Simon Parkes aktualizácia – 6.9.2021

07/09/2021

Vitajte pri zrejme najdôležitejšej aktualizácii odo mňa. Dnes večer o 18:00 britského času zverejním dokument, ktorý je napísaný tými istými ľuďmi, ktorí stoja za QFS, ktorí sú súčasťou hnutia Patriotov, nielen v USA, ale po celom svete a tí, ktorí sú proti falošným voľbám, sú nahnevaní voči reakcii vlád na situáciu covid. Táto skupina ľudí poskytuje ľuďom hlas a alternatívu.

Pred mnohými mesiacmi mi bolo povedané, že ja a Charlie Ward budeme v určenom čase požiadaní o zverejnenie vyhlásenia, ktoré sa nazýva aj návrh, vyhlásenie opisujúce, čo je dnes vo svete nesprávne a načrtnúť riešenie na nápravu. Toto vyhlásenie, ktoré bude súčasťou zverejneného videa ako link, je preto, aby poukázalo na očividnosť diania pre tých, čo sú niekde medzi. Tí, čo ste prebudení si to prečítate a poviete si, áno to všetko už viem, ale je skvelé to vidieť v smerodajnom dokumente, niečo, čo prešlo rukami právnikov. Bolo to napísané 30. augusta a my sme to dostali o 3:00 ráno nášho času a to preto, že právnici to opakovane kontrolovali. Pre tých, ktorí nie sú prebudení je príliš neskoro. Sú pre ľudskú rasu aj tak stratení. Tí, čo sú na rozmedzí, ktorí sú blízko k prebudeniu, dúfame, že tento dokument bude pre nich katalyzátorom, ktorý všetko posunie do ďalšej fázy ľudského vývoja.

Veľa ľudí rozpráva o kritickom množstve ako o bode obratu, ktorý je potrebný dosiahnuť. Niektorí ho určujú ako cca 62%. Ja osobne si myslím, že sme na 60% a sme tesne k 61%, čiže nie sme úplne ďaleko od tohto významného bodu obratu. Takže, čo by som bol rád, aby ste si prečítali toto vyhlásenie, ktoré nie je napísané mnou. Je napísané top človekom v organizácii, ktorá prinesie zmeny, v pozitívnom slova zmysle a bude pracovať s patriotmi po celom svete, ale primárne v USA. Je to napísané z pohľadu bežného muža/ženy bez ohľadu na to, z ktorej krajiny pochádza. Tí, ktorí sú utláčaní touto malou, ale veľmi utajenou a mocnou cabalou, a poukazuje na všetky problémy, ktoré sú dnes prvoradé. Ako nám s Charliem bolo povedané, v nadchádzajúcich dňoch uvidíme aktualizácie. Takže predstavujem si to ako budovu. Toto vyhlásenie sú základy a na nich budú budované ďalšie vrstvy.

Keď som si to čítal a pozrel som sa na to, vyzerá to takmer akoby sa opakoval rok 1776. Ale namiesto o vyhodení Britov, je tento dokument o vyhnaní nepriateľov vnútri vlastného štátu a tiež vonkajšieho nepriateľa. Toto je volanie na americký ľud a ľudí na celom svete, aby sa prebudili, uvedomili si, čo nám všetkým bolo urobené a začali sme hľadať riešenia. Je to bod, kde sa všetci máme spojiť, je to ako deklarácia z roku 1776, niečo ako „sloboda začína tu“. Všetci by sme si z toho mali vziať uspokojenie, ja to tak určite cítim a viem, že pre mnohých z vás, vidíme veľa vecí na internete, ale čo môžem povedať je, že som stretol, aj keď nie všetkých, ale niektorých ľudí stojacich za týmto dokumentom a poznám ich a viem, že toto je naozaj úprimné a niečo sa bude diať. Sme v situácii vojny.

Taktiež mnohí z vás majú záujem o QFS, vyplácanie, máme rôzne meny. Budete teraz sklamaní, pretože tam nie je žiadny dátum, kedy dostanete peniaze ani koľko dostanete. Čo vám poviem, toto je rovnako dôležité, je to o ľudstve nielen o peniazoch a projekte, do ktorého ste investovali. Toto je to väčšie dobro. Aký má zmysel byť vyplatený, ak svet smeruje do pekla. Kam by ste sa skryli, kam by ste šli? Nemá to zmysel. QFS je jedným z prostriedkov, najväčších, k náprave, ktorá sa blíži. Stálo to JFK jeho život, stálo to zničenie dvojičiek, tísice životov, nevinných ľudí po celom svete…a teraz sme v bode obratu, kedy konečne uvidíme túto úžasnú transformáciu ľudstva. Viem, že tí, ktorí sme viac duchovní máme, povedal by som strach z peňazí. Rozumieme tomu, čo dokážu „dobré peniaze“, ale tiež vieme, čoho sú schopné peniaze ak použité v zlých rukách. Vidíme to okolo nás takmer denne. Prosím skúste však vidieť zmysel toho, že v tomto momente na tejto Zemi, ak odstránite finančný základ zlých ľudí, tým menší vplyv na nás majú. Toto vyhlásenie teda nie je pre tých, ktorí chcú vedieť, kedy sa im naplnia vrecká. Je to pre tých, ktorí vedia, že sú súčasťou a hrajú rolu v tom, čo sa deje a bude diať v prichádzajúcich rokoch. Odboj a boj je len tak silný a dobrý akí sme my. Nehľadajte a nečakajte armádu, ktorá pricvála a zachráni vás. MY sme tá armáda. Tento boj je o nás všetkých, aj keď sa bojuje prevažne v USA. Tento bod je pre mňa bodom začiatku, vytiahli sme vlajku a pištole a boj sa začal.

Sme naozaj v pozitívnych časoch, napínavých a vzrušujúcich časoch, aj keď sa vo svete deje veľa zlého, vždy však verím v to najlepšie, pretože verím, že ľudstvo zvíťazí. Nikdy som si nedovolil veriť v to, v čo veria zloduchovia = že sme všetci zatratení. Pretože nie sme a toto je jedným z dobrých znakov toho, že časy sa menia.


Zdroj

Podobné články

 • 95
  Simon Parkes 04.04.2021 aktualizáciaAsi ste si všimli, že veľa ľudí, ktorí majú konexie a prístup k informáciám boli v poslednej dobe ticho. Niektorí z nich podpísali dohodu o mlčanlivosti, niektorí boli požiadaní, aby nič neprezrádzali. Zlí ľudia, ktorí boli ochudobnení o ich bežné zdroje informácií začali sledovať sociálne siete a z toho, čo…
  Tags: a, to, že, je, sa, v, na, čo, si, správy
 • 95
  Simon Parkes - aktualizácia udalostí (05.10.2021)Je piateho a ja som sa samozrejme chcel pokúsiť o rozhovor, aby sme udržali veci v chode a informoval vás o tom, čo sa stalo. Dokonca aj tí ľudia, ktorí možno najviac spia alebo aspoň odmietajú vnímať, čo sa hovorí, si museli byť vedomí toho, že veľká časť platforiem sociálnych…
  Tags: to, a, sa, je, že, na, v, o, parkes, simon
 • 87
  Simon Parkes - rozhovorAhoj všichni, zdravím vás. Mám pro vás vzrušující novinku, právě jsem byla na živém hovoru se Simonem Parksem a o to jsem se s vámi teď chtěla podělit. Takže říká, že Německo musí příští rok dostat ústavu. Takže vyhlášení nezávislosti a Německo bylo pod kontrolou Bílých klobouků asi 3 až…
  Tags: a, to, že, v, je, správy, simon, parkes
Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

Jana
Jana
2 years ago

Srdečne ďakujem😍

benetri
benetri
2 years ago

Koľko je nečlovekov na svete? Ono sa tu stále hádžu nejaké čísla o počte prebudených, lenže ak by všetci obyvatelia hotela GAIA boli človekovia, tak počet nejakých 60, či viac percent je absolútne nereálny.
Na druhej strane, akosi mi nie je ľúto oviec, ktoré prijali očko či už s vedomým alebo nevedomým rizikom predčasného úmrtia. Lebo – koľkí z nich sú vôbec ľudia s dušou, či duchom?!
Kdesi som zachytil info, že skutočných ľudí je na Gaiy max. do 30%. Ak sa teda počet „prebudených“ bude rátať len z týchto obyvateľov, tak by tých 60% aj zhruba zodpovedalo skutočnosti.
A liečenie tých, ktorí prijali očko je nezmysel, pretože tam pôsobí nielen ten grafén, ale aj iné toxické zložky a dokonca už bol objavený aj smrteľný parazit, voči ktorému je obrana nemožná. Ide len o faktor času, dokedy sa dokáže v tele „človeka“ dostať na správne miesto a zaútočiť.
Správna otázka by mala potom znieť, že koľko skutočných človekov bolo očkovaných? A či bude možné zachrániť práve tých.

Daniel
Admin
Reply to  benetri
2 years ago

Práve o to ide 🙂 a čísla sú len nejaké odhady a podobne, len Aliancia má skutočné „čísla“ ktoré treba dosiahnuť.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK