Simon Parkes aktualizácia – 24.01.2022

25/01/2022

Chcem urobiť rýchlu aktualizáciu týkajúcu sa generála Michaela Flynna, je to všade na internete. A toľko ľudí mi napísalo a pýtalo sa ma na môj názor. Vždy som si myslel, že je dobrý, a tak ďalej. Takže, viete, pýtali sa ma, aký je môj názor. Takže vám poviem presne, čo si myslím. A vy to môžete pridať do zmesi, keď budete robiť svoj prieskum. Začnime tým, že si pripomenieme, že to bol prezident Trump, kto omilostil Flynna. Viete, bol verný a lojálny a zaplatil za to cenu. Jeho rodina bola tiež kruto verbálne a spoločensky napadnutá a opäť, Flynn sa pred tým neohradil. Takže je dôležité si to uvedomiť predtým, ako niektorí začnú tvrdiť, že bol MK ultra, alebo Deep State. Myslíte si, že Trump by to vedel, viete, musíte dať Trumpovi trochu viac kreditu. On presne vie, aký je. Tesne pred Vianocami, dobrých pár mesiacov pred Vianocami, pravdupovediac, Charles Flynn, brat, ktorý sídli na Havaji ako veliteľ, tam bol zavolaný do Pentagonu, kde sa stretol s Trumpom a Trump mu požičal, povedzme, plán cesty, čo bude a čo by chcel, aby Charles Flynn vlastne urobil. Na druhý deň sa stretol s Michaelom Flynnom. Teraz by to nebolo politické stretnutie, stretol sa v Pentagóne sa stretol v Mar-a-Lago. Opäť vyložil, plán cesty a viete, čo, čo sa chystá. Takže čo, o čo tu ide? Prečo ľudia hovoria, že ľavicový generál Michael Flynn je MK ultra. Že bol zodpovedný za zlyhanie Trumpa, viete, na inaugurácii, keď tam bol Biden a viete, pracovalo to proti nemu a všetky tieto veci. Toto je môj názor. Keď sa Trump stretol s Michaelom, vyložil a ponúkol mu niečo veľmi veľké v novom prichádzajúcom prostredí vo svete, ktoré bude lepšie, ako je v súčasnosti. Tak mu ponúkol pozíciu, o ktorej si náš konsenzus ľudí myslel, že Michael bude pre to tým správnym mužom. Hlboký štát sa po čase dozvedel, čo to je, a pekelne sa ho snaží zdiskreditovať v rámci sociálnych médií. Teraz majú platených agentov, ale keby títo platení agenti urobili podcast, v prvom rade by ho nikto nepočúval. A po druhé, viete, nemalo by to takú váhu. Takže čo. Hlboký štát má zaplatených ľudí, ktorí chodia na pravidelné sociálne vplyvy v rámci nášho odvetvia.

Deep State absolútne vie kto je Flynn a robia všetko, čo môžu, aby sa ho pokúsili zdiskreditovať v rámci hnutia. Viete, široká verejnosť nevie, čo sa deje. Takže ich názor nemá pre nich cenu. Ale prebudení a uvedomelí ich názor stojí za to mať na túto tému. Takže biele klobúky sa o tom dozvedeli a ich prvotná reakcia bola všetko to zatvoriť, ale potom sa rozhodli, že to nechajú bežať. Pozrime sa na to. Ktoré zo spoločenských vplyvov idú s tým a ktoré zo spoločenských vplyvov s tým nejdú. Takže to bola, bola operácia čiernych klobúkov, ale biele klobúky sa rozhodli, že to nechajú bežať, len aby sledovali kto čo povie a všetko ostatné. A naozaj si myslíme, že prezident Trump je taký neschopný, ale že by nevedel o mužoch a ženách okolo seba, ktorým môže dôverovať? Takže, viete, čo by bolo potrebné, aby som zmenil názor? No, keby prezident Trump štandardne bol na pódiu, na mítingu a niečo povie, tak tomu budem veriť. Ale kým prezident Trump skutočne nestojí na pódiu a niečo nepovie, potom budem veriť svojmu presvedčeniu, svojej duši. A to mi hovorí, že Michael Flynn nie je slniečkársky patriot. On je skutočný. Bohabojný človek, rodinný človek absolútne miluje republiku a verí v ústavu. A nie je to o uctievaní Trumpa ani o ničom podobnom. On len chce stáť pri dobrých mužoch a ženách a viete, bude bojovať proti zlu. Takže to je môj pohľad na vec.

Hm, dobre sa darí všetkým demonštráciám po celej planéte proti covidu. Dobrá práca pre všetkých, že prišli, dobrá práca pre všetkých, že sa nenechali zastrašiť políciou, systémom. Tieto správy sa vrátia svetovým lídrom a povedia im, koľko ľudí sa naozaj zúčastnilo. Dokonca aj vtedy, keď to hovorcovia médií znížia o 80. A viete, robíte naozaj dobrú prácu, dobre ste urobili, že ste sa nepodvolili a nepodľahli. Dôležité body teraz, Rusko a situácia medzi Ruskom a Ukrajinou. Británia je bez ohľadu na to, čo kto hovorí, Británia sťahuje svoj diplomatický personál z Kyjevu, Amerika to už robí. Neverím, že 200 ton plastových zbraní dodaných Britániou na Ukrajinu bude mať nejaký vplyv na to, čo sa stane. Neočakávajte, že ukrajinská armáda ustúpi, očakávajte, že ruské jednotky vstúpia džentlmensky. Očakávam, že to bude obsadené a pripojené späť k Rusku. Biden sa veľmi jasne vyjadril, že to bol len ruský vpád. Dal zelenú. Dal zelenú Putinovi. Takže s istotou, bez najmenších pochybností vieme, že armáda Spojených štátov nenasadí ani jedného vojaka proti ruským jednotkám. Ak sa Amerika nezapojí vojskami a tankami a lietadlami a špionážou a všetkým ostatným, ktorá európska krajina bude bojovať proti Rusku bez Ameriky po svojom boku? Odpoveď je žiadna. Hovorili sme o tom už predtým, keď sa o to pokúsil Napoleon a nepodarilo sa mu to. Hitler sa o to pokúsil a nepodarilo sa mu to. Je to nezmysel. A ja dúfam, že všetky strany neprejdú na ďalšiu úroveň. Inými slovami, ak ide o konvenčný presun vojsk, konvenčnú vojnu, tak to nechajme tak. Bol by to len blázinec, kto by to chcel vystupňovať do niečoho trochu vážnejšieho.

A potom nakoniec chcem len upozorniť všetkých na tie výpadky elektriny. Dnes som sa stretol s priateľmi, rodinou, a moja duša im chcela povedať, uistite sa, že máte svoje baterky a batériové rádio. Ale moja myseľ povedala, toto všetko si už skúšal, Simon a potom ťa nepočúvajú. Nemajú záujem. Zapnú televízor a robia to, čo povie človek na BBC alebo ktokoľvek iný, alebo otvoria noviny a robia to, čo im noviny povedia. Takže som to s tými ľuďmi vzdal. Mám len ľudí, ktorí sú otvorení, ako strávim celú noc tým, že sa im snažím poskytnúť fakty, ale ľudia, ktorí jednoducho nie sú, nemajú záujem, tak sa tými nebudem zaoberať.

Ale mali by sme si uvedomiť, že tento týždeň je dosť zásadný, dosť kľúčový ako aj budúci týždeň. A ako povedal Charlie Ward, vo februári uvidíme, ako sa veci budú stupňovať. Teraz dúfam, že to znamená, že to bude na očiach verejnosti, pretože to je to, čo chceme. Veľa sa deje. Sledujme to a nepochybne sa opäť vrátim s ďalšími aktualizáciami, pretože veci sa vyvíjajú veľmi rýchlo.

Ďakujem.

Zdieľať článok

Podobné články

 • 97
  Gene decode diskutuje s Nicholasom Veniaminom o aliancii NATO a ľudskom mäse v rýchlom občerstvení (1.časť)https://www.bitchute.com/video/2N8SdgOZefIa/ Nicholas: Dobrý deň a vitajte. Dnes tu máme Gene-a Decode-a a dnes budeme diskutovať o konvoji, Ukrajine a spojenectve Gene, ďakujem, že si sa ku mne pripojil. Ako sa máš? A čo si robil? Gene: Je to rovnako bláznivé ako vždy. Pozeráme sa na našu platformu, aby som mohol…
  Tags: a, to, je, sa, čo, že, na, update, udalostí
 • 95
  Je Mars uprostred vojny o planetárne oslobodenie?30. apríla Elena Danaan, bývalá profesionálna archeologička, ktorej tvrdenia o kontakte s mimozemšťanmi z Galaktickej federácie svetov si získali veľkú pozornosť, predniesla bombovú správu o pokračujúcej sérii vojenských náletov na Mars, ktorých cieľom je zničiť základne rivalskej mimozemskej aliancie: Drakonická ríša a kolektív Orion. Tieto mimozemské základne boli vytvorené na potlačenie domorodej populácie…
  Tags: a, na, sa, že, to, je, update, udalostí
 • 95
  Michael Jaco a Alex Collier rozhovor (28.07.2021)https://www.bitchute.com/video/mvdE3AAJD1Sa/ Ahoj všetci, tu je Michael Jaco s odhalením tajomstiev intuície a som nadšený, že sa ku mne opäť pripojil Alex Collier.Viete, všetko, čo vidíme vo svete, je odrazom toho, kým sme vo vnútri. To bola jedna z prvých otázok, ktoré ste položili pred začiatkom vysielania, a myslím, že mnohí…
  Tags: a, sa, to, je, že, na, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
pacifik
pacifik
2 years ago

Pre sledovanie aktualného stavu Rusko a Nato. Stranka je viac jazyčná google chrom punúka aj automatický preklad.

https://sk.news-front.info/2022/01/24/ak-dolar-prestane-byt-rezervnou-menou-staneme-sa-cez-noc-zobrakmi/

rudo
rudo
Reply to  pacifik
2 years ago

je zaujimave ze prave FOX, ktory bol hlavnym mediom dna 11.SEP.2001 po tolkych rokoch kompletne otocil a to dokonca aj s povodnymi komentatormi

rudo
rudo
2 years ago

caka nas “ Vitezny Unor “ Vitazny februar znovu po 74 rokoch ?

Veronika L.
Veronika L.
Reply to  rudo
2 years ago

Tiež si želám, aby mäkké interakcie prešli do tvrdých, ktoré by navždy pochovali progresívny,liberalizmus. Uvidíme,čo nastane po 20.2.22 po ukončení olympiády v Číne?!

Daniel
2 years ago

Srdečná vďaka! Nech príde vyslobodenie pre celý svet. WWG1WGA

Ingrid
Ingrid
2 years ago

Srdečna vďaka 🙏🍀😘

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK