečení v obleku a košeli a kravate a pekných topánkach. A všetci ich videli a kričali, choďte pod stôl. Je tu bomba. A deti išli pod stôl.

Takže vo veku 11 rokov tieto deti pochopili, že ak ste takto oblečení, ste dôležití. A ak ste oblečení týmto spôsobom, nie ste dôležití. Ak sa mi teraz pokazí auto, nechcem ho odviezť k mužovi v obleku a s kravatou. Odveziem ho k mužovi s kombinézou. A čím je mastnejší, tým lepšie, pretože ten chlap bude vedieť, ako mi opraviť auto.

Takže to je to, čo sa snažíme prekonať. A preto to musí dospieť až k vojenskej akcii.

Nakoniec musí, pretože viete, je toho len toľko, čo môžete urobiť, ak ste Američan a veríte, že sme v druhom dodatku a máte zbraň, čo urobíte? Nevyjdete na ulicu a nepoviete, že je to ukradnuté. Budem bojovať, pretože nakoniec budete bojovať práve proti ľuďom, ktorých si vážite.

Dúfajme, že policajti a naozaj národná garda alebo armáda, skončíte bojom proti nim. A to nie je to, čo chceme. Takže ľudia s armády sú tí, ktorí budú musieť urobiť ten koniec.

A vašou úlohou je nenechať sa už viac oklamať alebo podviesť. Nenechajte sa vtiahnuť do lží. A áno, začnite sa ľuďom postavovať. Keby sa niekto objavil na mojom prahu a povedal, prišiel som násilne zaočkovať vaše deti, fyzicky by som sa veľmi, veľmi, veľmi silno bránil. A tak máte právo sa brániť. Nebudem to robiť. Nebudem nosiť masku.

Nie ste môj zamestnávateľ, nie ste môj šéf. A ak ste môj zamestnávateľ a chcete mi dať injekciu, odídem. Je na každom, ako zareaguje na to, čo sa deje.

Pokiaľ ide o mňa, je to nezákonné, je to zlo a preto potrebujeme, aby sa veci diali. Myslím si, že je čas, aby tí, ktorí majú moc, majú autoritu, aby jednoducho začali konať a robiť veci správne.

A čím skôr to príde, tým lepšie. Takže toto nie je podcast plný skazy a pochmúrnosti. V skutočnosti je to podcast o nádeji a prísľubu lepších veci, ktoré prídu. A nádejou je, že to, to sa začne veľmi rýchlo. Viem s istotou, že veci prešli do druhej etapy a to, čo chceme, je vidieť to na očiach verejnosti.

Potrebujeme vidieť, že naša viera v našu armádu alebo v biele klobúky je oprávnená, keď vidíme, čo sa deje. Vieme, že je to skutočné. Vieme, že dobrí chlapci majú túto schopnosť a odhodlanie to urobiť. A tak veľa z toho sa musí diať v zákulisí. Chápem to, ale verím, že percento z toho stojí za to, aby to bolo na verejnosti, pretože to dáva ľuďom dôveru, že sa dejú dobré veci. A tiež je to budíčkom pre milióny ľudí, ktorí majú hlavu sklonenú ako rukojemníci a jednoducho vôbec nevedia, čo sa deje. Niekedy im to treba ukázať priamo do tváre, aby sa od toho nemohli odtrhnúť. Presne v takejto situácii sa nachádzame.

Takže sú to vzrušujúce časy. Uh, áno, biely dom sa môže kúpať v červenom svetle. Ale Buckinghamský palác sa možno bude kúpať v zelenom svetle. Veľa zaujímavých budov, ktoré sa možno v budúcnosti objavia len v knihách alebo filmoch.

Možno sa v budúcnosti objaví množstvo cieľov. Nemal by som používať to slovo. Mal by som? Bude tam množstvo objektov, ktoré poznáme, ale možno tam sa teraz blíži koniec ich používania. Nie je v skutočnosti dôležitá budova, ale to, čo je pod ňou.

Bolo nám povedané, že finančný systém nadobudne účinnosť a potom to všetko rozbehne armáda. Úplne zmenili plán, pretože zlí chlapci sa začali hýbať. Deep State reagoval a začal presúvať množstvo súkromných lodí, jácht helikoptér, ktoré opúšťali ostrovy naložené zlatom a ďalšími usvedčujúcimi vecami, vyťahovali peniaze z burzy.

Takže vám naozaj veľmi pekne ďakujem. Už to nebude dlho trvať. Dávajte na seba pozor.

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Gene Decode júlová aktualizácia (13.07.2021)Rick: Verím, že kabala tajných spoločností ovláda svet už viac ako 200 rokov a my máme možnosť byť nažive, keď uvidíme jej pád. Verím v silu jedného človeka, ktorý v tíme s ďalšími kresťanskými vlastencami môže mať obrovský vplyv na zvrátenie tejto bezbožnej kultúry. Máme tu Gene Decode a bude…
  Tags: a, je, to, v, sa, na, že, správy, update, udalostí
 • 100
  Simon Parkes - aktualizácia 09.11.2021https://www.bitchute.com/video/4jPFXylRfNeL/ Pred niekoľkými mesiacmi som pri viacerých príležitostiach povedal, že veci sa diali a veľa ľudí napísalo a povedalo: Chceme, aby sa veci diali. To je veľmi oprávnená poznámka. Všetci sme z týchto tajných operácií trochu unavení, najmä ak máme priateľov a rodinu, ktorí nás podpichujú a hovoria, viete, nič…
  Tags: to, a, sa, že, je, v, na, správy, update, udalostí
 • 100
  Simon Parkes aktualizácia - 05.01.2022Dobrý deň. Je 5. januára. Cez Vianoce ste ma veľa nevideli, nie preto, že by som sa s vami nechcel rozprávať, ale preto, že sme jednoducho nemohli. Mám predsa dohodu o mlčanlivosti. A tí ľudia, ktorí majú NDA a ktorí vedú pravidelné rozhovory, sa musia snažiť nájsť čokoľvek o čom…
  Tags: a, sa, že, to, na, je, v, správy, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
1 year ago

Ďakujem.

miloš
miloš
1 year ago

áno

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK